4,7



Na základe 3 hodnotení
illy Espresso, zrnková káva Classico, štandardná praženie, 6 x 500g, 100% Arabica
151,95 €
50,65 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Zrnková káva a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Cafe Intencionecologico Espresso Intensivo Bohnen geröstet 1000g50,47 €/1kg
50,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dallmayr 040750000 Dallmayr Ethiopia Kaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 750,0 g36,55 €/1kg
27,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Caffè Crema Gustoso | ganze Bohne | 1000g26 980,00 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Colombia Bezkofeinowa 1000g kávové zrná52,99 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TIME-2-COFFEE

Illy Grani Espresso Normal Roast / Medium Roast | celé zrná | 250g plechovka
34,68 €/1kg
8,67 €
Predajca: Zyrafka

illy® 10003886 illy® Intenso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
104,42 €/1kg
26,00 €
Predajca: somnia24

Zrnková káva Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
40,15 €/1kg
120,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Zyrafka

Illy Espresso S-Roast celé zrná 250 gr.
34,68 €/1kg
8,67 €
Predajca: Zyrafka

Lucaffe Classic, 250 g
39,96 €/1kg
9,99 €
Predajca: esol

Kimbo Caffe Crema Classico 1kg Bohnen
35,85 €/1kg
35,85 €
Predajca: M_plus_L

Espresso - ganze Bohne entkoffeiniert 500g
27,98 €/1kg
13,99 €
Predajca: taleoo

Segafredo Selezione Crema, zrnková káva, 500g
24,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Lavazza 4720034002 Káva Crema e Gusto - 1 000 g
35,64 €/1kg
35,64 €
Predajca: somnia24

Caffè Vergnano Espresso Classico '600 1kg Kaffeebohnen
40,45 €/1kg
40,45 €
Predajca: velmontask

Lucaffe CLASSIC 700g zrnková káva (80% Arabica + 20% Robusta)
25,70 €/1kg
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe

illy Espressobohnen Intenso, tmavo pražená káva, 6 x 500g, kávové zrná, 100% Arabica
45,98 €/1kg
137,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Gimoka - Zrnká Aroma Classico - 1kg
45,09 €/1kg
45,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Lucaffé Crema Caffé 500g
23,98 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe

illy Espresso zrnková káva Arabica Selection Colombia - 6 x 250g, 100% Arabica
57,30 €/1kg
85,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Bristot Classico ORO 1 kg kávových zŕn
43,10 €/1kg
43,10 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kávové zrná illy Classico Espresso, stredne pražené, 6 x 500g, 100% Arabica
Kávové zrná illy Classico predstavujú klasickú, vyváženú chuť zmesi illy a ponúkajú harmonický zážitok z kávy pre každodenné použitie. Kartón obsahuje 6 nádob po 500 g celých zŕn a je ideálny pre reštaurácie, kancelárie a všetky prevádzky s pravidelnou spotrebou kávy.
Stredné praženie zabezpečuje vyvážený profil chuti s jemnými tónmi karamelu, kvetov pomaranča a jazmínu, a príjemnú, jemne sladkastú dochuť. Zmes sa skladá zo 100 % zŕn Arabica a zaručuje konzistentne vysokú kvalitu v kažom šálke.
Vďaka osvedčenej technológii illy pre tlakové konzervovanie si arómy zŕn zachovávajú svoju intenzitu dlhšie. Špeciálne balenie chráni čerstvosť a zabezpečuje, aby sa chuťové odtiene mohli optimálne rozvinúť.
Zrná sú vhodné na prípravu v pákových kávovaroch, automatických kávovaroch alebo mlynčekoch na espresso a spoľahlivo poskytujú vyvážené výsledky pre espresso a kávové špeciality.
- Zloženie
- Zrnková káva, 100% Arabica
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- illycaffè s.p.a., Via Flavia 110, 34147 Trieste, Italien
- Obchodný názov
- illy Espresso, zrnková káva Classico, štandardná praženie, 6 x 500g, 100% Arabica
- Výrobca
- Počet kusov
- 6
- EAN kód
- 8003753226538
- Zloženie
- Zrnková káva, 100% Arabica
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- illycaffè s.p.a., Via Flavia 110, 34147 Trieste, Italien
- Obchodný názov
- illy Espresso, zrnková káva Classico, štandardná praženie, 6 x 500g, 100% Arabica
- Výrobca
- Počet kusov
- 6
- EAN kód
- 8003753226538
Hodí sa k tomu

illy® 10003885 illy® Classico Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
94,14 €/1kg
23,44 €
Predajca: somnia24

Illy Grani Espresso Normal Roast / Medium Roast | celé zrná | 250g plechovka
34,68 €/1kg
8,67 €
Predajca: Zyrafka

illy® 10003886 illy® Intenso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
104,42 €/1kg
26,00 €
Predajca: somnia24

Zrnková káva Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
40,15 €/1kg
120,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Zyrafka

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm
26,77 €/1kg
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
220,00 €/1kg
12,32 €
Predajca: Dragtek-com

Kombinovaný kočík Set 3v1 Kočík, ALU WAY, autosedačka Khaki Monstera Leaves
389,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BabyLuxShop

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

VASAGLE Skrinka pod umývadlo s nožičkami, 3 veľké zásuvky, 2 priehradky za dvierkami, 30 x 70 x 64 cm, biela
78,29 €
Predajca: Kokiska

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
22,09 €/1kg
22,09 €
Predajca: Caffarro

Kávové zrná illy Arabica Selection Cerrado Mineiro Brazília – 6 x 250 g
57,30 €/1kg
85,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Illy Espresso S-Roast celé zrná 250 gr.
34,68 €/1kg
8,67 €
Predajca: Zyrafka

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring s rámom postele a čelom, úložná posteľ Funkčná posteľ Manželská posteľ Velvet
418,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Philips 2200 series EP2230/10, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Belini kuchynská linka kuchynský blok Alice - kuchynský nábytok 240 cm kuchynská linka na mieru plne vybavená bez elektrospotrebičov s nástennými a spodnými skrinkami, bez pracovnej dosky, matná biela
847,00 €
Predajca: Belini

Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
249,99 €
Predajca: hatservice

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

50 kusov žltých lepiacich pascí na hmyz, 20*10cm prémiová žltá lepiaca pasca na muchy, žlté lepiace papiere proti húseniciam, húseniciam lepidiel, listovým mínerom a belorítkam
15,01 €
Predajca: odsellingaaa

XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kuchynský vozík s 3 policami - bočný vozík
13,85 €
Predajca: Special-trends

Motorový kultivátor Demon 1,4kW 30cm 73915
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mabert

Dosenritter | 2 x okrúhla nádoba na kávu / zásobník, aromaticky tesná, z kovu, na 200 g čaju Earl Grey, cca 20 kávových kapsúl | 20 x 7 cm (V, ø) | (čierna)
52,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kávová plechovka z nehrdzavejúcej ocele s objemom 1 kg
22,90 €
Predajca: KOKA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1Hmotnosť 0,249 kg
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 6Hmotnosť 3 kg
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1Hmotnosť 0,249 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,75 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,31 €
Predajca: Caffarro
20,31 €/1kg

Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
204,34 €
Predajca: AllYouNeed

Zrnková káva Swisso Kaffee Crema 6 × 1 kg 100 % Arabica balenie 6 kg
81,95 €
Predajca: FonderhillSp
81,95 €/1kg

Mövenpick Espresso ganze Bohnen Arabica Robusta 1000g 4er Pack
160,85 €
Predajca: AllYouNeed

Kávové zrná z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvo pražené, Tommy Cafe
59,99 €
Predajca: SuperMerchant

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100 % Arabica výhodné balenie 2 kg
32,90 €
Predajca: FonderhillSp
32,90 €/1kg

Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
369,90 €/1kg

Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 6/10, 1 kusov, 231 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
35,25 €
Predajca: Caffarro
35,25 €/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organická | Zrnková káva
29,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
29,95 €/1kg

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusov, 170 mm, 300 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,40 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,96 €
Predajca: Caffarro
29,23 €/1kg

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 4 ks)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,36 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,55 €
Predajca: AllYouNeed
17,64 €/1kg

Aromatizované kávové zrná Talianske sviatky 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražené
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
137,00 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

DAVIDOFF Crema Intense zrnková káva 1 kg
34,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,16 €
Predajca: SuperMerchant
33,49 €/1kg

Swisso Kaffee Espresso 1 kg – intenzívna a aromatická zrnková káva
20,95 €
Predajca: FonderhillSp
20,95 €/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selektion des Jahres Africa 1000g 3er Pack
115,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,26 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,97 €
Predajca: Caffarro
19,97 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,39 €
Predajca: Caffarro
20,39 €/1kg