APTUS APTO-FLEX podpora kĺbov pre psov a mačiek 200 ml

11,78 €

42,07 € / 1kg

plus 8,50 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky pre malé zvieratá a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre MW600 Pro – prístroj na meranie obsahu kyslíka
MW600 Pro – prístroj na meranie obsahu kyslíka
267,89 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre JR Farm Grainless Mix Guinea Pig 650gx6
JR Farm Grainless Mix Guinea Pig 650gx6
15,04 €/1kg
58,66 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre PeakTech pH meter, EC / TDS, 0 ...
PeakTech pH meter, EC / TDS, 0 ...
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
84,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre JR Farm Protein Cocktail 10gx12
JR Farm Protein Cocktail 10gx12
354,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,52 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre PHA Upokojujúca pasta pre psov 100 ml
PHA Upokojujúca pasta pre psov 100 ml
4,88 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Aptus Attapectin 30tbl
Aptus Attapectin 30tbl
208,00 €/1kg
10,40 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre APTUS RELAX stres a úzkosť pre psov a mačiek 30 ks
APTUS RELAX stres a úzkosť pre psov a mačiek 30 ks
153,60 €/1kg
15,36 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre VetFood FloraCare na hnačku pre psa a mačku 60 kapsúl
VetFood FloraCare na hnačku pre psa a mačku 60 kapsúl
1 137,13 €/1kg
38,89 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre VETFOOD FIBERActiv pre psa a mačku 500 g
VETFOOD FIBERActiv pre psa a mačku 500 g
77,56 €/1kg
38,78 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre VetFood L-Methiocid podporuje močový systém psov a mačiek 60 kapsúl
VetFood L-Methiocid podporuje močový systém psov a mačiek 60 kapsúl
321,14 €/1kg
22,48 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Doplnok stravy pre psov VIRBAC ANXITANE M/L proti stresu, 30 tabliet
Doplnok stravy pre psov VIRBAC ANXITANE M/L proti stresu, 30 tabliet
41 910,00 €/1l
41,91 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Detoxikačný gél EnteroZoo tuba 100g
Detoxikačný gél EnteroZoo tuba 100g
150,00 €/1l
15,00 €
Predajca: Najlekaren
Obrázok produktu pre FRANCODEX Vitamín C pochúťky - Pochúťka pre morča - 50 g
FRANCODEX Vitamín C pochúťky - Pochúťka pre morča - 50 g
168,00 €/1kg
10,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre VetFood Amylactiv na trávenie pre psa a mačku 120 kapsúl
VetFood Amylactiv na trávenie pre psa a mačku 120 kapsúl
63,69 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Beaphar Care+ Timothy Hooi
Beaphar Care+ Timothy Hooi
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre VETEXPERT Detox Care Pure White Conditioner - kondicionér pre psov a mačky - 150 ml
VETEXPERT Detox Care Pure White Conditioner - kondicionér pre psov a mačky - 150 ml
111,50 €/1kg
20,07 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre VETEXPERT Probiotic Formula - probiotikum pre psov a mačky - 30 ks.
VETEXPERT Probiotic Formula - probiotikum pre psov a mačky - 30 ks.
348,00 €/1kg
10,44 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Bunny Nature Healthfood Immunpower
Bunny Nature Healthfood Immunpower
264,50 €/1kg
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Doplnok stravy pre morčatá – vitamín C – Beaphar
Doplnok stravy pre morčatá – vitamín C – Beaphar
27,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre VetFood FlexActiv na štát pre psa a mačku 120 kapsúl
VetFood FlexActiv na štát pre psa a mačku 120 kapsúl
265,13 €/1kg
39,77 €
Predajca: velmontask

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Sirup pre psa a mačku APTUS APTO-FLEX, podpora pre kĺby, 200 ml

APTUS Apto-Flex pre psov a mačky, 200 ml

Doplnok stravy vo forme chutného sirupu, ktorý podporuje správnu funkciu kĺbov u psov a mačiek. Apto-Flex kombinuje látky s chondroprotektívnym, analgetickým a protizápalovým účinkom, čím podporuje výživu a regeneráciu celého kĺbového systému, vrátane chrupavky, väzov a synoviálnej tekutiny.

Zloženie a účinky

  • Kyselina hyalurónová – hlavná zložka synoviálnej tekutiny; zabraňuje treniu povrchu kĺbu, zabezpečuje jeho správnu pohyblivosť a chráni pred bolestivým procesom erózie.
  • Kolagén – štruktúrny proteín s bohatým obsahom aminokyselín, ktorý predstavuje zdroj stavebných prvkov pre kĺby.
  • MSM (metylsulfonylmetán) – prírodný zdroj organickej síry, ktorá je nevyhnutná pre obnovu kĺbov a ich komponentov; vykazuje silný antioxidačný účinok.
  • Chondroitín sulfát – jedna z hlavných zložiek chrupavky, s protizápalovým účinkom.
  • Glukozamín sulfát – zložka väzov kĺbov, ktorá chráni pred progresiou osteoartritídy (degeneračného ochorenia kĺbov).

Zloženie v 100 ml:

Hydrolyzovaný kolagén 14 g

MSM (metylsulfonylmetán) 1000 mg

Glukozamín sulfát 800 mg

Chondroitín sulfát 400 mg

Kyselina hyalurónová 140 mg

Alfa-tokoferol (vitamín E) 120 mg

Dávkovanie:

Pes:

0-20 kg 5 ml

20-40 kg 10 ml

40-60 kg 15 ml

  • Chutný sirup, ľahko podávateľný
  • Protibolestivé a protizápalové účinky
  • Podporuje liečbu a posilňuje kĺby
  • Chráni pred progresiou ochorenia kĺbov
  • Odporúčaný po ortopedických zákrokoch
  • Urychľuje a zlepšuje hojenie pri zápale kostí a kĺbov
  • bolesť počas pohybu
  • Podporuje regeneráciu po úrazoch a zraneniach pohybového systému
  • Uľahčuje správnu pohyblivosť kĺbov
  • Spomaľuje progresiu degeneratívnych ochorení kĺbov

Zloženie v 100 ml:

Hydrolyzovaný kolagén 14 g

MSM (metylsulfonylmetán) 1000 mg

Glukozamín sulfát 800 mg

Chondroitín sulfát 400 mg

Kyselina hyalurónová 140 mg

Alfa-tokoferol (vitamín E) 120 mg

Dávkovanie:

Pes:

0-20 kg 5 ml

20-40 kg 10 ml

40-60 kg 15 ml

  • Chutný sirup, ľahko podávateľný
  • Protibolestivé a protizápalové účinky
  • Podporuje liečbu a posilňuje kĺby
  • Chráni pred progresiou ochorenia kĺbov
  • Odporúčaný po ortopedických zákrokoch
  • Urychľuje a zlepšuje hojenie pri zápale kostí a kĺbov
  • bolesť počas pohybu
  • Podporuje regeneráciu po úrazoch a zraneniach pohybového systému
  • Uľahčuje správnu pohyblivosť kĺbov
  • Spomaľuje progresiu degeneratívnych ochorení kĺbov
Špecifikácia:
  • Stav balenia: originálne
  • Značka: Aptus
  • Typ zvieraťa: pre mačku|pre psa
  • Forma: tekutina
  • Použitie: kosti a kĺby
  • Typ: sady vitamínov
  • Objem: 200
  • Hmotnosť: 250
  • Vek zvieraťa: pre všetky psy
  • Ďalšie vlastnosti: na celoročné užívanie
  • Počet kusov v balení: 1
  • Hmotnosť produktu s jednotkovým obalom: 0.2
Hmotnosť
280 g
Obsah vlhkosti
nie sú k dispozícii žiadne údaje
Typ krmiva
Suché krmivo
EAN kód
6432100042811
Výrobca
OrionPharma
Registračné číslo
nie dotyczy

Hmotnosť
280 g
Obsah vlhkosti
nie sú k dispozícii žiadne údaje
Typ krmiva
Suché krmivo
EAN kód
6432100042811
Výrobca
OrionPharma
Registračné číslo
nie dotyczy
Hodí sa k tomu

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre JR Farm Grainless Mix Guinea Pig 650gx6
JR Farm Grainless Mix Guinea Pig 650gx6
58,66 €
Predajca: e-zooo_com
15,04 €/1kg
Obrázok produktu pre JR Farm Protein Cocktail 10gx12
JR Farm Protein Cocktail 10gx12
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,52 €
Predajca: e-zooo_com
354,33 €/1kg
Obrázok produktu pre JR Farm Solárna zelenina 80gx8
JR Farm Solárna zelenina 80gx8
46,04 €
Predajca: e-zooo_com
575,50 €/1kg
Obrázok produktu pre JR Farm Mrkva, 200g x 8
JR Farm Mrkva, 200g x 8
44,57 €
Predajca: e-zooo_com
222,85 €/1kg
Obrázok produktu pre JR Farm Löwenzahn 100g
JR Farm Löwenzahn 100g
39,28 €
Predajca: e-zooo_com
65,47 €/1kg
Obrázok produktu pre JR Farm Spitzwegerich 100g
JR Farm Spitzwegerich 100g
37,80 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre JR Farm, ovos zelené, 100 g x 6
JR Farm, ovos zelené, 100 g x 6
37,80 €
Predajca: e-zooo_com
378,00 €/1kg
Obrázok produktu pre JR Farm Feldkräuter
JR Farm Feldkräuter
40,71 €
Predajca: e-zooo_com
33,92 €/1kg
Obrázok produktu pre JR Farm Mehlwürmer Dose 70g
JR Farm Mehlwürmer Dose 70g
12,91 €
-3%
12,43 €
Predajca: e-zooo_com
35,51 €/1kg
Obrázok produktu pre JR Farm Fenchel-Stäbchen 15g
JR Farm Fenchel-Stäbchen 15g
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant