Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
4,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,38 €-32%
17,79 € / 1kg
plus 21,55 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Chlebíčky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov13,33 €/1kg
19,99 €
Predajca: LaProve

Ďalšie informácie o reklame
Fancy Gold Truffles Orange 200g44,95 €/1kg
13,02 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Bez Cukru, Zdravé Ovocné Cukrovinky – Pomaranč – 20 G13,99 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA0,03 €/1kg
3,97 €
Predajca: Biogo

Schnitzer 4022993047066, 188 g, Nemecko, 245 kcal, 1026 kJ, 5,7 g, 10 g
14,84 €/1kg
4,74 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,79 €
Predajca: taleoo

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
18,14 €/1kg
3,99 €
Predajca: taleoo

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ryžové rožky - bezlepkové 125g
16,64 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Schär Kaiser rolky 240g
4 180,00 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Moin Haffys Organic Oat Rolls 4x80g
19,63 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Bezlepková vianočná buchta 1 x 420 g
8,88 €/1kg
3,73 €
Predajca: ADI_Global_Store

Kaiserova rolka 285g
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
23,29 €/1kg
5,59 €
Predajca: taleoo

Hamburgerové žemle so sezamom 4 ks x50g 6-pack
28,39 €/1kg
34,07 €
Predajca: taleoo

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
4,86 €
Predajca: Biogo

Bezlepkové pečivo (rohlíky) 130 g, značka SCHAR
18,31 €/1kg
2,51 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,38 €
Predajca: Katomix

Cappuccino Schwarzes Eispulver Vegan Zucker-, laktosefrei 333 g
48,02 €/1kg
20,98 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Crownseller

Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
17,67 €/1kg
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mr Dobelina Original Potato Roll Burger Bun Maxi 80g
16,88 €/1kg
5,40 €
Predajca: Mr-Dobelina
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Kapacita:
- 300 g
- Počet porcií v balení:
- 8
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 288 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1215 kJ
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 9,5 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 5,3 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 7 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 49 g
- Obsah vlákniny (na 100 g):
- 3,1 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 1,4 g
Objednajte si ešte dnes a pripravte si lahodné mini burgre! Nečakajte, kúpte si ich hneď teraz!
- Zloženie
- Pšeničná múka, voda, sezamové zrná, sušené mlieko (mlieko), cukor, slnečnicový olej, soľ, droždie, pšeničný glutén, emulgátory: E-471 a E-481, konzervačné látky: E-282, E-200 a E-202, arómy, regulátor kyslosti: E-262 a stabilizátor: E-412
- Výživové údaje
- Jednotka použitá pri prepočte: g/100 gEnergetická hodnota kcal: 293 kcalEnergetická hodnota kJ: 1235 kJObsah bielkovín: 9,5 gObsah soli: 1,6 gNasycené mastné kyseliny: 1 gObsah tukov (celkom): 5,4 gCukry: 7,3 gObsah sacharidov: 50 g
- Hmotnosť
- 190 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- Mini žemle na hamburgery so sezamom Dulcesol 190 g
- Výrobca
- DULCESOL
- EAN kód
- 8410087366258
- Zloženie
- Pšeničná múka, voda, sezamové zrná, sušené mlieko (mlieko), cukor, slnečnicový olej, soľ, droždie, pšeničný glutén, emulgátory: E-471 a E-481, konzervačné látky: E-282, E-200 a E-202, arómy, regulátor kyslosti: E-262 a stabilizátor: E-412
- Výživové údaje
- Jednotka použitá pri prepočte: g/100 gEnergetická hodnota kcal: 293 kcalEnergetická hodnota kJ: 1235 kJObsah bielkovín: 9,5 gObsah soli: 1,6 gNasycené mastné kyseliny: 1 gObsah tukov (celkom): 5,4 gCukry: 7,3 gObsah sacharidov: 50 g
- Hmotnosť
- 190 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- Mini žemle na hamburgery so sezamom Dulcesol 190 g
- Výrobca
- DULCESOL
- EAN kód
- 8410087366258
Hodí sa k tomu

Westmark 62232260 Trio Mini hamburgerovač | 6,5 cmØ | Vhodné do umývačky riadu
27,30 €
Predajca: NeuertsShop

Timbela M570R-1 Detský drevený domček na hranie - vonkajší domček pre deti - 111x113xH121 cm/0,9 m2 záhradný domček na hranie - záhradný domček pre deti (farba strechy je červená)
215,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Timbela

6-násobná forma na hamburgerové žemle, skladateľná a opakovane použiteľná, odolná voči teplu od -40 °C do +230 °C, do kuchyne
18,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Zanjo24

MSpa Whirlpool Oslo Aero Plus, 180x180x65cm
2 199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Wellness-Point
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: LaProve
13,33 €/1kg

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,86 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Bezlepková roláda Kaiser 150g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,80 €/1kg

Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,67 €/1kg

Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,77 €/1kg