Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
12,08 €
241,60 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Zmesi korenia a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Grécka zmes korenín 200 g3 690,00 €/1l
3,69 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Korenie Chimichurri 200g4 390 000 017 541,57 €/1l
4,39 €
Predajca: BRAT_PL

Zmes korenia na mäso, 100 g
35,00 €/1l
3,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Kamis Korenie na mäso Zmes korenia 75 G
34,40 €/1l
2,58 €
Predajca: Katomix

Knorr zmes korenín na zmäknutie mäsa 600 g
33,33 €/1kg
20,00 €
Predajca: Katomix

S&B Togarashi zmes 7 korenín 300 g
28,93 €/1kg
14,30 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,68 €
Predajca: Katomix

Zmes korenia na pizzu, 80 g
53,75 €/1l
4,30 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Kamis zmes korenia na kuracie mäso 70 G
36,86 €/1l
2,58 €
Predajca: Katomix

Zmes korenia na steaky, 100 g
43,00 €/1l
4,30 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Kamis Hausmannskost, zmes korení na paštety, 17 g
130,59 €/1l
2,22 €
Predajca: Katomix

Korenie na fajitu, 20 g
93,00 €/1kg
3,16 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,86 €
Predajca: Katomix

Kokki Djawa Boemboe Besengeh 100 g – autentická indonézska zmes korenia
28,40 €/1kg
2,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Korenie – zmes Delifrut Glas, 30 g | BRECHT
122,33 €/1kg
3,67 €
Predajca: taleoo

KAM korenie na morčacie mäso 20 g
70,00 €/1kg
2,44 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,40 €
Predajca: Katomix

JungWürz® Zmes korenia Kurkuma 100g
99,00 €/1kg
9,90 €
Predajca: ERASVITAL

Kamis Pikantná marináda na mäso a hydinu – zmes korenín 20 g
96,50 €/1l
1,93 €
Predajca: Katomix

Korenie na mleté mäso a bravčové mäso 200 g Prírodná zmes byliniek
59,80 €/1l
2,99 €
Predajca: PHRoyal

Kotányi Mlynček na cukor a škoricu 37 g
15,04 €/1kg
4,77 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,76 €
Predajca: Katomix

Kotányi Koreninová zmes 14 g
59,50 €/1kg
2,39 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,19 €
Predajca: Katomix

Kamis mexické korenie 25 g
43,00 €/1kg
2,44 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,29 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte vynikajúcu zmes korenín na krakovské klobásy, ktorá sa skladá z prírodných ingrediencií a neobsahuje pridanú soľ. Táto zmes je ideálna na prípravu krakovských klobás a premení vaše mäsové jedlá na aromatické a zdravé pochúťky pre rodinu a priateľov. S 50 g balením tejto zmesi môžete pripraviť približne 5 kg domácej krakovskej klobásy. Starostlivo vybrané ingrediencie – čierne korenie, cesnaková drť, koriander, cukor a nové korenie – ponúkajú nezameniteľný chuťový zážitok. Upozorňujeme, že zmes neobsahuje soľ ani glutaman sodný, ale môže obsahovať stopy obilnín obsahujúcich lepok, horčicu, zeler, sezam, oxid siričitý a sóju.
Na prípravu krakovskej klobásy odporúčame kombináciu nasledujúcich druhov mäsa: 70 % bravčová plec, 20 % bravčová slanina a 10 % bravčová kolená, ako aj nasledujúce pomery korenín na 1 kg mäsa: 18 g soliacej soli a 8,5 g krakovského korenia. Kompletný návod na prípravu vás prevedie celým procesom, od solenia mäsa cez mletie a miešanie až po údenie a varenie klobásy.
Túto zmes korenín skladujte na suchom a tmavom mieste, aby si zachovala čerstvosť a kvalitu. Dodajte svojim domácim mäsovým špecialitám nezameniteľnú chuť a potešte seba aj svojich hostí úspešnou prípravou krakovskej klobásy. Vychutnajte si kulinárske zážitky plné chuti a kvality.
- Zloženie
- čierne korenie, cesnaková krupica, koriander, cukor, nové korenie
- Hmotnosť
- 50 g
- Potravinársky podnik
- Jelux
- Obchodný názov
- Koreninová zmes pre krakovskú klobásu
- Výrobca
- Jelux Polska
- Model
- jelux_5905261001559
- EAN kód
- 5905261001559
- Zloženie
- čierne korenie, cesnaková krupica, koriander, cukor, nové korenie
- Hmotnosť
- 50 g
- Potravinársky podnik
- Jelux
- Obchodný názov
- Koreninová zmes pre krakovskú klobásu
- Výrobca
- Jelux Polska
- Model
- jelux_5905261001559
- EAN kód
- 5905261001559
Hodí sa k tomu

Korenie na klobásy značky Jelux 50g
139,80 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Soľ na nakladanie 1 kg
1,56 €/1kg
1,59 €
Predajca: BRAT_PL

Browin 313016 SET s vodným plášťom Šunkový varič 1,5 kg + hrniec, nerezová oceľ, vrátane 2 teplomerov a vreciek
89,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Prémiová zmes korenia na poľskú surovú klobásu 50g
139,80 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tescoma Šunkovar PRESTO, s teplomerom
36,60 €
Predajca: TESCOMA-SK

XXL drevená veľká skrinka na topánky Vandol 9
306,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VCM24

Mlynček na mäso Bosch MFW68660
182,17 €
Predajca: velmontask

Osłonka białkowa 55 mm 4 metry
7,11 €
Predajca: VISO

Browin 410020 Vytvrdzovacia soľ Vit-C - 400 g
25,30 €/1kg
10,62 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,12 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Orion kuchynský špagát Špagát na klobásy Špagát na šunku 60 m
6,99 €
Predajca: Vilde

Olvy magnetické stavebnice 74 kusov - Montessori stavebnica od 3 rokov, magnetické kocky pre deti, kompatibilné s Magna Tiles & Connetix
92,05 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

COSTWAY 4,8L plnička klobás, stroj na klobásy vrátane 4 plniacich rúr z nehrdzavejúcej ocele, striekačka na klobásy, plnička klobás
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Browin 313115 SET Right Bite - Šunkovar 1,5 kg, nerezová oceľ, vrátane teplomera a vreciek
42,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

2127white-3 Ø 65 cm 59W LED stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním farba svetla/jas nastaviteľný stmievateľný LED stropné svietidlo
69,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Eurotondisplay

Umelý vianočný stromček Kaukazský smrek 180 cm Verný detail Vianočný stromček prémiovej kvality
14,60 €/1kg
116,76 €
Predajca: Eoshop

Korenie na červené bravčové mäso - 100g Lobo
34,20 €/1kg
3,42 €
Predajca: LAVONIO

Obláčiková knižnica sivá
53,99 €
Predajca: EDAXO_cz

nerezový hrniec na šunku priemer 10 cm, výška 19 cm + teplomer
22,69 €
Predajca: VISO

Bratwurst korenie - základná koreninová soľ na chutné grilované klobásy - 150g
62,87 €/1kg
9,43 €
Predajca: allerFeinst

ITA Elektrická udírna 7000 – Prémiová udírna s elektrickým ohrevom – zliatinová oceľ, s priehľadným okienkom a teplomerom – Kvalita EU
278,58 €
-7,68 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
270,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Matcha cajový ceremoniálny set "Uji" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – japonská súprava pre zaciatocníkov
35,75 €/1kg
22,99 €
Predajca: Goodwei

Yorbay 210cm umelý vianočný stromček Luxusný jedľový stromček s osvetlením Biele snehové vločky LED pre vianočné dekorácie
419,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lab Pulver 5g - Kultúry mliečneho kyseliny, fermenty, prírodné produkty, výroba syrov
1 192,00 €/1kg
5,96 €
Predajca: VISO

Rohož z minerálnej vlny ROCKWOOL Klimarock 20 mm 9,35 m²
10,69 €/1m²
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
13,25 €/1m
18,55 €
Predajca: FDC

Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
119,80 €/1l
5,99 €
Predajca: PHRoyal

Vkladacie vrecko na šunku plastové vrecko 20 kusov BROWIN
11,58 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

REVENTO® Aroma Vákuová balička na potraviny + vrecká - Vákuová balička na fólie
29,90 €
Predajca: REVENTO

Regály AREBOS pre vysoké zaťaženie 180x90x40 cm | 875 kg | 5 políc z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

RAPS Korenie na steaky Porterhouse, plechovka 850 g – pikantná zmes korenín na steaky, hovädzie mäso, grilovanie a BBQ
40,27 €
Predajca: Fuduu-Shop
47,38 €/1kg

Čínske korenie 5 príchutí 200g Brat.pl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,07 €/1kg

Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,92 €
Predajca: Fuduu-Shop
35,92 €/1kg

Mletý chren 500g
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10 290,00 €/1l

Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
12,08 €
Predajca: SuperMerchant
241,60 €/1kg

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,99 €/1kg

Sušené šampiňóny 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1l

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
12,97 €
Predajca: superbrandshop
0,13 €/1kg

Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l

Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,96 €/1kg

Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g
28,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,66 €/1kg

Kurkuma mielona 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,66 €/1kg

Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,78 €/1l

Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,36 €/1l

Wiberg Kari korenie Delhi Style hrubé 280g
14,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,39 €/1kg

Wiberg príprava kari korenia pomaranč jedinečná zmes 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
54,29 €/1l

Wiberg Marrakesh Style prípravok na korenie silnej chuti 260g
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,46 €/1l

Wiberg zmes korenia na pizzu klasický základ na pizzu 190g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,68 €/1kg

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: AllYouNeed
44,54 €/1kg