Automatický inkubátor Wiltec na 24 vajec, inkubátor s plne automatickým systémom otáčania, inkubátor s reguláciou teploty a vlhkosti, inkubátor na násadové vajcia
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(108)Počet hodnotení: 108
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
DanDiBo stojan na palivové drevo vnútorný kovový čierny 72 cm stojan na palivové drevo s krbovou súpravou 96431 vozík na palivové drevo držiak na palivové drevo
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
54,99 €
Predajca: DanDiBo-Ambiente
18Ah 28-palcové elektrické kolo, elektrické mestské kolo Elektrické bicykle a holandské bicykle Pedelec Unisex 7-rýchlostné elektrické mestské kolo 25 km/h pre ženy a mužov Vodotesné IP54 2026
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(114)Počet hodnotení: 114
899,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Kachle na drevo Dikar 10 kW Sannover
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
345,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A++ do G
Predajca: Sun-Chauffage
Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(42)Počet hodnotení: 42
10,94 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
Arebos 4252023108249, Čierna, 1 kusov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(520)Počet hodnotení: 520
209,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Baldachýn na vchodové dvere baldachýn na vchodové dvere baldachýn na vchodové dvere baldachýn na dvere hliníkový priehľadný (100x300cm)
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(17)Počet hodnotení: 17
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
plynový gril tepro Bloomfield, 2 horáky, každý s výkonom cca 3 kW, grilovacia plocha: cca 40,5 x 44,5 cm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(80)Počet hodnotení: 80
322,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Teplomer na potraviny Teplomer na potraviny Teplomer na pečenie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(133)Počet hodnotení: 133
9,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Chipsi 24 kg posteľná bielizeň Super
0,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,38 €
Predajca: VISO
TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(712)Počet hodnotení: 712
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
18AH 28 palcov E-Bike hliník Vodotesný 7 rýchlostí LCD E Bike pre pánov a dámy, Elektrický bicykel Mestské E-Bikes & E-Hollandräder
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(82)Počet hodnotení: 82
899,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
gril na drevené uhlie tepro Toronto Click grilovací vozík, grilovacia plocha: cca 56 x 41,5 cm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(301)Počet hodnotení: 301
202,50 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1033)Počet hodnotení: 1033
97,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2,00 €
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(334)Počet hodnotení: 334
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(730)Počet hodnotení: 730
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO
Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(1957)Počet hodnotení: 1957
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
20 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML
1,50 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
29,99 €
Predajca: Lagento_GmbH
Wiltec voľný výbeh pre králiky 180 x 75 x 75 cm, vonkajší výbeh a búda pre malé zvieratá pre králiky, zajace, morčatá, voľný výbeh ako králikáreň
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(122)Počet hodnotení: 122
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Yakimz 3x2x2m Kurník Výbeh pre zvieratá Výbeh pre voľne žijúce zvieratá s PE tieniacou strechou, pozinkovaným oceľovým rámom, vonkajším oplotením Používa sa pre kurčatá, hydinu, malé zvieratá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
190,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
GiDeli Diatomaceous earth 10 kg - Čistá diatomaceous earth prášok pre kurčatá a podstielku
2,20 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(48)Počet hodnotení: 48
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Kurník 3x2x2m Kurník pre malé zvieratá Výbeh pre malé zvieratá Voliéra Výbeh pre voľne žijúce zvieratá Klietka pre hydinu Pozinkovaný
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(282)Počet hodnotení: 282
190,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Country's Best GRA-MIX Küken & Wachtel Mischung - 4 kg
9,22 €/1kg
36,89 €
Predajca: e-zooo_com
ONVAYA® Detský drevený domček na hranie ǀ Domček na hranie s dverami a oknom ǀ Na maľovanie DIY projektov ǀ Jednoduchá montáž ǀ Záhradný domček pre deti
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
209,99 €
Predajca: heimundbuero
Kurník 3x3x2m Kurník pre sliepky Kurník pre malé zvieratá Výbeh pre malé zvieratá Voliéra Výbeh pre voľne žijúce zvieratá Klietka pre kurčatá Pozinkovaný
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(282)Počet hodnotení: 282
210,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Cukrová melasa 1000 kg, krmná melasa pre kravy, krmivo pre kravy, melasa
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
699,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-100,00 €
599,00 €
Predajca: FRANCLEAN
0,60 €/1kg
Leimüller Anti-Stress krmivo pre sliepky proti roztočom 25 kg – špeciálne zrnité krmivo s medovkou a horčíkom
36,99 €
Predajca: Agrarzone
1,48 €/1kg
Leimüller Pelety pre kačice 5 kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: Agrarzone
4,20 €/1kg
Lúžny seno v peletách, 25 kg, priemer 8 mm. Krmivo s vysokým obsahom bielkovín pre kone, králiky, hovädzie mäso a hydinu. Pelety z ďatelinového sena
17,90 €
5% poukaz
Predajca: FRANCLEAN
0,72 €/1kg
Leimüller Krmivo pre kačice – zrná 5 kg
20,99 €
Predajca: Agrarzone
4,20 €/1kg
Bestseller
Sójové bôby 20 kg Krmivo Bielkovinové krmivo pre hydinu, ošípané, dobytok a hospodárske zvieratá
15,90 €
5% poukaz
Predajca: FRANCLEAN
0,80 €/1kg
Ľanový olej pre kone, krmivo pre kone, doplnkové krmivo 5 litrov - Horselen
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,14 €
Doprava zdarma0,80€ poukaz
Predajca: FonderhillSp
6,23 €/1l
Kukurica 20 kg krmná kukurica žltá celé zrná pre sliepky, kačice, kone a holuby GiDeli
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
1,38 €/1kg
30 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
34,99 €
Predajca: Lagento_GmbH
25 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
31,49 €
Predajca: Lagento_GmbH
1,26 €/1kg
Kukurica 10 kg krmná kukurica žltá celé zrná pre sliepky, kačice, kone a holuby GiDeli
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1