4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Palmer's Kakaové maslo s vitamínom E Bez vône 400ml24,97 €/1l
9,99 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Upokojujúci gél z aloe 100ml NEOCLINIC23,90 €/1l
2,39 €
Predajca: BRAT_PL

99% Aloe Vera gél 100 ml
139,80 €/1l
13,98 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Gél z aloe vera 100 ml
104,70 €/1l
10,47 €
Predajca: taleoo

Aloe Vera gél 200 ml
49,07 €/1kg
11,63 €
Predajca: AbisZ-Markt

Retterspitz Hyalurónový gél 30 ml
899,00 €/1l
26,97 €
Predajca: AbisZ-Markt

Aloe Vera gél Forever Living 118 ml
456,61 €/1l
53,88 €
Doprava zdarma
Predajca: HighDiscount

Balzam Aloe Vera bez parfumu
27,40 €/1l
5,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

Aloe Vera - gél 50ml
188,60 €/1l
9,43 €
Predajca: taleoo

Forever Aloe Propolis Creme (113 g) – výživný hydratačný krém s Aloe Vera a včelím propolisom
238,05 €/1l
26,90 €
Predajca: NaturEden

Aloe Vera krém 50 ml
172,20 €/1l
8,61 €
Predajca: AbisZ-Markt

Glukosamínový gél 250 ml
34,44 €/1l
8,61 €
Predajca: AbisZ-Markt

Aloe Vera gél 100%, 250ml
55,36 €/1l
13,84 €
Predajca: MANADA

Herbamedicus Glukosamínový krém upokojujúci a vyživujúci 250 ml
9,88 €/1l
2,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

TestoY Gel - 200 ml
73,89 €/1kg
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Intact27

Zenidol Gel - 200 ml
150,00 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Aloe Vera - upokojujúci regeneračný gél na pleť 50ml
314,60 €/1l
15,73 €
Predajca: taleoo

Allergika Hydrolotio sensitive 200 ml
71,74 €/1kg
18,15 €
Predajca: AbisZ-Markt

Aloe Vera sérum 30ml
682,00 €/1l
20,46 €
Predajca: taleoo

Gél Hydro X-Cell Bioten (200 ml)
50,88 €/1l
12,72 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Forever Aloe MSM Gél (118 ml) – upokojujúci gél s Aloe Vera a MSM, ktorý pomáha zmierniť bolesť a zápal v kĺboch a svaloch. MSM (organická síra) má protizápalové účinky a Aloe Vera hydratuje a regeneruje pokožku. Ideálny po fyzickej námahe alebo pri bolestiach svalov a kĺbov.
Forever Aloe MSM Gel je ideálny prostriedok na upokojenie, kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujete. Čistý vnútorný listový aloe vera gél sme skombinovali s metylsulfonylmetánom (MSM), organickou sírou, ktorá sa nachádza v mnohých živých organizmoch.
MSM má silné upokojujúce vlastnosti a v kombinácii s čistým gélom z aloe vera poskytuje hlboké pohodlie a zvlhčenie. Upokojujúca sila gélu Aloe MSM však pri týchto dvoch prípravkoch nekončí. Tento číry prípravok, ktorí nezafarbí vaše oblečenie, obsahuje prírodné bylinné extrakty upokojenie a zlepšenie stavu pokožky.
Zmierňuje bolesť kĺbov a svalov – ideálny pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí.
Má protizápalové účinky – MSM zápal a urýchľuje regeneráciu.
Hydratuje a upokojuje pokožku – vďaka vysokému obsahu Aloe Vera.
Obsahuje bylinné výťažky – rozmarín, vŕbová kôra, čajovníkový olej, ktoré podporujú účinnosť gélu.
Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film – vhodný na každodenné použitie.
Tento univerzálny gél je nevyhnutnosťou pre každého, kto navštevuje posilňovňu. Aplikujte ho hojne a vmasírujte do pokožky, aby ste upokojili boľavé kĺby a svaly po náročnom tréningu. Ak vás váš životný štýl drží v pohybe, ukážte svojmu telu lásku, ktorú si zaslúži, a buďte pripravení na ďalšie dobrodružstvo.
Použitie:
Aplikujte na postihnuté miesto – jemne vmasírujte do pokožky.
Vhodné na svaly, kĺby a stuhnuté časti tela po cvičení alebo fyzickej námahe.
Nepoužívajte na poranenú pokožku a vyhýbajte sa kontaktu s očami.
Zloženie:
Aloe Vera gél – hydratuje a regeneruje pokožku.
MSM (organická síra) – podporuje zdravie kĺbov a zmierňuje zápal.
Rozmarínový extrakt – podporuje prekrvenie a uvoľňuje svaly.
Vŕbová kôra – obsahuje prírodný salicylát, ktorý má podobné účinky ako aspirín.
Čajovníkový olej – má antibakteriálne a protizápalové účinky.
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua, Dimethyl Sulfone, Glycerine, Triethanolamine, Dimethicone, Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract, Salix Alba Bark Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Hyaluronate, Carboxmer, Disodium EDTA, Citric Acid, Polysorbate 80, Allantoin, Ascorbic Acid, Tocopherol, Glycine Soja Oil, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
Balenie:
118 ml – praktické balenie vhodné na doma aj na cesty.
Skladovanie:
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.
Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
- Hmotnosť
- 118 g
- Objem
- 118 ml
- Zloženie
- Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua, Dimethyl Sulfone, Glycerine, Triethanolamine, Dimethicone, Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract, Salix Alba Bark Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Hyaluronate, Carboxmer, Disodium EDTA, Citric Acid, Polysorbate 80, Allantoin, Ascorbic Acid, Tocopherol, Glycine Soja Oil, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
- Výrobca
- Forever Living
- EAN kód
- 610802410190
- Hmotnosť
- 118 g
- Objem
- 118 ml
- Zloženie
- Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua, Dimethyl Sulfone, Glycerine, Triethanolamine, Dimethicone, Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract, Salix Alba Bark Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Hyaluronate, Carboxmer, Disodium EDTA, Citric Acid, Polysorbate 80, Allantoin, Ascorbic Acid, Tocopherol, Glycine Soja Oil, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
- Výrobca
- Forever Living
- EAN kód
- 610802410190
Hodí sa k tomu

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
2 375,00 €/1l
196,46 €
-53,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,50 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Cetaphil Hydratačný krém, 456 ml Krém
54,32 €/1l
24,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cavilon krém na dlhodobú ochranu pokožky 3392g
350,22 €/1kg
32,22 €
Predajca: AbisZ-Markt

Deumavan ochranná masť neutrálna tuba, 125 ml mastná masť
126,08 €/1l
15,76 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch
254,00 €/1l
127,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter

Bioderma Sébium Hydra, Ženy, Náročná pokožka, Suchá koža, Mastná pleť, Krém, Upokojujúce, Hydratačný, regeneračné, All ages, 40 ml
350,00 €/1l
14,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clarins One-Step, Čistiace mlieko pre mejkap, Ženy, Univerzálna pleť, 200 ml, Fľaša, AQUA/WATER/EAU. CYCLOPENTASILOXANE. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER. ISOHEXADECANE....
206,20 €/1l
41,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Univerzálny pleťový krém Egyptian Magic 118 ml
205,97 €/1kg
31,72 €
Predajca: PerfumTraders

Tabaibaloe Aloe Vera krém na tvár a telo 300ml
18,96 €/1kg
6,35 €
Predajca: Pryor-Distribution

Anua PDRN Hyaluronic Acid Hydrating Capsule Mist Spray 100 ml
289,90 €/1l
28,99 €
Predajca: BYSARAH

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g
70,60 €/1l
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striám, Pružnosť, Univerzálna pleť, 125 g, Rúra
51,92 €/1l
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Hegron Wazelina ochronna, 300g
28 542,86 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
680,00 €/1l
20,40 €
Predajca: TR8

Roche-Posay Lipikar Baume AP+ Max 200 ml
19 400,00 €/1l
19,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nuxe Crme Frache de Beaut krm na tvr 3 v 1 100 ml
252,50 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Topicrem Ultra-Moisturizing Body Milk hydratačné telové mlieko 500 ml
29,24 €/1l
14,62 €
Predajca: Glamperfeu

Pleťové sérum v ampulích s kyselinou hyaluronovou Power Serum (Hyaluronic Acid Ampoules) 7 x 2 ml
2 525,00 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Medik8 Total Moisture denný krém na tvár 50 ml
1 193,00 €/1l
59,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dávkovač pleťového mlieka Linola 500 ml
48,04 €/1l
24,02 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce
64,95 €/1l
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Kativa Brazilian Straightening Kit sada s keratínom pre narovnanie vlasov 225 ml
85,07 €/1l
19,14 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
42 540,00 €/1kg
21,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Ducray Dexyane Emolient balzam proti poškriabaniu
25 250,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Dalan Dolive hydratačný krém 250 ml
49,20 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Produkt do ochrony skóry RATH "PR 88"
41,60 €/1l
41,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
42,53 €/1l
12,76 €
Predajca: Zeitburg

Sorion krém na terapeutickú starostlivosť o pleť, 150 ml krém
238,11 €/1kg
37,86 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,99 €
Predajca: Lemonbite
64,95 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striám, Pružnosť, Univerzálna pleť, 125 g, Rúra
6,49 €
Predajca: Lemonbite
51,92 €/1l

Medik8 Total Moisture denný krém na tvár 50 ml
59,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 193,00 €/1l

Thierry Mugler Alien, Krem do ciała, 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
66,66 €
Predajca: PerfumTraders
333,30 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l