NG PERFUMES, unisex parfumovaná voda, vôňa tmavých čerešní, 100 ml
7,86 €
78,60 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 3,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Kolínske vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria EDP 30 ml W4 343,00 €/1l
130,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kolínska voda Brut 147 ml129,18 €/1l
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Labdanum Dusk - EDP - objem: 100 ml1 282,70 €/1l
128,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger kolínska voda 100 ml335,10 €/1l
33,51 €
Predajca: PerfumTraders

Gris Montaigne Bellaya Unisex parfémová voda 75 ml
414,13 €/1l
31,06 €
Predajca: Sykz

Franck Boclet, Levanduľa, Parfumovaná voda, Unisex, 50 ml
1 221,80 €/1l
61,09 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Molinard Citrus Noir, parfémová voda, 75 ml (unisex)
998,80 €/1l
74,91 €
Predajca: somnia24

Neroli Nasimba parfumovaná voda 30ml
3 306,00 €/1l
99,18 €
Predajca: somnia24

Ajmal Tayen Parfum, extrakt, unisex, 50 ml
6 071,00 €/1l
403,28 €
-99,73 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
303,55 €
Predajca: Parfumtoi

Hamidi Oud Suyufi parfémovaná voda unisex 110 ml
123,64 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff, Casamorati 1888 – Casafutura, parfémová voda, unisex, 2 ml *fľaštička
5 280,00 €/1l
10,56 €
Predajca: NutraBestBG

Parfúmy Berdoues, sprej, unisex, 200 ml
46,10 €/1l
13,82 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,22 €
Predajca: NutraBestBG

Naseem Bushra toaletná voda unisex 50 ml
142,80 €/1l
7,14 €
Predajca: NutraBestBG

Oud Lavender - parfémovaný extrakt, 75 ml
538,67 €/1l
46,40 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,40 €
Predajca: somnia24

Farcom Kolínska voda s citrónom, 250 ml
31,40 €/1l
7,85 €
Predajca: Katorshop

Fugazzi Orange Crush EDP 50 ml UNISEX
2 205,00 €/1l
110,25 €
Predajca: Denpoli-Venda

Tesori Parfum 100 ml Legno Ebanodla Pre mužov
119,90 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ASABI No 2 - intenzívna parfumovaná voda v spreji 100 ml Unisex
1 356,00 €/1l
161,27 €
-25,67 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
135,60 €
Doprava zdarma
Predajca: shopiway

Parfémy Berdoues, Monoi & Frangipanier, toaletná voda, unisex, 100 ml
175,50 €/1l
17,55 €
Predajca: NutraBestBG

Gris Montaigne Vénitienne Flower Parfumová hmla 2×250 ml
45,18 €/1l
22,59 €
Predajca: Sykz
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
TF stratila čerešňu
- Druh vône
- Cherry
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- NG PERFUMES, unisex parfumovaná voda, vôňa tmavých čerešní, 100 ml
- Výrobca
- Next Generation
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8719214759537
- Číslo od výrobcu
- NG0077
- Druh vône
- Cherry
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- NG PERFUMES, unisex parfumovaná voda, vôňa tmavých čerešní, 100 ml
- Výrobca
- Next Generation
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8719214759537
- Číslo od výrobcu
- NG0077
Hodí sa k tomu

Abercrombie & Fitch Fierce EDC 100 ml M
367,50 €/1l
36,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

BDK Parfums Gris Charnel Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
2 768,90 €/1l
276,89 €
Predajca: somnia24

Widian Sapphire Collection London parfumovaná voda v spreji (100 ml)
2 890,00 €/1l
289,00 €
Predajca: FragrancesBg

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Cologne, Ženy, 100 ml, ibištek pižmový, Morská soľ, Šalvia, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool,...
1 317,80 €/1l
131,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Dom Asrar III Thriller – výťažok z parfumu 100 ml
417,00 €/1l
43,05 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Cologne Come Together toaletná voda unisex 100 ml
646,40 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Parfém Pure 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Hermes Terre D'Hermes Giftset
860,80 €/1l
107,60 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml
752,90 €/1l
87,93 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,29 €
Predajca: PerfumTraders

4711 Original 800ml, Unisex, 800 ml, Bergamot, Lemon, Orange, Lavender, Rosemary, Neroli
42,91 €/1l
34,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Diptyque Orphéon, toaletná voda, 100 ml
1 801,70 €/1l
180,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Maison Margiela Replica Autumn Vibes toaletná voda unisex 30 ml
1 616,00 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

L'Eau de Parfum Intense sada parfumovaná voda v spreji 50ml + telové mlieko 100ml
448,00 €/1l
67,20 €
Predajca: VISO

Parfüm Agua Florida (221 ml)
45,20 €/1l
9,99 €
Predajca: Lemonbite

BVLGARI Man Wood Neroli, Muži, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Limonene; Linalool; Ethylhexyl...
692,00 €/1l
69,20 €
Predajca: PerfumTraders

Gritti Pomelo Sorrento parfumovaná voda 100 ml
1 399,40 €/1l
139,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

The Bath Factory Liberty Body Splash 200 ml – osviežujúci telový sprej s vôňou levandule, pomaranča a vanilky
109,50 €/1l
21,90 €
Predajca: Exporgin

Atkinsons 24 Old Bond Street kolínska voda unisex 100 ml
821,50 €/1l
82,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Crivelli Tubereuse Astrale Parfumový extrakt, 50 ml
3 299,14 €/1kg
230,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dior Homme Cologne, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, biele pižmo
887,20 €/1l
110,90 €
Predajca: PerfumTraders

Jimmy Choo Radiant Tuberose parfémová voda, 125 ml
1 289,52 €/1l
161,19 €
Predajca: Denpoli-Venda

Riiffs Seasons Drift parfémovaná voda unisex 100 ml
299,50 €/1l
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Armaf Odyssey Mandarin Sky Edp 200ml
191,55 €/1l
38,31 €
Predajca: Glamperfeu

Visconti Di Modrone Acqua Di Selva Eau De Cologne 200ml
275,15 €/1l
55,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...
1 484,70 €/1l
148,47 €
Predajca: PerfumTraders

Gris Montaigne Bellaya Unisex parfémová voda 75 ml
414,13 €/1l
31,06 €
Predajca: Sykz

4711 Wakening Woods Of Scandinavia EDC Intense 50 ml UNISEX
448,00 €/1l
22,40 €
Predajca: Glamperfeu

Carolina Herrera Good Girl, miniatúrna sada parfumov Eau de Parfum, 4 x 7 ml
10 462,86 €/1l
73,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

RITUALS, ikonická kolekcia OCEAN INFINI, parfémová voda (Eau de Parfum), 50 ml
2 180,00 €/1l
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Maison Francis Kurkdjian, Aqua Vitae Cologne Forte, Eau De Parfum, For Women, 35 ml
2 394,29 €/1l
83,80 €
Predajca: PerfumTraders
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 486,40 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,34 €
Predajca: PerfumTraders
1 413,40 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 208,50 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Pomegranate Noir kolínska voda 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Prada Infusion De Fleur D'Oranger (2015) EDP 100 ml W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
136,35 €
Predajca: PerfumTraders
1 363,50 €/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
121,21 €
Predajca: PerfumTraders
1 212,10 €/1l

Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
111,21 €
Predajca: PerfumTraders
617,83 €/1l