5,0



Na základe 2 hodnotení
Dolce & Gabbana The One for Men - parfumovaná voda v spreji (50 ml)
53,45 €
1 069,00 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda HIKKADUWA1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana The One for Men, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov748,70 €/1l
74,87 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
The One Woman parfumovaná voda 50ml1 272,60 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Perfume - P (2025) - objem: 50 ml2 266,60 €/1l
113,33 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce Gabbana - The One for Men Eau de Parfum EDP 150ml
529,13 €/1l
79,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana The One for Men - parfumovaná voda v spreji (150 ml)
502,33 €/1l
75,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Armani - Acqua of Gio Profondo EDP 125ml
812,24 €/1l
101,53 €
Predajca: PerfumTraders

Pánsky parfum Dolce & Gabbana THE ONE FOR MEN EDP 50 ml
1 108,00 €/1l
55,40 €
Predajca: Glamperfeu

Armani Acqua Di Gio Profondo, parfumová voda, náplň
673,33 €/1l
101,00 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Acqua of Gio Profondo EDP 100ml
926,90 €/1l
92,69 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana The Only One Edp 100ml
859,10 €/1l
85,91 €
Predajca: Denpoli-Venda

The One parfumovaná voda pre ženy 30 ml - Dolce&Gabbana
1 648,33 €/1l
49,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana Parfémový Deodorant V Spreji 50 Ml
2 580,00 €/1l
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Parfumovaná voda My Only One – Ayat Perfumes – 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dolce & Gabbana The One Women Edp 75ml
1 017,47 €/1l
76,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Missoni Parfum Pour Homme parfumovaná voda, 5 ml
1 664,00 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce & Gabbana Pour Femme Intense parfumovaná voda v spreji pre ňu 25ml
4 760,00 €/1l
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Dolce & Gabbana Dolce Shine parfumovaná voda v spreji (50 ml)
854,20 €/1l
42,71 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Your Devotion, intenzívna toaletná voda vo spreji (50 ml)
2 212,00 €/1l
110,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Paco Rabanne Olympéa parfumovaná voda v spreji (30 ml)
1 685,00 €/1l
50,55 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ak hľadáte trendy novinky na trhu, predstavujeme vám pánsky parfum Dolce & Gabbana THE ONE FOR MEN 50 ml!
- Vlastnosti:
- Vegánsky
- Netestované na zvieratách
- Pohlavie: Pánske
- Názov parfumu: The One
- Zložky:
- Olej z pogostemonu cablinového
- Voda (Aqua)
- Alfa-izometylionón
- Beta-karyofylén
- Butylmetoxidibenzoylmetán
- Kafr
- Citronelol
- Etylhexylmetoxycinnamát
- Etylhexylsalicylát
- Farnesol
- Vôňa (parfum)
- Limonén
- Linalool
- Olej z kvetov Pelargonium graveolens
- Citral
- Geraniol
- Denaturovaný alkohol (etylalkohol)
- Vanilín
- Olej z eukalyptu guľatého
- geranylacetát
- linalylacetát
- pinen
- terpineol
- terpinolén
- tetrametylacetyloctahydronaftalény
- trimethylcyklopentenyl metylizopentenol
- alfa-terpinén
- Objem: 50 ml
- Model
- The One Pour Homme Eau de Parfum 2026
- Hmotnosť
- 0.336 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., PARFÉM (ARÓMA), VODA (AQUA), TETRAMETYL ACETYLOKTAHYDRONÁFTALÉNY, LINALYLACETÁT, ACETYL CEDRÉN, LIMONÉN, LINALOOL, ETYHEXYL METHOXYCINNAMÁT, PINÉN, OLEJ Z POGOSTEMON CABLIN, OLEJ Z ŠKORICE CITRUS AURANTIUM, VANILÍN, BETA-KARYOFYLEN, ETYHEXYL SALICYLÁT, ALFA-IZOMETYL IONÓN, BUTYL METOXIDIBENZOYLMETÁN, OLEJ/EXTRAKT Z CEDRUS ATLANTICA, GERANYL ACETÁT, ISOEUGENYL ACETÁT, OLEJ/EXTRAKT Z LAVANDULE, ALFA-TERPÉN, GERANIOL, RÓZOVÉ KETÓNY, SANTALOL, SKLAREOL, OLEJ Z KVIETKOV PELARGONIUM GRAVEOLENS, TERPINEOL, CITRAL, ANETOL, KARVÓN, FARNESOL, KAMFOR, CITRONELLOL, TRIMETYLCYKLOPENTENYL METYLIZOPENTENOL, TERPINOLÉN, HEXADEKANOLAKTON, OLEJ Z EUKALYPTU GLOBULUS, CI 19140 (ŽLTÁ 5), CI 14700 (ČERVENÁ 4), CI 60730 (EXT. FIALOVÁ 2), CI 42090 (MODRÁ 1).
- Výrobca
- BY DOLCE & GABBANA
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8056669925873
- Číslo od výrobcu
- DABP1TO1L02
- Model
- The One Pour Homme Eau de Parfum 2026
- Hmotnosť
- 0.336 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., PARFÉM (ARÓMA), VODA (AQUA), TETRAMETYL ACETYLOKTAHYDRONÁFTALÉNY, LINALYLACETÁT, ACETYL CEDRÉN, LIMONÉN, LINALOOL, ETYHEXYL METHOXYCINNAMÁT, PINÉN, OLEJ Z POGOSTEMON CABLIN, OLEJ Z ŠKORICE CITRUS AURANTIUM, VANILÍN, BETA-KARYOFYLEN, ETYHEXYL SALICYLÁT, ALFA-IZOMETYL IONÓN, BUTYL METOXIDIBENZOYLMETÁN, OLEJ/EXTRAKT Z CEDRUS ATLANTICA, GERANYL ACETÁT, ISOEUGENYL ACETÁT, OLEJ/EXTRAKT Z LAVANDULE, ALFA-TERPÉN, GERANIOL, RÓZOVÉ KETÓNY, SANTALOL, SKLAREOL, OLEJ Z KVIETKOV PELARGONIUM GRAVEOLENS, TERPINEOL, CITRAL, ANETOL, KARVÓN, FARNESOL, KAMFOR, CITRONELLOL, TRIMETYLCYKLOPENTENYL METYLIZOPENTENOL, TERPINOLÉN, HEXADEKANOLAKTON, OLEJ Z EUKALYPTU GLOBULUS, CI 19140 (ŽLTÁ 5), CI 14700 (ČERVENÁ 4), CI 60730 (EXT. FIALOVÁ 2), CI 42090 (MODRÁ 1).
- Výrobca
- BY DOLCE & GABBANA
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8056669925873
- Číslo od výrobcu
- DABP1TO1L02
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dolce Gabbana The One parfumovaná voda 100 ml sprej
751,50 €/1l
75,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pánsky parfum Dolce & Gabbana THE ONE FOR MEN EDP 50 ml
1 108,00 €/1l
55,40 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, The fragrance opens with luminous accents of golden neroli essence, fused with fresh cypress and..., A heart of musky cashmeran grounds the neroli with its woody, spicy vibrations, tinged with..., The scent then unfolds to an addictive, intoxicating base, as the lightness of neroli withdraws to...
1 120,20 €/1l
56,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce & Gabbana The One for Men Parfum Spray (50 ml)
1 277,40 €/1l
63,87 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One For Men Woda parfumovaná 100ml
645,20 €/1l
64,52 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, 1 kusov
559,70 €/1l
55,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce Gabbana - The One for Men Eau de Parfum EDP 150ml
529,13 €/1l
79,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

French Avenue Royal Blend Nero čistý parfém unisex 100 ml
307,50 €/1l
30,75 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
265,10 €/1l
26,51 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Y Pour Homme - Toaletná voda, 100ml
996,30 €/1l
99,63 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana The One for Men - parfumovaná voda v spreji (150 ml)
502,33 €/1l
75,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Hayaati, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent - La Nuit L`Homme EDT 100ml
998,60 €/1l
99,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
295,50 €/1l
29,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Afnan 9 pm Elixir čistý parfém unisex 100 ml
350,00 €/1l
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Al Noble Ameer, Ženy, 100 ml
210,00 €/1l
21,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
266,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je super. Páčilo sa mi to.
Objem 0,1 l
Tovar bol doručený načas. Je to kvalitný výrobok. Mne aj môjmu manželovi sa páči. Môžem ho odporučiť.
Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l