4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: Agrarzone
Bestseller
Fudajo 30x40cm ohrievacia doska pre kurčatá s regulátorom teploty 30W ohrievacia doska pre 25-30 kurčiat na umelé odchovy
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(90)Počet hodnotení: 90
36,49 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
30 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
34,99 €
Predajca: Lagento_GmbH
Wiltec voľný výbeh pre králiky 180 x 75 x 75 cm, vonkajší výbeh a búda pre malé zvieratá pre králiky, zajace, morčatá, voľný výbeh ako králikáreň
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(122)Počet hodnotení: 122
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 25 kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(72)Počet hodnotení: 72
32,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16%
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
Agrarzone organické krmivo pre nosnice Immune Plus 20 kg
2,00 €/1kg
39,99 €
Predajca: Agrarzone
Agrarzone organické granulované krmivo pre nosnice 20 kg
2,25 €/1kg
44,99 €
Predajca: Agrarzone
Agrarzone Bio Lucerne pelety 20 kg
1,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone
Plne automatický povrchový inkubátor Fudajo pre 30 vajec, inkubátor 40 W s otočným systémom, inkubátor s reguláciou teploty a vlhkosti, inkubátor na liahnutie vajec
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(81)Počet hodnotení: 81
58,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Agrarzone pelety proti roztočom 20 kg
1,40 €/1kg
27,99 €
Predajca: Agrarzone
Pawhut PawHut vonkajší výbeh s markízou pre králiky klietka pre králiky kovová béžová D51-077V01
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
122,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Profesionálny benzínový krovinorez FUXTEC FX-PS152 - 52 cm3 | 11 kg | s dvojitou závitovou hlavou | 3-zubý nôž | s pohodlným popruhom na prenášanie | 3 hp | 2-taktný
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(82)Počet hodnotení: 82
169,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Agrarzone Bio Čierny ovos 20 kg Ovos pre kone
1,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
Predajca: Agrarzone
Plne automatický povrchový inkubátor Fudajo pre 24 vajec, inkubátor 80 W s otočným systémom, inkubátor s reguláciou teploty a vlhkosti, inkubátor na liahnutie vajec
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(81)Počet hodnotení: 81
58,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5%
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo na zimu | Krmivo pre hydinu, kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Vhodné na jeseň a zimu.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
38,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
34,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
Čierne slnečnicové semená 20 kg, krmivo pre vtáky
2,61 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(26)Počet hodnotení: 26
979,00 €
Predajca: Mini-Power
Leimüller Krmivo pre kurčatá Müsli pre hydinu 25 kg
1,60 €/1kg
39,99 €
Predajca: Agrarzone
ZIVELA 30 kg krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 30 kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(72)Počet hodnotení: 72
38,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-18%
31,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
Futbalový stôl Outtec®, stolný futbal, stolný futbal pre deti a dospelých - 121 x 60,5 x 82,5 cm - vrátane 2 loptičiek - futbalový stôl pre 22 hráčov, počítadlo gólov
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
122,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group
Leimüller Anti-Stress krmivo pre sliepky proti roztočom 25 kg – špeciálne zrnité krmivo s medovkou a horčíkom
1,48 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone
Sony PlayStation 5 Digital Edition, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
746,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Agrarzone organické mini krmivo pre ošípané peletované 20 kg
1,85 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone
Leimüller Krmivo pre kurčatá Kükenstarter 5 kg
4,00 €/1kg
19,99 €
Predajca: Agrarzone
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 4,0
4,0Na základe 1 hodnotenia
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%
100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výrobok je dobrý, ale cena kolíše
Samotný výrobok je dobrý a zaplatil som 34 eur vrátane poštovného. Za túto cenu by som ho brala každý mesiac. Ale teraz som videl a stojí 37 eur plus 10 eur poštovné, takže je to naozaj príliš drahé a nebudem ho brať späť.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Cukrová melasa 1000 kg, krmná melasa pre kravy, krmivo pre kravy, melasa
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
699,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-100,00 €
599,00 €
Predajca: FRANCLEAN
0,60 €/1kg
Leimüller Anti-Stress krmivo pre sliepky proti roztočom 25 kg – špeciálne zrnité krmivo s medovkou a horčíkom
36,99 €
Predajca: Agrarzone
1,48 €/1kg
Leimüller Pelety pre kačice 5 kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: Agrarzone
4,20 €/1kg
Lúžny seno v peletách, 25 kg, priemer 8 mm. Krmivo s vysokým obsahom bielkovín pre kone, králiky, hovädzie mäso a hydinu. Pelety z ďatelinového sena
17,90 €
5% poukaz
Predajca: FRANCLEAN
0,72 €/1kg
Leimüller Krmivo pre kačice – zrná 5 kg
20,99 €
Predajca: Agrarzone
4,20 €/1kg
Bestseller
Sójové bôby 20 kg Krmivo Bielkovinové krmivo pre hydinu, ošípané, dobytok a hospodárske zvieratá
15,90 €
5% poukaz
Predajca: FRANCLEAN
0,80 €/1kg
Ľanový olej pre kone, krmivo pre kone, doplnkové krmivo 5 litrov - Horselen
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,14 €
Doprava zdarma0,80€ poukaz
Predajca: FonderhillSp
6,23 €/1l
Kukurica 20 kg krmná kukurica žltá celé zrná pre sliepky, kačice, kone a holuby GiDeli
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
1,38 €/1kg
30 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
34,99 €
Predajca: Lagento_GmbH
25 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
31,49 €
Predajca: Lagento_GmbH
1,26 €/1kg
Kukurica 10 kg krmná kukurica žltá celé zrná pre sliepky, kačice, kone a holuby GiDeli
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1