- obsahuje rybí olej - na cielené zásobovanie - Kapsule na perorálne použitie - Výživový doplnok z lekárne - Výrobca: Merz Consumer Care GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka) - PZN: 11313245
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,52 €
Predajca: AbisZ-Markt
MensSana Omega-DHA Kapseln, 90 kapsúl
312,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,24 €
Predajca: AbisZ-Markt
LacVital Colostrum kapsuly, 60 kapsúl
918,70 €/1kg
42,26 €
Predajca: AbisZ-Markt
NICApur Ferroverde 21 kapsúl, 60 kapsúl
432,39 €/1kg
30,70 €
Predajca: AbisZ-Markt
Vitamín B komplex kapsuly, 60 kapsúl
125,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,51 €
Predajca: AbisZ-Markt
Espara fosfatilserín kapsuly, 60 kapsúl
304,40 €/1kg
30,44 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
NICApur Ferroverde 14 kapsúl, 60 kapsúl
425,09 €/1kg
24,23 €
Predajca: AbisZ-Markt
Bestseller
Pylopass Forte 200+B12+olej, 60 kapsúl
884,76 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
37,16 €
Predajca: AbisZ-Markt
Komplex vitamínov B, 60 kapsúl
219,11 €/1kg
9,86 €
Predajca: AbisZ-Markt
Keltican forte kapsuly, 20 kapsúl
1 326,47 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,55 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- obsahuje rybí olej - na cielené zásobovanie - Kapsule na perorálne použitie - Výživový doplnok z lekárne - Výrobca: Merz Consumer Care GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka) - PZN: 11313245
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(151)Počet hodnotení: 151
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Hori D-Pad, Gamepad, Nintendo Switch, D-pad, Kábel, Čierna, Červená, Biela, Batérie
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
82,09 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
80,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Steinborg Mini práčka | Prenosná kempingová práčka 3 KG | Vrchné plnenie - jednoduché ovládanie | S funkciou odstreďovania | 150 W
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(105)Počet hodnotení: 105
89,90 €
Predajca: Enstore
Coleman 2000016840, Prístrešok, Strieborná, Polyester, 1,1 kg, 360 mm, 65 mm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
52,04 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Tchibo Cafissimo úložný box Caffè Crema plné kávové kapsule, 96 kusov (káva, vyvážená a plná), udržateľný a spravodlivý obchod
50,79 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(142)Počet hodnotení: 142
37,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
PawHut Bežecký koliesko pre mačky 91 cm s brzdou, škrabadlom, dubové
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
118,90 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(75)Počet hodnotení: 75
31,85 €
Predajca: boni-shop
BigBen Stereo slúchadlá pre systém PS4 V3
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Nintendo Switch + Mario Kart 8 Deluxe, Nintendo Switch, Čierna, Modrá, Červená, Analógový/digitálny, D-pad, Tlačidlá, LCD
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(281)Počet hodnotení: 281
409,40 €
Predajca: GaladorEU
Kanársky ostrov datľová palma 120-150 cm - Phoenix canariensis - Phoenix palm
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(270)Počet hodnotení: 270
22,90 €
Predajca: Blumen-Senf
ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(29)Počet hodnotení: 29
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop
Predlžovačka na bubne 10 m - G3X1.0 mm2 - 4 zásuvky EMOS
3,93 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
39,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys
Prepravný box Lassie 26933, skladací a prenosný, s dekou, taškou a držadlami, tkanina oxford, D, 50 x 70 x 52 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(169)Počet hodnotení: 169
47,49 €
Predajca: Kokiska
Adventný kalendár 2025
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(71)Počet hodnotení: 71
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce
Automatická práčka LG F-11WM17TS2 / FH
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
948,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Etrona
Miixia Double Dog Food Bowl Cat Food Bowl Dog Bowl Stand Cat Bowl
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(25)Počet hodnotení: 25
20,38 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Flieks čalúnená posteľ 90x200cm s 2 zásuvkami, jednolôžková posteľ pre mladých s lamelovým roštom, drevená posteľ úložný priestor klasická posteľ, ovčia vlna, biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(91)Počet hodnotení: 91
319,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-24,88 €
295,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Dažďová sprcha veľká ručná sprcha úsporná sprchová hlavica s vysokým tlakom XXL - 6 režimov prúdu (bez hadice) - luxusná a relaxačná
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
54,69 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce
Intex Pull-Out Sofa, Šedá, PVC, 2 sedadlo/sedadiel, 200 kg, 2310 mm, 2030 mm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(103)Počet hodnotení: 103
69,21 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Abtei | Magnesium 400 | 15 šumivých tabliet
37,35 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,66 €
Predajca: AbisZ-Markt
LED podsvietenie televízneho pozadia Osvetlenie USB svetelné pásy RGB 2 m
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(105)Počet hodnotení: 105
17,99 €
Predajca: BK-Licht
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l
Gynex, 30 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l
Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l
Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l
Bestseller
Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg
Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-15%
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l
ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg
EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml