1,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty
Bestseller





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 22% od 2 ks





4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(18)Počet hodnotení: 185% od 2 ks
5% od 2 ks





4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 15% od 2 ks




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(327)Počet hodnotení: 327




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(340)Počet hodnotení: 340




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1031)Počet hodnotení: 10315% od 2 ks
5% od 2 ks
5% od 2 ks


Ďalšie informácie o reklame
Coffret Intense Musc Blanc El Nabil249,00 €/1l
27,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Parfum Yodeyma Nicolas pre ňu 50 ml431,40 €/1l
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Nishane B-612 Ekstrakt perfum, 50 ml2 444,20 €/1l
122,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Flowerhead EDP 100 ml W1 959,40 €/1l
195,94 €
Predajca: PerfumTraders

Parfémovaná voda unisex El Nabil Musc Makkah, 65 ml
246,10 €/1l
24,61 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

El Nabil Musc Halima Parfumový olej s roll-on aplikátorom 5 ml
1 700,00 €/1l
8,50 €
Predajca: DUBAISTORE

el Nabil Intense Koncentrovaný parfum bez alkoholu 5 ml
36,00 €/1l
3,60 €
Predajca: CosmeChicFr

El Nabil Musc Makkah parfumovaná voda 50 ml
269,85 €/1l
17,54 €
Predajca: Sykz

El Nabil - parfumový extrakt Elixir of Dubai
36,00 €/1l
3,60 €
Predajca: CosmeChicFr

Parfumový koncentrát Musc Fruity
1 990 000,05 €/1l
9,95 €
Predajca: Ramadan24_de

El Nabil Musc Blanc Parfumový olej s aplikátorom 5 ml
2 582,00 €/1l
12,91 €
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
273,67 €/1l
16,42 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

el Nabil Medania Koncentrovaný parfum bez alkoholu 5 ml
36,00 €/1l
3,60 €
Predajca: CosmeChicFr

el Nabil Joumayna Koncentrovaný parfum bez alkoholu 5 ml
2 420,00 €/1l
12,10 €
Predajca: DUBAISTORE

el Nabil Aroma Koncentrovaný parfum bez alkoholu 5 ml
36,00 €/1l
3,60 €
Predajca: CosmeChicFr

El Nabil - Mayssane parfumový extrakt
1 700,00 €/1l
8,50 €
Predajca: DUBAISTORE

El Nabil - Parfumový extrakt Musk Imran
720,00 €/1l
3,60 €
Predajca: CosmeChicFr

El Nabil - Ismael parfumový extrakt
36,00 €/1l
3,60 €
Predajca: CosmeChicFr
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfumový extrakt El Nabil Musk Makkah, dostupný ako 5 ml roll-on, ponúka jedinečný a sofistikovaný zážitok z vône. Ovocné vrchné tóny jahôd a malín dodávajú sviežosť a vitalitu, pričom vôňa zostáva elegantná a podmanivá. Ideálna pre mužov, ktorí ocenia rafinované a dlhotrvajúce vône.
V srdci parfému Musk Makkah sa odhaľuje hrejivá zmes mandlí a škorice, ktorá vytvára zmyselnú, mierne korenistú hĺbku. Každá aplikácia zahalí pokožku do intenzívnej vône bez alkoholu, ktorá vydrží po celý deň. El Nabil vyvinul túto vôňu tak, aby v sebe spájala eleganciu a silu, vďaka čomu je 5ml roll-on nevyhnutným spoločníkom moderných pánskych parfémov.
Základné tóny parfémového extraktu Musk Makkah spájajú sladký jantár s mužnou, neodolateľnou vôňou. Ovocno-korenistá kombinácia sa premieňa na dlhotrvajúci čuchový podpis. V praktickom 5ml formáte je táto vôňa El Nabil ideálna na cesty, do kancelárie alebo na špeciálne príležitosti. Musk Makkah zachytáva esenciu mužného u, zmyselnosti, elegancie a hĺbky v každej kvapke.
- Hmotnosť
- 0.032 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- parfumovaná voda
- Výrobca
- El Nabil
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6295199020302
- Hmotnosť
- 0.032 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- parfumovaná voda
- Výrobca
- El Nabil
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6295199020302
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

El Nabil MUSC COCO parfumový olej s roll-on aplikátorom 5 ml
1 700,00 €/1l
10,50 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,50 €
Predajca: DUBAISTORE

El Nabil - parfumový extrakt Elixir of Dubai
36,00 €/1l
3,60 €
Predajca: CosmeChicFr

El Nabil Musc Halima Parfumový olej s roll-on aplikátorom 5 ml
1 700,00 €/1l
8,50 €
Predajca: DUBAISTORE

el Nabil Musc Bella Parfumový koncentrát bez alkoholu 5ml
1 700,00 €/1l
10,50 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,50 €
Predajca: DUBAISTORE

Roll-on Musc Fabulous 5 ml - El Nabil
36,00 €/1l
10,00 €
-64%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,60 €
Predajca: CosmeChicFr

el Nabil Intense Koncentrovaný parfum bez alkoholu 5 ml
36,00 €/1l
3,60 €
Predajca: CosmeChicFr

Parfémovaná voda unisex El Nabil Musc Makkah, 65 ml
246,10 €/1l
24,61 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
286,80 €/1l
28,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
273,67 €/1l
16,42 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

El Nabil Musc Makkah parfumovaná voda 50 ml
269,85 €/1l
17,54 €
Predajca: Sykz

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Tribesigns jedálenský stôl kuchynský stôl pre 4 osoby, jedálenský stôl jedálenský stôl malý s kovovou základňou priemyselný dizajn, drevený stôl do jedálne, rovný, hnedý
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns

Parfumový koncentrát Musc Fruity
1 990 000,05 €/1l
9,95 €
Predajca: Ramadan24_de

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l