Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Addict Woda perfumowana, 100ml1 441,10 €/1l
144,11 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'adore L'or Essence De Parfum 50ml Spray2 814,60 €/1l
140,73 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 50 ml2 444,20 €/1l
122,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'adore Parfum d'Eau Woda perfumowana, 50 ml2 015,20 €/1l
100,76 €
Predajca: PerfumTraders

Parfémová esencia Miss Dior EDP Objem: 50 ml
2 652,40 €/1l
132,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
850,00 €/1l
85,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Dior Miss, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, #19950 ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - BENZYL..., 1 kusov
1 962,75 €/1l
157,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior (Christian Dior) J'adore L'Or čistý parfém pre ženy 80 ml
2 209,50 €/1l
176,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Amouage The Odyssey Collection Odyssey Escape Collection Guidance parfumovaná voda 100ml
3 560,00 €/1l
356,00 €
Predajca: FragrancesBg

Christian Dior Miss Dior Eau de Parfum 1 ml sprej
17 400,00 €/1l
17,40 €
Predajca: IdoBuy

Dior J'Adore Edp Spray
1 317,53 €/1l
197,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dior Addict Eau De Parfum Spray 50ml
2 127,80 €/1l
106,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Givenchy L’Interdit Parfum 12,5 ml
2 268,00 €/1l
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

DIOR Addict Rosy Glow 50 ml
2 181,60 €/1l
109,08 €
Predajca: PerfumTraders

Dior - Miss Dior Blooming Bouquet EDT 100ml
1 512,90 €/1l
151,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Korloff Miss Woda perfumowana, 88 ml
1 579,55 €/1l
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

DIOR Addict Peachy Glow 30 ml
2 525,00 €/1l
75,75 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Miss Dior Essence od značky Dior je fascinujúci dámsky parfum, ktorý bol uvedený na trh v roku 2025. Vytvoril ho renomovaný parfumér Francis Kurkdjian a zaujme svojou chypre-kvetinovou kompozíciou. Úvod tejto vône prekvapuje lahodnou kombináciou šťavnatých černíc a kvetov bazy čiernej, ktoré okamžite vyvolávajú pocit osviežujúcej ľahkosti a jemnej elegancie. Táto vkusná fúzia nie je len potešením pre zmysly, ale aj dôkazom kreatívnej sily značky Dior v oblasti parfumérie.
Srdcová nota vône je skutočným majstrovským dielom, v ktorom sa okúzľujúci jazmín sambac stretáva s klasickým jazmínom a vytvára tak zamatovú, žiarivú kvetinovú harmóniu. Tieto tóny sú srdcom Miss Dior Essence a dodávajú jej romantický, ný charakter, ktorý je typický pre ikonickú líniu Miss Dior. Tu sa ženskosť definuje nanovo: je sexy, ale zároveň elegantná a subtílna. Kvetinové akcenty vyžarujú pocit zmyselnosti, ktorý nositeľku zahalí do aury pôvabu.
Miss Dior Essence je ideálny na špeciálne príležitosti, či už ide o romantickú večeru, glamúrnú udalosť alebo každodenný výlet, pri ktorom chcete zanechať dojem. Jeho všestranná elegancia z neho robí ideálneho spoločníka pre modernú ženu, ktorá stelesňuje sebavedomie a štýl. Nechajte sa zahaliť nadčasovým kúzlom tejto vône a zažite, ako Miss Dior Essence posilňuje vašu osobnú auru.
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- ALKOHOL - PARFUM (VÔŇA) - AQUA (VODA) - LINALOOL - LIMONÉN - GERANIOL - CITRONELLOL - BENZYL SALICYLÁT - DIETYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOÁT - METYL ANTRANILÁT - HEXYL CINNAMAL - CITRAL - BENZYLALKOHOL - BENZYL BENZOÁT - TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT - EUGENOL - CI 14700 (ČERVENÁ 4) - CI 60730 (EXT. FIALOVÁ 2) - CI 17200 (ČERVENÁ 33) - CI 47005 (ŽLTÁ 10)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3348901757683
- Číslo od výrobcu
- E000000262
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- ALKOHOL - PARFUM (VÔŇA) - AQUA (VODA) - LINALOOL - LIMONÉN - GERANIOL - CITRONELLOL - BENZYL SALICYLÁT - DIETYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOÁT - METYL ANTRANILÁT - HEXYL CINNAMAL - CITRAL - BENZYLALKOHOL - BENZYL BENZOÁT - TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT - EUGENOL - CI 14700 (ČERVENÁ 4) - CI 60730 (EXT. FIALOVÁ 2) - CI 17200 (ČERVENÁ 33) - CI 47005 (ŽLTÁ 10)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3348901757683
- Číslo od výrobcu
- E000000262
Hodí sa k tomu

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Parfémová esencia Miss Dior EDP Objem: 50 ml
2 652,40 €/1l
132,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
850,00 €/1l
85,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Miss, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, #19950 ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - BENZYL..., 1 kusov
1 962,75 €/1l
157,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J’adore, Ženy, 150 ml, Nádoba na jedno použitie, Ylang-ylang, turecká ruža, Jazmín
1 776,00 €/1l
266,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml
1 441,10 €/1l
144,11 €
Predajca: PerfumTraders

Dior (Christian Dior) J'adore L'Or čistý parfém pre ženy 80 ml
2 209,50 €/1l
176,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 031,00 €/1l
60,93 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 024,40 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
874,13 €/1l
82,48 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,93 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l