4,9



Na základe 15 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Decaffeinato 6 Lungo Set of 10, kávové kapsule, bez kofeínu, kompatibilné s Nespresso, káva, 10 x 20 kapsúl84,86 €/1kg
88,25 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
TASSIMO kapsule Jacobs Lovers kávové kapsule - celkom 48 nápojov62,10 €/1kg
90,04 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,01 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
TASSIMO Baileys Latte Macchiato, Kávová kapsula, Latte macchiato, T DISC, 8 šálok, Baileys, 8 kusov42,76 €/1kg
56,44 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Tassimo Jacobs Coffee Cream mild XL | 16 T Discs, Kaffeekapseln60,31 €/1kg
7,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T diskov, kávové kapsule
54,58 €/1kg
13,10 €
Predajca: AllYouNeed

Tassimo Kapseln Jacobs Typ Latte Macchiato Classico | 8 Kaffeekapseln
29,92 €/1kg
7,90 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Taška
19 657,89 €/1kg
7,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Jacobs Cappuccino Choco, káva, café au lait, čokoládová príchuť, kapsule, 30 T-diskov
58,19 €/1kg
27,93 €
Predajca: Ambiente-3000

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Celebration Edition typ Cinnamon Roll Latte, kávová kapsula, latte, 16 T-diskov / 8 porcií
47,54 €/1kg
12,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tassimo Latte Macchiato Vanilla, káva, kávová kapsula vanilkové latte, mletá pražená káva, 80 T-diskov / 40 porcií
29,42 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Tassimo Jacobs Coffee Cream Classic XL | 16 T diskov, kaffeekapseln
58,58 €/1kg
7,78 €
Predajca: CoffeeFriend

Kakaový nápoj Tassimo Cadbury 8+2, čokoládová príchuť, 10 T-diskov / porcií
70,50 €/1kg
12,98 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,28 €
Predajca: AllYouNeed

Tassimo Jacobs Café Au Lait | 16 T diskov, kávové kapsule
47,93 €/1kg
8,82 €
Predajca: CoffeeFriend

Nescafé Dolce Gusto Café au Lait | 16 kávových kapsúl
68,81 €/1kg
11,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tassimo Jacobs Coffee Cream Intenso, Kaffee, intensiv & kräftig, 16 T-diskov
32,86 €/1kg
8,88 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,28 €
Predajca: AllYouNeed

Tassimo Grand Mère Espresso, Káva, Kávové kapsule, Mletá pražená káva, 16 T-diskov
367,69 €/1kg
38,24 €
Predajca: AllYouNeed

Tassimo Marcilla Espresso, káva, kávové kapsule, mletá pražená káva, 16 T-diskov
248,31 €/1kg
34,25 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,30 €
Predajca: AllYouNeed

Tassimo Jacobs Krönung, káva, Arabica, kávové kapsule, mletá pražená káva, balenie 5, 5 x 16 T-diskov
75,81 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Caffè Borbone Respresso, Kávová kapsula, Espresso, Nespresso, 10/10, 4/10, Caffe Borbone
81,12 €/1kg
40,56 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vychutnajte si lahodnú kombináciu intenzívneho espressa s jemnou penou a čokoládovou príchuťou – pre príjemné popoludnie.
Hlavné výhody:
- Jacobs Cappuccino s príchuťou čokolády – lahodná kombinácia intenzívneho espressa s jemnou penou a lahodnou čokoládovou príchuťou
- S lahodnou vôňou Jacobs
- Jednoduchá príprava – vložte T DISC, stlačte tlačidlo a vychutnajte si
Detaily:
- Príprava kakaového nápoja s cukrom, sušeným odstredeným mliekom a rozpustnou kávou z kávových zŕn
- Aróma: Čokoláda
- Zložky: Odstredené sušené mlieko, cukor, kakao s nízkym obsahom tuku (13,5 %), rozpustná kávová zrná (7,6 %), kokosový tuk (úplne hydrogenovaný), glukózový sirup, prírodné arómy (mlieko), soľ, stabilizátor (E340), sladidlo (E960a), oddeľovacie látky (E341)
- Alergény: MLIEKO, SUŠENÉ ODSTREDENÉ MLIEKO.
- 5 balení po 160 g = 800 g
- 5 x 10 nápojov
Obsah balenia:
- 1 x TASSIMO Jacobs Cappuccino Choco 5-balenie T Discs kávové kapsule 5 x 10 nápojov
Tassimo Jacobs Cappuccino Choco, káva, café au lait, čokoládová príchuť, kapsule, 8+2 T-disky:
TASSIMO JACOBS Choco Cappuccino je lahodnou kombináciou intenzívneho espressa JACOBS s jemnou penou a nádychom kakaa.
Počet porcií v balení: 8+2
Veľkosť šálky: 190 ml
Výrobca / Vyrobené pre:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Holandsko
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom
- Vhodné pre kapsulový systém
- Tassimo
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- TA0657: Sušené odstredené mlieko, cukor, kakao so zníženým obsahom tuku (13,5 %), rozpustné kávové zrná (7,6 %), kokosový tuk (plne hydrogenovaný), glukózový sirup, prírodné arómy (MLIEKO), soľ, stabilizátor (E340), sladidlo (E960a), protihrudkujúca látka (E341).
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 800 g
- Potravinársky podnik
- Jacobs Douwe Egberts, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK, Amsterdam, The Netherlands
- Obchodný názov
- Instantný nápoj z kávy a kakaa s cukrom a sladidlom
- Výrobca
- Model
- 4071863
- Číslo od výrobcu
- TA0657_05
- EAN kód
- 8711000691793
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom
- Vhodné pre kapsulový systém
- Tassimo
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- TA0657: Sušené odstredené mlieko, cukor, kakao so zníženým obsahom tuku (13,5 %), rozpustné kávové zrná (7,6 %), kokosový tuk (plne hydrogenovaný), glukózový sirup, prírodné arómy (MLIEKO), soľ, stabilizátor (E340), sladidlo (E960a), protihrudkujúca látka (E341).
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 800 g
- Potravinársky podnik
- Jacobs Douwe Egberts, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK, Amsterdam, The Netherlands
- Obchodný názov
- Instantný nápoj z kávy a kakaa s cukrom a sladidlom
- Výrobca
- Model
- 4071863
- Číslo od výrobcu
- TA0657_05
- EAN kód
- 8711000691793
Hodí sa k tomu

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Taška
19 657,89 €/1kg
7,47 €
Predajca: CoffeeFriend

TASSIMO 4071637, kávový sáčok, Horúca čokoláda, 10 šálok, 10 kusov
31,68 €/1kg
15,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tassimo Zloženie mlieka s jemnou penou | 16 T diskov, kávové kapsule
36,34 €/1kg
12,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Chodítko s hojdačkou a volantom sivý
61,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik

Nescafé Dolce Gusto Nesquik | 16 kakaových kapsúl
45,31 €/1kg
11,60 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Milk Composition, káva, mliečna kapsula, mliečna pena, balenie 5, 5 x 16 T-diskov
22,92 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

LED vianočná okenná silueta XXL - motív: hviezda
17,06 €
Predajca: Special-trends

Tassimo Jacobs Cappuccino Choco, káva, café au lait, čokoládová príchuť, kapsule, 30 T-diskov
58,19 €/1kg
27,93 €
Predajca: Ambiente-3000

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
299,00 €
-71,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Tassimo Kapseln Jacobs Typ Latte Macchiato Classico | 8 Kaffeekapseln
29,92 €/1kg
7,90 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Kapsule Typ Latte Macchiato Bailey's | 8 kávových kapsúl
45,30 €/1kg
11,96 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Jacobs Café Au Lait | 16 T diskov, kávové kapsule
47,93 €/1kg
8,82 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo kapsule Jacobs typ Latte Macchiato Caramel | 8 kávových kapsúl
29,40 €/1kg
7,88 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Jacobs Coffee Cream Classic XL | 16 T diskov, kaffeekapseln
58,58 €/1kg
7,78 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs Krönung XL, 144 g, Káva, Nemecko, Taška
54,75 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Tassimo Celebration Edition typ Cinnamon Roll Latte, kávová kapsula, latte, 16 T-diskov / 8 porcií
47,54 €/1kg
12,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TASSIMO Toffee Nut Latte, Kávová kapsula, Caffe latte, 8 šálok, Tassimo, 8 kusov
29,22 €/1kg
11,80 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,83 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Latte Macchiato Vanilla, káva, kávová kapsula vanilkové latte, mletá pražená káva, 80 T-diskov / 40 porcií
29,42 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Tassimo kapsule Jacobs typ Latte Macchiato Vanilla | 8 kávových kapsúl
60,86 €/1kg
16,31 €
Predajca: CoffeeFriend

Moderná Priestranná Komoda 4 Police Biela Škandinávsky Loftový Štýl
53,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

Kapsule TASSIMO Morning Café Filter XL T Discs 5 x 21 kávových kapsúl
50,22 €/1kg
39,42 €
Predajca: Ambiente-3000

Stojan Tassimo Dávkovač kapsúl pre 30 T-Disc 574958
77,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Tassimo Jacobs Coffee Cream Classic | 16 T diskov, Kaffeekapseln
66,96 €/1kg
7,50 €
Predajca: CoffeeFriend

Tassimo Jacobs Cappuccino Choco, káva, latte, čokoládová príchuť, kapsule, 8+2 T-disky
79,25 €/1kg
12,68 €
Predajca: CoffeeFriend

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Objednal som si svoje obľúbené nápoje Veľmi rýchle dodanie všetko je v poriadku
Hodnotenie z 26. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tassimo
Chococappucino chutí dobre a moji hostia ho tiež dobre prijímajú.
Hodnotenie z 12. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Výrobky som už poznal, a preto som si ich kúpil znova.
Hodnotenie z 14. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kaffeepats
Veľmi dobrý pôžitok. Všetky odrody majú veľmi dobrú chuť.
Hodnotenie z 25. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kapučíno chutí skvele
dobrá chuť ľahko sa robí
Hodnotenie z 30. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá ponuka
Skvelá ponuka
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodné
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 1. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Káva
Zistite, že je to skvelé
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kávové kapsuly, La Natura Lifestyle Organic, Decaffeinato Espresso, 60 kapsúl kompatibilných s Nespresso , 100% Arabica ,306g
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Starbucks House Blend Lungo pre Nespresso (12 x 10 kapsúl)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
129,55 €
Predajca: AllYouNeed
197,18 €/1kg

KAFFEE PROBIERBOX La Natura Lifestyle | 120 kávových kapsúl v 6 rôznych príchutiach | 100% recyklovateľné | Kompatibilné kávové kapsule Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
66,89 €/1kg

Irish Cream Espresso Crema Premium Coffee - 110 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 616g || Kompatibilné s Nespresso®*³
49,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
81,09 €/1kg

KAFFEE Premium 80 kávových kapsúl výberové balenie Ochutená káva | z hliníka | 100 % recyklovateľné Nespresso®*³ kompatibilné kapsule pre Nespresso®³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
44,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
99,89 €/1kg

Lavazza Passionale, Kávová kapsula, Espresso, Tmavo pražená, A Modo Mio, 54 šálok, 11/13



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
36,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
70,59 €/1kg

Lungo Coffee Super BOX 100 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 510g|| Kompatibilné s Nespresso®*³
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
78,33 €/1kg

Crema Coffee - 120 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle| Kompatibilné s Nespresso®*³ | Hliníkové kapsule | 100% recyklovateľné |



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
59,45 €/1kg

Espresso La Natura Lifestyle (6x16 kávových kapsúl) 96 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle 576g| Kompatibilné kávové kapsule Dolce Gusto®* | Rainforest



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
69,36 €/1kg

Jacobs Decaffeinato 6 Lungo Set of 10, kávové kapsule, bez kofeínu, kompatibilné s Nespresso, káva, 10 x 20 kapsúl



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(75)Počet hodnotení: 75
88,25 €
Predajca: AllYouNeed
84,86 €/1kg

Espresso káva - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g| biosourceced | kompatibilné s Nespresso®*



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Káva Crema Hazelnut - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

ORGANIC COFFEE FLAVORED BOX | 60 priemyselne kompostovateľných² kávových kapsúl pre kapsulové kávovary Nespresso®³ |La Natura Lifestyle



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
81,54 €/1kg

Crema Chocolate Coffee - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

TASSIMO kapsule Horúca čokoláda balenie 3x Cadbury + 3x Milka - 48 nápojov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
87,86 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,15 €
Predajca: AllYouNeed
52,19 €/1kg

Degustačný balíček - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

Crema Coffee - 60 kávových kapsúl | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatibilné s Nespresso®*³



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,70 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
77,45 €/1kg

TASSIMO kapsule Jacobs Lovers kávové kapsule - celkom 48 nápojov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(31)Počet hodnotení: 31
90,04 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,01 €
Predajca: AllYouNeed
62,10 €/1kg

Opakovane použiteľné kapsuly Nespresso - Sada 3 plniteľných kapsúl z nehrdzavejúcej ocele - Kompatibilné s kávovarmi Nespresso - Matná čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,50 €
Predajca: 1915SHOP
43,33 €/1kg

Qalidus Delta kapsula pre kávovary Delta/ Krabica 40 ks
40,98 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,90 €/1kg