5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sizilianische Pistazien-Schokoladencreme Pistáciový krém 190g - Taste Etna60,68 €/1l
11,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Targroch Pistáciová nátierka 300 g PISTACJELA12 590,00 €/1l
12,59 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Ovomaltine Crunchy Cream 380g41,37 €/1kg
16,71 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,72 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Lieskovooriešková pasta 300g TAR-GROCH18,65 €/1kg
10,09 €
Predajca: BRAT_PL

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
65,24 €/1l
11,09 €
Predajca: BRAT_PL

Čistá pistáciová pasta, 200 g - 100% pistácie
77,50 €/1l
15,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

MERAY Pistaziencreme 30% (180g)
44,39 €/1kg
7,99 €
Predajca: SelenFood

Pistáciový krém Pisti Crema Pistacchio 200g
34,95 €/1l
6,99 €
Predajca: SanmartiniStore

A Ricchigia - Lieskovoorieškový krém - 190 g
52,11 €/1kg
9,90 €
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS

Souq Tahina nepražená sezamová pasta 190 g - prírodná, krémová sezamová pasta, bezlepková a vegánska
46,21 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

KRÉM Z ORIEŠKOVÝCH PRAŽENÝCH 500 g - TERRASANA
0,03 €/1kg
14,61 €
Predajca: taleoo

Grashoff Caramel krémový sladký a hladký karamelový krém 250g
22,52 €/1kg
5,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff mliečna čokoláda s korením speculoos bez palmového oleja 250g
18,68 €/1kg
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zonnatura baklažánová krémová nátierka 175 g – vegánska, prírodná nátierka
41,37 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

KRÉMOVÝ BROSKYŇOVÝ KEFÍR -MUČIČKA 150 g - SOBBEKE
0,02 €/1kg
2,66 €
Predajca: Biogo

MelvitaDadelstroop 350g – Prírodný, vegánsky datľový sirup bez prísad
20,06 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl

Chrumkavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
17,35 €/1kg
6,09 €
Predajca: BRAT_PL

Lemke Chrumkavý kokos, 250g | Chrumkavý kokosový krém s najjemnejšou kokosovou príchuťou
18,36 €/1kg
4,59 €
Predajca: Lemke
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prémiový pistáciový krém 60% Velveti - 100% prírodný, bez emulgátorov, farbív a palmového oleja
Tento revolučný výrobok je vlajkovou loďou spoločnosti.
Víťaz ocenenia "Najlepší výrobok" na veľtrhu Gourmet Selection 2021 je dielom majstrov chuti Pistacchio Sofì.
Ide o špeciálny pistáciový krém so zamatovou a univerzálnou konzistenciou.
Je ideálny na zdobenie a zjemňovanie sladkých a slaných jedál.
Obsahuje viac ako 60 % pistácií a 100 % prírodných ingrediencií, vďaka čomu si ho spotrebitelia veľmi obľúbili.
100 % prírodná, bez emulgátorov, farbív a palmového oleja.
Jej chuť je nezameniteľná, takmer sladko-horká. Vďaka tomuto výrobku si môžete v ústach vychutnať skutočné pistáciové "šťastie".
Zloženie: Pistácie 60 %, cukor, slnečnicový olej, soľ.
Ocenenie: Najlepší výrobok roka na veľtrhu Gourmet Selection 2021 v Paríži.
Poznámka: Ide o úplne prírodný výrobok bez emulgátorov, preto je potrebné fľašu pred každým použitím dobre pretrepať. Aby sa zložky výrobku mohli dobre "premiešať", nechajte vo fľaši trochu miesta.
Parametre
Výrobca PistacchioSofì - Viale della Regione, 4/P, 95034 Bronte (CT) - Taliansko
Hmotnosť 180 g
Zloženie Pistácie 60 %, cukor, slnečnicový olej, soľ.
Krajina pôvodu Taliansko
Skladovanie Neotvorené výrobky sa môžu skladovať mimo chladničky na chladnom a suchom mieste.
Alergénne orechy: mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu orechy, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a výrobky z nich.
Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 2313 kJ / 554 kcal
Tuk 34,8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 4,27 g
Sacharidy 47,9 g
z toho cukor 36,0 g
Vláknina 6,2 g
Bielkoviny 12,18 g
Soľ 0,03 g
- Skladovanie a použitie
- Neotvorené výrobky môžete skladovať mimo chladničky na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.18 l
- Zloženie
- Pistácie 60 %, cukor, slnečnicový olej, soľ
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 2313 kJ / 554 kcal Tuky 34,8 g z toho nasýtené mastné kyseliny 4,27 g Sacharidy 47,9 g z toho cukry 36,0 g Vláknina 6,2 g Bielkoviny 12,18 g Soľ 0,03 g
- Alergény
- Pistácie a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 180 g
- Potravinársky podnik
- PistacchioSofì – Viale della Regione, 4/P, 95034 Bronte (CT) – Italien
- Obchodný názov
- Pistaziencreme Velveti
- Výrobca
- Sofì - Dolcezze di Sicilia
- EAN kód
- 8055404680008
- Skladovanie a použitie
- Neotvorené výrobky môžete skladovať mimo chladničky na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.18 l
- Zloženie
- Pistácie 60 %, cukor, slnečnicový olej, soľ
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 2313 kJ / 554 kcal Tuky 34,8 g z toho nasýtené mastné kyseliny 4,27 g Sacharidy 47,9 g z toho cukry 36,0 g Vláknina 6,2 g Bielkoviny 12,18 g Soľ 0,03 g
- Alergény
- Pistácie a výrobky z nich
- Hmotnosť
- 180 g
- Potravinársky podnik
- PistacchioSofì – Viale della Regione, 4/P, 95034 Bronte (CT) – Italien
- Obchodný názov
- Pistaziencreme Velveti
- Výrobca
- Sofì - Dolcezze di Sicilia
- EAN kód
- 8055404680008
Hodí sa k tomu

Pistáciový krém 45%, 190g - 2 balenia
34,21 €/1l
13,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Silikónová forma na vlastnú čokoládu Dubai Chocolate Xl 25 cm
2,21 €
Predajca: Przydasie

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
16,40 €/1kg
49,21 €
Predajca: somnia24

Doska z plexiskla, 90x160 cm, vodeodolná a odolná voči nečistotám
15,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Nakrájané zelené pistácie
172,40 €/1kg
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sladký pistáciový krém, 1 kg - bez palmového oleja
27,50 €/1l
27,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
16,82 €/1kg
3,70 €
Predajca: SanmartiniStore

FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
0,27 €/1kg
13,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kluth pistácie pražené a jemne solené prémiovej kvality 150g
37,87 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meggle Creme Decor Patisserie Univerzálna alternatíva krému 1000ml
4,73 €/1l
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq parfémovaná voda unisex 75 ml
668,67 €/1l
50,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lindt Lindor guľôčky zmes s najlepšou čokoládou Lindt 137g
47,23 €/1kg
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TAHINI (SEZAMOVÁ PASTA) 185 g - PRIMAVIKA
20,35 €/1kg
4,07 €
Predajca: Biogo

Clatronic ERB 3815 A, Modrá, IPX5, Batérie, Vstavaný, Lithium-ion (Li-ion), 1200 mAh
15,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
249,99 €
Predajca: hatservice

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Krem pistacjowy z 45% zawartością pistacji 200 g
74,85 €/1l
14,97 €
Predajca: Katomix

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

pistáciový krém 200 g - Agrisicilia
62,20 €/1kg
12,44 €
Predajca: Biogo

Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
32,40 €/1kg
16,20 €
Predajca: CoffeeFriend

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
65,24 €/1l
11,09 €
Predajca: BRAT_PL

Nic Topping Pistache (500 ml)
81,90 €/1kg
43,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Crem
Veľmi dobré, rýchle doručenie
Hodnotenie z 17. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné
Všetko super
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lieskovooriešková pasta 900g Brat.pl
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
11,92 €/1kg

Targroch Pistáciová nátierka 300 g PISTACJELA
12,59 €
Predajca: BRAT_PL
12 590,00 €/1l

Sizilianische Pistazien-Schokoladencreme Pistáciový krém 190g - Taste Etna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,53 €
Predajca: Heartforcards
60,68 €/1l

Lieskovooriešková pasta 300g TAR-GROCH
10,09 €
Predajca: BRAT_PL
18,65 €/1kg

Pistáciová pasta 500g Brat.pl
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
34,65 €/1kg

Kešu pasta 900g
16,49 €
Predajca: BRAT_PL
18,32 €/1l

Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
65,24 €/1l

Pistáciová chala bez cukru 300g TAR-GROCH
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
29,40 €/1kg

Solené ryby 720ml GorWit
13,09 €
Predajca: BRAT_PL
18,18 €/1l

Extra hladká pistáciová pasta 200 g
11,49 €
Predajca: BRAT_PL
11 490,00 €/1l

Lieskovooriešková pasta 500g Brat.pl
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
25,39 €/1kg

Alce Nero 217380, 180 g, Hnedá, 507 kcal, 2119 kJ, 5,2 g, 29,2 g
9,49 €
Predajca: BRAT_PL
9 490,00 €/1l

Kokosová pasta 500g
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
4,89 €/1kg

Smotana s príchuťou pomaranča 300g TAR-GROCH
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
12,47 €/1kg

COPNÁ PASTA SO SLNEČNICOU, BEZLEPKOVÁ 180 g - KROKUS
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
25,28 €/1kg

Tahini – biela verzia bez soli, 250 g | TERRASANA
8,69 €
Predajca: superbrandshop
34,76 €/1kg

Pesto z medvedieho cesnaku 140g GorWit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
51,90 €/1l

Smotana s príchuťou slaného karamelu 300g TAR-GROCH
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
9,69 €/1kg

Chrumkavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
6,09 €
Predajca: BRAT_PL
17,35 €/1kg

Krém s lieskovými orieškami a kakaom 300g TAR-GROCH
7,49 €
Predajca: BRAT_PL
24,97 €/1l