3,7



Na základe 3 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Addict Woda perfumowana, 100ml1 441,10 €/1l
144,11 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 50 ml2 444,20 €/1l
122,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'adore EDP 50 ml W2 225,60 €/1l
116,75 €
-5,47 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
111,28 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dámsky parfum Goutal EDP 100 ml1 535,20 €/1l
153,52 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Dior Miss Dior Essence Spray (80 ml)
2 669,88 €/1l
213,59 €
Predajca: somnia24

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Miss Absolutely Blooming, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Granátové jablko, Raspberry, turecká ruža, Pivonka, biele pižmo
3 300,00 €/1l
330,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Deal47

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Miss, Ženy, 35 ml, Tekutý parfém, #19950 ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - BENZYL..., 1 kusov
2 535,71 €/1l
88,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Homme Perfume - P (2025) - objem: 50 ml
2 266,60 €/1l
113,33 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy L’Interdit Parfum 12,5 ml
2 268,00 €/1l
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Irristible EDP 80 ml+ EDP 12,5 ml
1 097,83 €/1l
101,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Escada Absolutely Me parfumovaná voda v spreji 30 ml
5 300,00 €/1l
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Sorvella Parfum S161 Pre mužov Woda perfumowana, 50 ml
561,00 €/1l
28,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Givenchy Very Irresistible Intene EDP 50 ml
2 700,00 €/1l
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Victoria's Secret Bombshell EDP 50 ml W
1 290,00 €/1l
64,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémová esencia Miss Dior EDP Objem: 50 ml
- Hmotnosť
- 0.216 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL - PARFUM (VÔŇA) - AQUA (VODA) - LINALOOL - LIMONÉN - GERANIOL - CITRONELLOL - BENZYL SALICYLÁT - DIETYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOÁT - METYL ANTRANILÁT - HEXYL CINNAMAL - CITRAL - BENZYLALKOHOL - BENZYL BENZOÁT - TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT - EUGENOL - CI 14700 (ČERVENÁ 4) - CI 60730 (EXT. FIALOVÁ 2) - CI 17200 (ČERVENÁ 33) - CI 47005 (ŽLTÁ 10)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3348901757690
- Číslo od výrobcu
- E000000263
- Hmotnosť
- 0.216 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL - PARFUM (VÔŇA) - AQUA (VODA) - LINALOOL - LIMONÉN - GERANIOL - CITRONELLOL - BENZYL SALICYLÁT - DIETYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOÁT - METYL ANTRANILÁT - HEXYL CINNAMAL - CITRAL - BENZYLALKOHOL - BENZYL BENZOÁT - TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT - EUGENOL - CI 14700 (ČERVENÁ 4) - CI 60730 (EXT. FIALOVÁ 2) - CI 17200 (ČERVENÁ 33) - CI 47005 (ŽLTÁ 10)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3348901757690
- Číslo od výrobcu
- E000000263
Hodí sa k tomu

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
2 071,80 €/1l
207,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Dior Miss Dior Essence Spray (80 ml)
2 669,88 €/1l
213,59 €
Predajca: somnia24

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 314,00 €/1l
118,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 024,40 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior - Miss Dior Eau de Parfum EDP 30ml
3 253,67 €/1l
97,61 €
Predajca: PerfumTraders

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
2 444,20 €/1l
122,21 €
Predajca: PerfumTraders

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

Dior (Christian Dior) Miss Dior 2021 parfémovaná voda pre ženy 150 ml
1 471,73 €/1l
220,76 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Miss Absolutely Blooming, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Granátové jablko, Raspberry, turecká ruža, Pivonka, biele pižmo
3 300,00 €/1l
330,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Deal47

Dior Miss Dior Blooming Bouquet 2023 EDT 100 ml W
1 094,00 €/1l
109,40 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Burberry Goddess, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 kusov
950,50 €/1l
95,05 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Skvelá vôňa, veľmi sa mi páči. Doručenie bolo rýchle a všetko bolo dobre zabalené.
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Páči sa mi to.
Cena, výkon a kvalita sú správne.
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pozor na dodanú veľkosť a kvalitu!
Zámere som si objednal 50 ml verziu, ale dostal som 100 ml fľašu. Zaujímavé na tom je, že výrobca oficiálne nevyrába verziu „Essence“ v tomto dizajne fľaše vôbec ako 100 ml variantu! Zvláštne je, že táto doručená fľaša má navyše presne ten istý EAN kód ako 50 ml verzia tu na webovej stránke, čo je veľmi nezvyčajné. Ani spracovanie fľaše a látkovej mašle, žiaľ, vôbec nezodpovedá štandardu, na ktorý sme u tejto značky zvyknutí. Nákup cez tohto tretieho predajcu absolútne neodporúčam a radím k opatrnosti.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l