4,7



Na základe 89 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml293,50 €/1l
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Dubhe čistý parfém unisex 100 ml3 765,50 €/1l
376,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Amouage Reasons čistý parfém unisex 100 ml3 706,70 €/1l
370,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Chimaera čistý parfém unisex 100 ml1 800,00 €/1l
180,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Sun Kissed Aromatix čistý parfém unisex 100 ml
510,00 €/1l
51,00 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Forbidden Fruit Aromatix čistý parfém unisex 100 ml
486,50 €/1l
48,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Rose Explosion čistý parfém unisex 80 ml
324,00 €/1l
25,92 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Glorious Oud Royal Blanc čistý parfém unisex 80 ml
371,13 €/1l
29,69 €
Predajca: NutraBestBG

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Teas Me Aromatix čistý parfém unisex 100 ml
427,00 €/1l
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Atlantis čistý parfém unisex 100 ml
364,60 €/1l
36,46 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Frostbite Aromatix parfémovaná voda unisex 100 ml
497,00 €/1l
49,70 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
398,50 €/1l
39,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue X Xandal Aromatix čistý parfém unisex 100 ml
477,50 €/1l
47,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čistý parfém od značky French Avenue bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., PARFÉM (ARÓMA), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOOL, BENZYL SALICYLÁT, ALPHA-IZOMETYL IONÓN, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRÁL, KUMARÍN, BENZYLALKOHOL, BENZYLBENZOTRIAN
- Výrobca
- French Avenue
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6298042001527
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., PARFÉM (ARÓMA), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOOL, BENZYL SALICYLÁT, ALPHA-IZOMETYL IONÓN, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRÁL, KUMARÍN, BENZYLALKOHOL, BENZYLBENZOTRIAN
- Výrobca
- French Avenue
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6298042001527
Hodí sa k tomu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
293,50 €/1l
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Sun Kissed Aromatix čistý parfém unisex 100 ml
510,00 €/1l
51,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: YourFragrance

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
265,10 €/1l
26,51 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Obsidian čistý parfém unisex 100 ml
423,70 €/1l
42,37 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Forbidden Fruit Aromatix čistý parfém unisex 100 ml
486,50 €/1l
48,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Asrar Legacy Eau de Parfum 100ml
577,60 €/1l
57,76 €
Predajca: somnia24

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
295,50 €/1l
29,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Khadlaj Island parfumovaná voda pre mužov 100 ml
300,30 €/1l
30,03 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan 9 pm Night Out čistý parfém unisex 100 ml
484,20 €/1l
48,42 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
480,63 €/1l
38,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Zenith Santal čistý parfém unisex 100 ml
392,20 €/1l
39,22 €
Predajca: NutraBestBG

French Avenue Atlantis čistý parfém unisex 100 ml
364,60 €/1l
36,46 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%16% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
16%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Trvalá zimná vôňa Clon
Objem 0,1 l
Dobrá výdrž, príjemná teplá vôňa, vhodná na nosenie kedykoľvek od jesene. Dobré hodnotenie 8,5 z 10. Najprv ju však nechajte trochu dozrieť a po chvíli sa jej nuansy lepšie prejavia.
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa stojí za to
Objem 0,1 l
Mega vôňa, veľmi jedinečná. Nikdy predtým som takúto vôňu necítila. Veľmi svieža, ale zároveň sladká a elegantná. Veľmi skvelá kombinácia vôní v nej. Vhodná na každý deň a nevonia prehnane. Ľudia nie sú otrávení. Balenie je iná vec, z toho som úplne nadšená! Takže kto ho navrhol: veľká pochvala. Balenie (krabička) vône je tiež veľmi kvalitné. Skvelé ako darček!!! Perfektná pre ženy aj mužov. Nemôžete sa pomýliť. Naozaj stojí za ten humbuk, a to hovorí ten, kto humbuk nestíha.
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemná vôňa
Objem 0,1 l
Tento parfém je pre môjho 17-ročného syna. Mal radosť, lebo som trafila do jeho vkusu. Vôňa nie je príliš výrazná, skôr jemná. Jednoznačne odporúčam kúpu
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa!
Objem 0,15 l
Naozaj skvelý parfém. Môžem ho vrelo odporučiť.
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hnedá tekutina
Objem 0,15 l
Veľmi príjemná vôňa
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Objem 0,1 l
skvelá vôňa
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa je veľmi príjemná a dlhotrvajúca
Objem 0,1 l
Skvelý parfém, voňá elegantne a dlho. Kúpila by som si ho znova.
Hodnotenie z 6. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Angels' Share On The Rocks za desatinu ceny!
Objem 0,1 l
Na 90 % sa približuje originálu. Fľaša pôsobí trochu kýčovo, ale ja ju považujem za geniálnu! Trvanlivosť je len priemerná (rovnako ako u originálu).
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l