5,0



Na základe 1 hodnotenia
GiDeli Sušená biela fazuľa 2 x 5 kg - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok
75,58 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,99 €-33%
5,00 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Strukoviny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
ZELENÁ ŠOŠOVICA 1 kg -PLANÉTA10,49 €/1kg
10,49 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Fazuľa Adzuki 1kg (2x500g)5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Biele horčičné semeno 1kg Brat.pl3,04 €/1kg
3,09 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Jačmenné krúpy 500g Brat.pl1,53 €/1kg
0,79 €
Predajca: BRAT_PL

GiDeli Sušená biela fazuľa 4 x 5 kg - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok
4,25 €/1kg
100,78 €
-15,79 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

GiDeli Sušená biela fazuľa 3 x 5 kg - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok
4,67 €/1kg
82,77 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

GiDeli Sušená biela fazuľa 2 x 1 kg - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok
8,00 €/1kg
23,97 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

GiDeli Sušená biela fazuľa 1 kg - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok
10,99 €/1kg
19,18 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

GiDeli Sušená biela fazuľa 5 kg - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok
6,00 €/1kg
49,18 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

GiDeli Sušená biela fazuľa 200g - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok
39,95 €/1kg
11,98 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

GiDeli Sušená biela fazuľa 10 kg vo vedre - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok
5,20 €/1kg
77,97 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

GiDeli Sušená biela fazuľa 500g vo vedre - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok
19,98 €/1kg
11,98 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Sušené cícerové bôby 1 kg, nepražené, s vysokým obsahom bielkovín, vegánske, na hummus a falafel, GiDeli
16,99 €/1kg
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Červené fazule Kidneybohnen, 25 kg, sušené. Vegánsky produkt, bohatý na bielkoviny a vlákninu. GiDeli
4,40 €/1kg
119,88 €
-9,89 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

GiDeli biela fazuľa 25kg - originálne balenie
4,40 €/1kg
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

POSH Biela trpasličia fazuľa (biela fazuľa) 1kg - balenie Doypack
10,99 €/1kg
18,00 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Biela fazuľa 500g
10,46 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Žlté hrachy 10 kg, celé, nelúpané, vhodné pre vegánov, prírodný zdroj bielkovín, luštěniny, značka GiDeli
2,50 €/1kg
31,18 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Biela fazuľa 400g
4,62 €/1kg
1,85 €
Predajca: taleoo

Sabarot cícer 1000g – sušený cícer s vysokým obsahom bielkovín, všestranný
7,24 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte rozmanitosť sušených bielych fazúľ GiDeli - ideálnych pre vaše kulinárske kreácie!
Potešte svoje chuťové poháriky vysokokvalitnou bielou sušenou fazuľou GiDeli, ktorá je k dispozícii v praktických baleniach 2 x 5 kg. Tieto prírodné strukoviny bohaté na bielkoviny sú bez akýchkoľvek prísad, takže sú ideálnou voľbou na zdravé a výživné varenie.
Prečo biela fazuľa GiDeli?
Vaša kľúčová ingrediencia v kuchyni a gastronómii
Biela fazuľa GiDeli je nepostrádateľná nielen v domácich a profesionálnych kuchyniach, ale je obľúbená aj v reštauračnom a cateringovom priemysle. Vďaka svojej vhodnosti na prípravu veľkých množstiev a jednoduchej príprave je obľúbenou voľbou kuchárov profesionálov.
Výživové výhody v skratke:
Tipy na prípravu:
Vychutnajte si bielu fazuľu GiDeli po jednoduchom namočení. Pred pridaním do vašich obľúbených jedál namočte požadované množstvo fazule na noc do vody. Tento krok zlepšuje štruktúru a skracuje čas varenia. Či už v krémovom fazuľovom guláši, alebo v stredomorskom šaláte, naša biela fazuľa je vždy dokonalým doplnkom.
Záver:
S GiDeli Sušenou bielou fazuľou objavíte prvotriednu ingredienciu do vašej kuchyne, ktorá spĺňa najvyššie štandardy. Spoľahnite sa na kvalitu a chuť, ktoré posunú vaše jedlá na vyššiu úroveň. Objednajte si ešte dnes a vyskúšajte výnimočnú kvalitu a nezameniteľnú chuť našej sušenej bielej fazule na vlastnej koži!
Potešte svoje chuťové poháriky vysokokvalitnou bielou sušenou fazuľou GiDeli, ktorá je k dispozícii v praktických baleniach 2 x 5 kg. Tieto prírodné strukoviny bohaté na bielkoviny sú bez akýchkoľvek prísad, takže sú ideálnou voľbou na zdravé a výživné varenie.
Prečo biela fazuľa GiDeli?
- Prírodný zdroj živín: Biela fazuľa je známa svojím vysokým obsahom bielkovín, ktorý pomáha podporovať vyváženú stravu a dodáva telu dôležité aminokyseliny.
- Všestranná: Využite všestrannosť našej bielej fazule v rôznych pokrmoch. Či už ide o pikantné polievky, výdatné dusené jedlá alebo čerstvé šaláty - možnosti sú neobmedzené.
- Bez prídavných látok: Naša fazuľa neobsahuje umelé prísady a konzervačné látky, aby sa zabezpečila prirodzená kvalita a autentická chuť.
- Trvalo udržateľné balenie: Dvojité balenie s hmotnosťou 5 kg vám umožňuje plánovať dlhodobé skladovanie a zároveň je šetrné k životnému prostrediu.
Vaša kľúčová ingrediencia v kuchyni a gastronómii
Biela fazuľa GiDeli je nepostrádateľná nielen v domácich a profesionálnych kuchyniach, ale je obľúbená aj v reštauračnom a cateringovom priemysle. Vďaka svojej vhodnosti na prípravu veľkých množstiev a jednoduchej príprave je obľúbenou voľbou kuchárov profesionálov.
Výživové výhody v skratke:
- Vďaka vysokému obsahubielkovín je biela fazuľa ideálna pre športovcov a všetkých, ktorí hľadajú vysokobielkovinovú stravu.
- Vysoký obsah vlákniny: Podporuje trávenie a podporuje dlhotrvajúci pocit sýtosti.
- Nízky obsah kalórií: Nízkokalorické riešenie pre chutné jedlá, ktoré môžu podporiť vašu diétu.
- Vegánske a vegetariánske: Ideálna prísada do vegánskych a vegetariánskych receptov.
- Bez lepku: Ideálna pre ľudí s neznášanlivosťou lepku.
Tipy na prípravu:
Vychutnajte si bielu fazuľu GiDeli po jednoduchom namočení. Pred pridaním do vašich obľúbených jedál namočte požadované množstvo fazule na noc do vody. Tento krok zlepšuje štruktúru a skracuje čas varenia. Či už v krémovom fazuľovom guláši, alebo v stredomorskom šaláte, naša biela fazuľa je vždy dokonalým doplnkom.
Záver:
S GiDeli Sušenou bielou fazuľou objavíte prvotriednu ingredienciu do vašej kuchyne, ktorá spĺňa najvyššie štandardy. Spoľahnite sa na kvalitu a chuť, ktoré posunú vaše jedlá na vyššiu úroveň. Objednajte si ešte dnes a vyskúšajte výnimočnú kvalitu a nezameniteľnú chuť našej sušenej bielej fazule na vlastnej koži!
- Zloženie
- Trpasličia fazuľa
- Výživové údaje
- Energia: 301 kcal, tuky: 1,6 g, z toho nasýtené: 0,3 g, sacharidy: 41 g, z toho cukor: 2 g, bielkoviny: 21 g, soľ: 0,04 g (na 100 g)
- Hmotnosť
- 10000 g
- Potravinársky podnik
- POSH
- Obchodný názov
- Trpasličia fazuľa
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168817366
- Zloženie
- Trpasličia fazuľa
- Výživové údaje
- Energia: 301 kcal, tuky: 1,6 g, z toho nasýtené: 0,3 g, sacharidy: 41 g, z toho cukor: 2 g, bielkoviny: 21 g, soľ: 0,04 g (na 100 g)
- Hmotnosť
- 10000 g
- Potravinársky podnik
- POSH
- Obchodný názov
- Trpasličia fazuľa
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168817366
Hodí sa k tomu

GiDeli biela fazuľa 25kg - originálne balenie
4,40 €/1kg
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Biele horčičné semeno 1kg Brat.pl
3,04 €/1kg
3,09 €
Predajca: BRAT_PL

GymBeam - Fazuľky Adzuki 500 g
7,06 €/1kg
3,53 €
Predajca: LAVONIO

Müllerova šošovica Mühle, 500 g
5,02 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel, mungo fazuľa, čiastočne ošúpaná, 500 g
8,78 €/1kg
4,39 €
Predajca: taleoo

šošovica zeleno-hnedá
8,10 €/1kg
4,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

D'Amico Zwarte Kikkererwten 400 g – čierny cícer, bohatý na bielkoviny a všestranný
6,87 €/1kg
2,75 €
Predajca: Pantry_Intl

Davert - Polovičný zelený lúpaný hrášok - 500g
6,18 €/1kg
3,09 €
Predajca: taleoo

GymBeam -cícer - Pripravený na konzumáciu - VanaVita 10 x 150 g
2,64 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

CÍCER VMARIENCE 400 g (240 g) - LAIDEA
0,01 €/1kg
3,06 €
Predajca: Biogo

Pantio - Farebná zmes strukovín šošovica a fazuľa - 500g
12,18 €/1kg
6,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Červená šošovica – guľky, 165 g | BOHLSENER MÜHLE
14,85 €/1kg
2,45 €
Predajca: taleoo

Ovesné vločky Ganz, 25 kg, prírodné, krmivo pre kone, krmivo pre vtáky, krmivo pre hydinu, krmivo pre divé vtáky, GiDeli
1,06 €/1kg
26,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

GymBeam - Mungo fazuľa 500 g
8,14 €/1kg
4,07 €
Predajca: LAVONIO

GiDeli Sušená biela fazuľa 5 kg vo vedre - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok
6,00 €/1kg
35,98 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Polovičný hrášok 1kg Brat.pl
1,84 €/1kg
1,89 €
Predajca: BRAT_PL

Rapunzel 454323, 250 g, Nemecko, 355 kcal, 8,7 g, 42,9 g, 2,7 g
0,02 €/1kg
6,06 €
Predajca: superbrandshop

Rapunzel Bio Lupinenschrot 6 x 250g
24,07 €/1kg
36,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Rapunzel 702630, 500 g, Šošovica, Taliansko, 304 kcal, 1280 kJ, 23,4 g
6,98 €/1kg
3,83 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: taleoo

Rapunzel 702165, 500 g, Šošovica, Taliansko, 304 kcal, 1280 kJ, 23,4 g
7,98 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Sója 1kg Brat.pl
2,75 €/1kg
2,79 €
Predajca: BRAT_PL

Rapunzel 403460, Pohánková múka, 100 g, Nemecko, 376 kcal, 1595 kJ, 1,4 g
24,80 €/1kg
2,48 €
Predajca: taleoo

Fazuľa Dwarf Fine Jas 500g Brat.pl
4,86 €/1kg
2,49 €
Predajca: BRAT_PL

Müllers Mühle Cícerová múka na varenie, pečenie a zjemnenie 400g
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Polovice lúpaného hrachu 500g Brat.pl
1,92 €/1kg
0,99 €
Predajca: BRAT_PL

Nepražená pohánková krupica 1kg Brat.pl
2,74 €/1kg
2,79 €
Predajca: BRAT_PL

ČERVENÁ FAZUĽA VMARINES 400 g (240 g) - LAIDEA
7,60 €/1kg
3,04 €
Predajca: Biogo

Šošovica - červená 500g
7,44 €/1kg
3,72 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Super pomer cena/výkon
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ČERVENÁ ŠOŠOVICA5 kg - HORECA PLANÉTA)
23,65 €
Predajca: Biogo
4,73 €/1kg

ZELENÁ ŠOŠOVICA 1 kg -PLANÉTA
10,49 €
Predajca: BRAT_PL
10,49 €/1kg

Sójové bôby 5kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,59 €
Predajca: BRAT_PL
2,11 €/1kg

Pohánka 5kg Brat.pl
10,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,07 €/1kg

ČERVENÁ ŠOŠOVICA, 1 kg -PLANÉTA
8,98 €
Predajca: superbrandshop
8,98 €/1kg

BEZLEPKOVÝCÍCER 1 kg -PLANÉTA
6,39 €
Predajca: BRAT_PL
6,34 €/1kg

ŽLTÝ HRACH 500 g - PLANÉTA
3,25 €
Predajca: Biogo
6,50 €/1kg

Fazuľa Dwarf Fine Jas 1kg Brat.pl
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
4,87 €/1kg

Fasola adzuki 1kg Brat.pl
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
5,19 €/1kg

Fazuľa Adzuki 1kg (2x500g)
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
5,29 €/1kg

Červená fazuľa 1kg
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,04 €/1kg

Chlebové tyčinky s ryžovým olejom -truffle-
23,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
145,39 €/1kg

Pražený cícer v tmavej čokoláde (hnedý a strieborný) 150g Roundooze
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
133,27 €/1kg

Müllers Mühle Cícerová múka na varenie, pečenie a zjemnenie 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ČIERNA FAZUĽA 500 g -PLANÉTA
4,09 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg

FAZUĽA MUNG 400 g - NATURAVENA
4,11 €
Predajca: Biogo
10,27 €/1kg

CÍCER VMARIENCE 400 g (240 g) - LAIDEA
3,06 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg

TOFU S BYLINKAMI 250 g - NATURAVENA
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,02 €/1kg

KONOPNÉ TOFU 250 g - NATURAVENA
5,21 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

TOFU S CESNAKOM 250 g - NATURAVENA
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
17,56 €/1kg