3,0



Na základe 1 hodnotenia
Herbion Naturals granule na starostlivosť o dýchacie cesty s prírodnou citrónovou príchuťou, 10 vrecúšok - (balenie 24)
9,99 €
7,71 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
KBruShop Farmasi Spirulina Nutriplus 60 tabliet641,94 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KBruSHOP

Ďalšie informácie o reklame
Tetesept Tablety na zvlhčenie slizníc, bez cukru, 20 tabliet128,70 €/1kg
6,95 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Psychobiotikum vzorka, 20 kapsúl336,33 €/1kg
10,09 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
ActivLab Pharma Eminis, jahoda, 30 pastiliek74,90 €/1kg
7,49 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Herbion Naturals Respiratory Care Herbal Granules – 10 Ct
39,88 €/1kg
3,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals Vitality doplnok pre deti - podporuje rast a chuť do jedla - zmierňuje únavu - 150 ml - pre deti od 1 roka
4,16 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals pastilky proti kašľu s prírodnou príchuťou čerešní, doplnok stravy, zmierňuje kašeľ, 18 pastiliek (balenie po 48 kusoch)
2,98 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals Pastilky proti kašľu s listami brečtanu, tymiánom a sladkým drievkom, s príchuťou medu a citróna, pre dospelých a deti od 6 rokov, balenie po 40 ks
2,87 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals sirup proti kašľu z listov brečtanu s tymiánom a sladkým drievkom, 150 ml – upokojuje hrdlo – bez alkoholu, bez cukru, so stéviou (balenie po 24 ks)
2,78 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

GYNELLA Cystilab prášok s živými laktobacilmi pre zdravé močové cesty, 10 vrecúšok
331,87 €/1kg
24,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

Aleavedis prírodné produkty Inulín 100 % organický prášok, 400 g prášku
27,73 €/1kg
11,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sonnen Lumison bylinný extrakt na dýchanie, 800 ml roztoku
39,67 €/1l
31,74 €
Predajca: AbisZ-Markt

Gallexier bylinné tablety, 84 tabliet
103,10 €/1l
10,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

Herbion Naturals pastilky proti kašľu, s príchuťou pomaranča, doplnok stravy, zmierňuje kašeľ, 18 pastiliek (balenie po 48 kusoch)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Supradyn Vital 50 Antioxidant 90 tabliet
61,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Tetesept Anginosan tablety do hrdla bez cukru s príchuťou čerešne, 20 tabliet
4,55 €
Predajca: AbisZ-Markt

Extrakt z medovky lekárskej organická tinktúra
139,80 €/1l
6,99 €
Predajca: PHRoyal

Klosterfrau Valeriána 1200 tabliet 30 kapsúl
164,86 €/1kg
5,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

FEMALAC D-manóza + laktobacily – prášok na udržanie zdravých slizníc, 10 vrecúšok
176,00 €/1kg
15,84 €
Predajca: AbisZ-Markt

tetesept Horúci citrón so zázvorom bez cukru, 10 vrecúšok Vrecúško
104,67 €/1kg
3,14 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Uvoľňujúca, upokojujúca, obnovujúca receptúra Herbion Respiratory Care Granule pomáhajú zmierniť príznaky prechladnutia a chrípky, podporujú normálny stav nosovej a prieduškovej sliznice, udržiavajú zdravé dýchacie cesty a optimalizujú imunitný systém.
DOBRÁ CHUŤ UPOZORNENIE Prípravok predstavuje chutný spôsob upokojenia nosových a pľúcnych ciest s prírodnou citrónovou príchuťou. Neobsahuje umelé farbivá, arómy, alkohol ani lepok.
VYSOKO KVALITNÉ, PRÍRODNE ÚČINNÉ BYLINY Granule na starostlivosť o dýchacie cesty obsahujú prírodné bylinné extrakty, ako sú vŕba biela, emblík, malabarský orech, sladké drievko, sladká fialka, čierny čaj, valeriána lekárska a horký fenikel.
POHODLNÉ POUŽÍVANIE, ÚČINNÉ PRE KAŽDÉHO Tieto ľahko prenosné vrecúška môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek. Obsah jedného vrecúška jednoducho rozpustite v šálke horúcej vody alebo čaju a pomaly vypite až trikrát denne.
UDRŽATEĽNÉ, TRVALÉ UVOĽNENIE Toto je vegánsky výživový doplnok bez sedatív a orechov s dlhotrvajúcimi kumulatívnymi účinkami. Tento granulát je úplne prírodný, bez umelých farbív, aróm, alkoholu a lepku.
FORMULOVANÉ VYSOKÝMI ŠTANDARDNÝMI TECHNOLÓGIAMI Produkty Herbion Naturals sa vyrábajú v najmodernejšom farmaceutickom zariadení podľa najnovších medzinárodných noriem cGMP.
*** Preložené pomocou Translator (bezplatná verzia) ***
- Zloženie
- Vŕba biela (červená) Emblík (plod) Malabarský orech (list)* Sladké drievko (koreň) Sladká fialka (list a kvet) Čierny čaj (sušený list) Valeriána lekárska (koreň) Horký fenikel (plod)
- Hmotnosť
- 1296 g
- Potravinársky podnik
- UAB HERBION GROUPVilnius Architects g. 56-101LT 04001 Vilnius
- Obchodný názov
- Respiračná starostlivosť
- Výrobca
- Herbion Naturals
- Počet kusov
- 24
- Odporúčania pre konzumáciu
- uvedené na krabici
- EAN kód
- 8964002386413
- Zloženie
- Vŕba biela (červená) Emblík (plod) Malabarský orech (list)* Sladké drievko (koreň) Sladká fialka (list a kvet) Čierny čaj (sušený list) Valeriána lekárska (koreň) Horký fenikel (plod)
- Hmotnosť
- 1296 g
- Potravinársky podnik
- UAB HERBION GROUPVilnius Architects g. 56-101LT 04001 Vilnius
- Obchodný názov
- Respiračná starostlivosť
- Výrobca
- Herbion Naturals
- Počet kusov
- 24
- Odporúčania pre konzumáciu
- uvedené na krabici
- EAN kód
- 8964002386413
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Herbion Naturals Masáž prsníkov, prírodná upokojujúca masť, uvoľňuje prekrvené prsia, znižuje bolesť svalov, pre dospelých - 3,53 oz
2,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals pastilky proti kašľu s prírodnou príchuťou čerešní, doplnok stravy, zmierňuje kašeľ, 18 pastiliek (balenie po 48 kusoch)
2,98 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals Respiratory Care Herbal Granules – 10 Ct
39,88 €/1kg
3,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals granulát na starostlivosť o dýchacie cesty s prírodnou citrónovou príchuťou, vrecko po 10 ks - zmierňuje príznaky prechladnutia a chrípky
39,00 €/1kg
3,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals Vitality doplnok pre deti - podporuje rast a chuť do jedla - zmierňuje únavu - 150 ml - pre deti od 1 roka
4,16 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals Pastilky proti kašľu s listami brečtanu, tymiánom a sladkým drievkom, s príchuťou medu a citróna, pre dospelých a deti od 6 rokov, balenie po 40 ks
2,87 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals Vitality sirup pre deti, podporuje rast a chuť do jedla, zvyšuje energiu, 5 FL Oz - pre deti od 1 roka
24,95 €/1kg
5,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals Sirup proti kašľu z brečtanových listov s tymianom a sladkým drievkom, 5 FL Oz - upokojuje hrdlo a zmierňuje dýchacie ťažkosti - pre dospelých, deti od 13 rokov
21,08 €/1kg
5,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Herbion Naturals, sirup proti kašľu s medom, upokojuje hrdlo, zelená, med, 5 fl oz
3,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Herbion Naturals kvapky proti kašľu, pomaranč, prírodné, 18 kusov
51,00 €/1kg
3,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Ricola Medové cukríky Alpská šalvia so švajčiarskymi alpskými bylinkami 75g
270,00 €/1kg
2,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hugo Boss Femme parfumovaná voda 50 ml
655,60 €/1l
32,78 €
Predajca: PerfumTraders

Biofresh Rose of Bulgaria Tagescreme 50 ml
131,80 €/1l
6,59 €
Predajca: medpak_shop

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Kuchynská skrinka BEALIFE, 60x40x120 cm, s 2 zásuvkami a 2 dvierkami | Vyrobená z MDF, s bezpečnostným systémom proti prevrhnutiu | Biela | AP28
104,98 €
Predajca: Connected-Living

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Akumulátorový stojanový vysávač Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Farba: čierna lesklá - 14,4 V (lítium-iónová technológia)
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Clayre & Eef Kľučka na dvere Ø 4 cm Modrá biela keramika
3,99 €
Predajca: MilaTonie

Husqvarna 120 Mark II benzínová reťazová píla 1,4 kW 38 cm³ 35 cm ( 967861903 )
214,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Johnnie Walker Red Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
42,24 €/1l
29,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Merax kuchynská skrinka s LED a 4 dvierkami, bufetová skrinka s nastaviteľnými policami a dvierkovými policami, vysoká skrinka do kuchyne, jedálne, obývačky, biela
184,99 €
-7,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
177,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

MEDION kávovar s termoskou a časovačom (kávovar na filtrovanú kávu, 8 šálok, 1,2 l, 900 W, 3 úrovne, funkcia udržiavania teploty, časovač, proti odkvapkávaniu, displej, MD18458) nerezová oceľ
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Elektrická sušička 830W 3kg Voľne stojaca alebo nástenná Päť programov sušenia
302,98 €/1m
181,79 €
Predajca: velmontask

Skye Decor, Kúpe??ová skrinka - Karoline 103 (Orech + Biela)
70,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

BRUBAKER luxusná vanilková kúpeľová kozmetická súprava - 6-dielna darčeková súprava do kúpeľa v bielej farbe Stiletto - wellness sprchovací a kúpeľový set pre ženy
352,82 €/1kg
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Xiaomi Redmi 12c 3+64GB 6,71" Ocean Blue DS ITA Xiaomi
231,97 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%100% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
100%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to dobré, ale termín spotreby je na prd
Počet kusov 24Hmotnosť 1,296 kg
Čo sa mi nepáči, je to, že je už august a oni mi dodávajú granulát do zásoby, ktorý má dátum spotreby 26. 9. To nie je v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg