4,9



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Pánska parfumovaná voda RED1 460,00 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff 17/17 Homme parfémovaná voda pre mužov 50 ml4 949,00 €/1l
247,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml1 307,00 €/1l
65,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yodeyma Blue Sand parfumovaná voda pre mužov 50ml
415,40 €/1l
20,77 €
Predajca: swee

VERSET Parfumovaná voda pre mužov "Ceix for him" 15ml
468,67 €/1l
7,81 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,03 €
Predajca: Pharmacygreek

Ajmal Blu parfumovaná voda pre mužov 90 ml
262,00 €/1l
23,58 €
Predajca: NutraBestBG

Yodeyma élet parfumovaná voda pre mužov 50 ml
381,60 €/1l
19,08 €
Predajca: swee

Blu Indaco parfumovaná voda 100ml
1 535,30 €/1l
153,53 €
Predajca: somnia24

Gosh, E.G.O Blue, toaletná voda, pre mužov, 100 ml
253,00 €/1l
25,30 €
Predajca: NutraBestBG

Yodeyma Blue Sand Parfumovaná voda pre mužov 100 ml + 2 vzorky
495,00 €/1l
49,50 €
Predajca: TanningParadise

Rasasi Ibreez Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
189,30 €/1l
18,93 €
Predajca: Glamperfeu

Benetton Tribu Blue parfémovaná voda pre mužov 100 ml
404,20 €/1l
40,42 €
Predajca: BRASTYGroup

VERSET Parfumovan voda Herrenduft Ocean 15ml
544,67 €/1l
8,17 €
Predajca: Pharmacygreek

Yodeyma Complicate parfumovaná voda pre mužov 50 ml
431,40 €/1l
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Riiffs Samah Red parfumovaná voda pre ženy 100 ml
276,80 €/1l
27,68 €
Predajca: Glamperfeu

Yodeyma Iris toaletná voda 50 ml
441,40 €/1l
22,07 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Khadlaj Shiyaaka Blue unisex parfumovaná voda 100 ml
159,20 €/1l
15,92 €
Predajca: NutraBestBG

Rasasi Royale Blue parfumovaná voda pre ženy 50 ml
520,00 €/1l
26,00 €
Predajca: FragrancesBg

Incidence Pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
239,90 €/1l
23,99 €
Predajca: Inaris_International
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
YODEYMA Parfum Blue Sand - Parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Je to dráždivý elixír, ktorý podmaní a očarí. Jemná a intenzívna, každá vôňa pripomína čistý .
Osobitné poznámky: Ovocné, orientálne
Vrchná nóta
Pomaranč
Srdcová nóta
Limetka
Základná nóta
Bergamot
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- BUTYLACETÁT, ETYLACETÁT, NITROCELULÓZA, ACETYL-TRIBUTYL-CITRÁT, ISOPROPYLALKOHOL, POLYESTER-23, KOPOLYMÉR AKRYLÁTOV, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ/KYSELINY FUMAROVEJ/TRICYKLODEKÁN-DIMETANOLU, STEARALKONIUM BENTONIT, KOPOLYMÉR STYRÉNU A AKRYLÁTOV, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ, NEOPENTYLGLYKOLU A ANHYDRIDU TRIMELLITOVEJ KYSELINY, DIACETÓNOVÝ ALKOHOL, DIPROPYLÉNGLYKOL-DIBENZOÁT, ACETÁT-IZOBUTYRÁT SACHARÓZY, KREMIČITAN, PENTAERYTRITYL-TETRAISOSTEARÁT, TRIETHOXYKAPRYLYLSILÁN, HYDROXID HLINITÝ, FOSF...“
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8436615706044
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- BUTYLACETÁT, ETYLACETÁT, NITROCELULÓZA, ACETYL-TRIBUTYL-CITRÁT, ISOPROPYLALKOHOL, POLYESTER-23, KOPOLYMÉR AKRYLÁTOV, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ/KYSELINY FUMAROVEJ/TRICYKLODEKÁN-DIMETANOLU, STEARALKONIUM BENTONIT, KOPOLYMÉR STYRÉNU A AKRYLÁTOV, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ, NEOPENTYLGLYKOLU A ANHYDRIDU TRIMELLITOVEJ KYSELINY, DIACETÓNOVÝ ALKOHOL, DIPROPYLÉNGLYKOL-DIBENZOÁT, ACETÁT-IZOBUTYRÁT SACHARÓZY, KREMIČITAN, PENTAERYTRITYL-TETRAISOSTEARÁT, TRIETHOXYKAPRYLYLSILÁN, HYDROXID HLINITÝ, FOSF...“
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8436615706044
Hodí sa k tomu

Pánske parfumy Yodeyma Blue Sand 100 ml
319,00 €/1l
31,90 €
Predajca: swee

YODEYMA Parfum Blue Sand - Eau de Parfum pre mužov (15 ml)
938,00 €/1l
14,07 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Yodeyma - Wow-Scent-M-100ml - parfumy - muži
294,80 €/1l
29,48 €
Predajca: swee

Yodeyma Blue Sand parfumovaná voda pre mužov 50ml
415,40 €/1l
20,77 €
Predajca: swee

Yodeyma Valia parfémovaná voda 50 ml
415,40 €/1l
20,77 €
Predajca: swee

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
431,40 €/1l
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Whirlpool Bestway čierny nafukovací bazén 180x66cm vrátane filtračného krytu čerpadla vyhrievanie masážna funkcia vonkajší bazén
493,99 €
-24,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
469,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LUNOIRStudio

YODEYMA - Wow Scent! EDP 171/15
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee

CANDeal Punching Bag dospelí 160 cm, stojace boxovacie vrece Stojace nafukovacie boxovacie vrecia Tumbler Dospelí Fitness dekompresné vrecia Sandbags Kick Fighting Training, s manuálnou vzduchovou pumpou a boxerskými rukavicami (čierna)
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: GTPLAYER

Bluetooth Multimediálny reproduktor Subwoofer Diaľkové ovládanie Osvetlené PMPO 280W AUX USB Bluetooth SD karta Rádio LED Mp3
32,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yodeyma VALIA 100 ml EDP parfumovaná voda pre ženy
339,90 €/1l
33,99 €
Predajca: swee

Elektrický konvekčný ohrievač Oceanic White 2000 W
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

CLATRONIC 263951 CLATRONIC Ohrievač s ventilátorom HL 3761, biely/sivý
31,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,10 €
Predajca: TR8

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

LCD e-bikes MTB 26 palcový elektrický moutian bike, elektrický bicykel, e-bike, 36 V/13 Ah, lítiová batéria, 250 W, dojazd 55-100 km čierna
719,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

tillvex markíza na balkón 300 cm sivá markíza so sklopným ramenom markíza so svorkou markíza na balkón bez vŕtania
122,99 €
-3,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
299,00 €
-71,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Merax Hydraulická posteľ Boxspring 140x200 cm so zásuvkou na posteľ, výškovo nastaviteľným čelom a lamelovým rámom, čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom v ľanovej farbe, sivá
400,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Modrý piesok od YODEYMA
Objem 0,1 l
Ľahký, osviežujúci letný parfém. Všetko hore
Hodnotenie z 26. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 3. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 24. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l