5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Balsam pod oczy, 15ml13 332,00 €/1l
199,98 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Augencreme Valmont DetO2x očný krém10 605,00 €/1l
127,26 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
MARY KAY TimeWise očný krém 14 g3 008,57 €/1kg
42,12 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Dermika Renovelle krem do twarzy 15 ml699,67 €/1kg
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

La Mer The Eye Concentrate, Očný koncentrát, 15 ml, Unisex, Proti tmavým kruhom, Proti vráskam, Revitalizačný, Univerzálna pleť, Hrniec
9 252,00 €/1l
138,78 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Rodial Retinolové očné sérum
5 454,00 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ziaja Krem pod oczy/na powieki z bławatkiem, 15 ml
68 750,00 €/1kg
2,75 €
Predajca: MANADA

Christian Breton Liftox 360 očný krém 10 ml
2 516,67 €/1l
37,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guinot Liftingový očný krém pre mladosť 15ml
4 540,00 €/1l
68,10 €
Predajca: somnia24

Babor Vitalizujúci očný krém
2 222,00 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Genaissance de la Mer Krem pod oczy, 15ml
21 933,33 €/1l
329,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Babor Hydratačný očný krém Skinovage 15 ml
2 562,67 €/1l
38,44 €
Predajca: somnia24

DERMASTABIL krém na očné viečka
1 106,00 €/1l
16,59 €
Predajca: AbisZ-Markt

Murad Regeneračný očný krém, 15 ml
4 322,00 €/1l
67,58 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,83 €
Predajca: MANADA

DERMABSOLU Krém na očné kontúry 15 ml
2 334,00 €/1l
35,01 €
Predajca: Denpoli-Venda

Oční krém (Nutrilipid Eye) 20 ml
1 666,50 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Neostrata Enlighten rozjasňujúci očný kontúr 15 G
5 452,00 €/1kg
81,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

(Rozjasňujúci očný krém) 15 g
2 550,67 €/1kg
38,26 €
Predajca: somnia24

Augencreme Babor SeaCreation Očný krém
8 036,00 €/1l
120,54 €
Predajca: VISO

Guerlain Creme Guerlain Orchidée Impériale Očný krém s molekulárnym koncentrátom
9 342,50 €/1l
186,85 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
La Mer Omladzujúci očný krém
- Hmotnosť
- 157 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- VODA/AQUA/EAU, CETEARYL ALKOHOL, BUTYLÉNGLYKOL, MASLO Z SEEMIEN SHEA (BUTYROSPERMUM PARKII), FENYLTRIMETIKÓN, HYDROGENOVANÝ POLYIZOBUTÉN, VOSK Z KVIETKOV RUŽE DAMASCENSKEJ (ROSA DAMASCENA), VOSK Z KVIETKOV RUŽE CENTIFOLIE (ROSA CENTIFOLIA), EXTRAKT Z RASTLÍN MORSKÝCH, ISOSTEARYL NEOPENTANOÁT, CETYLOVÉ ESTRE, GLYCERÍN, FILTRÁT KVASOVIEJ FERMENTÁCIE RÝŽE (SACCHAROMYCES), CETEARYL GLUKOSID, OLEJ ZO SEMIEN SEZAMU (SESAMUM INDICUM), PRÁŠOK ZO SEMIEN ALFAFA (MEDICAGO SATIVA), SEMIENNY PRÁŠOK SĽAZE (HELIANTHUS ANNUUS), SEMIENNY PRÁŠOK SLADKÝCH MANDLÍ (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS), OLEJ Z EUKALYPTU GLOBULUS, GLUKONÁT SODNÝ, GLUKONÁT MĚĎNATÝ, GLUKONÁT VÁPNATÝ, GLUKONÁT HORNATÝ, GLUKONÁT ZINOČNATÝ, TOKOFERYLOVÝ SUCINÁT, NIACÍN, PRÁŠOK ZO SEMIEN SEZAMU (SESAMUM INDICUM), EXTRAKT Z KVASNIEK (FAEX EXTRAIT DE LEVURE), EXTRAKT Z JAČMENU (HORDEUM DISTICHON), EXTRAKT Z KLÍČKOV PŠENICE (TRITICUM VULGARE), KAFEÍN, EXTRAKT Z SIGESBECKIA ORIENTALIS, PALMITOYL HEXAPEPTIDE-12, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, CHOLESTEROL, EXTRAKT Z LAMINARIA DIGITATA, ASKORBYL FOSFÁT HORNATÝ, TOKOFERYLOVÝ ACETÁT, EXTRAKT Z LAMINARIA SACCHARINA, HYALURONÁT SODNÝ, EXTRAKT Z KÔRY LIMETKY (CITRUS AURANTIFOLIA), EXTRAKT Z PORPHYRIDIUM CRUENTUM, HYDROLYZOVANÝ EXTRAKT Z ČERVENÝCH ALGI, SQUALAN, KYSELINA MLIEČNA, BETAÍN, KAPRYL/KAPRIN MYRISTÁT STEARÝL TRIGLYCERID, SAKARÓZA, DIPEPTID DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETÁT, METYL GLUKÓZA SESQUISTEARÁT, ETYLHEXYLGLYCERÍN, DIMETIKÓN, KAPRYLYL GLYKOL, PEG-8, PEG-100 STEARÁT, KYSELINA PALMITOVÁ, KYSELINA STEAROVÁ, AMINOMETYL PROPANOL, AKRYLÁTY C10-30 ALKYL AKRYLÁT CROSSPOLYMER, LAKTÁT DRASNÝ, VINYL DIMETIKÓN METIKÓN SILSESQUIOXAN CROSSPOLYMER, GLYCERYL POLYMETHACRYLÁT, POLYSILIKÓN-11, TRIMETYLSILOXYSILIKÁT, ALKOHOL DENAT, IZODODEKÁN, 1,2-HEXANEDIOL, PARFÉM, LIMONÉN, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, GERANIOL, PINÉN, OLEJ Z KÔRY POMARANČA (CITRUS AURANTIUM), OLEJ Z KÔRY CITRÓNU (CITRUS LIMON), LINALYL ACETÁT, DISODNÁ EDTA, BHT, FENOXYETHANOL, DEHYDROACETÁT SODNÝ, SORBÁT DRASNÝ, BENZOÁT SODNÝ, OXIKLORID BIZMUTU (CI 77163), OXIDY ŽELEZA (CI 77491), ILN55527
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 7479301793370747930179337
- Číslo od výrobcu
- 42SX01
- Hmotnosť
- 157 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- VODA/AQUA/EAU, CETEARYL ALKOHOL, BUTYLÉNGLYKOL, MASLO Z SEEMIEN SHEA (BUTYROSPERMUM PARKII), FENYLTRIMETIKÓN, HYDROGENOVANÝ POLYIZOBUTÉN, VOSK Z KVIETKOV RUŽE DAMASCENSKEJ (ROSA DAMASCENA), VOSK Z KVIETKOV RUŽE CENTIFOLIE (ROSA CENTIFOLIA), EXTRAKT Z RASTLÍN MORSKÝCH, ISOSTEARYL NEOPENTANOÁT, CETYLOVÉ ESTRE, GLYCERÍN, FILTRÁT KVASOVIEJ FERMENTÁCIE RÝŽE (SACCHAROMYCES), CETEARYL GLUKOSID, OLEJ ZO SEMIEN SEZAMU (SESAMUM INDICUM), PRÁŠOK ZO SEMIEN ALFAFA (MEDICAGO SATIVA), SEMIENNY PRÁŠOK SĽAZE (HELIANTHUS ANNUUS), SEMIENNY PRÁŠOK SLADKÝCH MANDLÍ (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS), OLEJ Z EUKALYPTU GLOBULUS, GLUKONÁT SODNÝ, GLUKONÁT MĚĎNATÝ, GLUKONÁT VÁPNATÝ, GLUKONÁT HORNATÝ, GLUKONÁT ZINOČNATÝ, TOKOFERYLOVÝ SUCINÁT, NIACÍN, PRÁŠOK ZO SEMIEN SEZAMU (SESAMUM INDICUM), EXTRAKT Z KVASNIEK (FAEX EXTRAIT DE LEVURE), EXTRAKT Z JAČMENU (HORDEUM DISTICHON), EXTRAKT Z KLÍČKOV PŠENICE (TRITICUM VULGARE), KAFEÍN, EXTRAKT Z SIGESBECKIA ORIENTALIS, PALMITOYL HEXAPEPTIDE-12, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, CHOLESTEROL, EXTRAKT Z LAMINARIA DIGITATA, ASKORBYL FOSFÁT HORNATÝ, TOKOFERYLOVÝ ACETÁT, EXTRAKT Z LAMINARIA SACCHARINA, HYALURONÁT SODNÝ, EXTRAKT Z KÔRY LIMETKY (CITRUS AURANTIFOLIA), EXTRAKT Z PORPHYRIDIUM CRUENTUM, HYDROLYZOVANÝ EXTRAKT Z ČERVENÝCH ALGI, SQUALAN, KYSELINA MLIEČNA, BETAÍN, KAPRYL/KAPRIN MYRISTÁT STEARÝL TRIGLYCERID, SAKARÓZA, DIPEPTID DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETÁT, METYL GLUKÓZA SESQUISTEARÁT, ETYLHEXYLGLYCERÍN, DIMETIKÓN, KAPRYLYL GLYKOL, PEG-8, PEG-100 STEARÁT, KYSELINA PALMITOVÁ, KYSELINA STEAROVÁ, AMINOMETYL PROPANOL, AKRYLÁTY C10-30 ALKYL AKRYLÁT CROSSPOLYMER, LAKTÁT DRASNÝ, VINYL DIMETIKÓN METIKÓN SILSESQUIOXAN CROSSPOLYMER, GLYCERYL POLYMETHACRYLÁT, POLYSILIKÓN-11, TRIMETYLSILOXYSILIKÁT, ALKOHOL DENAT, IZODODEKÁN, 1,2-HEXANEDIOL, PARFÉM, LIMONÉN, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, GERANIOL, PINÉN, OLEJ Z KÔRY POMARANČA (CITRUS AURANTIUM), OLEJ Z KÔRY CITRÓNU (CITRUS LIMON), LINALYL ACETÁT, DISODNÁ EDTA, BHT, FENOXYETHANOL, DEHYDROACETÁT SODNÝ, SORBÁT DRASNÝ, BENZOÁT SODNÝ, OXIKLORID BIZMUTU (CI 77163), OXIDY ŽELEZA (CI 77491), ILN55527
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 7479301793370747930179337
- Číslo od výrobcu
- 42SX01
Hodí sa k tomu

La Mer The Eye Concentrate, Očný koncentrát, 15 ml, Unisex, Proti tmavým kruhom, Proti vráskam, Revitalizačný, Univerzálna pleť, Hrniec
9 252,00 €/1l
138,78 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

La Mer pre ženy 100
713,73 €/1kg
364,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
3 333,17 €/1l
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml
5 402,17 €/1l
324,13 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Genaissance de la Mer Krem pod oczy, 15ml
21 933,33 €/1l
329,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

La Mer Hydratačný jemný krém
2 364,18 €/1kg
520,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml
1 014,21 €/1kg
243,41 €
Predajca: PerfumTraders

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

La Mer Lekkie serum ujędrniające pod oczy, 15ml
3 089 166,74 €/1kg
185,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 295,00 €/1l
129,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml
8 785,00 €/1l
439,25 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Koncentrát 15ml
9 562,00 €/1l
143,43 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

La Mer Omladzujúci nočný krém
5 484,30 €/1l
548,43 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml
1 441,10 €/1l
144,11 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer The Lip Volumizer, Balzam na pery, Ružová, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačný, Pučanie, Vyhladenie, Petrolatum, Triisostearyl Citrate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polybutene, Octyldodecanol,...
1 138,80 €/1kg
56,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

La Mer Genaissance Skoncentrowany krem do twarzy na noc, 50ml
11 514,00 €/1l
575,70 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

La Mer Hydratačný svieži krém
5 080,33 €/1l
152,41 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant Sheer Tint Release SPF 15, Ženy, 50 ml, Krém, Univerzálne, Proti únave, Hydratačné, Ochrana, Osviežujúce, Vyhladenie, Rúra
915,40 €/1l
45,77 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Hydratačný krém
6 329,33 €/1l
94,94 €
Predajca: PerfumTraders

Fisher-Price FXC66, hračkárska vydra, 0 rok / roky, Interaktívne, Zvukové efekty, AA, Vrátane batérií
41,53 €
Predajca: Humbi

Guerlain Orchidée Impériale THE LONGEVITY CREAM, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Proti starnutiu, Nádoba
6 080,20 €/1l
304,01 €
Predajca: PerfumTraders

Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
2 527,36 €/1l
315,92 €
Predajca: somnia24

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

AHAVA AHAEEC15, Očný krém, Ženy, Spevňujúce, Hydratačné, Zúženie pórov, Hrniec, Paraben, 15 ml
2 693,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
4% od 2 ks


5% od 2 ks



Doprava zdarma
2% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
2% od 2 ks

Juvena Zázračný očný krém 20ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,83 €
Predajca: PerfumTraders
1 491,50 €/1l

Inspira cosmetics med 4160 očný krém redukuje tmavé kruhy a opuchy 15 ml
58,00 €
Predajca: mk-tronic
3 866,67 €/1l

MARY KAY Očný krém Volu-Firm Eye Renewal Cream Očný krém proti vráskam, 14 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
54,48 €
Predajca: lithuaniashop
3 891,43 €/1kg

Mary Kay Rebuilding Volu-Firm TimeWise Repair Augencreme 14g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,65 €
Predajca: lithuaniashop
1 133 000,03 €/1l

Kofeínová tyčinka na očné okolie Aliver - 3 g
10,70 €
Predajca: Aliver
107,00 €/1kg

Intenzívny ošetrujúci koncentrát z bielej ryže pod oči - WHITE RICE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
866,67 €/1l

Denné a nočné ošetrujúce očné sérum SAL & SAFFRON
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
833,33 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
230,95 €/1l

La Mer Omladzujúci očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
176,75 €
Predajca: PerfumTraders
11 783,33 €/1l

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
76,31 €
Predajca: YourFragrance
2 543,67 €/1l

MARY KAY TimeWise očný krém 14 g
42,12 €
Predajca: lithuaniashop
3 008,57 €/1kg

Augencreme Valmont DetO2x očný krém



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
127,26 €
Predajca: PerfumTraders
10 605,00 €/1l

Dior Capture Totale Očný krém 15ml
101,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 733,33 €/1l

Babor SeaCreation Očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
7 137,33 €/1l

Hondroten – krém na starostlivosť o kĺby pre aktívny komfort kĺbov – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1kg

Medik8 - C-Tetra Eye Radiance Serum - Oční sérum 7ml
52,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
52,60 €/1kg

Nivea, Korektor pre oči 3v1 03 tmavý, 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
5 997,50 €/1l

Powercell Skinmunity rozjasňujúci očný krém 15ml
89,89 €
Predajca: PerfumTraders
5 992,67 €/1l