4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Eclaire – Sladké emócie na Valentína, sviatok manželov a Deň žien | Parfumovaná voda 100 ml1 659,80 €/1l
82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KBruSHOP

Ďalšie informácie o reklame
Houbigant Figuier Noir parfumovaná voda v spreji (100 ml)1 706,90 €/1l
170,69 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef RedColorado parfémovaná voda unisex 100 ml1 206,50 €/1l
120,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Niche Emarati Khalid EDP 80 ml UNISEX409,63 €/1l
32,77 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Whipped Pleasure, Ženy, 75 ml
372,13 €/1l
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Give Me Gourmand Cookie Crave parfémovaná voda unisex 75 ml
473,60 €/1l
35,52 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Give Me Gourmand Vanilla Freak parfémovaná voda unisex 75 ml
377,87 €/1l
28,34 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Berry on Top, Ženy, 75 ml
471,07 €/1l
35,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Mallow Madness, Ženy, 75 ml
474,27 €/1l
35,57 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Armaf Delights Yum Yum Eau de Parfum 100ml
357,40 €/1l
35,74 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Lattafa Eclaire Pistache, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, Pižmo, Vanilka, 1 kusov
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml parfumovaná voda pre ženy
217,40 €/1l
21,74 €
Predajca: NutraBestBG

Arabiyat Sugar Caramel Chocolate Macaron 100 ml Parfumovaná voda pre mužov a ženy
242,70 €/1l
24,27 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Corner Ministry of Gourmand Choco Cult Edp 100ml
251,00 €/1l
25,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Al-Rehab Roll On parfumový olej CHOCO MUSK 6ml
1 666,67 €/1l
10,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Yara Elixir parfémovaná voda pre ženy 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lattafa Give Me Gourmand Choco Overdose Ep 75ml Vp Unisex – Novinka, 75 ml
Lattafa Choco Overdose je ná toaletná voda zo série "Give Me Gourmand", vytvorená pre milovníkov sladkých, čokoládových vôní. Táto unisex vôňa kombinuje bohaté čokoládové tóny so subtílnymi akcentmi a ponúka nezabudnuteľný, gurmánsky zážitok. Je ideálna na večer alebo špeciálne príležitosti a zanecháva trvalú, svieťacu vôňu.
Vôňa:
- Vrchné tóny: Tmavá čokoládová fudge
- Stredné tóny: Kakaový prášok, aróma cupcakes
- Základné tóny: Vanilka, karamel, benzoin
Detaily produktu
- Značka: Lattafa
- Produkt: Lattafa Give Me Gourmand Choco Overdose Ep 75ml Vp Unisex
- Cieľová skupina: Unisex
- Objem: 75 ml
- Charakter vône: Sladká, gurmánska
- EAN: 6290362349679
Lattafa/ Choco Overdose Give Me Gourmand parfumovaná voda 75ml
Choco Overdose Eau de Parfum 75ml z kolekcie Give Me Gourmand od Lattafa je opulentná vôňa pre milovníkov čokolády. Už od prvého streknutia sa v nose vznáša hutná vôňa tmavého čokoládového fondánu - bohatá, sladká a nápadne gurmánska.
V srdci sa spája kakaový prášok a akord koláčika, ktoré vôni dodávajú hrejivú, takmer jedlú krémovosť. Vedľa čokoládového fondánu pôsobí ako čerstvo upečený čokoládový koláčik.
Základný tón završuje zážitokvanilkou, karamelom a benzoínom - sladkým, parfumovaným a dlhotrvajúcim. Táto kombinácia zaručuje, že vôňa zanechá zvodný dojem na pokožke a oblečení.
- Vrchná nóta: fondánová tmavá čokoláda
- Srdcová nóta:kakaový prášok, akord koláčika
- Základné tóny:vanilka, karamel, benzoín
Skupina vôní: Gurmánska / Orientálna vanilka.
- Adresa výrobcu GSPR: Thomashofstr. 27-29, 76228 Karlsruhe
- GPSR Názov výrobcu: Fragra GmbH
- výrobcu GPSR: +49 1520 4545827
- GPSR E-mail výrobcu:: [email protected]
- URL ADRESA GSPR:
- Obsah: 75 ml
- Zloženie: Alkohol denat, Parfum (vôňa), Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, anízový alkohol, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, extrakt Evernia Prunastri, extrakt Evernia Furfuracea, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol.
Parfémovaná voda od značky Lattafa bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
- Rozmery
- 75 ml
- Model
- Give Me Gourmand Choco Overdose
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0.648 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Denaturovaný alkohol, parfumová voda, kumarín, limonén, alfa-izometylionón, linalool, benzyl salicylát, benzyl cinnamát, benzyl benzoát, cinnamal, citronelol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6290362349679
- Číslo od výrobcu
- DW19020
- Rozmery
- 75 ml
- Model
- Give Me Gourmand Choco Overdose
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0.648 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Denaturovaný alkohol, parfumová voda, kumarín, limonén, alfa-izometylionón, linalool, benzyl salicylát, benzyl cinnamát, benzyl benzoát, cinnamal, citronelol
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 6290362349679
- Číslo od výrobcu
- DW19020
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Give Me Gourmand Cookie Crave parfémovaná voda unisex 75 ml
473,60 €/1l
35,52 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Berry on Top, Ženy, 75 ml
471,07 €/1l
35,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Give Me Gourmand Vanilla Freak parfémovaná voda unisex 75 ml
377,87 €/1l
28,34 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Whipped Pleasure, Ženy, 75 ml
372,13 €/1l
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Mallow Madness, Ženy, 75 ml
474,27 €/1l
35,57 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Eclaire Pistache, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, Pižmo, Vanilka, 1 kusov
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Delights Yum Yum Eau de Parfum 100ml
357,40 €/1l
35,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
379,10 €/1l
37,91 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Asad Collection Parfumovaná voda 4x25 ml
378,00 €/1l
37,80 €
Predajca: Glamperfeu

Penová podložka pre deti PUZZLE, 86ks, viacfarebná
29,30 €
Predajca: Jurhan

Khadlaj Peach Velvet čistý parfém pre ženy 100 ml
222,50 €/1l
22,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Odpadkový kôš s pedálom Rotho Paso ECO 20L modrý
64,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Masa, Ženy, 100 ml
275,60 €/1l
27,56 €
Predajca: Glamperfeu

Duftwelt Creme of Clouds parfumovaná voda 100 ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Detske kolo Dino bikes MTB - 12" kola
91,00 €
Predajca: KUBISPORT

WC sedadlo SCHÜTTE s dreveným jadrom BIELE, s mechanizmom Soft-Close
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee parfémovaná voda unisex 75 ml
406,10 €/1l
40,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Malizia Bon Bons Milky Cupcake toaletn voda 50 ml vapo
241,60 €/1l
12,08 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l