Už len 2 kusy za túto cenu
Kornútik s cinnamon roll 6x23g
4,46 €
32,32 € / 1kg
plus 14,99 € poštovné
Nenechajte si ujsť!
Čokoládové tyčinky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.19,29 €/1kg
0,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Tyčinka DK s príchuťou vanilkového cheesecakeu, 35 g36,50 €/1kg
2,95 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,46 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Daim bar 1er40,71 €/1kg
1,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g323,20 €/1kg
16,16 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Maltesers Teasers (24 x 35 g)
34,99 €/1kg
36,30 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,99 €
Predajca: Candyspot

Croissant s čokoládovou náplňou Milka, 50 g
32,20 €/1kg
2,38 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,61 €
Predajca: Katomix

KoRopistáciové tyčinky 22 g
1 434,58 €/1kg
34,43 €
Predajca: somnia24

Vafle s čokoládovou polevou 6x41,5 gJednorazový obal
37,91 €/1l
9,44 €
Predajca: Pantry_Intl

Nestlé Yogolino Hruška 4x100g
10,01 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,26 €
Predajca: Scentist

Tyčinka Reese's Nutrageous (18 x 47 g)
43,54 €/1kg
43,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Wedel Hrušková mliečna čokoláda 100 g
13,12 €/1kg
3,28 €
Predajca: Katomix

Baton Knoppers Kokosowy 3 x 40 g
26,17 €/1kg
3,14 €
Predajca: Katomix

Milka Daim, mliečna čokoláda – 90 g
33,44 €/1kg
3,63 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,01 €
Predajca: Katomix

nucao čokoládová tyčinka Creamy Strawberry 33g
63,03 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Wawel Czekolada gorzka 64% z żeń-szeniem 20 g
75,00 €/1kg
2,91 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,50 €
Predajca: Megasam24PL

Čokoládové tyčinky Nuts 24 ks
38,07 €/1kg
38,37 €
Predajca: AllYouNeed

Rosengarten Schoko Apfelringe, Vollmilchschokolade, 90g (24)
44,33 €/1kg
95,76 €
Predajca: taleoo

Nirvana - vegánska tyčinka plnená 22g
46,82 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

Karamelová a oblátková tyčinka, 46 g
326,80 €/1kg
16,34 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
78,25 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
CORNY TYČINKA CYNAMONKA
Objavte výnimočnú chuť cereálnej tyčinky Corny Cynamonka! Je to ideálna desiata pre aktívnych ľudí, ktorí si cenia spojenie zdravia a vynikajúcej chuti. Každá tyčinka je starostlivo vybranou zmesou obilnín a aromatického škorice, ktorá vytvára jedinečný chuťový zážitok. Corny Cynamonka je vynikajúcou voľbou na desiatu, olovrant alebo ako rýchly zdroj energie počas dňa.
- Výnimočná chuť škorice
- Zdravá desiata na báze obilnín
- Ideálna pre aktívnych ľudí
- Praktické balenie 6 x 25 g
- Zdroj energie počas dňa
- Bez pridaných umelých farbív
Corny je značka s dlhoročnou tradíciou, známa vysokou kvalitou obilných výrobkov. Tyčinky Corny sa vyrábajú s dôrazom na každý detail, aby spotrebiteľom poskytli to najlepšie. Výberom Corny Cynamonka si vyberáte chuť a energiu v jednom.
Obilná tyčinka Corny Cinnamon je dokonalou kombináciou chuti a výživových hodnôt. Obsahuje vlákninu, ktorá podporuje trávenie, a komplexné sacharidy, ktoré zabezpečujú dlhotrvajúci pocit sýtosti. Je to ideálna desiata pre ľudí, ktorí dbajú na svoju postavu a vedú aktívny životný štýl.
Corny Cynamonka je tiež skvelou voľbou pre deti a mládež. Vďaka svojej výnimočnej chuti a výživovej hodnote predstavuje vynikajúcu alternatívu k sladkostiam a iným nezdravým snackom. Je to chutný a zdravý spôsob, ako uspokojiť hlad a dodať telu potrebnú energiu.
Zložky tyčinky Corny Cynamonka sú starostlivo vybrané, aby zabezpečili najvyššiu kvalitu a chuť. Tyčinka neobsahuje umelé farbivá ani konzervačné látky, čo ju robí ešte atraktívnejšou pre ľudí, ktorí dbajú na zdravie a prírodné produkty.
CARUNO-2026-04-07-12:34:39 cu
- Zloženie
- Zloženie: Obilné lupienky (PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, ryžová múka, kukuričná múka, EXTRAKT Z JAČMEŇOVÉHO SLADU, soľ, karamelový cukrový sirup), glukózový sirup, celozrnné obilné vločky (OVOS – 13 %, PŠENICA – 6 %), glukózo-fruktózový sirup, palmový olej, glukóza, cukor, celozrnné pečivo
- Výživové údaje
- Energia: 427,00 kcal, 1 796,00 kJ; Tuk: 15,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 10,50 g; sacharidy: 63,90 g; z toho cukry: 24,50 g; bielkoviny: 7,60 g; soľ: 0,56 g; vláknina: 3,00 g;
- Hmotnosť
- 138 g
- Potravinársky podnik
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KG Lübecker Straße 49-55 23611 Bad Schwartau Deutschland
- Obchodný názov
- Müsli tyčinka s príchuťou škorice
- Výrobca
- Schwartau Werke
- Číslo od výrobcu
- 3012519
- EAN kód
- 4011800002794
- Zloženie
- Zloženie: Obilné lupienky (PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, ryžová múka, kukuričná múka, EXTRAKT Z JAČMEŇOVÉHO SLADU, soľ, karamelový cukrový sirup), glukózový sirup, celozrnné obilné vločky (OVOS – 13 %, PŠENICA – 6 %), glukózo-fruktózový sirup, palmový olej, glukóza, cukor, celozrnné pečivo
- Výživové údaje
- Energia: 427,00 kcal, 1 796,00 kJ; Tuk: 15,00 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 10,50 g; sacharidy: 63,90 g; z toho cukry: 24,50 g; bielkoviny: 7,60 g; soľ: 0,56 g; vláknina: 3,00 g;
- Hmotnosť
- 138 g
- Potravinársky podnik
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KG Lübecker Straße 49-55 23611 Bad Schwartau Deutschland
- Obchodný názov
- Müsli tyčinka s príchuťou škorice
- Výrobca
- Schwartau Werke
- Číslo od výrobcu
- 3012519
- EAN kód
- 4011800002794
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Ferrero 70101392 Mini sušienky
45,27 €/1kg
23,36 €
Predajca: somnia24

Nestlé Rolo pralinky s karamelom 36x52g
28,84 €/1kg
66,64 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,99 €
Predajca: Candyspot

merci® 114706 merci® Finest Selection Veľký výber čokolád 675 g
36,92 €/1kg
24,92 €
Predajca: somnia24

Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)
24,86 €/1kg
35,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
26,21 €/1kg
41,93 €
Predajca: somnia24

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
35,28 €/1kg
23,71 €
Predajca: AllYouNeed

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
36,12 €/1kg
3,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
25,92 €/1kg
9,85 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
31,16 €/1kg
0,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Orechy, Morská soľ, 40 g
77,81 €/1kg
37,35 €
Predajca: somnia24

Milka Tender Milch Schokoriegel 21 St.
34,22 €/1kg
26,59 €
Predajca: somnia24

Čokoláda Nestlé Lion White, 24 balení (24 x 42 g)
24,93 €/1kg
25,13 €
Predajca: AllYouNeed

kinder 2614 kinder Country Schokoriegel 20 St.
31,85 €/1kg
14,97 €
Predajca: somnia24

TWIX Riegel Single 462873 50g 32St
26,21 €/1kg
41,93 €
Predajca: somnia24

Nestlé KitKat Tableta slaná karamelová chrumkavá oplátka s čokoládou 99g
44,24 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Cadbury Wonderful Peanut Multipack
22,97 €/1kg
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Obrovská tyčinka malina (90g)
23,78 €/1kg
2,14 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Morská soľ, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
78,21 €/1kg
37,54 €
Predajca: somnia24

KitKat Chunky White
1,58 €/1kg
1,52 €
Predajca: Unicat-Candy

Vego mini - Čokoládová tyčinka s lieskovými orieškami 65g
72,46 €/1kg
4,71 €
Predajca: taleoo

Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
36,76 €/1kg
9,19 €
Predajca: LAVONIO

Kinder Delice Biszkopt Kakaowy Nadzienie Mleczne 4 x 39 g
26,28 €/1kg
4,82 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,10 €
Predajca: Katomix

Daim bar 1er
40,71 €/1kg
1,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SENSATION FRUIT Bonbóny z horkej čokolády plnené ovocnou zložkou čučoriedky a acai 150g
95,20 €/1kg
14,28 €
Predajca: Pantry_Intl

BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
33,15 €/1kg
45,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Obrovský barový čerešňový jogurtový flapjack 100 g
23,80 €/1kg
2,38 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
78,25 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Arašidová tyčinka Mr Tom z pražených arašidov s karamelom 3 x 40 g
17,67 €/1kg
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DÁTĽOVÁ TYČINKA ORECHY A ČOKOLÁDA BEZ PRIDANÉHO CUKRU 35 g - DOBRÉ KALÓRIE
36,00 €/1kg
1,44 €
Predajca: superbrandshop
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Zmiešané mini, 1 balenie (1 x 1,425 kg)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
35,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,86 €/1kg

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,89 €
Predajca: Heartforcards
43,38 €/1kg

El Almendro Turrón Selection, tyčinka Turrón v 3 príchutiach: sezam, krehká a karamelová
18,99 €
Predajca: RB_Trade
94,95 €/1kg

Kitkat Japan, sada príchutí Strawberry & Deep Matcha, japonský snack Kit Kat, 11 tyčiniek od každej príchute
17,58 €
Predajca: Heartforcards
64,16 €/1kg

Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
16,16 €
Predajca: SuperMerchant
323,20 €/1kg

Sonko ryžovo-kukuričné vafle v mliečnej čokoláde 65 g (4 ks)
19,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Predajca: SuperMerchant
251,14 €/1kg

Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
16,54 €
Predajca: SuperMerchant
413,50 €/1kg

Wawel Advocat mliečna čokoláda 39 g
16,54 €
Predajca: SuperMerchant
413,50 €/1kg

Mars Minis mliečna čokoláda s cukríkovým krémom a karamelom 2800g
59,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,16 €/1kg

Držiak na portafilter na kávu Profesionálny stojan na portafilter na kávu z nehrdzavejúcej ocele
34,99 €
Predajca: Zanjo24

Lion White Plnené oplátky s karamelom a pšeničnými vločkami v bielej poleve 42 G
17,89 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
447,25 €/1kg

Orbit White Spearmint osviežujúca žuvačka, 10 kusov
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
75,96 €/1kg

ORBIT Žuvačky Spearmint sviežosť dychu 14g 1ks.
17,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
71,96 €/1kg

Draże Skawa z orzeszkami Clown 70 g
15,86 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
226,57 €/1kg

TAO KAE NOI Tempura morské riasy 40g
18,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,94 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
373,50 €/1kg

Wafel Princessa Intense White o smaku kokosowym 30,5 g
15,69 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
523,00 €/1kg

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
0,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,16 €/1kg

Baton czekoladowy Lion 42 g
15,82 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
395,50 €/1kg

Baileys Chocolate Truffle Bar Mliečna čokoláda s Baileys 35g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
71,14 €/1kg

Lindt Nut Deluxe Celá lieskovooriešková tmavá tyčinka 35g
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
46,86 €/1kg