5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bezbolestný odstraňovač chĺpkov z nanoskla129,00 €/1kg
9,03 €
Predajca: M_plus_L

Predlaktie barle Hliníkové barle s nastaviteľnou výškou a manžetami
51,65 €/1kg
70,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Skladacie bezpečnostné madlo na toaletu Madlo na toaletu s protišmykovými rukoväťami pre seniorov
28,17 €/1kg
71,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Nočná stolička 3 v 1 Zdvihnuté sedadlo na toaletu 181 kg Nastaviteľná výška
0,91 €/1kg
164,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Lavica na presun do vane Sprchová stolička do vane pre seniorov Výškovo nastaviteľná 400LBS
32,49 €/1kg
201,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Osobitná stolička z ocele Skladací invalidný vozík 24-palcové sedadlo 300 libier
37,18 €/1kg
687,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Invalidný vozík z hliníkovej zliatiny, skladací, sedadlo 15,75 palca, nosnosť 220 libier
29,81 €/1kg
251,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Hrazda pre mobilitu v posteli Výškovo nastaviteľná voľne stojaca hrazda
11,52 €/1kg
222,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Prenosná umývacia miska na šampón s odtokovou hadicou, 2 vedrá, nastaviteľná výška, umývadlo do kaderníctva
40,00 €/1kg
271,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Rollátor so sedadlom pre seniorov, skladací rollátor, ľahká hliníková pomôcka na chôdzu s pevnýmiPolyuretánkolesami, nastaviteľnou rukoväťou, taškou na uloženie a držiakom na pohár/palicu – nosnosť 136 kg
24,98 €/1kg
257,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Prenosný 3-kolesový skúter pre seniorov s dojazdom 12 míľ a maximálnou nosnosťou 330 libier
48,48 €/1kg
1 115,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Skladacie bezpečnostné madlo na toaletu 30 s nosnosťou 300 libier s držiakom na papier
76,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Zvýšené sedadlo na toaletu s opierkami, nosnosť 136,1 kg, 3-stupňová nastaviteľná výška, rozšírené sedadlo na toaletu so zvýšenou výškou a polstrovanými rukoväťami pre seniorov, starších ľudí, zdravotne postihnutých, dospelých
29,73 €/1kg
148,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Kaidax Forte Vypadávanie vlasov 60 kapsúl
89,87 €/1l
35,95 €
Predajca: Parfumtoi

Sprchový invalidný vozík 17,5 palca Al zliatinový toaletný invalidný vozík pre zdravotne postihnutých
35,00 €/1kg
595,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Kadernícke svorky E-17 10 ks. 10,5 cm čierne
53,95 €/1kg
6,49 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,64 €
Predajca: Premium-Beauty

Objem Prášok 10 g
459,09 €/1kg
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Hĺbkový kondicionér Dr. Miracle 49,7 g
120,52 €/1kg
5,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Geri Chair Recliner 3-polohové sklopné kreslo Geri Chair s podnosom a 4 kolieskami
30,53 €/1kg
1 199,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Buying-Solutions

Kondicionér na rozčesávanie s výťažkom z baobabu
219,80 €/1l
54,95 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Skladací chodítko Hemi Walker, jednoramenné skladacie chodítko pre seniorov s 6-stupňovým nastavením výšky, ľahký hliník | Bočná pomôcka na pohyb pre starších zdravotne postihnutých, až do 350 libier
Kompaktný a skladací dizajn
Nastaviteľná výška pre pohodlie
Odolná hliníková konštrukcia
Pevná a stabilná opora
Univerzálna pomôcka na pohyb
Podporuje nezávislý život
Úrovne nastavenia výšky: 6 úrovní, nastaviteľná výška: 30,3 – 35,0 palcov / 770 – 889 mm, hrúbka steny rúrky: 1,25 mm, nosnosť: 350 libier, číslo modelu výrobku: FBL860517,Rozmery produktu: 380 x 325 x (770–889) mm, Čistá hmotnosť: 1,6 kg
- Hmotnosť
- 1.6 kg
- Výrobca
- Počet kusov
- 39
- EAN kód
- 8115876638782
- Číslo od výrobcu
- FBL860517
- Hmotnosť
- 1.6 kg
- Výrobca
- Počet kusov
- 39
- EAN kód
- 8115876638782
- Číslo od výrobcu
- FBL860517
Hodí sa k tomu

BaByliss FXFS2GE, Planžetový holiaci strojček, Zlato, Kov, Striedavé napájanie / batéria, Zabudovaná batéria, 180 min
94,62 €/1l
94,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Sada nástrojov na predlžovanie vlasov V Light:
14 950,00 €/1l
299,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FEROTRADE

Artègo Touch Beauty Primer Restoring Equaliser Fluidný revitalizačný krém pre objem 200 ml
89,75 €/1l
17,95 €
Predajca: Tersorte

Wella Blondor Plex 9, Prášok, 800 g, Nádoba
133,75 €/1kg
107,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml
200,57 €/1kg
59,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

FRUTTI – Utierky na odstraňovanie farby z kože – 100 kusov
16,35 €
Predajca: somnia24

Pomáda na vlasy so silnou fixáciou (Blue Strong Hold Water Soluble), 95 g
12,88 €/1l
12,24 €
Predajca: Tersorte

Sprchový Set Rea Luis Brush Copper
29,40 €/1kg
184,48 €
-37,48 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
147,00 €
Predajca: Rea

Redken Extreme Play Safe 230°C ochranný krém na tepelný styling 250 ml
112,07 €/1kg
32,50 €
Predajca: Scentist

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Dark Brown 55 g
1 046,73 €/1l
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Keratínová terapia Lisse Design Vyhladzujúca kúra
277,03 €/1kg
51,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Blue Magic kondicionér na vlasy 355ml
7,29 €/1kg
7,29 €
Predajca: medpak_shop

Stylingový krém GARD s vysokokvalitným kokosovým olejom a karnaubským voskom 100ml
45,50 €/1l
4,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

INF Bezbolestný dobíjací odstraňovač chĺpkov na tvári Modrý
173,90 €/1kg
13,39 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Montibello Smart Touch Reset My Hair Treatment Plus regeneračný kondicionér v spreji 12v1, 150 ml
79,00 €/1l
11,85 €
Predajca: Tersorte

Skala Brasil Maracuja 2 v 1 krém na starostlivosť o vlasy 1000 g
11,39 €/1kg
11,39 €
Predajca: medpak_shop

Vozík Efalock eNOBILE čierny
389,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Selective Now Flexi Touch 100 ml
109,90 €/1l
11,83 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Tersorte

Herbal Time Prírodná henna Naturalny Brąz 75 ml
53,33 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Hair Styling Leave-In Foam, 250 ml
215,20 €/1l
53,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vip's Prestige Color Off Odstraňovač permanentnej farby na vlasy 245 ml
16,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Tigi Bed Head Curl Rock Amplifier Cream 100 ml – krém na voľné kučery
223,40 €/1l
22,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

American Crew Clay Styling Matte Clay
146,47 €/1l
12,45 €
Predajca: Friseurtotal

Sibel Hair Sculptor – vlákna na zahustenie vlasov, svetlohnedá, 25 g – zahusťovacie vlákna
778,00 €/1l
19,45 €
Predajca: Friseurtotal

African Pride Moisture Miracle Detangle & Condition Pre-Shampoo 355ml
10,99 €/1kg
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

SoftSheen-Carson Dark and Lovely Trojitý vyživujúci hodvábny relaxátor s bambuckým maslom, jojobovým a avokádovým olejom - bežná sila - 1 ks
11,99 €/1kg
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Podoland PodoBaby regenerácia pokožky a nechtov pre deti a dospelých 50ml
451,80 €/1l
22,59 €
Predajca: AllYour

Grow Gorgeous sérum na rast vlasov Original 60ml
651,67 €/1l
39,10 €
Predajca: somnia24

Tónovací Prípravok na Vlasy Palette proti Žltým Odtieňom, Ashy Blonde, 150ml
41,80 €/1l
6,27 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(216)Počet hodnotení: 216
29,99 €
Predajca: MFETradeShop
299,90 €/1l

Sada nástrojov na predlžovanie vlasov V Light:
299,00 €
Predajca: FEROTRADE
14 950,00 €/1l

Keratínová terapia Lisse Design Vyhladzujúca kúra



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,25 €
Predajca: MAGUHAAR
277,03 €/1kg

Keratin Therapy Lisse Design Vyhladzujúci krém 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
270,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
236,97 €/1kg

Difuzér Bellissima PROFESIONAL XL
200,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
344,91 €/1kg

Cvičná hlava 80% ľudské vlasy so stolovou svorkou a stylingovými doplnkami - Kadernícka hlava - Cvičná hlava kaderník - Hnedá - 60 cm



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(19)Počet hodnotení: 19
59,95 €
Predajca: SassyGoods
73,11 €/1kg

Masážna pomôcka s červeným svetlom na podporu rastu vlasov a revitalizáciu pokožky hlavy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,99 €
Predajca: Mormark

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów męski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
58,63 €
Predajca: Serica
183 218,75 €/1kg

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
59,77 €
Predajca: Serica
200,57 €/1kg

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów Large



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,25 €
Predajca: MAGUHAAR
1 825 000,05 €/1kg

Tresemmé | Sprej na ochranu pred teplom - 236 ml - S keratínom a marulovým olejom - Starostlivosť o vlasy - Pre všetky typy vlasov
12,29 €
Predajca: Lemonbite
52,08 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
17,00 €
Predajca: MAGUHAAR
89,47 €/1l

Syntetické Vlasy Na Blond Vrkoče 120 Cm



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: HomeMarkt24

Aga Kadernícka hlava - školenia - prírodné vlasy hnedé
34,71 €
Predajca: Dareknaklik
3,65 €/1kg

Kevin Murphy Color Me Cream Activator 40 Volume 12 % - 1000 ml
76,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
76,65 €/1l

Obnovujúci kondicionér Shea Moisture 384ml
18,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
49,45 €/1l

Mramorová stolová hra Pôvodná veľkosť:39*33*1,5cm model hry
47,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,99 €
Predajca: Ladenza
62,49 €/1kg

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Dark Brown 55 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 046,73 €/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Light Brown 55 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 046,73 €/1l

Mielle Rozmarínová mäta Posilňujúci kondicionér 355ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
36,59 €/1l