5,0



Na základe 6 hodnotení
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Bazalka, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, rozmarín, Lavandin, Mandarínka, Jantár, Cédrové drevo, biele pižmo
241,39 €
2 413,90 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana K, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Borievky, Oranžová, Citrón, Kardamon, Čili paprička, šalviový olej, Figa, Geranium, Levanduľa714,90 €/1l
71,49 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Chopard Santal Odeyar parfémovaná voda unisex 100 ml2 120,10 €/1l
212,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Gypsy Water, Unisex, 50 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Borievky, Citrón, Korenie, Incense, Orris, Jantár, Santalové drevo, Vanilka3 111,80 €/1l
155,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Tempo EDP 75 ml UNISEX2 546,67 €/1l
191,00 €
Predajca: PerfumTraders

Allure Mare Di Amalfi Azure, unisex parfém, 100 ml. Zloženie: bergamot, zázvor, mäta, neroli, pižmo
189,90 €/1l
18,99 €
Predajca: AromaVibe

Dolce&Gabbana K, Muži, 50 ml, Tekutý parfém, Citrón, Figa, Cédrové drevo
1 043,60 €/1l
52,18 €
Predajca: somnia24

Acqua Di Parma Yuzu EDP 20 ml UNISEX
4 025,50 €/1l
80,51 €
Predajca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Zelená, Mandarínka, Oranžová, Jantár, Santalové drevo, biele pižmo
520,00 €/1l
39,00 €
Predajca: Inaris_International

Acqua di Parma Ambra, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Orange, Bergamot, Petitgrain, Nagarmotha, Cédrové drevo, Pačuli, Ruže
1 405,70 €/1l
140,57 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia – 150 ml (unisex)
788,13 €/1l
118,22 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Nusuk Mahab čistý parfém unisex 100 ml
300,00 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Acqua di Parma Sandalo, Unisex, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Oranžová, Petitgrain olej, Bergamot, Lemon, Orange, Petitgrain
1 262,56 €/1l
227,26 €
Predajca: Parfumtoi

Lalique E12201, Muži, 125 ml, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Mandarínka, rozmarín, Jazmín, Orris, Jantár, Konárnik slivkový, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Sprej
367,20 €/1l
45,90 €
Predajca: IdoBuy

Bois 1920 Frammenti, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Grapefruit, Rebarbora, Čierne ríbezle, Zelená, Magnólia, Fialový, Incense, Geranium, Ruže, biele pižmo, Jantár, Vanilka, Karamel, Benzoin
1 747,30 €/1l
174,73 €
Predajca: PerfumTraders

Bois 1920 Spigo, 100 ml, Citrón, Bergamot, Mandarínka, Ananás, Incense, Bazalka, Geranium, Borievky, Levanduľa, Šalvia, Cédrové drevo, Ambramone, Kašmírové drevo, kumarín, Myrha, Santalové drevo, Vanilka, biele pižmo, Sprej
1 350,00 €/1l
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Michael Kors Pour Homme Absolu, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Citrón, Lavandin, Cédrové drevo
668,00 €/1l
66,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lacoste Original, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, šalviový olej, Levanduľa, Santalové drevo, Tonka
442,00 €/1l
44,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Acqua di Parma Osmanthus Woda perfumowana, 20 ml
3 157,50 €/1l
63,15 €
Predajca: Glamperfeu

Ortigia Lime di Sicilia – vôňa citróna, 100 g
1 157,60 €/1l
115,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bazalka, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, rozmarín
- Poznámky k srdcu vône:
- Lavandin, Mandarínka
- Poznámky k základu vône:
- Jantár, Cédrové drevo, biele pižmo
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, GERANIOL, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN
- Darčekový balík:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Hmotnosť
- 0.36 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- alkohol denat., parfum (vôňa), aqua (voda), limonén, geraniol, linalool, citral, citronellol, kumarín.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8028713831263
- Číslo od výrobcu
- ADP083126
- Hmotnosť
- 0.36 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- alkohol denat., parfum (vôňa), aqua (voda), limonén, geraniol, linalool, citral, citronellol, kumarín.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8028713831263
- Číslo od výrobcu
- ADP083126
Hodí sa k tomu

Acqua di Parma Arancia di Capri La Riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, AQUA (WATER), LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL,...
2 298,00 €/1l
229,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Zafferano, Unisex, 180 ml, Bergamot, Koriander, Mandarínka, Oranžová, Geranium, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Ruže, Šafrán, Pačuli, Tonka, Vanilka, ALCOHOL DENAT. - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL - CITRONELLOL...
1 080,72 €/1l
211,76 €
-17,23 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
194,53 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bazalka, Citrón, Mäta, Petitgrain olej, rozmarín
2 096,90 €/1l
209,69 €
Predajca: somnia24

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
2 824,20 €/1l
282,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 928,33 €/1l
117,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Ombré Leather, Muži, 150 ml, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol,...
1 525,07 €/1l
228,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Figový nektár, Jazmín, Ružové korenie, Benzoin, Cédrové drevo, Fig wood, Sprej
1 155,90 €/1l
115,59 €
Predajca: ADI_Global_Store

Xerjoff Casamorati 1888 parfémovaná voda unisex 30 ml
2 640,33 €/1l
79,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml
1 933,70 €/1l
193,37 €
Predajca: Denpoli-Venda

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 512 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 499,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Acqua di Parma Colonia, Unisex, 180 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Lavander, Ruže, rozmarín, Verbena, Pačuli, Santalové drevo, Vetiver, alcohol denat., aqua (water), parfum (fragrance), limonene, hydroxycitronellal, linalool, citral,...
837,17 €/1l
150,69 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 539,00 €/1l
153,90 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Unisex, 180 ml, Myrta, Bazalka, Bergamot, Citrón, Jazmín, turecká ruža, Morský, Jantár, Cédrové drevo, Juniper, Pistácia mastixová, Sprej
717,17 €/1l
129,09 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 727,00 €/1l
172,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Acqua di Parma Colonia Futura, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Ružové korenie, Bergamot, Grapefruit, Lemon, Pink Pepper, Lavander, šalviový olej
1 129,00 €/1l
112,90 €
Predajca: FragrancesBg

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 100ml
2 434,10 €/1l
243,41 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Alexandria II parfémovaná voda unisex 30 ml
4 302,00 €/1l
129,06 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff - Opera EDP 100ml
1 620,00 €/1l
162,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia, Unisex, 180 ml, Oranžová, Badyán, elemi, šalviový olej, Lavandin, Petitgrain olej, Cypress, Borovica, Fir, Sprej
680,50 €/1l
122,49 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojný
Objem 0,18 l
Áno, to som očakával
Hodnotenie z 25. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo skvelé a prišlo načas na oslavu!
Objem 0,18 l
Veľmi dobré.
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,18 l
Hodnotenie z 23. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,18 l
Hodnotenie z 25. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,18 l
Hodnotenie z 16. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,18 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l