Objem:
70 ml- 70 ml
- 100 ml
Armaf Bavlna Candy parfémovaná voda pre ženy 70 ml
24,56 €
350,86 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Osaito parfémovaná voda pre mužov 100 ml1 244,40 €/1l
124,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Yodeyma Complicate parfumovaná voda pre mužov 50 ml431,40 €/1l
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX1 049,50 €/1l
104,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Bon Bon parfémovaná voda unisex 100 ml
290,00 €/1l
29,00 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Abeer parfumovaná voda pre ženy 100 ml
210,00 €/1l
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Armaf Legasi parfémovaná voda pre mužov 100 ml
444,40 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Hamidi Shaheen parfémovaná voda pre ženy 100 ml
131,60 €/1l
13,16 €
Predajca: Glamperfeu

Ajmal Oudesire parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 686,40 €/1l
168,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Hamidi Irreverant parfumovaná voda pre ženy 100 ml
131,60 €/1l
13,16 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Pashmina parfumovaná voda pre ženy 100 ml
351,60 €/1l
35,16 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Inefable parfémovaná voda pre mužov 100 ml
240,40 €/1l
24,04 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan Edict Musctique parfémovaná voda unisex 80 ml
1 009,63 €/1l
80,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Sakeena, Ženy, 100 ml
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Washwashah parfémovaná voda pre ženy 30 ml
299,67 €/1l
8,99 €
Predajca: Glamperfeu

Khadlaj Cloud Candy unisex parfumovaná voda 100 ml
218,90 €/1l
21,89 €
Predajca: NutraBestBG

Lalique L´Amour parfémovaná voda pre ženy 30 ml
943,33 €/1l
28,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Grandeur Tubbees Bavlna Candy EDP 50 ml UNISEX
153,40 €/1l
7,67 €
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff Irisss parfumovaná voda pre ženy 50 ml
4 393,40 €/1l
219,67 €
Predajca: BRASTYGroup

Riiffs Samah Purple parfumovaná voda pre ženy 100 ml
265,00 €/1l
26,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda Bavlna Candy od značky Armaf bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 70 ml vami vybraté vône.
Parfém Armaf Delicacy Bavlna Candy je hravá a zvodná kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa pre ženy aj mužov, uvedená na trh v roku 2026. Táto moderná kompozícia evokuje sladkú radosť a bezstarostnosť, pričom kombinuje cukrové tóny s elegantnými kvetinami a hrejivým základom. V úvode sa rozvíja neodolateľná zmes ružového korenia, šťavnatých malín a lahodného kakaa, ktorá dodáva vôni sladký, ale zároveň jemne pikantný charakter. Srdce vône tvoria jemné kvetinové akordy jazmínu a ruže, ktoré prinášajú eleganciu a vyváženosť celej kompozícii. Základ je hrejivý a zmyselný vďaka tónom cédrového dreva, vanilky a benzoínu, ktoré zaisťujú dlhotrvajúcu, sladkú a jemnú stopu. Armaf Delicacy Bavlna Candy je ideálny parfum pre milovníkov gurmánskych vôní, ktorí chcú podčiarknuť svoju hravosť a zanechať po sebe sladko zvodný dojem.
Parfém Armaf Delicacy Bavlna Candy je hravá a zvodná kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa pre ženy aj mužov, uvedená na trh v roku 2026. Táto moderná kompozícia evokuje sladkú radosť a bezstarostnosť, pričom kombinuje cukrové tóny s elegantnými kvetinami a hrejivým základom. V úvode sa rozvíja neodolateľná zmes ružového korenia, šťavnatých malín a lahodného kakaa, ktorá dodáva vôni sladký, ale zároveň jemne pikantný charakter. Srdce vône tvoria jemné kvetinové akordy jazmínu a ruže, ktoré prinášajú eleganciu a vyváženosť celej kompozícii. Základ je hrejivý a zmyselný vďaka tónom cédrového dreva, vanilky a benzoínu, ktoré zaisťujú dlhotrvajúcu, sladkú a jemnú stopu. Armaf Delicacy Bavlna Candy je ideálny parfum pre milovníkov gurmánskych vôní, ktorí chcú podčiarknuť svoju hravosť a zanechať po sebe sladko zvodný dojem.
- Rozmery
- 70 ml
- Model
- Delicacy Cotton Candy
- Hmotnosť
- 0.527 kg
- Objem
- 70 ml
- Zloženie
- DENAT. ALKOHOL, VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOL, CITRONELLOL, GERANIOL, SALICYLÁT BENZYLOVÝ, CINNAMYLALKOHOL, BENZOÁT BENZYLOVÝ, HYDROXYCITRONELLAL, KUMARÍN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, EUGENOL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295199815045
- Rozmery
- 70 ml
- Model
- Delicacy Cotton Candy
- Hmotnosť
- 0.527 kg
- Objem
- 70 ml
- Zloženie
- DENAT. ALKOHOL, VÔŇA (PARFUM), VODA (AQUA), LIMONÉN, LINALOL, CITRONELLOL, GERANIOL, SALICYLÁT BENZYLOVÝ, CINNAMYLALKOHOL, BENZOÁT BENZYLOVÝ, HYDROXYCITRONELLAL, KUMARÍN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, EUGENOL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295199815045
Hodí sa k tomu

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
298,30 €/1l
29,83 €
Predajca: somnia24

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ana Abiyedh Passion parfémovaná voda pre ženy 60 ml
529,17 €/1l
31,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Vulcan Baie parfémovaná voda unisex 100 ml
170,30 €/1l
17,03 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Pride Eternal Vanille parfémovaná voda unisex 100 ml
378,00 €/1l
37,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Arabiyat Sugar - Strawberry Tres Leches 100 ml parfumovaná voda pre ženy
217,40 €/1l
21,74 €
Predajca: NutraBestBG

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Nabatieh čistý parfém unisex 90 ml
389,44 €/1l
35,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
152,89 €/1l
13,76 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner Fayora parfémovaná voda unisex 100 ml
241,60 €/1l
24,16 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Beach Party parfémovaná voda unisex 100 ml
311,70 €/1l
31,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fragrance World Allure Couture EDP 100 ml W
29,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Delights Yum Yum Eau de Parfum 100ml
357,00 €/1l
35,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zimaya Tiramisu Coco unisex parfumovaná voda 100 ml
215,20 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Paris Corner Papillon Des Vents parfumovaná voda pre ženy 100 ml
247,50 €/1l
24,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
538,00 €/1l
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Armaf Red Velvet parfémovaná voda unisex 70 ml
318,43 €/1l
22,29 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Let's Move Salsa parfémovaná voda unisex 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara Elixir parfémovaná voda pre ženy 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,90 €
Predajca: PerfumTraders
536,25 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(14)Počet hodnotení: 14
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l