5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Sunkissed Goddess - parfumovaná voda v spreji (50 ml)3 979,40 €/1l
198,97 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Flowerhead EDP 100 ml W1 959,40 €/1l
195,94 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Jour d'Hermes - Parfumovaná voda pre ženy 50 ml1 387,20 €/1l
69,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy L'interdit Parfémovaná voda, 35 ml1 579,71 €/1l
55,29 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry Her London Dream parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 373,33 €/1l
41,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Ajmal Oudesire parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 686,40 €/1l
168,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Sakeena 100ml Ayat Parfumovaná voda pre ženy - عطر سكينة
249,50 €/1l
24,95 €
Predajca: Ramadan24_de

Ajmal Magnolia Dreams parfémovaná voda pre ženy 100 ml
150,10 €/1l
15,01 €
Predajca: Glamperfeu

Parfémová voda pre ženy Verset Jana 50 ml
337,20 €/1l
16,86 €
Predajca: Pharmacygreek

Khadlaj Nafais Sharq parfumovaná voda pre ženy 100 ml
300,40 €/1l
30,04 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi Yumn Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
169,50 €/1l
16,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Riiffs Shanaya parfémovaná voda pre ženy 100 ml
159,00 €/1l
15,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfumovaná voda Warrioress – Ayat Perfumes – 100 ml
349,90 €/1l
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Fasio Pour Femme by Emper Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
207,70 €/1l
20,77 €
Predajca: Inaris_International

Miss Dream Pink parfémová voda v spreji 100ml
153,00 €/1l
15,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Magnetic Woman parfumovaná voda 50ml
357,00 €/1l
17,85 €
Predajca: PerfumTraders

Parfumovaná voda Rose Elexir – Ayat Perfumes – 100 ml
399,90 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

VERSET parfémovaná voda pre ženy Glam 100 ml
278,60 €/1l
30,43 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,86 €
Predajca: Pharmacygreek

Naseem Floraison toaletná voda pre ženy 80 ml
283,63 €/1l
22,69 €
Predajca: NutraBestBG

Chifon Rouge By Emper Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Predajca: FragrancesBg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
[b]Vôňa:[/b] kvetinová, ovocná[br][br][br][b]Hlavná nota:[/b] čierny ríbezle, hruška, mandarínka[br][br][b]Srdcová nota:[/b] pivonka, magnólia, jazmín[br][br][b]Základná nota:[/b] vanilka, pižmo, santalové drevo[br][br][br]Escada Magnetic Dream stelesňuje ženskú eleganciu a mladistvú ľahkosť v modernom parfumovom zložení.
- Model
- Magnetic Dream
- Hmotnosť
- 0.284 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VODA/AQUA/EAU, PARFUM/VÔŇA, TETRAMETYL ACETYLOKTAHYDRONAFTALÉNY, HEXAMETYLINDANOPYRAN, OLEJ Z PLODOV CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT), LIMONÉN, LINALYLACETÁT, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, OLEJ Z KÔRY CITRUS LIMON (CITRÓN), VANILÍN, OLEJ Z KÔRY CITRUS AURANTIUM, GERANYL ACETÁT, CITRONELLOL, ALFA-IZOMETYL IONÓN, KUMARÍN, PINÉN, OLEJ Z POGOSTEMON CABLIN, DIMETYL FENETYL ACETÁT, TRIMETYLCYKLOPENTENYL METYLISOPENTENOL, RÓZOVÉ KETÓNY, CITRÁL, BENZALDEHYD, RÓZOVÝ OLEJ/EXTRAKT, BETA-KARYOFYLEN, TERPINEOL, GERANIOL, TETRASODIK GLUTAMÁT DIACETÁT.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616305869371
- Model
- Magnetic Dream
- Hmotnosť
- 0.284 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VODA/AQUA/EAU, PARFUM/VÔŇA, TETRAMETYL ACETYLOKTAHYDRONAFTALÉNY, HEXAMETYLINDANOPYRAN, OLEJ Z PLODOV CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT), LIMONÉN, LINALYLACETÁT, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, OLEJ Z KÔRY CITRUS LIMON (CITRÓN), VANILÍN, OLEJ Z KÔRY CITRUS AURANTIUM, GERANYL ACETÁT, CITRONELLOL, ALFA-IZOMETYL IONÓN, KUMARÍN, PINÉN, OLEJ Z POGOSTEMON CABLIN, DIMETYL FENETYL ACETÁT, TRIMETYLCYKLOPENTENYL METYLISOPENTENOL, RÓZOVÉ KETÓNY, CITRÁL, BENZALDEHYD, RÓZOVÝ OLEJ/EXTRAKT, BETA-KARYOFYLEN, TERPINEOL, GERANIOL, TETRASODIK GLUTAMÁT DIACETÁT.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616305869371
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

Nová vôňa Arabiyat Prestige Marwa – Extrait de Parfum, 60 ml
1 060,50 €/1l
63,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
814,08 €/1l
101,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
288,50 €/1l
28,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Sospiro Il Padrino Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 736,80 €/1l
173,68 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
511,70 €/1l
51,17 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dorazilo bezpečne!
Objem 0,03 l
Je pekné, že som u vás našla svoj obľúbený parfum! Prišiel načas, dobre zabalený a starostlivo doručený. Veľmi dobré!
Hodnotenie z 9. októbra 2016 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa
Objem 0,03 l
Pre značkový parfum, úplne skvelá cena. Veľmi príjemná vôňa. Dôrazne odporúčame.
Hodnotenie z 15. septembra 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 11. septembra 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 10. apríla 2012 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l