5,0



Na základe 4 hodnotení
GiDeli Zlaté ľanové semienka 2 kg do kuchyne – superpotravina prémiovej kvality pre zdravú výživu
19,08 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €-16%
8,00 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Obilniny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mleté ľanové semienko 1kg Brat.pl3,02 €/1kg
3,09 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Pohánkové vločky 250 g PROBIO39,96 €/1kg
12,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Slnečnicové semená, lúpané 1kg (2x500g)3,09 €/1kg
3,09 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Zlaté ľanové semienko 200g Brat.pl4,95 €/1kg
0,99 €
Predajca: BRAT_PL

POSH Zlaté ľanové semienka 5 kg do kuchyne – superpotravina prémiovej kvality pre zdravú výživu
4,32 €/1kg
21,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

POSH Zlaté ľanové semienka 10 kg do kuchyne – superpotravina prémiovej kvality pre zdravú výživu
3,54 €/1kg
35,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

POSH ľanové semienka hnedé 25 kg pre kuchyňu, superpotravina, prémiová kvalita, zdravá výživa
2,21 €/1kg
55,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zlaté ľanové semienko 500g
8,36 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Hnedé ľanové semienka, 15 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, bohaté na vlákninu, vhodné na pečenie. GiDeli
2,96 €/1kg
44,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zlaté ľanové semienko 1kg (2x500g)
3,65 €/1kg
3,69 €
Predajca: BRAT_PL

Davert organické zlaté proso 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Leinsamen (lnené semienka) – 250 g | RAPUNZEL
12,52 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Ľanové semienko 1kg (2x500g)
2,47 €/1kg
2,49 €
Predajca: BRAT_PL

Davert - Drvené ľanové semienko - 200g
10,20 €/1kg
2,04 €
Predajca: taleoo

Ľanové semienka 1 kg
2,46 €/1kg
2,49 €
Predajca: BRAT_PL

Davert Organic Proso Naturland 1kg
6,62 €/1kg
6,62 €
Predajca: taleoo

Hnedé ľanové semienka 3 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
5,59 €/1kg
16,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Bio pšeničná múka, celozrnná, 25 kg
3,32 €/1kg
83,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Ľanové semienko - drvené 250g
13,96 €/1kg
3,63 €
Predajca: taleoo

Demeter naklíčené zrno jačmeňa 1kg
5,23 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GiDeli Zlaté ľanové semienka 2x 1 kg Doypack – celé semienka v najvyššej kvalite
Prírodné, bohaté na vlákninu a jemnej chuti – ideálny doplnok do pečiva, müsli, smoothie a zdravej stravy.
Zlaté ľanové semienka GiDeli sú čistý prírodný produkt pre všetkých, ktorí kladú dôraz na kvalitné, nespracované suroviny. V porovnaní s hnedými ľanovými semienkami sa zlatá varianta vyznačuje obzvlášť jemnou, ľahko orechovou chuťou a jemnou štruktúrou. Tieto vlastnosti z nich robia mimoriadne univerzálny doplnok v kuchyni, ktorý harmonicky dopĺňa jedlá, bez toho aby prekryl ich vlastnú chuť.
Vaše výhody na prvý pohľad:
ČISTÁ PRÍRODA: Náš produkt sa skladá zo 100 % zo zlatých ľanových semienok, bez akýchkoľvek prísad, konzervačných látok alebo farbív. Získate čistú transparentnosť a istotu prírodného pôvodu.
BOHATÉ NA ŽIVINY: Zlaté ľanové semienka sú vynikajúcim zdrojom rastlinných vláknin, kvalitných tukov a cenných bielkovín. Obohacujú každé jedlo o esenciálne živiny a podporujú dlhotrvajúci pocit sýtosti.
JEMNÁ CHUŤ: Vďaka jemnej orechovej aróme a svetlej farbe sa semená vizuálne aj chuťovo perfektne hodia do sladkých aj slaných jedál, bez toho, aby dominovali vzhľadu pokrmov.
MAXIMÁLNA FLEXIBILITA: Celé zrná sa môžu podľa receptúry použiť priamo alebo čerstvo zomlieť. To umožňuje plnú kontrolu nad požadovanou konzistenciou a zlepšuje kulinárske vlastnosti vašich výtvorov.
STAROSTLIVÝ VÝBER: Naše ľanové semienka pochádzajú zo zrelých rastlín a sú precízne triedené a čistené. Takto zaručujeme trvalo vysokú kvalitu a zachovanie plnej prirodzenej výživovej hodnoty.
Všestranné možnosti použitia
Vďaka svojej jemnej štruktúre a lahodnej aróme sú zlaté ľanové semienka GiDeli skutočne všestranným pomocníkom v každodennej kuchyni:
Pečenie: Ideálne ako prísada alebo posýpka na domáci chlieb, pečivo, sušienky a slané pečivo.
Raňajky: Perfektné ako výživný doplnok do ovsenej kaše, jogurtu, müsli alebo smoothie misiek.
Smoothies a koktaily: Jednoduchý spôsob, ako obohatiť nápoje o cennú vlákninu.
Kreatívna kuchyňa: Ako chrumkavá zložka do šalátov, omáčok alebo domácej zmesi obilnín.
Vegánska náhrada vajec: Pomleté a zmiešané s vodou sa výborne hodia ako prírodné spojivo vo vegánskej pekárni.
Údaje o produkte a podrobnosti
Značka: GiDeli
Produkt: Zlaté ľanové semienka (celé semienka)
Obsah: 2 x 1 kg (2 000 g)
Zloženie: 100 % zlaté ľanové semienka
Forma: Celé zrná, v prírodnom stave
Vlastnosti: Vegánske, bohaté na vlákninu, bez prísad, bez GMO
Vlastnosti a skladovanie v balení 2 x 1 kg Doypack
Presný výber semien zaručuje trvalo vysokú kvalitu a atraktívny vzhľad na tanieri.
PRAKTICKÉ BALENIE DOYPACK: Produkt sa dodáva v praktickom balení 2x 1 kg Doypack, ktoré umožňuje jednoduché dávkovanie a úsporu miesta pri skladovaní.
Skladovanie: Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred svetlom. Po vyberaní sa odporúča obal vždy dobre uzavrieť, aby sa zachovala optimálna kvalita zŕn.
GiDeli – kvalita priamo z prírody. Dôverujte prvotriednym semenám pre vašu každodennú vitalitu a autentický chuťový zážitok!
- Zloženie
- Ľanové semienko
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 2 230 kJ / 540 kcal Tuky: 42 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,7 g Sacharidy: 1,6 g z toho cukry: 1,5 g Vláknina: 27 g Bielkoviny: 18 g Soľ: 0,03 g
- Hmotnosť
- 2000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Obchodný názov
- Ľanové semienko
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168805530
- Zloženie
- Ľanové semienko
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 2 230 kJ / 540 kcal Tuky: 42 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,7 g Sacharidy: 1,6 g z toho cukry: 1,5 g Vláknina: 27 g Bielkoviny: 18 g Soľ: 0,03 g
- Hmotnosť
- 2000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Obchodný názov
- Ľanové semienko
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168805530
Hodí sa k tomu

Zlaté ľanové semienka 5 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
4,00 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Smartfón Xiaomi Redmi Note 10, Dual Sim, 128 GB, 4 GB RAM, 5G, grafitová sivá
399,00 €
Predajca: G-Electronics

Zlaté ľanové semienka 10 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, bohaté na vlákninu, na pečenie, GiDeli
3,30 €/1kg
34,68 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zlaté ľanové semienka 1 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
10,99 €/1kg
15,36 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zlaté ľanové semienka 25 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, bohaté na vlákninu, vhodné na pečenie, značka GiDeli
2,48 €/1kg
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zlatožlté ľanové semienka
Veľmi spokojný, dodanie bolo tiež veľmi rýchle, môžem len odporučiť
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší pomer ceny a kvality
Veľmi dobrá kvalita
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Biely mak 1kg Brat.pl
8,09 €
Predajca: BRAT_PL
7,99 €/1kg

Modrý mak 500g Brat.pl
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,56 €/1kg

Instantné ovsené vločky Polleo Sport, 2,5 kg
19,99 €
Predajca: PolleoSport
8,00 €/1kg

Popcorn 25 kg
69,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,78 €/1kg

Biela Quinoa (Komosa Ryżowa) 1 kg
11,39 €
Predajca: BRAT_PL
11,39 €/1kg

Marhuľové jadrá 1 kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,81 €/1kg

Pražené pohánkové krúpy 5kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,08 €/1kg

Vaječný plantain 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,87 €/1kg

Nasiona konopi 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,94 €/1kg

AMARANTUS1 kg -PLANÉTA
6,29 €
Predajca: BRAT_PL
6,23 €/1kg

Lupiny semien psyllia 1kg Brat.pl



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
7,08 €/1kg

Inulina 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,29 €
Predajca: BRAT_PL
9,06 €/1kg

Čierna rasca 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg

Poľské tekvicové semienka 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,79 €
Predajca: BRAT_PL
11,24 €/1kg

Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,10 €/1kg

Nasiona chia 1kg Brat.pl
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg

Nasiona konopi 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
14,93 €/1kg

Poľský mladý jačmeň 1kg Brat.pl
8,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,13 €/1kg

Vaječný plantain 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
15,08 €/1kg

Inulina 500g Brat.pl
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
10,08 €/1kg