5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml4 959,10 €/1l
495,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Electimuss Celestial Pure Perfume 100 ml UNISEX1 725,10 €/1l
172,51 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Salvatore Ferragamo - Calimala EDP 100ml1 525,10 €/1l
152,51 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Courreges L`Empreinte parfémovaná voda unisex 100 ml565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Nusuk Sama parfémovaná voda unisex 100 ml
290,00 €/1l
29,00 €
Predajca: Fortaza

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Riiffs Fareed parfémovaná voda unisex 100 ml
290,00 €/1l
40,29 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Atlantis čistý parfém unisex 100 ml
364,60 €/1l
36,46 €
Predajca: Glamperfeu

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Amaran Fakhama Unlimited unisex parfumovaná voda 100 ml
288,50 €/1l
28,85 €
Predajca: Glamperfeu

Arabiyat Prestige Mahd Al Dhahab Edp 100ml
370,50 €/1l
37,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Noire Absolu Parfum (EDP) 100 ml Unisex
424,90 €/1l
42,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Rayhaan Nocturno Elixir Pánsky parfum EDP 100 ml
332,50 €/1l
33,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rayhaan – Terra 100 ml
342,00 €/1l
34,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Arabiyat Prestige Qissat Al Najah Nedawi parfémovaná voda unisex 100 ml
365,00 €/1l
36,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Khadlaj Shiyaaka Sky, toaletná voda, 100 ml, pánska
220,30 €/1l
29,10 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,03 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Arabiyat Prestige Aristo Eau de Parfum (EDP) 100 ml je elegantná unisexová vôňa s kvetinovým charakterom, ktorá harmonicky spája sviežosť a teplo a presvedčí tak v každodennom živote, ako aj pri špeciálnych príležitostiach.
Vôňové tóny:
Hlavná nota: lamiac, kvet zázvoru, mandarínka, pomaranč
Srdcová nota: magnólia, jazmín, pačuli
Základná nota: santalové drevo, pižmo, vanilka
Detaily produktu:
Obsah: 100 ml
Vôňová skupina: kvetinová
Koncentrácia: Eau de Parfum
Cieľová skupina: unisex, dospelí
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa
- Výrobca
- Arabiyat Prestige
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290361917183
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa
- Výrobca
- Arabiyat Prestige
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290361917183
Hodí sa k tomu

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
323,00 €/1l
32,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

MAISON ASRAR Regent EDP 100 ml UNISEX
476,00 €/1l
50,05 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,80 €/1l
34,68 €
Predajca: Glamperfeu

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Khadlaj Le Prestige Empress parfémovaná voda unisex 100 ml
275,10 €/1l
27,51 €
Predajca: Denpoli-Venda

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
265,00 €/1l
26,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Lail Maleki Moroccon Blue parfémovaná voda unisex 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Suqraat EDP 100ml
192,30 €/1l
19,23 €
Predajca: Tersorte

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Ajwaa EDP 90ml
311,00 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
320,59 €/1l
27,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Art Of Universe, Ženy, 100 ml
316,50 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Atlantis čistý parfém unisex 100 ml
364,60 €/1l
36,46 €
Predajca: Glamperfeu

Khadlaj Island Dreams Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
278,80 €/1l
27,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Khadlaj Shiyaaka Silver parfumovaná voda pre mužov 100 ml
141,90 €/1l
14,19 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
362,70 €/1l
36,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčame
Veľmi osviežujúca a príjemná vôňa
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
234,32 €
Predajca: PerfumTraders
2 343,20 €/1l

Juliette Has A Gun Not A Perfum, parfumovaná voda, sprej, 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
181,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
908,25 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
157,54 €
Predajca: PerfumTraders
1 575,40 €/1l

Sada Avon PERCEIVE 100 ml pre ňu a pre neho
32,57 €
Predajca: TinaBeauty
325,70 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Goldfield & Banks Pacific Rock Flower parfumovaná voda v spreji (100 ml)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
132,31 €
Predajca: PerfumTraders
1 323,10 €/1l

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani, Acqua di Gio Profondo, Parfüm, Für Männer, 200 ml
142,41 €
Predajca: PerfumTraders
712,05 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
117,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 020,00 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
122,21 €
Predajca: PerfumTraders
1 222,10 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 389,19 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-11,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 949,99 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Hugo Boss Travel Exclusive sada miniatúrnych parfémov pre mužov, 4 x 10 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
53,51 €
Predajca: YourFragrance
1 337,75 €/1l

Hermes Un Jardin Sur Le Nil darčeková súprava 100ml/telesné mlieko 80ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(28)Počet hodnotení: 28
93,93 €
Predajca: PerfumTraders
939,30 €/1l

Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu Parfum 60ml
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
116,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 166,00 €/1l

Prada Paradigme Le Parfum, náplň do rozprašovača (50 ml)
96,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 931,40 €/1l