4,9



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP 80 ml W1 006,88 €/1l
80,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Elysium pour Homme EDP 100 ml M1 933,50 €/1l
193,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Swiss Arabian Rose 01 parfémovaná voda unisex 50 ml1 336,00 €/1l
66,80 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Swiss Arabian Incense 01 čistý parfém unisex 50 ml
1 265,40 €/1l
63,27 €
Predajca: Denpoli-Venda

Swiss Arabian - Shaghaf Amber Infusion Extrait De Parfum 75ml
615,47 €/1l
46,16 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Tobacco 01 čistý parfém unisex 50 ml
916,00 €/1l
45,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Nectar Blush Eau de Parfum 75ml
815,60 €/1l
61,17 €
Doprava zdarma
Predajca: K6_Werkzeuge

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian Essence of Casablanca parfumový extrakt unisex 100 ml
914,80 €/1l
91,48 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Heritage Patchouli 01 50ml EDP Extrait de Parfum
1 259,40 €/1l
62,97 €
Doprava zdarma
Predajca: K6_Werkzeuge

Lattafa Pride Nebras Elixir parfémovaná voda unisex 100 ml
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Khadlaj Cream Velvet čistý parfém pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
25,35 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian – Enigma of Taif Unisex EDP 100 ml
836,00 €/1l
83,60 €
Doprava zdarma
Predajca: K6_Werkzeuge

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Musk 07 parfémovaná voda unisex 50 ml
1 404,60 €/1l
70,23 €
Doprava zdarma
Predajca: K6_Werkzeuge

Maison Asrar Vanilla Aura
333,00 €/1l
33,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vôňa, ktorá vyžaruje teplo, a ženskú eleganciu.
Táto očarujúca kompozícia sa otvára slnečnou zmesou ružového korenia z Madagaskaru, kvetov pomarančovníka a náznakom krémového kokosu - žiarivou a príťažlivou predohrou, ktorá vás okamžite dostane do dobrej nálady.
V srdci sa rozvíja neodolateľná kombinácia indického jazmínu sambac, tuberózy a gurmánskych akcentov kapučína a karamelu. Tieto teplé, zmyselné tóny dodávajú vôni návykovú hĺbku.
Základ je jemný a zvodný: absolútna bourbonská vanilka, fazuľa tonka, santalové drevo a pižmo sa spájajú a vytvárajú zamatový, dlhotrvajúci podpis.
Rozhodne ženská parfumovaná voda - kvetinová, korenistá a sladká, s krémovým gurmánskym nádychom, na ktorý nezabudnete.
Skupina vôní: Kvetinová - Gurmánska - Orientálna
Vrchné tóny: ružové korenie, pomarančový kvet, kokos
Srdcové tóny: jazmín sambac, tuberóza, kapučíno, karamel
Základné tóny: bourbonská vanilka, fazuľa tonka, santalové drevo, pižmo
Elegantná, zmyselná vôňa pre ženy, ktoré chcú byť sebavedomé a štýlové.
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Denaturovaný alkohol, parfumová voda, kumarín, limonén, alfa-izometylionón, linalool, benzyl salicylát, benzyl cinnamát, benzyl benzoát, cinnamal, citronelol
- Výrobca
- Swiss Arabian
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6295124049910
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Denaturovaný alkohol, parfumová voda, kumarín, limonén, alfa-izometylionón, linalool, benzyl salicylát, benzyl cinnamát, benzyl benzoát, cinnamal, citronelol
- Výrobca
- Swiss Arabian
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6295124049910
Hodí sa k tomu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Nectar Blush Eau de Parfum 75ml
815,60 €/1l
61,17 €
Doprava zdarma
Predajca: K6_Werkzeuge

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Swiss Arabian Incense 01 čistý parfém unisex 50 ml
1 265,40 €/1l
63,27 €
Predajca: Denpoli-Venda

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Swiss Arabian Tobacco 01 čistý parfém unisex 50 ml
916,00 €/1l
45,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Al Haramain Junoon Noir Woda perfumowana, 75 ml
612,80 €/1l
45,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Ana Abiyedh Passion parfémovaná voda pre ženy 60 ml
385,33 €/1l
23,12 €
Predajca: NutraBestBG

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara Elixir parfémovaná voda pre ženy 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
25,35 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
436,12 €/1l
37,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
379,10 €/1l
37,91 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml parfumovaná voda pre ženy
217,40 €/1l
21,74 €
Predajca: NutraBestBG

Paris Corner Eshal Vanilla Edp Spray
284,20 €/1l
28,42 €
Predajca: NutraBestBG

French Avenue Nabatieh čistý parfém unisex 90 ml
386,67 €/1l
34,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Amber Infusion Extrait De Parfum 75ml
615,47 €/1l
46,16 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Royale parfémovaná voda unisex 75 ml
531,87 €/1l
39,89 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian – Enigma of Taif Unisex EDP 100 ml
836,00 €/1l
83,60 €
Doprava zdarma
Predajca: K6_Werkzeuge
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vanilka 01
Dobre, úprimne som to nečakala, kúpila som si to tu naslepo a očakávala som vanilkovú vôňu. Táto je zo začiatku veľmi kvetinová, vanilka sa veľmi príjemne prejaví až neskôr, ale nie je to klasická vanilková vôňa
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Všetko fungovalo top vôňa
Hodnotenie z 22. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dinguerie
Je to tak, ako je popísané, veľmi dobre vonia
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l