5,0



Na základe 3 hodnotení
VEVOR pestovateľský stan, 40x40x160 cm, pestovateľský stan 600D vysoko reflexný Mylar, stan pre izbové rastliny s pozorovacím okienkom, podlahovou mriežkou a zipsom, skleníkové stany pre ovocie, kvety a zeleninu
45,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,99 €-10%
Doprava zdarma
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Skleníky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skleník COSTWAY 600 x 300 x 200 cm, 18m² fóliový skleník s kovovým rámom, skleník s 10 rolovacími oknami a 2 dverami na zips, tunelový skleník na paradajky, zeleninu, kvety, ovocie236,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Ďalšie informácie o reklame
Rastový stan pre rastliny, 120x60x180 cm, Kingpower84,95 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,90 €
Predajca: Lagento_GmbH

Ďalšie informácie o reklame
SWANEW Grow Tent Growbox Stan pre izbové rastliny 120*60*180 cm93,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Ďalšie informácie o reklame
Jayseuw fóliový skleník, skleník, skleník s dverami, chladiaci rám, skleník na rastliny, škôlka na rastliny, fólia, priehľadný, 270 x 90 x 90 cm38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG

Mucola skleník vrátane merača vlhkosti 3 v 1 pre rastliny Growbox stan pre izbové rastliny pestovateľský stan tmavá miestnosť studený rám čierna zelená - 60x60x120cm
54,80 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

VEVOR pestovateľský stan, 80x80x180 cm, stan pre izbové rastliny s plnospektrálnym LED svetlom a ventilačným systémom, pestovateľský box 600D vysoko reflexný Mylar, pestovateľské stany, skleník pre kvety a zeleninu
248,10 €
-6,11 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
241,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

SucceBuy pestovateľský stan 100x100x200 cm, stan na pestovanie rastlín s povrchovou úpravou 600D Mylar, vnútorný pestovateľský stan s okienkom, podlahovým podnosom a zipsom, vhodný na pestovanie ovocia, kvetov a zeleniny
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

SucceBuy 4x4 pestovateľský stan, 48'' x 48'' x 80'', vysoko reflexný hydroponický pestovateľský stan 2000D Mylar s pozorovacím okienkom, taškou na náradie a podlahovým podnosom pre izbové rastliny
179,99 €
-40,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

VEVOR pestovateľský box 120x120x200cm vnútorný pestovateľský stan, hydroponická polica s oknom a dverami
158,79 €
-18,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Vnútorný pestovateľský stan, reflexný Mylar, robustná konštrukcia, 100x100x200 cm
243,99 €
Predajca: BlissShopping

Vnútorný pestovateľský stan, veľkosť 120x120x200 cm, reflexný poťah Mylar, 120X120X200CM
288,99 €
Predajca: BlissShopping

Domček na rastliny s 3 úrovňami a vystuženou plachtou - ideálny skleník na zeleninu a kvety
160,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Growbox 100x200x100cm vnútorný skleník rastlinný stan pestovať skriňa skleník
83,80 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
73,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Feel2Home

Jiubiaz Grow Tent Growbox skleník vnútorné rastliny stan 120 * 60 * 180 cm
93,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

VINGO Growbox Pozorovacie okno Skleníkový pestovateľský stan Stan pre izbové rastliny 120*60*180 cm
93,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

VINGO Grow Box Pozorovacie okno Skleníkový pestovateľský stan Stan pre izbové rastliny 120x60x180 cm
93,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Growbox 240x200x120cm vnútorný skleník rastlinný stan pestovať skriňa skleník
148,80 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
134,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Feel2Home

TolleTour Rastúci stan Growbox Skleníkový stan pre izbové rastliny 80*80*180 cm
71,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

VEVOR tunelový skleník, 3,9 x 1,9 x 1,8 m, fóliový skleníkový tunel, skleník na rastliny s pozinkovaným oceľovým rámom, zeleným PE krytom, rolovacími dverami na zips a 6 oknami
87,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

HIGHWERK pestovateľský stan 60 x 60 x 120 cm, vnútorný pestovateľský stan, čierno-zelený, domáce pestovanie, pestovateľská skriňa, stan na rastliny
49,95 €
Predajca: CS-Trading
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vytvorenie ideálnych podmienok na pestovanie
Ideálne na pestovanie rôznych rastlín vrátane zeleniny a byliniek. Aj v chladnejších mesiacoch poskytuje náš izbový pestovateľský stan ideálne prostredie pre vaše rastliny, ktorým sa bude dariť po celý rok.
Lepšie využitie svetla
Vnútorný pestovateľský stan je vybavený vysoko reflexnou polyesterovou fóliou, ktorá maximalizuje odraz svetla, a tým straty energie. Zároveň minimalizuje tepelné straty a zabezpečuje stabilnú teplotu v interiéri v chladných oblastiach. Tesniace vlastnosti fólie pomáhajú udržiavať vlhkosť a znižujú odparovanie vody.
Konštrukcia odolná voči svetlu
Pestovateľský stan pre izbové rastliny je vybavený nepriehľadnými zipsami a utesnenými vetracími otvormi, ktoré účinne zabraňujú úniku svetla a zabezpečujú, aby vaše rastliny prešli správnym cyklom tmy pre zdravý rast a pokojový režim. To pomáha zvyšovať celkovú účinnosť rastu.
Montáž bez použitia náradia
Jednoduchá montáž. Jednoducho spojte kovový rám pomocou T-spojok, zakryte rám textilným stanom Oxford a zatvorte zipsy. Nakoniec zaistite pozorovacie okienko, vetracie otvory a ostatné časti pomocou popruhov, čím dokončíte montáž.
Optimalizované usporiadanie miestnosti
K dispozícii v 7 rôznych veľkostiach pre rôzne veľkosti rastlín. Poskytuje lepšie organizovaný vnútorný pestovateľský priestor a uľahčuje veľkoplošné alebo modulárne pestovanie.
Tip na použitie
Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu alebo blízkosti zdrojov tepla, aby ste zabránili starnutiu materiálu. pravidelne kontrolujte odolnosť elektrických káblov voči vode, aby ste predišli možnému ohrozeniu elektrickým prúdom.
Špecifikácie
- Číslo modelu položky: HX4040160
- Hmotnosť: 20 kg / 44 libier
- Rozmery stanu: 400 x 400 x 1600 mm/ 15,7 x 15,7 x 63,0 palcov
- Veľkosť káblovej prípojky: 102 mm/ 4 palce
- Ventilačné otvory: 3 otvory, každý 152 mm / 6 palcov
- Farba: čierna + zelená
- Materiál položky: tkanina 600D Oxford, reflexná polyesterová fólia, uhlíková oceľ, PP
- Čistá hmotnosť: 3,7 kg/ 8,2 lbs
Obsah balenia
- 1 × pestovateľský stan
- 1 × prízemný podnos
- 10 × podporné tyče A
- 4 × podporné tyče B
- 4 × oporné tyče C
- 8 × trojcestné prípojky
- 2 × dlhé háky
- 2 × krátke háky
- 2 × popruhy
- 1 × návod na použitie
- Šírka
- 0.4 m
- Dĺžka
- 0.4 m
- Hmotnosť
- 3.7 kg
- Plocha
- 0.16 m²
- Farba
- ČiernaZelená
- EAN kód
- 0197988715320197988715320
- Číslo od výrobcu
- 3850
- Výrobca
- Šírka
- 0.4 m
- Dĺžka
- 0.4 m
- Hmotnosť
- 3.7 kg
- Plocha
- 0.16 m²
- Farba
- ČiernaZelená
- EAN kód
- 0197988715320197988715320
- Číslo od výrobcu
- 3850
- Výrobca
Hodí sa k tomu

VEVOR pestovateľský stan, 60x60x80 cm, pestovateľský box 600D vysoko reflexný Mylar, stan pre izbové rastliny s pozorovacím okienkom, spodným podnosom a zipsom, skleníkové stany pre ovocie, kvety a zeleninu
60,99 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Mucola skleník vrátane merača vlhkosti 3 v 1 pre rastliny Growbox stan pre izbové rastliny pestovateľský stan tmavá miestnosť studený rám čierna zelená - 60x60x120cm
54,80 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

100W 287 LED lampa na rastliny s plným spektrom svetla 3 režimy svetla vnútorná rastlina rastie lampa na rastliny
54,79 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

VEVOR pestovateľský stan, 150x150x200 cm, stan pre izbové rastliny s plnospektrálnym LED svetlom a ventilačným systémom, pestovateľský box 600D vysoko reflexný Mylar, pestovateľské stany, skleník pre kvety a zeleninu
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

VEVOR pestovateľský box 120x120x200cm vnútorný pestovateľský stan, hydroponická polica s oknom a dverami
158,79 €
-18,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Bettizia 1x profesionálna LED pestovateľská lampa s plným spektrom a hliníkovým rámom - svetlo pre izbové rastliny, bylinky a zeleninu, úsporné 120 W
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Zelsius Grow Tent 60 x 60 x 180 cm sivý/čierny Pestovanie rastlín v interiéri
49,95 €
Predajca: CS-Trading

4x T5 LED lampa na rastliny Celospektrálne svetlo pre rastliny Rozšíriteľná pestovateľská lampa pre izbové rastliny
38,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Izrielar Grow Box kompletná sada, vnútorný skleník so 100W LED s plným spektrom, stmievateľný, uhlíkový filter, ventilátor, pestovateľský stan, pestovateľský stan, 60x60x140
196,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG

ZELSIUS Grow Tent 60 x 60 x 120 cm sivý/čierny Pestovanie izbových rastlín
42,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,95 €
Predajca: CS-Trading

Zelsius Grow Tent 40 x 40 x 160 cm sivý/čierny Pestovanie rastlín v interiéri
39,95 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,95 €
Predajca: CS-Trading

Jiubiaz Grow Tent Growbox skleník vnútorné rastliny stan 40 * 40 * 120 cm
93,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Projekčné plátno VEVOR (84 palcov) so širokým uhlom záberu 160° a dvojitým statívom, projekčné plátno pre interiérový a exteriérový projektor 16:9 4K HD, prenosné filmové plátno s taškou na domáce kino
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

HIGHWERK pestovateľský stan 60 x 60 x 180 cm, vnútorný pestovateľský stan, čierno-zelený, domáce pestovanie, pestovateľská skriňa, stan na rastliny
47,95 €
Predajca: CS-Trading

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lenovo V15 G4 IRU, Intel® Core™ i5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 px, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
3 061,87 €
Predajca: Technology-Germany

500w 504leds Rastlinná lampa Led Plné spektrum Rastlinná lampa, E27 Skladacie rastlinné svetlo Červené modré svetlo Rastúca lampa pre pestovanie rastlín Kvety
59,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

VEVOR zvonový stan 5 x 2,8 m jurtový stan TC bavlna a robustné železné tyče s podlážkou z oxfordskej tkaniny kempingový stan 8 osôb rodinný stan 8 okienkový skupinový stan pre dobrodružstvá v prírode
447,16 €
-35,17 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
411,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

ZELSIUS Grow Tent 40 x 40 x 120 cm sivý/čierny Pestovanie izbových rastlín
34,95 €
Predajca: CS-Trading

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

HIGHWERK Growzelt 240 x 120 x 200 cm, „MyHomeGrow“ Grow Tent, čierno-zelený, stan na pestovanie v interiéri
199,95 €
-60,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,95 €
Predajca: CS-Trading

120W 468 LED lampa na rastliny s plným spektrom svetla pre rastliny vnútorná rastlina rastie lampa rastie lampa
51,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pestovateľský stan Zelsius 120 x 90 x 145 cm čierny/zelený Pestovanie izbových rastlín
109,95 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,95 €
Predajca: CS-Trading

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,00 €/1l
40,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mucola skleník vrátane merača vlhkosti 3 v 1 pre rastliny Growbox stan pre izbové rastliny Pestovateľský stan Tmavá miestnosť studený rám Čierna zelená - 40x40x120cm
45,80 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

VINGO LED lampa na rastliny Záhradné a skleníkové príslušenstvo 45W svetlo na rastliny 225 LED diód pre skleník, červeno-modré svetlo na rastliny s plným spektrom pre sadenice, záhradu, kvety, vnútorné záhradné rastové lampy
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

VEVOR Nafukovací párty stan 9x6x4 m, kockový stan na diskotéku, nočný klub, pavilónový svadobný stan s 1100 W ventilátorom, vrece s pieskom, 2 okná na podujatia, narodeniny, svadbu, čierny
1 638,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HORIZON-STORE

Bettizia 1x LED lampa na rastliny 120W s plným spektrom svetla s funkciou stmievania - Efektívne osvetlenie rastlín pre vnútornú záhradu a skleník
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Outsunny Školský skleník s vekom z dreva a polykarbonátu odolný voči poveternostným vplyvom svetlosivý 90 x 80 x 58 cm



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
104,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Aga Zahradný fóliovník MR4003CH 3x2x2 m



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(352)Počet hodnotení: 352
55,00 €
Predajca: Aga24

Kompletná sada Growbox VIVOSUN - 80 x 80 x 160 cm 150 W



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
749,00 €
Predajca: Trade2u

Skleník Ikodm, čierna zimná záhrada z hliníkovej zliatiny, s certifikáciou CE, rozmery: 280 × 170 × 195 cm
400,99 €
Predajca: SA-WLONG

VIVOSUN Smart Grow Kit Max 60x60x180 165 W



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
749,99 €
Predajca: Trade2u

Vigevee, zimná záhrada, čierna, vyrobená z hliníkovej zliatiny, s certifikáciou CE, rozmery: 280 × 170 × 195 cm
400,99 €
Predajca: Yuet-Chi

Drevený skleník Outsunny s uzamykateľnými dverami, 4 poschodia, prírodná farba



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
260,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Outsunny skleník Skleník s posuvnými dverami, polykarbonátové strešné okno, hliník



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
232,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Skleník Outsunny 6 x 3 x 2 m – fóliový skleník s 8 oknami, UV ochranou a dverami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
224,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Fóliový skleník Ikodm 3x4 m, stabilný a odolný, s oknom – odolná PE fólia 140 g/m², zelená
149,99 €
Predajca: SA-WLONG

Fóliový skleník Outsunny Skleník na paradajky s oknom



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14
144,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Fóliový skleník Outsunny, polytunel 3,97 x 3 x 2 m, s navíjateľnou krycou fóliou, zelený
203,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Fóliový skleník s policami Fóliový tunel SHELV KANWOD na pestovanie rastlín balkón terasa



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
17,99 €
Predajca: Lehmann

KANWOD Skleník so zrolovateľnými dverami, priehľadná fólia 140 g/m2, 150x100x50 cm



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
19,99 €
Predajca: Lehmann

Fóliový skleník Outsunny, polytunel 6 x 3 x 2 m, s navíjateľnou krycou fóliou, zelený
171,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Garážový stan Outsunny 1,6 x 2,18 x 1,72 m, skladovací stan s UV ochranou a dverami na zips



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
162,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Outsunny studený rám mini skleník 3 úrovne dvojité dvere drevo polykarbonát príroda
126,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Outsunny Drevená vyvýšená posteľ Cold Frame Herb Bed pre záhradný balkón Brown Wood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
89,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Skleník Relaxdays, rozmery 190 x 140 x 140 cm, police s 8 policami, fólia na skleníky, skleník na pestovanie paradajok, priehľadný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,99 €
Predajca: Relaxdays