5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Edamame, pražený a solený 250g47,52 €/1kg
11,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Ďalšie informácie o reklame
XOX arašidy solené 85019 500g14,16 €/1kg
7,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
BLANCHOVANÉ OpraženéLIESKOVÉ ORIEŠKY 100 g - BIOMINKI42,90 €/1kg
4,29 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
Kluth Bananen Chips 250g16,32 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Mayor pražená a solená kukurica 250 g
16,64 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl

MERAY Kukurica Chili 150 g – 12 balení
14,60 €/1kg
26,28 €
Predajca: SelenFood

MERAY Kešu oriešky pražené a solené 150g - 12 balení
25,93 €/1kg
46,68 €
Predajca: SelenFood

MERAY Kukurica BBQ 150 g – 12 balení
14,60 €/1kg
26,28 €
Predajca: SelenFood

MERAY Pražené a solené mandľové jadrá 150g - 12 balení
25,93 €/1kg
46,68 €
Predajca: SelenFood

MERAY Dakota slnečnicové semienka pražené a solené - 14 balení
11,16 €/1kg
39,06 €
Predajca: SelenFood

Kešu oriešky - pražené a solené 100g
52,30 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Arašidové jadrá – pražené a solené, 125 g | BIOTROPIC
16,64 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Kešu oriešky - pražené a solené 160g
45,81 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Mandeln - Von Herzen gebrannt 150g | LANDGARTEN
48,87 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

PRAŽENÉ ARAŠIDY V LÚPE330 g - TERRASANA
0,02 €/1kg
7,09 €
Predajca: Biogo

NRJ Pražené a solené slnečnicové jadrá – 125 g
335,04 €/1kg
41,88 €
Predajca: SelenFood

mandle – pražené a solené, 160 g, balenie po 12 kusoch
37,44 €/1kg
71,88 €
Predajca: taleoo

Kešu oriešky solené a pražené 500g
47,76 €/1kg
23,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Arašidy pražené, solené 200g
20,90 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Rapunzel,pražené a solené kešu oriešky (2 x 50 g)
39,80 €/1kg
3,98 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chrumkavý snack.
- Zloženie
- Kukurica, slnečnicový olej, soľ, prírodná aróma.
- Výživové údaje
- Energia 1874 kJ / 446 kcal,Tuky 14,7 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 7,3 g,Sacharidy 68,9 g, z toho cukry < 1,0 g,Bielkoviny 7,4 g,Soľ 2,8 g.
- Hmotnosť
- 1800 g
- Potravinársky podnik
- Fresh Nuts GmbH Pinkertweg 10, 22113 Hamburg, Germany
- Obchodný názov
- MERAY Pražená a solená kukurica
- Výrobca
- Fresh Nuts GmbH
- EAN kód
- 4251032612402
- Zloženie
- Kukurica, slnečnicový olej, soľ, prírodná aróma.
- Výživové údaje
- Energia 1874 kJ / 446 kcal,Tuky 14,7 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 7,3 g,Sacharidy 68,9 g, z toho cukry < 1,0 g,Bielkoviny 7,4 g,Soľ 2,8 g.
- Hmotnosť
- 1800 g
- Potravinársky podnik
- Fresh Nuts GmbH Pinkertweg 10, 22113 Hamburg, Germany
- Obchodný názov
- MERAY Pražená a solená kukurica
- Výrobca
- Fresh Nuts GmbH
- EAN kód
- 4251032612402
Hodí sa k tomu

Casa Mayor pražená a solená kukurica 250 g
16,64 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl

Kluth pistácie pražené a jemne solené prémiovej kvality 150g
37,87 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MERAY Kukurica BBQ 150 g – 12 balení
14,60 €/1kg
26,28 €
Predajca: SelenFood

MERAY Dakota slnečnicové semienka pražené a extra solené - 14 balení
11,16 €/1kg
39,06 €
Predajca: SelenFood

Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood
5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

XOX trail mix orechová ovocná zmes na desiatu 50g
30,60 €/1kg
1,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erdnüsse in der Schale - geröstet 330g | DENNREE
2 990,00 €/1kg
5,93 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

mandle - pražené a solené 160g
45,81 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Banánové lupienky pražené, sladené 500g
30,00 €/1kg
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Arašidové jadrá v mliečnej čokoláde 500g
59,76 €/1kg
29,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Kešu orechy prírodné 1kg
35,88 €/1kg
35,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Kluth tekvicové semienka bez šupky 250g
20,64 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Banánové lupienky pražené, sladené 1 kg
18,60 €/1kg
18,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

MERAY Dakota slnečnicové semienka pražené a solené - 14 balení
11,16 €/1kg
39,06 €
Predajca: SelenFood

XOX pražené arašidy bez soli s jemnou orieškovou príchuťou 1000g
9,63 €/1kg
9,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MERAY Kukurica Chili 150 g – 12 balení
14,60 €/1kg
26,28 €
Predajca: SelenFood

Natural Food Vlašské orechy so šupkou, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 10 kg
6,80 €/1kg
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Philips 1000 series CX1220/00, Domáci lopatkový ventilátor, Šedá, Podlaha, Plast, 38 dB, 3330 m³/h
172,05 €
Predajca: Dragtek-com

Grilovaná pražená kukurica 500g Brat.pl
7,10 €/1kg
3,69 €
Predajca: BRAT_PL

ültje Studentenfutter 7308 1kg
24,42 €/1kg
24,42 €
Predajca: somnia24

Rapunzel 194010, Slnečnicové semienka, 500 g, Packet
5,36 €/1kg
2,68 €
Predajca: taleoo

SEEBERGER 132695008 SEEBERGER MACADAMIAS 125,0 g
125,92 €/1kg
15,74 €
Predajca: somnia24

Rapunzel 600940, 200 g, 603 kcal, 2490 kJ, 36,45 g, 47,59 g, 0,9 g
25,75 €/1kg
5,15 €
Predajca: taleoo

MEDION E11 TF vežový ventilátor s diaľkovým ovládaním (3 rýchlostné stupne, tichý režim spánku, výkon 45 W, horizontálna oscilácia 60°, časovač, MD12067) biely
163,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Casa Mayor Sti pražené a solené slnečnicové jadrá 250 g
14,52 €/1kg
3,63 €
Predajca: Pantry_Intl

SEEBERGER Nusskernmischung 883467 150g
83,67 €/1kg
12,55 €
Predajca: somnia24

Kešu orechy neošetrené 500g
47,76 €/1kg
23,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Natural Food Lieskové orechy v šupke, vegánske, čerstvé a chutné, lieskové orechy, orechy, 25 kg
7,60 €/1kg
189,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko išlo perfektne
Presne tak, ako mám rád svoju pečenú kukuricu! Množstvo a kvalita boli dobré. Objednávka, platba a doručenie fungovali perfektne. Ďakujem
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Píniové oriešky stredné 2 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
113,88 €
Predajca: DryFruit
56,94 €/1kg

Paranus jadrá 1kg
53,88 €
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov surové, celé 1 kg
47,88 €
Predajca: DryFruit
47,88 €/1kg

Prírodné pekanové orechy 1kg
41,88 €
Predajca: DryFruit
41,88 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - Mandľové jadrá lúpané 1kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,88 €
Predajca: DryFruit
35,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov, surové, celé 500g
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Jadrá brazílskych orechov 250g
29,88 €
Predajca: DryFruit
119,52 €/1kg

vlašské orechy 1 kg -PLANET
26,29 €
Predajca: BRAT_PL
26,03 €/1kg

Píniové oriešky stredné 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Gaštany SUŠENÉ JEDLÉ, 1 kg -PLANÉTA
23,79 €
Predajca: BRAT_PL
23,79 €/1kg

Hrozno (sultánky) v horkej čokoláde 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,88 €
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg

Píniové oriešky stredné 250g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: DryFruit
71,52 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - mandľové jadrá lúpané 500g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,88 €
Predajca: DryFruit
35,76 €/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,74 €/1kg

Pražené pistácie 1kg (2x500g)
21,09 €
Predajca: BRAT_PL
20,88 €/1kg

Bezlepkové kokosové lupienky1kg BIOPLANET
15,79 €
Predajca: BRAT_PL
15,57 €/1kg

PLANETlieskové orechy 350g
18,49 €
Predajca: BRAT_PL
52,08 €/1kg

Pražené slnečnicové semienka sladené medom 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,20 €
Predajca: DryFruit
32,40 €/1kg

Lúpané pistácie 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
49,50 €/1kg

Slané pražené mandle 1kg Brat.pl
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,76 €/1kg