5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
K18 AirWash Dry Shampoo 118 ml978,39 €/1l
115,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml23,00 €/1l
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Sulfur 8 Medicated Deep Cleansing Shampoo 340ml29,75 €/1kg
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Wella Eimi Dry Me Suchy szampon do włosów dodający objętość, 65ml
542,31 €/1l
35,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Syoss Keratin Šampón na kučeravé a suché vlasy 440ml
29,68 €/1l
13,06 €
Predajca: somnia24

Farmavita Tricogen Oczyszczający szampon, 250ml
47,52 €/1l
11,88 €
Predajca: MANADA

Oolaboo Betwee Washes suchý šampón 250ml
153,00 €/1l
38,25 €
Predajca: Friseurtotal

Herbaria Banfi Sampon Szampon pokrzywowy w włosów suchych, 250ml
27 200,00 €/1kg
8,16 €
Predajca: MANADA

Šampón Phyto Shampoo Phytovolume Volumising Shampoo
67,08 €/1l
16,77 €
Predajca: Pharmacygreek

Framesi Morphosis zhusťujúci šampón 250ml
75,80 €/1l
18,95 €
Predajca: Friseurtotal

Ronney Nawilżający szampon do włosów suchych i matowych, 1000ml
7,94 €/1l
7,94 €
Predajca: Katomix

Klorane Žihľavový čistiaci suchý šampón 2x150ml
101,97 €/1l
30,59 €
Predajca: somnia24

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 250 ml
20,28 €/1l
5,07 €
Predajca: MANADA

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance šampón 250 ml
53,84 €/1l
14,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,46 €
Predajca: PerfumTraders

Inebrya Up To You Liss Smoothing Shampoo 300 ml
25,67 €/1l
7,70 €
Predajca: Glamperfeu

Lakmé Teknia Deep Care Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 300 ml
38,00 €/1l
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Šampón Phyto Shampoo Phytocyane Densifying Treatment Shampoo
52,92 €/1l
13,23 €
Predajca: Pharmacygreek

Moroccanoil Hydration Hydratačný šampón na suché vlasy 70 ml
186,43 €/1l
13,05 €
Predajca: Tersorte

Inebrya Ice Cream Cleany šampón 300 ml
19,93 €/1l
5,98 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Redken Deep Clean suchý šampón 155ml
- Model
- Deep Clean
- Hmotnosť
- 143 g
- Objem
- 155 ml
- Zloženie
- IZOBUTÁN, DENATUROVANÝ ALKOHOL, DIMETYLIMIDAZOLIDINÓN, RYŽOVÝ ŠKROB, ALUMÍNIUMŠKROBOVÝ OKTENYLSUKCINÁT, PARFÉM, AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, KARBONÁT HORČNATEJ, KOPOLYMÉR VP/VA, ALFA-IZOMETYL IONÓN, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, T-BUTYLOVÝ ALKOHOL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZOÁT DENATÓNIA, LIMONÉN, BENZYLALKOHOL, TETRAHEXYLDETYLASKORBÁT, PANTHENOL, VODA, ISOEUGENOL, CINNAMYLOVÝ ALKOHOL, PENTYLÉNGLYKOL, EXTRAKT KOREŇA RHODIOLA ROSEA
- Výrobca
- EAN kód
- 8844865368910884486536891
- Číslo od výrobcu
- P27980
- Model
- Deep Clean
- Hmotnosť
- 143 g
- Objem
- 155 ml
- Zloženie
- IZOBUTÁN, DENATUROVANÝ ALKOHOL, DIMETYLIMIDAZOLIDINÓN, RYŽOVÝ ŠKROB, ALUMÍNIUMŠKROBOVÝ OKTENYLSUKCINÁT, PARFÉM, AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, KARBONÁT HORČNATEJ, KOPOLYMÉR VP/VA, ALFA-IZOMETYL IONÓN, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, T-BUTYLOVÝ ALKOHOL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZOÁT DENATÓNIA, LIMONÉN, BENZYLALKOHOL, TETRAHEXYLDETYLASKORBÁT, PANTHENOL, VODA, ISOEUGENOL, CINNAMYLOVÝ ALKOHOL, PENTYLÉNGLYKOL, EXTRAKT KOREŇA RHODIOLA ROSEA
- Výrobca
- EAN kód
- 8844865368910884486536891
- Číslo od výrobcu
- P27980
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
90,20 €/1l
27,06 €
Predajca: somnia24

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
85,10 €/1l
25,53 €
Predajca: somnia24

Šampón Redken Haircare Extreme
54,85 €/1l
54,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Viacúčelová liečba Redken One United
175,07 €/1l
26,26 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Eimi Dry Me Suchy szampon do włosów dodający objętość, 65ml
542,31 €/1l
35,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Kryt čelného skla, Ochrana pred mrazom, ochrana pred snehom na čelné sklo pre automobily
16,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Livoyn

SONGMICS Kôš na odpadky 24 l nerezový odpadkový kôš vnútorný kôš 3 x 8 l pedálový kôš
90,44 €
Predajca: Lumarko

Šampón Redken Haircare All Soft
79,98 €/1l
39,99 €
Predajca: somnia24

Batiste Suchy Szampon do włosów Hydrate, 200 ml
35 217,39 €/1kg
8,10 €
Predajca: VISO

ACIDIC COLOR GLOSS bezsulfátový šampón zvyšuje lesk vašej farby 1000ml
51,95 €/1l
51,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
22,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Kovová poinsettia 52 cm osvetlená - 800 LED - záhradná dekorácia osvetlená hviezda v bielej farbe na vonkajšie použitie
55,58 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,09 €
Predajca: Special-trends

EMKE Stojace zrkadlo 160x60cm Zrkadlo po celej dĺžke Biele zrkadlo s hliníkovým rámom Zakrivené toaletné zrkadlo s nevýbušnou okennou fóliou
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE

Čalúnená posteľ Merax 140x200 cm s výškovo nastaviteľným čelom a 4 zásuvkami, funkčná manželská posteľ s lamelovým rámom a zamatovým poťahom v sivej farbe
393,99 €
-85,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
308,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Philips 3000 series BHA301/00, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Čierna, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 800 W
31,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prada Paradoxe Eau de Parfum 50ml
1 978,00 €/1l
98,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

MODFU Jedálenský stôl s mramorovým dekorom 120x70 cm, obdĺžnikový stôl do obývačky alebo kuchyne s kovovými nohami do jedálne a obývačky, čierny
105,99 €
Predajca: MODFU

ALIGHTUP Šatníková skriňa, látková, s vešiakom, 150 x 45 x 175 cm, čierna
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Prepravný box pre psa L do auta, cestovný box, box pre psa, prepravný box
71,07 €
Predajca: metragmbh

Bubnová sušička Odťahová sušička Predná odťahová sušička 2,5 kg, 1,6 kubických stôp
182,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dtboom

Vianočný kalendár – Súprava "Dverička elfov" | Kompletná sada pozostávajúca z 9 častí, vrátane zbierky nápadov | Vyrobené z dreva a plastu | Darčeková krabička
22,89 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,95 €
Predajca: artbook-service

10 kusov Nábytkové úchyty "KM" 128mm čierne/chróm Rozstup otvorov 128mm + skrutky
17,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Meblando

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
13,95 €
Predajca: Bestlivings

folia 2287 drevené tyčinky pre remeselníkov 50 ks.
69,82 €/1m
7,96 €
Predajca: M_plus_L

Flieks Čalúnená posteľ 160x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá
353,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý suchý šampón!
Skvelý suchý šampón, nelepí, posilňuje vlasy, nezanecháva sivý film, vlasy sú po použití lesklé a nadýchané, ako čerstvo umyté! Najlepší suchý šampón, aký som kedy mala!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l