3,0



Na základe 1 hodnotenia
Sada na toaletu Relaxdays, nerezová oceľ, V x H: 79 x 22 cm, stojan na toaletný papier, toaletná kefa s držiakom, biela
37,99 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
WC súpravy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sada do kúpeľne Relaxdays, VxŠxH: 76,5 x 28 x 18 cm, bambus a kov, stojan na toaletný papier s kefou na WC, biela/prírodná47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Ďalšie informácie o reklame
Vilde | Držiak na toaletný papier stojaci - s WC kefou - čierny - 68,5 cm - Držiak na toaletný papier31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sada do kúpeľne Relaxdays, rozmery: 66,5 x 23 x 18 cm, stojan na toaletný papier, kefa na WC s držiakom, nerezová oceľ, biela39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Ďalšie informácie o reklame
Sada na toaletu Relaxdays, bambus, železo, voľne stojací držiak na toaletný papier, toaletná kefa s držiakom, čierna/prírodná37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

MSV Stojanová WC súprava WC kefa z nehrdzavejúcej ocele 30x16,5x80cm
26,95 €
Predajca: bath_ambiente24

Sada do kúpeľne Relaxdays, nerezová oceľ, 65,5 x 13 x 16 cm, stojan na toaletný papier, kefa na toaletu s držiakom, čierno-biela
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Sada na toaletu Relaxdays, bambus a nerezová oceľ, voľne stojací držiak na toaletný papier, toaletná kefa s držiakom, biela
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10020410, Záchodová kefa s držiakom, Strieborná, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 200 mm, 200 mm
75,07 €
Doprava zdarma
Predajca: dekoraciedobytu

Súprava do kúpeľne Relaxdays, VxŠxH: 72,5 x 15 x 14,5 cm, oceľ a bambus, stojan na toaletný papier, kefa na toaletu, čierna/prírodná
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

wC súprava relaxdays s kefou a držiakom
61,40 €
Doprava zdarma
Predajca: dekoraciedobytu

WENKO Stojan na WC WC sada WC kefy Držiak na papierové rolky Nerezová oceľ RIVALTA
57,63 €
Predajca: EDAXO_cz

Sada do kúpeľne Relaxdays, stojan na toaletný papier s kefkou, držiak na kefku, odkladacia polička, rozmery: 66 x 24 x 18 cm, nerezová oceľ, strieborná
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Súprava do kúpeľne Relaxdays, VxŠxH: 64,5 x 23 x 17 cm, kov, stojan na toaletný papier s kefou na WC, stojan do kúpeľne, biela
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

relaxdays Stojaca WC súprava
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Súprava do kúpeľne Relaxdays, VxŠxH: 78,5 x 23 x 18 cm, drevo a kov, stojan na toaletný papier s kefou na WC, biela/prírodná
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10020321, Záchodová kefa s držiakom, Biela, Drevo, Plast, Kov, 190 mm, 190 mm
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

relaxdays Čierny držiak na toaletný papier
105,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

relaxdays 10024545_0 relaxdays WC-Garnitur
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Sada do kúpeľne Relaxdays, VxŠxH: 69 x 31 x 16 cm, stojan na toaletný papier, kefa na WC, držiak na náhradné rolky, odkladacia polička, čierna
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Nerezová oceľová súprava na toaletu, pozostávajúca z držiaka toaletného papiera a držiaka na toaletné kefy
58,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
S týmto elegantným stojanom na WC budete mať toaletný papier a WC kefu vždy po ruke. Voľne stojaci stojan na WC sa dá flexibilne umiestniť, či už v kúpeľni alebo na toalete pre hostí, a nie je potrebné ho pripevniť na stenu. Štýlový dizajn WC súpravy z nehrdzavejúcej ocele so zakriveným rámom je v kúpeľni skvelou ozdobou. Vymeniteľná hlavica kefy a vyberateľná plastová nádoba na kefu zabezpečujú potrebnú hygienu.
WC súprava v detaile
- rozmery V x H: cca 79 x 22 cm
- Dĺžka WC kefy: cca 36 cm
- Hlava kefy V x H: cca 9,5 x 7,5 cm
- Vnútorný závit D: približne 12 mm
- Šírka držiaka na toaletný papier: cca 14 cm
- Hmotnosť: približne 2,4 kg
- Materiál: nehrdzavejúca oceľ, plast, pena
- K dispozícii v rôznych farbách
Stojanový držiak na toaletný papier s WC kefou
- Praktická kombinácia držiaka na toaletný papier a kefu
- S krytom - chráni toaletný papier pred vlhkosťou
- Hygienická WC kefa vďaka vymeniteľnej hlavici kefy
- Odnímateľný plastový držiak WC kefy na jednoduché čistenie
- Ťažká základná doska s chráničmi zaisťuje stabilitu
- Voľne stojaca súprava WC kefy do kúpeľne alebo na WC pre hostí
Rozsah dodávky
- 1x súprava WC kefy v jednotlivých častiach
- S návodom na použitie
- S montážnym materiálom
- Dekoratívne predmety nie sú súčasťou dodávky
- Rozmery
- 22 x 22 x 79 cm
- Výška
- 79 cm
- Dĺžka
- 22 cm
- Hmotnosť
- 2120 g
- Materiál
- Ušľachtilá oceľ
- Farba
- Biela
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 1x WC stojan v jednotlivých častiachS montážnym materiálom
- EAN kód
- 4052025843618
- Číslo od výrobcu
- 10052433_49
- Výrobca
- Relaxdays
- Rozmery
- 22 x 22 x 79 cm
- Výška
- 79 cm
- Dĺžka
- 22 cm
- Hmotnosť
- 2120 g
- Materiál
- Ušľachtilá oceľ
- Farba
- Biela
- Počet kusov
- 1
- Rozsah dodávky
- 1x WC stojan v jednotlivých častiachS montážnym materiálom
- EAN kód
- 4052025843618
- Číslo od výrobcu
- 10052433_49
- Výrobca
- Relaxdays
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Sada na toaletu Relaxdays, nerezová oceľ, V x H: 79 x 22 cm, stojan na toaletný papier, toaletná kefa s držiakom, strieborná
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

MSV Stojanová WC súprava WC kefa z nehrdzavejúcej ocele 30x16,5x80cm
26,95 €
Predajca: bath_ambiente24

Sada na toaletu Relaxdays, nerezová oceľ, V x H: 79 x 22 cm, stojan na toaletný papier, toaletná kefa s držiakom, čierna
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

MSV WC súprava z nehrdzavejúcej ocele, 30x80 cm, 2v1
23,95 €
Predajca: bath_ambiente24

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
15,04 €/1l
75,21 €
Predajca: velmontask

Twinkly Strings USB-C Pearls, Inteligentná svetelná reťaz, Wi-Fi/Bluetooth, Viacfarebný, Okrúhly, Vymazať, 16000000 farba/farieb
69,74 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Návštevnícka stolička Attila fabric
143,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Russell Hobbs ryžovar 1,2 l vrátane parnej vložky s príchuťou odklápacieho veka Ryža (44.99)
64,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

VASAGLE Zavesená polica, nástenná polica, 60 x 20 x 3,8 cm, hnedá
15,99 €
Predajca: Houseland

Belkin SheerForce, Ochranný obal, Apple, iPhone Air, 16,5 cm (6.5"), Námorná
38,40 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,37 €
Predajca: egenta-shop

Garnier Sun Care Amber SPF50+ 30ml
624,67 €/1l
18,74 €
Predajca: Zeitburg

LED žiarovka Vintage Eglo 12277 E27 / 4 W 110 lm 1800 K
18,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: JOGISEsvietidla

Cecotec Vollautomatische Kaffeemaschine Cremmaet Compactccino Connected
553,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

RÖMERTOPF veľký klasický pekáč až pre 6 osôb
78,90 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,10 €
Predajca: HausDerGeschenke

Glenfiddich 15 Year Old, 0,7 L, Jednoobilná, 15 rok / roky, Sklenená fľaša, 40%
119,91 €/1l
83,94 €
Predajca: Store-Germany

80x120 cm Kusový koberec Terrain 105598 Bakke Cream
20,06 €/1m²
19,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Mujkoberec

Čierna darčeková taška MERRY CHRISTMAS Set of 6 - darčeková taška na fľašu
13,85 €
Predajca: Special-trends

Bylinná čajová zmes - Večerný sen 20 vrecúšok 30g
56,00 €/1kg
2,24 €
Predajca: taleoo

Cecotec Cecofry Dual 9000, Teplovzdušná fritéza, 9 L, 1 kg, 80 °C, 200 °C, 60 min
290,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

BMW case for IPHONE 16 Pro Max BMHCP16X23HTRAK (Motorsport IML Random Stripes) black
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Skullcandy Crusher PLYR 720, Káblový a bezdrôtový, Hranie, 20 - 20000 Hz, 354,2 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
246,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Digitus DN-93615-S-24, Plochý, Strieborná, RJ-45, Samica, 10GBase-T, Nikel/zlato
73,23 €
Predajca: geniuzcom

120x170 cm Kusový koberec Terrain 105598 Bakke Cream
42,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Mujkoberec

Oventrop Thermostat Uni LH mit Fernfühler 2m
27,11 €
Predajca: haustechnikpartner24

KitchenAid 5KSBR200BM, Prenosný mixér, 0,473 L, Pulzný spínač, Čierna
149,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Princess 182020, Teplovzdušná fritéza, 3,2 L, 0,8 kg, Rapid Air, 10 °C, 200 °C
157,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Emerio WK-125130 Wasserkocher, 1.7L schwarz automatische Abschaltung
65,44 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

stierače alca® pre vozidlá MERCEDES-BENZ VITO / eVITO / VITO Tourer, nákladné verzie
17,95 €
Predajca: autoplus360

VEVOR obehové čerpadlo, 38 LPM, systém obehového čerpadla s okamžitou cirkuláciou, 3-stupňová regulácia, 100 W, AC 220-240 V, adaptér G3/4 palca na G1/2 palca, hlava z nehrdzavejúcej ocele, pre systém ohrievača vody
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Nerezová servírovacia lyžica 31,5 cm Fackelmann Oxford
25,82 €
Predajca: TR8
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%100% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
100%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Súprava do kúpeľne Relaxdays, rozmery: 67 x 23 x 17 cm, stojan na toaletný papier, kefa na toaletu, odkladacia polička, 2 náhradné kefové hlavice, biela
37,99 €
Predajca: Relaxdays

WENKO WC sada WC kefy Držiak na WC Náhradný držiak z nehrdzavejúcej ocele Premium kúpeľňa
25,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kúpeľňový stojan so 4 ramenami, loftový štýl, čierny vešiak, kovový loftový držiak



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,64 €
Predajca: Zolta

Sada 10 ks keramických toaletných doplnkov, okrúhly držiak na toaletnú kefu, vymeniteľná hlavica kefy, kúpeľňová sada, V x H 38,5 x 12,5 cm, biela



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
144,99 €
Predajca: Relaxdays

2-dielna kúpeľňová súprava WIMEDO, voľne stojací držiak na uteráky, súprava na WC bez vŕtania, držiak na toaletný papier v striebornej farbe, toaletná kefa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
139,95 €
Predajca: Relaxdays

10-dielna keramická toaletná súprava, okrúhly držiak na toaletnú kefu, vymeniteľná kefová hlavica, kúpeľňová súprava, V x H 38,5 x 12,5 cm, čierna



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
94,99 €
Predajca: Relaxdays

10-dielna okrúhla toaletná súprava, držiak na toaletnú kefu, vymeniteľná toaletná kefa, voľne stojaca, z nehrdzavejúcej ocele, strieborná/čierna



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
84,99 €
Predajca: Relaxdays

WC súprava Wimedo Copper RD0412



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
69,99 €
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10037437, 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
71,99 €
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10031436, 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(15)Počet hodnotení: 15
64,99 €
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10031639, 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(15)Počet hodnotení: 15
64,99 €
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10046879, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
57,99 €
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10037436, 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
59,99 €
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10042896, 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
64,99 €
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10042897, 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
59,99 €
Predajca: Relaxdays

Vilde | Držiak na toaletný papier stojaci - s WC kefou - čierny - 68,5 cm - Držiak na toaletný papier



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,99 €
Predajca: SuperMerchant

Relaxdays 10042907, 1 kusov
64,99 €
Predajca: Relaxdays

Bremermann 2-dielna kúpeľňová súprava SAVONA, 5,5-litrový košík na kozmetiku a sada toaletnej kefy s nástenným držiakom, okrúhly, biela



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
58,99 €
Predajca: eluno24

Relaxdays 10031638, 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(15)Počet hodnotení: 15
49,99 €
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10031640, 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(15)Počet hodnotení: 15
49,99 €
Predajca: Relaxdays