5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Profesionálna súprava spájkovačky na pyrografické spájkovanie - PYROPEN16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Yihua 948 75W odpájkovacia stanica121,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Yihua 8786D-I 2 v 1 spájkovacia stanica87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Amtech NC-559-ASM spájkovacie tavidlo 100 g – bezoplachové, s UV indikátorom, s nízkym výparom154,95 €/1kg
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Goobay 45238, Spájkovacia pasta, Každá značka, 60 mm, 60 mm, 25 mm, 50 g
193,80 €/1kg
9,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rosfix Spájkovacie Tavidlo RMA-223 So Železom a Ihlou
3,33 €
Predajca: ROSFIX

Prípravok na zlepšenie priľnavosti, tekuté kolofónium, aplikácia štetcom; Liek na spájkovanie, fľaša; 0,05 l, 24 %; Bez potreby čistenia; Tekutina
157,20 €/1kg
7,86 €
Predajca: www-tne-de

NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Spájkovacie tavidlo 10CC AIP
69,90 €/1m
6,99 €
Predajca: A_und_G

Kolofónia pre spájkovanie 70965
99,50 €/1kg
1,99 €
Predajca: JOGISEsvietidla

Rosfix Spájkovacia súprava: pasta XGSP50 a tavidlo RMA-223 s tlakovým aplikátorom
227,86 €/1kg
9,57 €
Predajca: ROSFIX

Amtech spájkovacie tavidlo RMA-223-UV 100g
10,55 €/1kg
10,55 €
Predajca: ROSFIX

100g - NC-559-ASM Bez čistého olova čistá spájkovacia pasta
139,90 €/1kg
13,99 €
Predajca: A_und_G

Objímka hrotu Weller, pre WSP 80, WP 80IG, WP 120IG T0058744847N
1 460,37 €/1kg
118,29 €
Predajca: doenges1903

Aktivátor spájkovacieho hrotu Weller, T0051303199 (čistič spájkovacieho hrotu)
666,96 €/1kg
16,33 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,34 €
Predajca: doenges1903

Weller Tools Weller 60-01-52 - Lötspitze - Weller - 1 Stück(e)
6 803,85 €/1kg
88,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felder spájkovacia pasta Cu-Rosil 500-800GradC 100g
87,20 €/1kg
8,72 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Pájka kolofónia 45g Cynel
17,50 €/1kg
2,10 €
Predajca: AP_AUTODILY

Weller T0054487399 – Hrot na pájaciu pištoľ, 65 W
73,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Spájkovačka B03D 0,5 mm pre 14ST JBC 0150300
23,60 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

JBC odpájkovacia pinzeta AT420-A AT420-A (DDE mini odpájkovacia pinzeta DME)
2 314,36 €/1kg
254,58 €
Predajca: doenges1903
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
1ks NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Spájkovací tok 10CC AIP
Popis produktu
1. Tento výrobok je spájkovacia pasta bez čistenia, veľmi málo zvyškov bez umývania.
2. Zvyšky sú bezfarebné a priehľadné.
3. Vynikajúci tlačový výkon s vhodnou ručnou a strojovou tlačou.
4. Vhodná na BGA guľôčky, obaly polovodičov, opravy.
5. Uplatňujú sa severné a južné mostíky základných dosiek počítačov, komunikačné, grafické a iné BGA.
Stačí zakaždým naniesť trochu.
V súčasnosti je to najlepšia pomôcka na trhu, pomôcka na prepracovanie BGA, CSP.
Ak sa vyžaduje bumping čipu BGA potiahnutého flux pastou a podložkami PCB, musí sa vykonať náter.
Dobrá BGA flux pasta a stroj, bez ohľadu na ručné zváranie, úspešnosť sa výrazne zvyšuje.
Špecifikácia :
Kapacita: 10 cm3
Model: NC-559-ASM-UV
Balenie obsahuje: 1:
balenie: 1 x NC-559-ASM 10cc spájkovacia pasta + 7 ks
Materiál: nerezová oceľ + plast
Farba: priehľadná, ružová, zelená, čierna, modrá, fialová, oranžová
Typ: 16GA, 18GA, 21GA, 22GA, 23GA, 24GA, 25GA
Pozor:
škodlivý pri požití, dráždi oči
Uchovávajte mimo dosahu detí.
- EAN kód
- 0698147324969698147324969
- Výrobca
- nexon1140
- EAN kód
- 0698147324969698147324969
- Výrobca
- nexon1140
Hodí sa k tomu

Profesionálna súprava spájkovačky na pyrografické spájkovanie - PYROPEN
16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Rothenberger 1000002364, 3,52 kg
90,47 €/1kg
318,46 €
Predajca: muxx-io

Lut ołowiany, 0.5mm, 0.1kg, Sn60Pb40, CYNEL, T136247
19,70 €/1kg
19,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

VEVOR zváračka plastov, 100 W súprava na opravu plastov s 800 horúcimi svorkami, zváracia pištoľ, na kajaky, hračky, opravu prasklín plastov
665,08 €/1m
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Plynové svetlo s Bunsenovým horákom, s regulátorom plameňa, na laboratórne vykurovanie a experimenty
149,94 €/1kg
27,83 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza

Rosfix TE-053 – Taviaca Pištoľ s 3 Dávkovacími Ihlami | Plast, Kov | Pre 10g Striekačky, Spájkovanie | Opakovane Použiteľná Dávkovacia Pištoľ
77,83 €/1kg
4,67 €
Predajca: ROSFIX

Plameňový odstraňovač buriny GV 900 vrátane plynovej hadice na propán a reduktora tlaku
72,53 €/1m
68,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

VEVOR zváračka plastov, 100 W zváracia pištoľ + 60/100 W spájkovačka, sada na opravu plastov pre nárazníky áut, kajaky, elektroniku, hračky
520,43 €/1m
119,70 €
Predajca: BlissShopping

NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Spájkovacie tavidlo 10CC AIP
75,00 €/1m
7,50 €
Predajca: A_und_G

Prípravok na zlepšenie priľnavosti, tekuté kolofónium, aplikácia štetcom; Liek na spájkovanie, fľaša; 0,05 l, 24 %; Bez potreby čistenia; Tekutina
157,20 €/1kg
7,86 €
Predajca: www-tne-de

Goobay 45238, Spájkovacia pasta, Každá značka, 60 mm, 60 mm, 25 mm, 50 g
193,80 €/1kg
9,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kolofónia pre spájkovanie 70965
99,50 €/1kg
1,99 €
Predajca: JOGISEsvietidla

Kolofónia v 40 g balení AG AGT-034
189,00 €/1kg
7,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yato YT-36701, 1 kusov
32,94 €/1kg
36,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SucceBuy zváracia súprava na plasty, 220 W zváracia pištoľ na plasty s 1200 horúcimi svorkami a 76 zváracími tyčami. Profesionálna zváracia pištoľ s horúcimi sponami s LED svetlom a prepravným puzdrom na opravy
31,10 €/1m
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

VOREL 73413, 1 kusov
31,93 €/1kg
3,90 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,80 €
Predajca: AP_AUTODILY

Náhradná špička na spájkovacie hroty Parkside pre akumulátorové spájkovacie žehličky PLKA 3.6 A1 A2 IAN 283231, 289142 PLKA 4 A1 A2 B3 445879
42,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

T-LED Spájkovacia kvapalina neutrálna 11425
1,88 €
Predajca: LEDSolution

Rothenberger SILVER-HARDLOT spájkovacie tyče 3.5605 670grad
215,00 €/1m
70,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Súprava na spájkovanie 8 v 1 – presná spájkovačka 60 W s LCD displejom | RMA-223 – spájkovacie prostriedky, odsávačka spájky, ESD pinzeta, odizolovač, organizér | Elektronika a servis
15,70 €
Predajca: ROSFIX

VEVOR Manometer chladiva 4-cestný merač rozdeľovača chladiva v aute, R134A-R12-R410A-R22 AC 4 ks 5 stôp nabíjacích hadíc Merač rozdeľovača chladiva AC Diagnostické nástroje Klimatizácie do auta
177,39 €/1m
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

VEVOR zváračka plastov, 220 W súprava na opravu plastov, zváracia pištoľ s LED svetlom, taška na kajaky, hračky, opravu nárazníkov áut
621,06 €/1m
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Rosfix Dávkovacia Striekačka Set 5 ml Luer-Lock – 5 Ihiel, Polypropylén, 80 mm, Závit 2,2 mm | Na Lepidlá, Tavidlá, Gély
40,00 €/1m
3,20 €
Predajca: ROSFIX

goobay Ersatzlötspitze für Lötstation AP 2 (Bulk)
18,99 €/1kg
1,69 €
Predajca: eu-bay_de
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Spájkovacie tavidlo 10CC AIP



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,50 €
Predajca: A_und_G
75,00 €/1m

Profesionálna súprava spájkovačky na pyrografické spájkovanie - PYROPEN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
16,59 €
Predajca: Mormark

Fixpoint TOOL51098



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,69 €
Predajca: eu-bay_de
97,41 €/1kg

Yihua 948 75W odpájkovacia stanica
121,99 €
Predajca: SuperMerchant

Pocínovacia pasta Pastin100 na báze Sn99,9, hmotnosť: 1000 g vrátane štetca zdarma + 1000 g tyčí SnCu0,7 s trojuholníkovým prierezom
237,59 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
237,59 €/1kg

Yihua 939D-II 145W spájkovacia stanica a pyrograf / horák na drevo + 20-dielna sada pyrografických preglejok 4 v 1
112,99 €
Predajca: SuperMerchant
53,30 €/1kg

Spájkovacia stanica a pyrograf / horák na drevo Yihua 939D-II 145W
109,99 €
Predajca: SuperMerchant
879,92 €/1m

Rothenberger Bruciatore a cannello Industrial 2000°C



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
196,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
85,52 €/1kg

Ohrievač/oddeľovač Yihua 853A
102,99 €
Predajca: SuperMerchant

Súprava na spájkovanie 8 v 1 – presná spájkovačka 60 W s LCD displejom | RMA-223 – spájkovacie prostriedky, odsávačka spájky, ESD pinzeta, odizolovač, organizér | Elektronika a servis
15,70 €
Predajca: ROSFIX

SnAg4, spájkovacia tyčinka, trojuholníkový prierez, hmotnosť: 500 g
190,67 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
381,34 €/1kg

Yihua 8786D-I 2 v 1 spájkovacia stanica
87,99 €
Predajca: SuperMerchant

Súprava plastovej spájkovacej stanice Techrebal 8586D Pro
79,99 €
Predajca: SuperMerchant

Spájkovacia stanica Yihua 938D s tepelnou pinzetou
70,99 €
Predajca: SuperMerchant

Spájkovacia stanica Yihua 939D+
61,99 €
Predajca: SuperMerchant

Spájkovacia stanica T12A NOVINKA
65,99 €
Predajca: SuperMerchant
74,15 €/1m

Pocínovacia pasta Pastin100 na báze Sn99,9, hmotnosť: 1000 g vrátane štetca zdarma
140,69 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
140,69 €/1kg

SnAg4, spájkovacia tyčinka, trojuholníkový prierez, hmotnosť: 250 g
100,91 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
403,64 €/1kg

Rosfix Sada Nástrojov na Zváranie Plastov 858D – 700 W, 100 – 500 °C, 3 Trysky, Horúci Vzduch, Príslušenstvo | Sada na Opravu Plastov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
61,02 €
Predajca: ROSFIX