Zariadenie na tréning bicepsov, Arm Blaster, Izolátor bicepsov, Nastaviteľný popruh na silový tréning, kulturistiku

19,16 €

plus 14,99 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Iné fitness stroje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Hrazda na strop NS-317
Hrazda na strop NS-317
58,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Bojové lano Sveltus Ø 38 mm, 15 m
Bojové lano Sveltus Ø 38 mm, 15 m
103,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Sportlaedchen
Obrázok produktu pre Paralelné fitness tyče Sveltus - výška 72 cm
Paralelné fitness tyče Sveltus - výška 72 cm
83,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Sportlaedchen
Obrázok produktu pre Zariadenie na predĺženie chrbta Bedrová opierka
Zariadenie na predĺženie chrbta Bedrová opierka
26,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Posilňovač paží pre silový tréning a vzpieranie – zariadenie na cvičenie bicepsov
Posilňovač paží pre silový tréning a vzpieranie – zariadenie na cvičenie bicepsov
94,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce
Obrázok produktu pre Armblaster Cxc-911 Bicepsový izolátor
Armblaster Cxc-911 Bicepsový izolátor
14,73 €
-4%
14,14 €
Predajca: Sedco
Obrázok produktu pre Pomůcka pro posilování bicepsu ARM BLASTER DBX BUSHIDO
Pomůcka pro posilování bicepsu ARM BLASTER DBX BUSHIDO
42,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Strečovací prístroj – zariadenie na rozťahovanie nôh – prístroj na strečing – tréner flexibility – zariadenie na tréning flexibility
Strečovací prístroj – zariadenie na rozťahovanie nôh – prístroj na strečing – tréner flexibility – zariadenie na tréning flexibility
227,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Selius
Obrázok produktu pre Tréningové popruhy na zlepšenie úchopu, 2 ks.
Tréningové popruhy na zlepšenie úchopu, 2 ks.
11,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre HMS Fitness CYBORG 1 Chrbát, biceps, trapéz, triceps
HMS Fitness CYBORG 1 Chrbát, biceps, trapéz, triceps
785,99 €
-120,90 €
665,09 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Tréningová tyč s expandérmi na pilates a fitnes tréning
Tréningová tyč s expandérmi na pilates a fitnes tréning
13,99 €
Predajca: MonkeyGym
Obrázok produktu pre Hrx02 Tréningy a tréningy Hms
Hrx02 Tréningy a tréningy Hms
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Posilňovač brušných svalov AB Slings
Posilňovač brušných svalov AB Slings
20,32 €
Predajca: VISO
Sonstiges Fitnessgerät, Hauptbild
Nastaviteľná váhová vesta na posilňovanie – fitness tréning
96,22 €
Predajca: ZenithVibe
Obrázok produktu pre Strečovacie zariadenie – Zariadenie na posilňovanie svalov – Prístroj na rehabilitáciu – Fitness zariadenie – Prístroj na posilňovanie svalov
Strečovacie zariadenie – Zariadenie na posilňovanie svalov – Prístroj na rehabilitáciu – Fitness zariadenie – Prístroj na posilňovanie svalov
281,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Selius
Obrázok produktu pre Rp02 15M Hms Lano Na Cvičenie
Rp02 15M Hms Lano Na Cvičenie
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Tunturi Odporový Tréner
Tunturi Odporový Tréner
82,00 €
Predajca: i-Rewardshop
Obrázok produktu pre Uw09 Tricepsové lano Hms
Uw09 Tricepsové lano Hms
15,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Fitness/box/mma tréningový odporový systém
Fitness/box/mma tréningový odporový systém
78,26 €
Predajca: Sedco
Obrázok produktu pre Tx02 Set pre silový tréning HMS
Tx02 Set pre silový tréning HMS
11,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Arm Blaster Pretorias umožňuje účinnú izoláciu bicepsových svalov Kompatibilný s činkami a barlami na rôzne cviky chyby súvisiace s technikou Nastaviteľný popruh pre rôzne telesné veľkosti Vysoko kvalitné materiály: Vyrobené z ocele, neoprénu a gumy pre dlhú životnosť **Efektívny tréning bicepsov** Arm Blaster je nepostrádateľnou pomôckou pre každého nadšenca silového tréningu, ktorý chce z cvičenia bicepsov vyťažiť maximum. Špecifický dizajn zariadenia presne izoluje sval, na ktorý sa počas cvičenia zameriava, a tým výrazne zlepšuje výsledky tréningu. **Efektívny tréning bicepsov** ... **Všestranné použitie** Či už s činkami, alebo s barlami, zariadenie Arm Blaster ponúka široké možnosti tréningu. Používatelia si tak môžu flexibilne prispôsobiť tréning a vyskúšať rôzne tréningové metódy, aby neustále precvičovali a posilňovali svoje svaly. **Bezpečnosť a pohodlie** Konštrukcia posilňovača Arm Blaster minimalizuje riziko zranení, ktoré môžu byť často dôsledkom nesprávnej techniky. Nastaviteľný bedrový pás s protišmykovým neoprénovým poťahom zaisťuje pohodlné a bezpečné nosenie, ktoré možno prispôsobiť individuálnym potrebám používateľa. **Odolná konštrukcia** Pretorián Arm Blaster vyrobený z kombinácie ocele, neoprénu a gumy zaisťuje nielen odolnosť, ale aj dlhú životnosť. Tieto materiály boli vybrané tak, aby zabezpečili stabilitu a pohodlie počas používania. **Optimálne prispôsobenie** Nastaviteľný mechanizmus spony umožňuje individuálne prispôsobenie zariadenia Arm Blaster výške používateľa, čím sa zabezpečí, že zariadenie bude pohodlné a účinné pre každého. Zapínanie na suchý zips zabezpečuje jednoduché a bezpečné uchytenie počas tréningu.
Výrobca
Pretorians
Hmotnosť
1.3 kg
Kolieska
Nie
EAN kód
5903657316058

Výrobca
Pretorians
Hmotnosť
1.3 kg
Kolieska
Nie
EAN kód
5903657316058
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Posilňovacia stanica Hop-Sport HS-1044K pre domácnosť - multifunkčná posilňovacia stanica s lanom a stolom na sťahovanie a krútenie latiek a motýlik, vrátane 66 kg závažia
Posilňovacia stanica Hop-Sport HS-1044K pre domácnosť - multifunkčná posilňovacia stanica s lanom a stolom na sťahovanie a krútenie latiek a motýlik, vrátane 66 kg závažia
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 60
479,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 218
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre Abx02 Arm-blaster Zariadenie na tréning bicepsu Hms
Abx02 Arm-blaster Zariadenie na tréning bicepsu Hms
23,99 €
-5%
22,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hop-Sport posilňovacia lavička 1080 plochá lavička so stojanom na činky Lisovacia lavička Tréningová lavička
Hop-Sport posilňovacia lavička 1080 plochá lavička so stojanom na činky Lisovacia lavička Tréningová lavička
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 26
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 698
86,69 €
Predajca: Lumarko
Obrázok produktu pre HOMCOM Hexagonové krátke činky z liatej železnej hmoty, s drážkovanou rukoväťou, 2 ks po 4 kg
HOMCOM Hexagonové krátke činky z liatej železnej hmoty, s drážkovanou rukoväťou, 2 ks po 4 kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 26
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Two different gym attachments for a cable machine are shown against a white background.
Gorilla Sports Sada úchopov, 2 kusy
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 29
33,59 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Hop-Sport trenažér na precvičovanie brucha hyperextenzie chrbta skladací HS-1016
Hop-Sport trenažér na precvičovanie brucha hyperextenzie chrbta skladací HS-1016
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 159
72,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg
Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg
1,38 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 170
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Hop-Sport 30kg záťažové dosky 30 mm - sady činiek 2x5kg+2x10kg
Hop-Sport 30kg záťažové dosky 30 mm - sady činiek 2x5kg+2x10kg
1,27 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 116
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre PH Fitness Adjustovateľná činka s otočným systémom, kompaktná a šetriaca miesto – viacero váhových úrovní, ideálna na silový tréning a domácu posilňovňu
PH Fitness Adjustovateľná činka s otočným systémom, kompaktná a šetriaca miesto – viacero váhových úrovní, ideálna na silový tréning a domácu posilňovňu
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 65
195,95 €
Doprava zdarma
Predajca: PhysicalSportsGroupBV
Obrázok produktu pre Tunturi Platinum Adjustable T-Bar Row Strength Station - Fitness vybavenie na tréning chrbta - Domáca posilňovňa zaťažená doskou - Maximálna hmotnosť 200 kg - V-Series
Tunturi Platinum Adjustable T-Bar Row Strength Station - Fitness vybavenie na tréning chrbta - Domáca posilňovňa zaťažená doskou - Maximálna hmotnosť 200 kg - V-Series
1 712,77 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre LUXTRI Nastaviteľná činka s otočným mechanizmom Nastaviteľná hmotnosť od 2,5 do 24 kg Nastaviteľná tréningová činka pre domácnosť Sada činiek
LUXTRI Nastaviteľná činka s otočným mechanizmom Nastaviteľná hmotnosť od 2,5 do 24 kg Nastaviteľná tréningová činka pre domácnosť Sada činiek
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
150,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Posilňovacia lavica Hop-Sport HS-1065 + stôl na curl - vrátane sady závaží 75 KG: činka, tyč na curl a činka, závažia/váhové dosky
Posilňovacia lavica Hop-Sport HS-1065 + stôl na curl - vrátane sady závaží 75 KG: činka, tyč na curl a činka, závažia/váhové dosky
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 41
309,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Tunturi WT80 Leverage Gym, 150 kg, Čierna, 1140 mm, 1644 mm, 1820 mm, 54 kg
Tunturi WT80 Leverage Gym, 150 kg, Čierna, 1140 mm, 1644 mm, 1820 mm, 54 kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 9
1 381,50 €
-43,49 €
1 338,01 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre PH Fitness Power Rack so Smith strojom, Cable Crossover a leg press – vrátane jammer arms, kompletná posilňovacia stanica pre domácu posilňovňu a štúdio
PH Fitness Power Rack so Smith strojom, Cable Crossover a leg press – vrátane jammer arms, kompletná posilňovacia stanica pre domácu posilňovňu a štúdio
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
1 770,95 €
Doprava zdarma
Predajca: PhysicalSportsGroupBV
Obrázok produktu pre FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 581
129,99 €
Predajca: FunLife
Obrázok produktu pre Hop-Sport sada liatych činiek 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na curl, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
Hop-Sport sada liatych činiek 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na curl, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 127
126,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Kettlebell Sedco Rubber-chrome Profi 4
Kettlebell Sedco Rubber-chrome Profi 4
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,67 €
Predajca: Sedco
Obrázok produktu pre Multifunkčná posilňovacia lavica Physionics® - nastaviteľná, policová, butterfly, lat pull-down, curl desk, leg extension, leg curler - posilňovacia stanica, fitness stanica, tréningová lavica, fitness lavica, dip station
Multifunkčná posilňovacia lavica Physionics® - nastaviteľná, policová, butterfly, lat pull-down, curl desk, leg extension, leg curler - posilňovacia stanica, fitness stanica, tréningová lavica, fitness lavica, dip station
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 53
196,39 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre SCSports Liatinové kotúče, 2 x 10 kg
SCSports Liatinové kotúče, 2 x 10 kg
8,77 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 115
175,39 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Hop-Sport olympijská tyč na činky 50 mm - tyč na činky s dĺžkou 165 cm, pochrómovaná a vrúbkovaná, s pružinovými zámkami - vyrobená z pevnej ocele
Hop-Sport olympijská tyč na činky 50 mm - tyč na činky s dĺžkou 165 cm, pochrómovaná a vrúbkovaná, s pružinovými zámkami - vyrobená z pevnej ocele
6,83 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
82,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre SONGMICS Sada činiek 2 v 1, 2x10 kg, pre domácnosť, 1 pár
SONGMICS Sada činiek 2 v 1, 2x10 kg, pre domácnosť, 1 pár
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 698
63,99 €
Predajca: Lumarko
Bestseller
Obrázok produktu pre HOP SPORT Power Tower hrazda a dipová stanica, výškovo nastaviteľná, voľne stojaca, fitness zariadenia pre domáce použitie, domáca posilňovňa, zariadenia na kalisteniku
HOP SPORT Power Tower hrazda a dipová stanica, výškovo nastaviteľná, voľne stojaca, fitness zariadenia pre domáce použitie, domáca posilňovňa, zariadenia na kalisteniku
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 44
76,00 €
5% poukaz
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre VEVOR lat pull-down nástavce veslovací trenažér s lanom, T-bar V-bar sada 5 tricepsových sťahovacích tyčí, bicepsové skracovačky s pogumovanou rukoväťou, tricepsové lat pull-down tyče
VEVOR lat pull-down nástavce veslovací trenažér s lanom, T-bar V-bar sada 5 tricepsových sťahovacích tyčí, bicepsové skracovačky s pogumovanou rukoväťou, tricepsové lat pull-down tyče
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
100,99 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
A chrome-plated curl bar with black rubber grips and a central swivel attachment, isolated on a white background.
Gorilla Sports Rukoväť s otočným kĺbom, chróm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
25,29 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Vibračný trenažér Gymtek® s vibračnou doskou - do 180 kg - 5 tréningových programov, 99 úrovní - 2 rozširujúce pásy - Bluetooth, diaľkové ovládanie, LCD displej, reproduktor
Vibračný trenažér Gymtek® s vibračnou doskou - do 180 kg - 5 tréningových programov, 99 úrovní - 2 rozširujúce pásy - Bluetooth, diaľkové ovládanie, LCD displej, reproduktor
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 153
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group
Obrázok produktu pre kladka 5 x 90 mm s U držiakom | Kladka otočná o 360° pre fitness zariadenia | Kladka pre posilňovne, lanové stroje | Kladka s guličkovým ložiskom pre oceľové lano Ø 5-6 mm
kladka 5 x 90 mm s U držiakom | Kladka otočná o 360° pre fitness zariadenia | Kladka pre posilňovne, lanové stroje | Kladka s guličkovým ložiskom pre oceľové lano Ø 5-6 mm
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Bayli-Online
Obrázok produktu pre ATHLER Lion | Sada činiek 20 kg | Nastaviteľná sada činiek | 12 kotúčov na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hviezdicové zámky | Hviezdicové zámky
ATHLER Lion | Sada činiek 20 kg | Nastaviteľná sada činiek | 12 kotúčov na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hviezdicové zámky | Hviezdicové zámky
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 43
50,45 €
-5%
47,89 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Čierna, Titán
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Čierna, Titán
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 494
1 072,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Cena a kvalita sú v poriadku!
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Švédska debna MASTER, 4 dielna
Švédska debna MASTER, 4 dielna
593,99 €
-20,00 €
573,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre FitEngine posilňovacia stanica Tréningová lavica Domáci trenažér Multifunkčná posilňovacia stanica Posilňovňa Posilňovacia lavica Posilňovňa Kovové závažia Domáca posilňovňa Hrazda na kľuky Dips
FitEngine posilňovacia stanica Tréningová lavica Domáci trenažér Multifunkčná posilňovacia stanica Posilňovňa Posilňovacia lavica Posilňovňa Kovové závažia Domáca posilňovňa Hrazda na kľuky Dips
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
451,19 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Fit4med | Elektrický trenažér - čierny - 7,3 kg - 10 rýchlostí - 4 programy
Fit4med | Elektrický trenažér - čierny - 7,3 kg - 10 rýchlostí - 4 programy
216,99 €
-8,19 €
208,80 €
Doprava zdarma
Predajca: FIT4MED
Obrázok produktu pre COSTWAY gymnastické paralelné tyče, výškovo a šírkovo nastaviteľné gymnastické paralelné tyče, horizontálna tyč s nosnosťou do 100 kg, tréningové tyče pre deti od 6 do 12 rokov Purple
COSTWAY gymnastické paralelné tyče, výškovo a šírkovo nastaviteľné gymnastické paralelné tyče, horizontálna tyč s nosnosťou do 100 kg, tréningové tyče pre deti od 6 do 12 rokov Purple
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
399,99 €
-40,00 €
359,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120cm baletná tyč, baletná tyč 4 kroky výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč do 50 kg pre deti a dospelých
COSTWAY 120cm baletná tyč, baletná tyč 4 kroky výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč do 50 kg pre deti a dospelých
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120 cm voľne stojaca baletná tyč, baletná tyč 4-stupňová výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč s nosnosťou až 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
COSTWAY 120 cm voľne stojaca baletná tyč, baletná tyč 4-stupňová výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč s nosnosťou až 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY Baletná tyč voľne stojaca, Baletná tyč výškovo nastaviteľná, Železná baletná tyč, Stretch Barre s nosnosťou do 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
COSTWAY Baletná tyč voľne stojaca, Baletná tyč výškovo nastaviteľná, Železná baletná tyč, Stretch Barre s nosnosťou do 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
86,99 €
-4,00 €
82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY Gymnastická hrazda, hrazda výškovo a šírkovo nastaviteľná, hrazda s nosnosťou do 100 kg, hrazda pre domáce použitie a posilňovňu
COSTWAY Gymnastická hrazda, hrazda výškovo a šírkovo nastaviteľná, hrazda s nosnosťou do 100 kg, hrazda pre domáce použitie a posilňovňu
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
279,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Homcom HOMCOM gymnastická tyč vysoká tyč 13 stupňov výškovo nastaviteľná A91-099
Homcom HOMCOM gymnastická tyč vysoká tyč 13 stupňov výškovo nastaviteľná A91-099
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
203,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre ČIERNY TRENAŽÉR NA TVÁR OP 22,5 kg
ČIERNY TRENAŽÉR NA TVÁR OP 22,5 kg
20,99 €
-61%
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 20kg  | Hojdacia činka  | Ergonomická rukoväť
Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 20kg | Hojdacia činka | Ergonomická rukoväť
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 6kg  | Hojdacia činka  | Ergonomická rukoväť
Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 6kg | Hojdacia činka | Ergonomická rukoväť
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Sveltus Elastiband ORIGINAL 10 kg, stredný - balenie po 10 ks - červený
Sveltus Elastiband ORIGINAL 10 kg, stredný - balenie po 10 ks - červený
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
139,99 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: Sportlaedchen
Obrázok produktu pre HOMCOM Gymnastická hrazda s 13 stupňami výškovej regulácie, modrá
HOMCOM Gymnastická hrazda s 13 stupňami výškovej regulácie, modrá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
172,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Ping Pong Trainer trenažér na stolný tenis, junior
Ping Pong Trainer trenažér na stolný tenis, junior
13,30 €
Predajca: e-sportshop
Obrázok produktu pre COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, farba: fialová
COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, farba: fialová
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, zariadenie na cvičenie, ružová farba
COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, zariadenie na cvičenie, ružová farba
185,99 €
-9,00 €
176,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, zelená farba
COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, zelená farba
185,99 €
-9,00 €
176,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH