Victoria's Secret Temptation Shimmer telový sprej 250 ml W
21,25 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,30 €-13%
73,20 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Telové spreje a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)162,50 €/1l
39,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml90,84 €/1l
22,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W82,68 €/1l
20,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml111,08 €/1l
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Victoria's Secret Temptation telový sprej 250 ml W
70,80 €/1l
18,28 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret Love Spell Shimmer telový sprej 250 ml W
82,40 €/1l
20,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Victorias Secret Temptation Parfumová hmla 250ml sprej
150,40 €/1l
37,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Victoria's Secret Romantic telový sprej 250 ml W
73,68 €/1l
18,42 €
Predajca: Glamperfeu

Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
92,64 €/1l
23,16 €
Predajca: NutraBestBG

Victoria's Secret Pure Seduction Shimmer tělový sprej 250 ml W
98,92 €/1l
24,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Victoria's Secret Frostmelt telový sprej pre ženy 250 ml
86,47 €/1kg
25,94 €
Predajca: somnia24

Victoria's Secret Love Spell telový sprej 250 ml W
102,56 €/1l
25,64 €
Predajca: somnia24

Victoria's Secret Love Spell telový sprej 250 ml W
95,32 €/1l
23,83 €
Predajca: Sykz

Victoria's Secret Rush telový sprej 250 ml W
67,20 €/1l
17,30 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret Coconut Passion Shimmer telový sprej 250 ml W
88,24 €/1l
22,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Victoria`s Secret Mango Temptation Fragrance Mist 250ml
117,52 €/1l
29,38 €
Predajca: somnia24

Victoria´s Secret - Temptation Body Mist 250ml
102,68 €/1l
26,33 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,67 €
Predajca: somnia24

Victoria's Secret Fabulous telový sprej pre ženy 250 ml
119,80 €/1l
29,95 €
Predajca: NutraBestBG

Victoria's Secret Pink Invigorate telový sprej pre ženy 250 ml
103,60 €/1l
25,90 €
Predajca: Sykz

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer telový sprej 250 ml W
84,04 €/1l
21,01 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Victoria's Secret Temptation Shimmer je unikátny telový sprej, ktorý spája sviežu vôňu s neodolateľným efektom jemných trblietok. Jeho zloženie kombinuje tóny čerstvého jablka a jemnej kaktusovej kvety, čím vytvára ľahkú a príjemnú vôňu, ktorá okamžite upúta. Jemné trblietky, ktoré sa pri aplikácii rozprestierajú na pokožke, dodávajú spreju sofistikovaný lesk, ktorý vašu pokožku rozžiari a pritiahne pohľady. Tento telový sprej je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré chcú do svojej každodennej rutiny pridať trochu lesku a šarmu. Zvodivá kombinácia zelených a kvetinových tónov zaisťuje, že vôňa je svieža, no zároveň jemne sladká a ženská. Či už ste na ceste alebo sa pripravujete na večer, veľkosť tohto spreju ho robí ideálnym do kabelky, takže ho máte vždy po ruke pre rýchle osvieženie. Pri Temptation Shimmer nejde len o vôňu, ale aj o vzhľad. Trblietky dodávajú vašej pokožke jemný lesk, ktorý pritiahne pohľady a dodá vám žiarivý a zvodný vzhľad. Je to ideálna voľba pre ženy, ktoré chcú zanechať nezabudnuteľný dojem a cítiť sa dobre vo vlastnej pokožke.
- Model
- Temptation Shimmer
- Hmotnosť
- 0.274 kg
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VODA (AQUA, EAU), PARFÉM, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYLAKRYLÁT KOPOLYMÉR, ETYLHEXYL METHOXYCINNAMÁT, SYNTHETICKÝ FLUORFLOGOPIT, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETÁN, AMINOMETYL PROPANOL, TETRAMETYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTALÉNY, HEXAMETYLINDANOPYRAN, HEXYL CINNAMÁL, LINALOOL, GERANYL ACETÁT, BENZYL SALICYLÁT, ACETYL CEDRÉN, LINALYL ACETÁT, LIMONÉN, CITRONELLOL, VANILÍN, GERANIOL, ISOEUGENYL ACETÁT, TERPINEOL, PINÉN, RÓZOVÉ KETÓNY, ÉTEROVÝ OLEJ Z ŠKORICE (CITRUS AURANTIUM), BENZYL ALKOHOL, TITÁN DIOXID (CI 77891).
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 1975751321650197575132165
- Model
- Temptation Shimmer
- Hmotnosť
- 0.274 kg
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT., VODA (AQUA, EAU), PARFÉM, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYLAKRYLÁT KOPOLYMÉR, ETYLHEXYL METHOXYCINNAMÁT, SYNTHETICKÝ FLUORFLOGOPIT, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETÁN, AMINOMETYL PROPANOL, TETRAMETYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTALÉNY, HEXAMETYLINDANOPYRAN, HEXYL CINNAMÁL, LINALOOL, GERANYL ACETÁT, BENZYL SALICYLÁT, ACETYL CEDRÉN, LINALYL ACETÁT, LIMONÉN, CITRONELLOL, VANILÍN, GERANIOL, ISOEUGENYL ACETÁT, TERPINEOL, PINÉN, RÓZOVÉ KETÓNY, ÉTEROVÝ OLEJ Z ŠKORICE (CITRUS AURANTIUM), BENZYL ALKOHOL, TITÁN DIOXID (CI 77891).
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 1975751321650197575132165
Hodí sa k tomu

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
79,28 €/1l
19,82 €
Predajca: Tersorte

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
267,22 €/1l
24,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

DKNY Energizing Woman tělový spray pro ženy 250 ml
60,28 €/1l
15,07 €
Predajca: PerfumTraders

Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml
195,27 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray 236ml
61,86 €/1l
14,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Britney Spears Curious Mgiełka do ciała, 236 ml
30,59 €/1l
7,22 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Éter Desert Night EDP 100 ml UNISEX
382,30 €/1l
38,23 €
Predajca: Glamperfeu

Nuxe Sun Eau Délicieuse Parfumante telový sprej 100 ml W
280,40 €/1l
28,04 €
Predajca: VISO

Reebok Body Mgiełka Glow, 250 ml
24,00 €/1l
6,00 €
Predajca: CosmeChicFr

Guess Guess 1981 tělový sprej 250 ml W
43,84 €/1l
10,96 €
Predajca: Glamperfeu

Victoria's Secret Rush 2019 telový sprej pre ženy 250 ml
99,96 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Eclaire telový sprej pre ženy 250 ml
76,64 €/1l
19,16 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Bruno Banani Magnetic Woman Body Splash (250 ml)
42,20 €/1l
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TESORI d'Oriente Biely pižmo Telesný sprej 200 ml
54,95 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Giorgio Beverly Hills - Giorgio Body Spray 236ml
55,64 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Vibes Woman Happy Feels, parfumovaná voda do vlasov a na telo, 236 ml
59,32 €/1l
14,00 €
Predajca: Bugelo

Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
26,60 €/1l
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Rituals The Ritual of Karma 8719134152562, 50 ml, Citlivá pokožka, Lotus, Biely čaj, Alkohol, 1 kusov
533,60 €/1l
26,68 €
Predajca: Tersorte

Dámsky parfum Caudalie Eau Des Vignes EF 50 ml Eau Fraiche
580,60 €/1l
29,03 €
Predajca: VISO

Playboy, Daydreaming, Mgiełka do Ciała, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
44,52 €/1l
11,13 €
Predajca: LAVONIO

Mercedes-Benz dezodorant, 200 ml
65,75 €/1l
13,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Givenchy – Pi – toaletná voda pre mužov 100 ml
713,90 €/1l
106,88 €
-35,49 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,39 €
Predajca: BalticVaris_DE

Dax Sun Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała Bora Bora, 15ml
534,00 €/1l
8,01 €
Predajca: Katomix

TOM FORD Oud Wood All Over Body Spray, 150 ml, Osviežujúce, Ženy, Univerzálne, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver
455,80 €/1l
68,37 €
Predajca: PerfumTraders

Exotický cukrový peeling Bloom Tree Hut Shea
49,71 €/1kg
31,32 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Alyssa Ashley Green Tea Essence parfémovaný olej 7.5 ml W
705,33 €/1l
5,29 €
Predajca: Glamperfeu

sprej na telo a vlasy Crazy in love ladies 200 ml ružový
68,85 €/1l
13,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Cristiano Ronaldo CR7 Play it Cool Dezodorant, 150 ml
42 350,00 €/1kg
8,47 €
Predajca: Tersorte

Victoria's Secret, parfumovaná voda do kúpeľa Velvet Petals, 250 ml
80,44 €/1l
20,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
74,74 €
Predajca: PerfumTraders
498,27 €/1l

Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
77,77 €
Predajca: PerfumTraders
518,47 €/1l

Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
5,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
23,26 €/1l

Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
5,49 €
Predajca: Lemonbite
21,96 €/1l

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
163,33 €/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
39,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
162,50 €/1l

Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,71 €
Predajca: YourFragrance
90,84 €/1l

Victoria's Secret 197575023203, 250 ml, Ženy, Kašmírové drevo, Vanilka, Spojené štáty
26,79 €
Predajca: YourFragrance
107,16 €/1l

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
27,77 €
Predajca: YourFragrance
111,08 €/1l

Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
26,60 €/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 40 sprej na vlasy a telo 240 ml W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
155,83 €/1l

Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
24,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
276,67 €/1l

Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
15,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: SuperMerchant

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
20,41 €
Predajca: PerfumTraders
81,64 €/1l

Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
20,75 €
Predajca: PerfumTraders
83,00 €/1l

Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
20,67 €
Predajca: PerfumTraders
82,68 €/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(28)Počet hodnotení: 28
20,20 €
Predajca: PerfumTraders
80,80 €/1l

Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
20,83 €
Predajca: PerfumTraders
138,87 €/1l

Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
21,47 €
Predajca: PerfumTraders
85,88 €/1l