3,2



Na základe 6 hodnotení
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Univerzálna pleť, Proti začervenaniu, Proti tmavým kruhom, 2C1, PURE BEIGE, Prírodný, 30 ml
41,41 €
1 380,33 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Podkladové bázy pod make-up a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 2N2, BUFF, Prírodný, 30 ml, Stredná1 414,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Double Wear Maximum Cover, Rúra, Krém, Univerzálna pleť, Zmatňujúci, Vyhladenie, Svetlá, Béžová1 363,33 €/1l
40,90 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Sypký make-up pre pleť Light Matte, 9g2 272 500,06 €/1kg
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nars, Natural Radiant Longwear, Cream Foundation, Nambia, 30 ml105,04 €/1kg
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Univerzálne, Stredná, Neutrálny, 3W1
1,54 €/1kg
49,49 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,16 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Double Wear, Tekuté, Kávová pokožka, Tmavá koža, Hlboký, Plavá, Svetlá, Stredná, Nahá koža, Piesková, Opálená pokožka, Béžová, 2C1, Pure Beige, Matte
1 538,67 €/1l
46,16 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Fľaša, Tekuté, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 5W1, BRONZE
1 447,67 €/1l
45,02 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear Stay In Place Foundation LSF10 30ml - 6C2
1 413,00 €/1l
42,39 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 3N1 Ivory Beige (15 ml)
2 598,00 €/1l
38,97 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 4W4 Hazel (30 ml)
1 717,00 €/1l
51,51 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup Spf10 3w1 30ml
1 425,67 €/1l
42,77 €
Predajca: Parfumtoi

Estée Lauder Double Wear Maximum Cover, Rúra, Krém, Univerzálna pleť, Zmatňujúci, Vyhladenie, Stredná, Béžová
1 643,33 €/1l
49,30 €
Predajca: somnia24

#1W1 Kosť E.Lauder Double Wear Stay In Place Makeup SPF10
11 100,00 €/1kg
333,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

GOSH X-Ceptional Wear, Rúra, Tekuté, Proti starnutiu, Hydratačný, Všetky tóny pleti, Natural, Matte
452,57 €/1l
15,84 €
Predajca: Zeitburg

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup Spf10 2w1 30ml
1 412,67 €/1l
42,38 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 2C1 Pure Beige, 35ml
1 471,71 €/1l
51,51 €
Predajca: PerfumTraders

Podklad Estée Lauder Double Wear SPF20 Odtieň 1N1 Ivory Nude, 30ml
1 315 250,03 €/1kg
81,00 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,61 €
Predajca: Katomix

Clinique Even Better, Flakón s pumpičkou, Sérum, Hydratačné, Proti tmavým škvrnám, Zjasnenie, Béžová, WN 04, Bone
1 321,00 €/1l
39,63 €
Predajca: MANADA

Vichy Dermablend Fluid Corrective Foundation 16HR tekutý make-up proti nedokonalostiam pleti 30 Beige 30 ml
990,19 €/1kg
52,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, 2C2, PALE ALMOND, Prírodný, 30 ml, Stredná, Water\Aqua\Eau, Methyl Trimethicone, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Niacinamide, Peg-10...
1 380,33 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálna pleť
- Starostlivosť o pleť:
- Proti začervenaniu, Proti tmavým kruhom
- Farebný kód:
- 2C1
- Farba názov:
- PURE BEIGE
- Efekt:
- Prírodný
- Aplikátor:
- Nie
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Úroveň krytia:
- Stredná
- Dlhotrvajúce:
- Áno
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Neupcháva póry:
- Áno
- Vodeodolný:
- Áno
- Odolný voči zotretiu:
- Áno
- Zloženie:
- Water\Aqua\Eau, Methyl Trimethicone, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Niacinamide, Peg-10 Dimethicone, Glycerin, Peg-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Sodium Chloride, Titanium Dioxide, Silica, Sodium Hyaluronate, Laminaria Saccharina Extract, Lactobacillus Ferment, Butylene Glycol, Triethyl Citrate, Alumina, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone/Peg-10/15 Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane, Tocopheryl Acetate, Resveratrol, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, [+/- Mica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77499)]
- Neobsahuje:
- Olej, Sulfit
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF 10 2c1 30ml – 30 ml
Korektor Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 ponúka dlhotrvajúce, bezchybné krytie s prirodzeným, matným finišom. Je dostupný vo viac ako 55 odtieňoch a zaručuje 24-hodinovú výdrž, ktorá odoláva potu, teplu a vlhkosti. Jeho olejová formula kontroluje lesk počas celého dňa a je vodeodolná.
Tento korektor je dostupný v širokej škále odtieňov, od svetlých po tmavé, a pokrýva rôzne podtóny, ako sú chladné, neutrálne a teplé. Ponúka stredné až plné krytie, ktoré je možné podľa potreby zvýšiť, a pritom sa na pokožke cíti ľahko a príjemne. Okrem toho neobsahuje syntetické vône a je bezlepkový.
Detaily produktu
- Značka: Estée Lauder
- Produkt: Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup Spf10 2c1 30ml
- Objem: 30 ml
- EAN: 0887167495258
Dekoratívna kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek.
- Farba
- Béžová
- Hmotnosť
- 0.124 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Voda, Methyltrimetikon, Dimetikón, Trimetylsiloxylikát, Niacinamid, Peg-10 Dimetikón, Glycerín, Peg-9 Polydimethylsiloxyetyl Dimetikón, Chlorid sodný, Oxid titaničitý (nano), Oxid kremičitý, Hyaluronát sodný, Extrakt z Laminaria Saccharina, Ferment Lactobacillus, Butylénglykol, Trietylcitrát, Alumínium, Disteardimoniový hektorit, Crosspolymer dimetikónu/Peg-10/15, Trietoxikaprylylsilan, Acetát tokoferylu, Resveratrol, Citrát sodný, Fenoxyetanol, Chlorfenesín, Kyselina sorbová, Sorban draselný, [+/- Mika, Oxid titaničitý (Ci 77891), Oxid železitý (Ci 77491), Oxid železitý (Ci 77492), Oxid železitý (Ci 77499)]
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0887167495258887167495258
- Číslo od výrobcu
- PH7F77A000
- Farba
- Béžová
- Hmotnosť
- 0.124 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Voda, Methyltrimetikon, Dimetikón, Trimetylsiloxylikát, Niacinamid, Peg-10 Dimetikón, Glycerín, Peg-9 Polydimethylsiloxyetyl Dimetikón, Chlorid sodný, Oxid titaničitý (nano), Oxid kremičitý, Hyaluronát sodný, Extrakt z Laminaria Saccharina, Ferment Lactobacillus, Butylénglykol, Trietylcitrát, Alumínium, Disteardimoniový hektorit, Crosspolymer dimetikónu/Peg-10/15, Trietoxikaprylylsilan, Acetát tokoferylu, Resveratrol, Citrát sodný, Fenoxyetanol, Chlorfenesín, Kyselina sorbová, Sorban draselný, [+/- Mika, Oxid titaničitý (Ci 77891), Oxid železitý (Ci 77491), Oxid železitý (Ci 77492), Oxid železitý (Ci 77499)]
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0887167495258887167495258
- Číslo od výrobcu
- PH7F77A000
Hodí sa k tomu

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 2N2, BUFF, Prírodný, 30 ml, Stredná
1 414,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Univerzálne, Stredná, Neutrálny, 3W1
1,54 €/1kg
49,49 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,16 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Univerzálna pleť, Proti začervenaniu, Proti tmavým kruhom, 2C3, FRESCO, Prírodný, 30 ml
1 256,33 €/1l
37,69 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 1N2, ECRU, Prírodný, 30 ml
1 380,33 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 1W2, SAND, Prírodný, 30 ml
1 284,33 €/1l
38,53 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear, Tekuté, Kávová pokožka, Tmavá koža, Hlboký, Plavá, Svetlá, Stredná, Nahá koža, Piesková, Opálená pokožka, Béžová, 2C1, Pure Beige, Matte
1 538,67 €/1l
46,16 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 3C2, PEBBLE, Prírodný, 30 ml
1 242,00 €/1l
37,26 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Univerzálne, Stredná, Neutrálny, 3N2
1 538,67 €/1l
46,16 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Univerzálne, Svetlá, Neutrálny, 1N2
1,82 €/1kg
54,69 €
Predajca: Katomix

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, 3N1, IVORY BEIGE, Prírodný, 30 ml, Stredná, Water\Aqua\Eau, Methyl Trimethicone, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Niacinamide, Peg-10...
1 577,00 €/1l
47,31 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 2W2, RATTAN, Prírodný, 30 ml
1 413,33 €/1l
42,40 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear, Tekuté, Kávová pokožka, Tmavá koža, Hlboký, Plavá, Svetlá, Stredná, Nahá koža, Piesková, Opálená pokožka, Béžová, 3N1, Ivory Beige, Matte
1 538,67 €/1l
46,16 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Fľaša, Tekuté, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 1N0, PORCELAIN
1 411,00 €/1l
44,31 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,33 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Fľaša, Tekuté, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 5W1, BRONZE
1 447,67 €/1l
45,02 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Tekuté, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 1N1, IVORY NUDE, Prírodný
1 414,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Double Wear, Rúra, Tekuté, Kávová pokožka, Tmavá koža, Hlboký, Plavá, Svetlá, Stredná, Nahá koža, Piesková, Opálená pokožka, Béžová, 2C3, Fresco
1,54 €/1kg
46,16 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Double Wear, Tekuté, Kávová pokožka, Tmavá koža, Hlboký, Plavá, Svetlá, Stredná, Nahá koža, Piesková, Opálená pokožka, Béžová, 2c2, Pale Almond, Matte
1,54 €/1kg
46,16 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Tekuté, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 4N1, SHELL BEIGE, Prírodný
1 414,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Šatníková skriňa DANIELLA 4 - šírka 200 cm, biela
377,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Estée Lauder Double Wear, Tekuté, Kávová pokožka, Tmavá koža, Hlboký, Plavá, Svetlá, Stredná, Nahá koža, Piesková, Opálená pokožka, Béžová, 3C2, Pebble, Matte
1,82 €/1kg
54,69 €
Predajca: Katomix

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Univerzálna pleť, Stredná, Neutrálny, 2N1
1 875,67 €/1l
56,27 €
Predajca: Katomix

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Estee Lauder Double Wear Stay In Place Makeup Spf10 #5N1-Rich Ginger
654,90 €/1l
65,49 €
Predajca: somnia24

Lattafa Habik for Women, Ženy, 100 ml
298,00 €/1l
29,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Tekuté, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti začervenaniu, 2N1, DESERT BEIGE, Prírodný
1 256,67 €/1l
37,70 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec
1 562,13 €/1l
117,16 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%17% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
17%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena, tovar, rýchle dodanie. Všetko TOP!
Objednala som si starú verziu, najrýchlejšie dodanie, dobrá príjemná cena a som veľmi spokojná so starou verziou tohto make-up krému. Ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 23. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Oveľa horšie ako originál
Konzistencia nového make-upu je strašná a farba vôbec nezodpovedá farbe pôvodného make-upu. Odtieň „Outdoor beige“ je tu veľmi svetlý. A ani krycia schopnosť nie je tá pravá.
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podľa fotky – objednal som si produkt vľavo – dostal som ten vpravo – už sa pýtam, prečo vlastne propagujú ten produkt vľavo, keď ho nemajú
Estee Lauder prepracovala tento make-up: Make-up Double Wear Stay in Place s dlhotrvajúcim krytím, ktorý sa neotláča, už nie je v predaji – vy ho ponúkate – to bol aj dôvod mojej objednávky – keďže „nový“ produkt, žiaľ, zďaleka nedosahuje rovnakú kvalitu – a vy mi jednoducho pošlete ten „nový“ – to je „klamstvo“
Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vichy Dermablend 3D Correction dlhotrvajúci make-up proti nedokonalostiam pleti 55 Bronze 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,27 €
Predajca: PerfumTraders
27 270,00 €/1kg

MC2 YSL All Hours – matujúci make-up s rozjasňujúcim efektom
46,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 854,80 €/1l

Sisley Phyto Hydra Teint Beautifying Tinted Moist. SPF15 0,5 Opal 40 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
81,65 €
Predajca: PerfumTraders
2 041,25 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D Mattifying Primer 30ml Beige n150



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D Primer 30ml Beige C 120



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,35 €
Predajca: lithuaniashop
978,33 €/1l

MARY KAY Foundation Mattifying 3D Primer 30ml Ivory n160



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Podkladová báza pod make-up s Lsf 15
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
955,17 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Ivory c110
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D Mattifying Primer 30ml Beige w180



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Ivory W 130



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D matujúci podkladový krém 30ml Ivory N 140
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Beige C 110



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige w180
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige w100
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D mattierende Grundierung 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

Sisley Phyto-teint Perfection, Flakón s pumpičkou, Krém, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Hydratačné, Vyhladenie, Upokojujúci, Teplé, Béžová



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
64,64 €
Predajca: PerfumTraders
2 154,67 €/1l

Eveline Cosmetics Wonder Match – make-up, lesklý finiš, krytie, Odtieň 10 - Vanilla
13,85 €
Predajca: Eveline_Cosmetics
461,67 €/1l

Dior Forever Base Fluid Matte 7n 30ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,52 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l