5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White19,90 €/1l
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Enamel Protect 3,9 oz (110 g)577,30 €/1l
57,73 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Ďalšie informácie o reklame
Crest | Zubná pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bielenie - Frischer Atem - S fluoridom102,04 €/1l
9,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Blend-a-med 3D White pasta do zębów 75 ml279,87 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Blend-a-med pasta 3D White 4x75ml
26,03 €/1l
7,81 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-med pasta 3D White 10x75ml
25,68 €/1l
19,26 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-med | Zubná pasta 3D White Luxe - 75 ml - bieliaca - s aktívnym uhlím - ochrana zubov a ďasien
44,27 €/1l
3,32 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-med Pasta do Zębów 3D White Z Węglem Wybielająca i Chroniąca 75 ml
254,53 €/1l
19,09 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

blend-a-med 8006540811337 blend-a-med 3D WHITE VITALIZING FRESH Zahncreme 75 ml
35,73 €/1l
2,68 €
Predajca: Katomix

Blend-A-Med Delicate White Pasta do zębów, 75 ml
47,47 €/1l
4,24 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,56 €
Predajca: Katomix

Bieliaca zubná pasta 3D White Classic Fresh 100 ml
24,60 €/1l
2,46 €
Predajca: LAVONIO

Zubná pasta Sensodyne Proglasur Gentle White (75 ml)
81,33 €/1l
6,10 €
Predajca: LAVONIO

Lacalut Black & White zubn pasta
138,50 €/1kg
13,85 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Blend-a-med, Pasta do zębów Fresh & Protect, 75 ml
123 000,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pasta do zębów Black-D Charcoal White 75 ml
54,27 €/1l
4,07 €
Predajca: Visage

Zubná pasta Dentica Black White 75 ml
71,47 €/1l
5,36 €
Predajca: Visage

Zubná pasta Oral-B 3D White Charcoal 75 ml - hodnotné balenie - 20 kusov
71,97 €/1l
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Plidenta Extra White bieliaca pasta
47,20 €/1l
5,90 €
Predajca: Trendery

Lacalut White Alpenminze zubná pasta 75ml
64,27 €/1l
4,82 €
Predajca: LAVONIO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zubná pasta Blend-a-med 3D White Lux Charcoal kombinuje účinné bielenie zubov s modernou technológiou aktívneho uhlia. Pomáha odstraňovať povrchové škvrny spôsobené kávou, čajom alebo fajčením a prispieva k viditeľne belšiemu úsmevu už pri pravidelnom čistení.
Jemné abrazívne zloženie je šetrné ku sklovine a zároveň účinne čistí zuby aj medzizubné priestory. Pasta poskytuje dlhotrvajúci pocit sviežosti a pomáha chrániť zuby pred vznikom zubného kazu.
Hlavné výhody:
- obsahuje aktívne uhlie pre účinné odstránenie škvŕn
- pomáha k belším zubom bez poškodenia skloviny
- ochrana proti zubnému kazu
- svieži dych a pocit čistoty
- vhodná na každodenné použitie
Použitie:
Čistite zuby minimálne 2× denne alebo podľa odporúčania zubného lekára.
Balenie:
- Objem: 75 ml
- Hmotnosť
- 750 g
- Stupeň oderu
- Nízka
- Objem
- 750 ml
- Výrobca
- Procter & Gamble
- EAN kód
- 085967270001858596727000185
- Číslo od výrobcu
- 26010253
- Hmotnosť
- 750 g
- Stupeň oderu
- Nízka
- Objem
- 750 ml
- Výrobca
- Procter & Gamble
- EAN kód
- 085967270001858596727000185
- Číslo od výrobcu
- 26010253
Hodí sa k tomu

Blend-a-med pasta 3D White Lux Charcoal 4x75ml
43,87 €/1l
13,16 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-med | Zubná pasta 3D White Luxe - 75 ml - bieliaca - s aktívnym uhlím - ochrana zubov a ďasien
44,27 €/1l
3,32 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-med pasta 3D White Lux Charcoal 5x75ml
43,95 €/1l
16,48 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-med pasta 3D White 4x75ml
26,03 €/1l
7,81 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-med pasta 3D White 10x75ml
25,68 €/1l
19,26 €
Predajca: LAVONIO

Blend-a-med Pasta do Zębów 3D White Z Węglem Wybielająca i Chroniąca 75 ml
254,53 €/1l
19,09 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

blend-a-med 8006540811337 blend-a-med 3D WHITE VITALIZING FRESH Zahncreme 75 ml
35,73 €/1l
2,68 €
Predajca: Katomix

Blend-a-med pasta 3D White 5x75ml
25,97 €/1l
9,74 €
Predajca: LAVONIO

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
113,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Silikónové puzdro pre Apple iPhone 13 Protective Cover Matt Black Back Cover Puzdro na mobilný telefón
7,99 €
Predajca: CoolGadget

COSTWAY 2-miestne detské autíčko s diaľkovým ovládaním 2.4G, 12V detské UTV s hudbou a svetlami, 2-4 km/h, pre deti od 3 rokov Ružová
388,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

tepro gril na drevené uhlie kotlový gril Key West, grilovacia plocha: Ø cca 41,5 cm
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Elegantná Čierna Sada Príborov 24 Kusov Pre 6 Osôb Nerezová Oceľ
27,97 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,90 €
Predajca: Happymall

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
354,40 €/1l
17,72 €
Predajca: MANADA

Blend-a-med | Zubná pasta Classic Fresh 3DWhite - 75 ml - bieliaca - s fluórom - ochrana zubov a ďasien
24,27 €/1l
1,82 €
Predajca: LAVONIO

Blaupunkt VCB201, 700 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 2 L, Filtrovanie
61,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Bionische Shiatsu Massagegerät mit Wärme – Tragbares 4D Nacken- & Rückenmassagegerät, Tiefengewebe-Knetmassage, Elektrisch, Muskel- & Schmerzlinderung
43,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vomanoz

Apple MWVU2ZM/A, Ochranný obal, Apple, iPhone 11, 15,5 cm (6.1"), Čierna
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

okwish Čalúnená detská posteľ 90×200 cm, jednolôžko s čelom, latkovým roštom a čelom, čalúnená gombíkmi, zamat, ružová, bez matraca
209,99 €
Predajca: OKWISH

Priemyselný vysávač Lehmann s dvojitým filtračným systémom, 2000 W, vysávač popola na studený a horúci popol pre krbové kachle, krbový vysávač, s funkciou dúchadla
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Oral-B Vitality Pro D103 Duo Black/Lilac Violet
41,99 €/1kg
43,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Predajca: esiteo

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
34,47 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

HISENSE DLEDTV 126cm UHD 60Hz DVBT2/C/S SmartTV QuadC HDR G sw
463,80 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Bvlgari AQVA Pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
980,30 €/1l
98,03 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo v poriadku. Doručenie bolo rýchle.
Objem 0,75 l
Produkt bol vždy skvelý a stále je.
Hodnotenie z 28. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá kvalita a veľmi dobre dodané
Objem 0,75 l
Veľmi dobré
Hodnotenie z 25. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,3 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller


Doprava zdarma






Bestseller








Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
9,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Bioniq® Repair-Zahncreme 75ml 6er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,00 €/1l

Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
17,99 €
Predajca: Lemonbite
179,90 €/1l

Lacalut Flora pasta do zębów 75 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,38 €
Predajca: Serica
178,40 €/1l

Bieliaca zubná pasta pre dospelých Essenta Whitening Action, obsahujúca 1400 ppm fluóru, 75 ml
9,35 €
Predajca: EDANTI
124,67 €/1l

Fixodent | Krém na zubné náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubné náhrady - Lepidlo na zubné náhrady



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: Lemonbite
181,32 €/1l

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
41,40 €
-83%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
30,13 €/1kg

Crest 3D White Brilliance Bieliaca Zubná Pasta Peppermint – Sada 3 kusov - 3x130g
49,99 €
Predajca: Lemonbite
128,18 €/1l

Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite
19,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balenie po 4 kusoch
104,98 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
699,87 €/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
299,72 €/1l

Crest | Zubná pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - mäta - s fluoridom - bieliaca formula - bezlepková formula



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: Lemonbite
138,38 €/1l

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
15,99 €
Predajca: Lemonbite
159,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
57,73 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
577,30 €/1l

Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balenia)
53,52 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
287,74 €/1l

BIOMED Superwhite Bieliaca Zubná Pasta Bez Fluoridu – Sada 3 kusov - 3x100g
15,29 €
Predajca: Lemonbite
50,97 €/1l

Zubná pasta Crest Pro-Health Sensitive & Enamel Protection, 4,3 oz (121 g)
42,81 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
428,10 €/1l

Rocs | Zubná pasta - Remineralizačná - 75 ml - Bez fluoridu - S aktívnym horčíkom - Svieža chuť
9,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

R.O.C.S. Whitening zubná pasta 75ml | Bez fluoridu | S vápnikom pre biele zuby
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

Elmex zubná pasta bez mentolu, bez príchute 150 ml, balenie 2 ks
15,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
101,93 €/1l