5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive4,14 €/1kg
76,90 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,17 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Wiejska Zagroda Turkey with Lamb M dry dog food 20kg111,99 €/1kg
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
ROYAL CANIN Dog Foode Veterinary Diet 12 kg9,17 €/1l
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
VetExpert VET EXPERT Veterinary Diet Hepatic Dog - dry dog food - 12kg9,17 €/1kg
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Forza10 Gastroenteric 10kg - Vet Diet
7,60 €/1kg
76,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ekodog

Forza10 dermo active 10kg - veterinárna diéta
7,00 €/1kg
70,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ekodog

Forza10 Ultra Dermo Adult 10kg - Vet Diet
7,60 €/1kg
76,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ekodog

CALIBRA Veterinary Diets Gastro & Pancreas - 12 kg
5,84 €/1kg
72,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

FarmDog - Active grainfree Adult 10 kg
5,31 €/1kg
54,58 €
Predajca: taleoo

Josera 2,7 kg JosiDog Active
12,64 €/1kg
34,12 €
Predajca: e-zooo_com

Forza10 Medium MonoDiet bohaté na jahňacinu pre psov 12kg
6,33 €/1kg
76,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ekodog

Josera Dog - A/S Adult FiestaPlus 3kg
14,61 €/1kg
43,83 €
Predajca: e-zooo_com

CALIBRA Veterinary Diets Struvite suché krmivo pre psov 12 kg
5,83 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Acana Dog Grasslands Regionals 2kg
12,82 €/1kg
26,93 €
Predajca: Surtep

Forza10 Dermo Active pre psov 4 kg Veterinárna strava
11,00 €/1kg
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ekodog

Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic 2kg
13,78 €/1kg
27,55 €
Predajca: VISO

Vollmers Holistic Light 5kg
8,34 €/1kg
41,71 €
Predajca: e-zooo_com

CALIBRA Veterinárne diéty Diabetes/Obezita 12 kg
5,92 €/1kg
70,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Granule pre psy ACANA Regionals Ranchlands 11,4 kg
9,83 €/1kg
131,75 €
Predajca: velmontask

Forza10 Medium Maintenance bohaté na jahňacinu 12kg
4,17 €/1kg
50,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ekodog
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Forza10 Intestinal Active - kompletné krmivo pre psov
obmedzenie ostrých porúch črevného vstrebávania
vyrovnanie porúch trávenia (exokrinná pankreatická insuficiencia)
zníženie intolerancie zložiek a živín
Forza10 Intestinal Active – kompletné dietetické krmivo pre psov
Špeciálne výživové potreby (v súlade so smernicou 2008/38/ES):
- obmedzenie ostrých porúch črevného vstrebávania
- vyrovnanie porúch trávenia (exokrinná pankreatická insuficiencia)
- zníženie intolerancie zložiek a živín
Nezbytné výživové vlastnosti:
- Zvýšená hladina elektrolytov a vysoko stráviteľných zložiek
- Vysoko stráviteľné zložky a nízky obsah tuku
- Vybrané zdroje bielkovín a sacharidov (morské ryby a ryža vysokej biologickej hodnoty)
Botanické látky: mliečne baktérie (Enterococcus faecium), prírodné heteropolysacharidy WBC (Plantago psyllium), oregano (Origanum vulgare), šípka, elektrolyty.
Kompletné dietetické krmivo pre psov:
ZLOŽENIE: ryžová múka, sušená ryba 21%, ryžové otruby, tableta AFS* 7%, repné rezky, rybí olej 3,5%, kukuričný proteín, surový kukuričný klíčkový olej, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, minerálne látky, sušené droždie MOS) 0,15%, fruktooligosacharidy (FOS) 0,05%, Jukka Mojave (Yucca schidigera)
*tableta AFS: zemiakový proteín, minerálne látky, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, Rosa canina, semienka babky lancetovitej (sliz Plantago psyllium 1%) 0,054%, mannooligosacharidy (MOS) 0,0011%
DOPLNKY (na 1 kg hotového krmiva):
Dietetické doplnky: vitamín A 18000 IU, vitamín E / acetát all-rac-alfa-tokoferyl 295 mg, vitamín B1 3,75 mg, vitamín B2 9,9 mg, vitamín B6 7,4 mg, vitamín B12 0,06 mg, vitamín C 80 mg, vitamín PP 24,85 mg, kyselina D-pantoténová 14,91 mg, kyselina listová 1,85 mg, chlorid cholínu 700 mg, DL-metionín 500 mg, síran zinočnatý monohydrát 135 mg (Zinok 50 mg), chelát medi s aminokyselinami, hydrat 39 mg (Meď 10 mg)
Technologické doplnky: sedimentárny klinoptylolit 300 mg, extrakt bohatý na prírodné tokoferoly 7,6 mg
Senzorické doplnky: botanicky definované prírodné produkty: Origanum vulgare 927 mg, extrakt zo gaštana 185 mg, Citrus aurantium 11 mg, Rosmarinus officinalis 4 mg
Stabilizátory črevnej flóry: mikroorganizmy (4b11707 Enterococcus faecium DSM 10663-NCIMB 10415 3,5x10^9 CFU) 113 mg
ANALYTICKÉ ZLOŽKY: vlhkosť 8%, surový proteín 24%, surový tuk 10,4%, surová vláknina 2,9%, surový popol 7,7%, vápnik 1,3%, fosfor 1,2%, sodík 0,5%, draslík 0,9%, Omega 3 0,7%, Omega 6 2,5%
Energetická hodnota: 3557 kcal/kg – 14,9 MJ/kg.
Odporúča sa konzultovať použitie s veterinárnym lekárom pred použitím alebo predĺžením obdobia používania.
Doba použitia:
- počas akútnej hnačkovej fázy a nasledujúcich regeneračných období: až 12 týždňov;
- vyrovnanie porúch trávenia: spočiatku až 12 týždňov, avšak počas celého života pri chronickej pankreatickej insuficiencii
- zníženie intolerancie zložiek a živín: od 3 do 8 týždňov
Ak príznaky intolerancie zmiznú, produkt možno používať spočiatku až 1 rok.
Rada Forza10 Active
Rada nutraceutických krmív navrhnutých na zníženie najčastejších intolerancií zložiek a živín. Sú to dvojzložkové krmivá, kde okrem tradičných granúl možno nájsť tablety ASF.
Tableta AFS – vďaka patentovanému systému AFS™ (Active Fresh System™) – špičková technológia v službách zdravej výživy – môžeme zaručiť, že proces extrúzie a sušenia krmiva nevedie k jeho sterilizácii a zníženiu účinnosti obsiahnutých prírodných zložiek. To je možné vďaka oddeleniu teplotne citlivých látok a ich formovaniu za studena (pri izbovej teplote) do tvaru srdca. Následne sú zmiešané s tradičnými granulami v optimálnych pomeroch. Vďaka tomu sú pri vysokej teplote spracované iba zložky krmiva necitlivé na tepelnú úpravu.
Silné stránky:
- Suroviny vysokej kvality, systematicky kontrolované (viac než 5000 kontrol ročne)
- Jeden zdroj bielkovín: povrchové ryby (sardinky a slede ulovené na otvorenom mori)
- Jeden zdroj sacharidov: ryža (zemiaky v krmive Dermo Active)
- Znížený počet zložiek na zníženie rizika potravinových intolerancií a alergií
- Vysoký obsah omega-3 mastných kyselín
- Rozmery
- Nie je k dispozícii
- Hmotnosť
- 10000 g
- Objem
- 10 l
- Model
- 2025
- Obsah vlhkosti
- 8%
- Typ krmiva
- Diétne krmivo
- Prídavné látky
- vitamín A 18000 IU, vitamín E / acetát all-rac-alfa-tokoferyl 295 mg, vitamín B1 3,75 mg, vitamín B2 9,9 mg, vitamín B6 7,4 mg, vitamín B12 0,06 mg, vitamín C 80 mg, vitamín PP 24,85 mg, kyselina D-pantoténová 14,91 mg, kyselina listová 1,85 mg, chlorid cholínu 700 mg, DL-metionín 500 mg, síran zinočnatý monohydrát 135 mg (Zinok 50 mg), chelát medi s aminokyselinami, hydrat 39 mg (Meď 10 mg) Technologické doplnky: sedimentárny klinoptylolit 300 mg, extrakt bohatý na prírodné tokoferoly 7,6 mg Senzorické dop
- EAN kód
- 8020245100480
- Číslo od výrobcu
- 0904010
- Výrobca
- SANYpet S.p.A
- Registračné číslo
- WNI – PL2403023p
- Rozmery
- Nie je k dispozícii
- Hmotnosť
- 10000 g
- Objem
- 10 l
- Model
- 2025
- Obsah vlhkosti
- 8%
- Typ krmiva
- Diétne krmivo
- Prídavné látky
- vitamín A 18000 IU, vitamín E / acetát all-rac-alfa-tokoferyl 295 mg, vitamín B1 3,75 mg, vitamín B2 9,9 mg, vitamín B6 7,4 mg, vitamín B12 0,06 mg, vitamín C 80 mg, vitamín PP 24,85 mg, kyselina D-pantoténová 14,91 mg, kyselina listová 1,85 mg, chlorid cholínu 700 mg, DL-metionín 500 mg, síran zinočnatý monohydrát 135 mg (Zinok 50 mg), chelát medi s aminokyselinami, hydrat 39 mg (Meď 10 mg) Technologické doplnky: sedimentárny klinoptylolit 300 mg, extrakt bohatý na prírodné tokoferoly 7,6 mg Senzorické dop
- EAN kód
- 8020245100480
- Číslo od výrobcu
- 0904010
- Výrobca
- SANYpet S.p.A
- Registračné číslo
- WNI – PL2403023p
Hodí sa k tomu

Barca Premium Adult – suché krmivo pre dospelých psov, kompletná výživa, 20 kg
2,80 €/1kg
55,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg
9,25 €/1kg
110,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Belcando Adult GF Beef, Dospelý, Obrovský (> 45 kg), Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg), Malé (5-10 kilogramov), Hovädzie mäso, 12,5 kg
8,23 €/1kg
102,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Suchá strava Trovet Kačica 10 kg
6,70 €/1kg
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
57,68 €
Predajca: e-zooo_com

Classic Duo Krok - 20 kg
1,85 €/1kg
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

DIVINUS Performance, Dospelý, 20 kg
1,73 €/1kg
34,53 €
Predajca: WellStoreJTS

ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg
9,00 €/1kg
125,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
47,99 €
Predajca: superbrandshop

Brit 8595602558926, Senior, Zemiakov, Losos, 12 kg
4,74 €/1kg
56,90 €
Predajca: velmontask

Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg
11,51 €/1kg
132,42 €
Predajca: e-zooo_com

Happy Dog fit & vital Mini Adult, Dospelý, Malé (5-10 kilogramov), Egg, Ryba, Jahňacie, Hydina, Losos, 10 kg
9,47 €/1kg
94,74 €
Predajca: e-zooo_com

ACANA Classics Prairie Poultry - suché krmivo pre psov - 9,7 kg
5,63 €/1kg
75,47 €
Predajca: velmontask

Sušienky Bubeck, 4 kg, vhodné pre psov
12,02 €/1kg
48,09 €
Predajca: e-zooo_com

Rinti 12 kg Max-i-mum Junior s kuracím mäsom
9,84 €/1kg
118,07 €
Predajca: e-zooo_com

VetExpert Veterinárna diéta Renal Elimination pre psov 8 kg
71,20 €/1kg
71,20 €
Predajca: VISO

OCHRANA PRÍRODY Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Białoryba - suché krmivo pre psov - 1,5 kg
14,81 €/1l
22,21 €
Predajca: VISO

CEZZOO Premium Dog Adult Large Breed 15kg
2,00 €/1kg
30,00 €
Predajca: CEZZOO

FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB & BLUEBERRY PUPPY 7 kg
7,58 €/1kg
53,08 €
Predajca: VISO

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
2,67 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

RINTI Max-i-Mum, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, 12 kg
10,15 €/1kg
121,81 €
Predajca: e-zooo_com

Hubert 15 kg
2,61 €/1kg
39,15 €
Predajca: VISO

Kompletné suché krmivo pre psov Alpha Spirit, balenie na 7 dní, hmotnosť 12 kg
5,00 €/1kg
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

HappyDog 11kg Canada
19,48 €/1kg
214,26 €
Predajca: e-zooo_com

Mera Dog 4kg Pure Sensitive Truthahn & Reis
12,07 €/1kg
48,27 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch 12kg Mon Ami & Senior
571,75 €/1kg
68,61 €
Predajca: e-zooo_com

Bozita 41232, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, 12 kg
3,58 €/1kg
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Natures Protection Superior care white dog GF junior white fish small&mini 1,5 kg
13,01 €/1l
19,51 €
Predajca: VISO

Perfecto Cat Classic mäsová zmes pre mačky 2kg
2,69 €/1kg
5,37 €
Predajca: boni-shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
92,33 €
Predajca: superbrandshop

Bosch 52010015, Šteňa, Jahňacie, ryža, 15 kg, Bez gluténu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
92,25 €
Predajca: superbrandshop
6,15 €/1kg

ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
125,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 12 kg
69,41 €
Predajca: superbrandshop
5,78 €/1kg

Eukanuba Daily Care Sensitive Skin 12kg
69,09 €
Predajca: superbrandshop
5,76 €/1l

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
110,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,25 €/1kg

Suché krmivo pre psov WOLFSBLUT Wide Plain Puppy 12,5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
111,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg

WOLFSBLUT Široké granule pre dospelé kone/sladké zemiaky 12,5 kg
111,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg

Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
132,42 €
Predajca: e-zooo_com
11,51 €/1kg

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
107,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,64 €/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kačka, Sladký zemiak, 12 kg
99,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,33 €/1kg

Royal Canin Anallergenic 8 kg pre dospelé
96,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,12 €/1kg

Fish4Dogs Superior Senior s lososom 12 kg
89,99 €
Predajca: SuperMerchant
7 199,20 €/1kg

Happy Dog suché krmivo fit & vital Light 12kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
105,03 €
Predajca: e-zooo_com
8,75 €/1kg

Natures Protection Superior care white dog adult lamb small&mini 10 kg
88,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,90 €/1l

Pokusa Premium Selection jahňacie s kačicou 12 kg
85,99 €
Predajca: SuperMerchant
7,17 €/1kg

Natures Protection Superior care white dog GF junior white fish small&mini 10 kg
81,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,20 €/1l

Christopherus Getreidefrei Forelle & Insekt - 12 kg
77,81 €
Predajca: e-zooo_com
6,48 €/1kg

Josera Help Weight & Diabetic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
98,33 €
Predajca: e-zooo_com
9,83 €/1kg

TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
76,98 €
Predajca: SuperMerchant
76,98 €/1kg