1. Rybársky prút s dĺžkou 1,8 m (5,9 ft) je zasúvateľný na dĺžku 46 cm (18,1 palca), čo zaisťuje pohodlné prenášanie. 2. Ľahký, odolný navijak s navinutou rybárskou šnúrou; skladateľná rukoväť pre jednoduché skladovanie. 3. Obsahuje rôzne rybárske príslušenstvo: vlasové montáže, otočné karabínky, nástrahy, zvonček, plavák, olovo, odstraňovač háčikov, navijak, cievka a ďalšie. 4. Skvelá rybárska súprava pre amatérov aj profesionálov.
Špecifikácia: Táto kompletná rybárska súprava obsahuje rybársky prút, navijak a niektoré príslušenstvo, čo je skvelý darček pre začiatočníkov aj profesionálnych rybárov. Vlastnosti: 1,8 m (5,9 ft) rybársky prút je zasúvateľný na 46 cm (18,1 palca) pre pohodlné prenášanie. Ľahký, odolný navijak s navinutou rybárskou šnúrou; skladateľná rukoväť pre jednoduché skladovanie. Obsahuje rôzne rybárske príslušenstvo: vlasové montáže, krúžky, nástrahy, zvonček, plavák, olovo, odstraňovač háčikov, doska na šnúru, cievka na šnúru a ďalšie. Skvelá rybárska súprava pre amatérov aj...
Rybársky prút a navijak Combo Full Kit 1,8 m teleskopický rybársky prút a rotačný navijak Set s návnadami obratlíky Bell Float Hair Rigs Rybárske príslušenstvo
2%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 29. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 29. októbra
Zľavu poskytuje elezone
Zľavu poskytuje elezone
Cena bez poukazu: 35,84 €
35,12 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
ut 13. – pi 16. októbra
Nenechajte si ujsť!
Iné rybárske návnady a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
16 ks rybárskych nástrah, rotačné nástrahy na lov šťuky, pstruha, zubáča a ostrieža
163,14 €/1kg
23,99 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Ďalšie informácie o reklame
Ultrarealistický ostriež Fox Rage
697,37 €/1kg
13,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
MADCAT Adjusta Buoy Float 32 g Rybársky plavák
455,00 €/1kg
14,56 €
Predajca: FishingDreamWorld
Preston Absolute Window Feeder Clec - 45g Large
273,33 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Abu Garcia Shaky Spoon (nástraha)
728,00 €/1kg
7,28 €
Predajca: FishingDreamWorld
Mikado Ex Waggler 010 Rybárske plaváky Golden 2.0+2 g Golden 2.0+2 g
3,98 €
Predajca: Eoshop
Spro Powercatcher Set Pike Príslušenstvo
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Preston Absolute Window Feeder Caged - 45g Small
273,33 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Preston Absolute Window Feeder Caged Medium 30 gr
410,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Savage Gear Collapser (Fluor Perch)
385,19 €/1kg
10,40 €
Predajca: FishingDreamWorld
Metóda Dam Detek Spike Rig vodítka - 16/0,20 mm/10 cm
12 300,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
MADC Podvodné Splávek hooklift Kit 3ks 3,0g
728,00 €/1kg
7,28 €
Predajca: FishingDreamWorld
Mikado spike – nástrahy bajonety – 7mm – 10ks.
1,14 €
Predajca: Eoshop
Savage Gear Collapser (Firetiger)
5 200,00 €/1l
10,40 €
Predajca: FishingDreamWorld
Súprava na muškárenie na pstruhy a ostrieže, 12-dielna
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce
Abu Garcia Shaky Spoon (ostriež)
416,00 €/1kg
8,32 €
Predajca: FishingDreamWorld
Návnada Fox Rage Chatter Hot Perch 7g
1 778,57 €/1kg
12,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Abu Garcia Beast Insta-Spinnerbait Fegis
6,15 €
Predajca: FishingDreamWorld
Abu Garcia Beast Paddletail (Bream)
530,41 €/1kg
27,94 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-6%
25,99 €
Predajca: Askari
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
1. Rybársky prút s dĺžkou 1,8 m (5,9 ft) je zasúvateľný na dĺžku 46 cm (18,1 palca), čo zaisťuje pohodlné prenášanie. 2. Ľahký, odolný navijak s navinutou rybárskou šnúrou; skladateľná rukoväť pre jednoduché skladovanie. 3. Obsahuje rôzne rybárske príslušenstvo: vlasové montáže, otočné karabínky, nástrahy, zvonček, plavák, olovo, odstraňovač háčikov, navijak, cievka a ďalšie. 4. Skvelá rybárska súprava pre amatérov aj profesionálov.
Špecifikácia: Táto kompletná rybárska súprava obsahuje rybársky prút, navijak a niektoré príslušenstvo, čo je skvelý darček pre začiatočníkov aj profesionálnych rybárov. Vlastnosti: 1,8 m (5,9 ft) rybársky prút je zasúvateľný na 46 cm (18,1 palca) pre pohodlné prenášanie. Ľahký, odolný navijak s navinutou rybárskou šnúrou; skladateľná rukoväť pre jednoduché skladovanie. Obsahuje rôzne rybárske príslušenstvo: vlasové montáže, krúžky, nástrahy, zvonček, plavák, olovo, odstraňovač háčikov, doska na šnúru, cievka na šnúru a ďalšie. Skvelá rybárska súprava pre amatérov aj profesionálov. Poznámka: V dôsledku problémov s hromadnou výrobou majú niektoré príslušenstvá náhodný vzhľad, ale rovnaké funkcie. Špecifikácie: Rybársky prút: Dĺžka v otvorenom stave: približne 1,8 m / 5,9 ft Dĺžka v zatvorenom stave: približne 46 cm / 18,1 in Rybársky navijak: Farba a materiál: modrá – plast / zlatá – kov (voliteľné) Prevodový pomer: 5,2:1 Kapacita vlasca: 0,18 mm/240 m; 0,20 mm/185 m; 0,25 mm/125 m Zoznam obsahu balenia: 1 * rybársky prút 1 * navijak 5 * vlasec 1 * doska na vlasec 2 * cievka na vlasec 1 * odstraňovač háčikov 1 * Space Bean 2 * otočný krúžok 1 * zvonček 1 * plavák 1 * olovo 1 * vrecúško s návnadami 1 * vrecúško so zátkami
Zoznam obsahu balenia: 1 * Rybársky prút 1 * Navijak 5 * Vlasec 1 * Doska na rybársky vlasec 2 * Cievka na rybársky vlasec 1 * Odstraňovač háčikov 1 * Vesmírna fazuľa 2 * Otočný krúžok 1 * Zvonček 1 * Plavák 1 * Olovo 1 * Vrecúško s návnadami 1 * Vrecúško so zátkami
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(179)Počet hodnotení: 179
91,00 €
Predajca: KUBISPORT
Herlitz UltraLight Plus Blue Shark, Peračník, Pencil pouch, Školská taška, športová taška, Chlapec, Prvý stupeň základnej školy, Batoh, 16 L, Predné vrecko, Postranné vrecko
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(68)Počet hodnotení: 68
77,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(248)Počet hodnotení: 248