5,0



Na základe 2 hodnotení
Slnečnicové semienka 15 kg, lúpané, surové, vhodné pre vegánov, prírodné, bohaté na proteíny, vhodné ako desiata, na pečenie. GiDeli
49,99 €
3,33 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Orechy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Kešu oriešky 20 kg, celé, nesolené, v prírodnej forme, vhodné pre vegánov, bohaté na bielkoviny, značka GiDeli
15,00 €/1kg
299,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Pistácie 10 kg, pražené, solené, so šupkou, vhodné pre vegánov, keto diétu, bohaté na proteíny, prírodné. GiDeli
20,40 €/1kg
203,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Pekánové orechy 20 kg, nesolené, v prírodnej forme, celé, vhodné na surovú konzumáciu, na pečenie, ako snack. Značka: GiDeli
22,80 €/1kg
455,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Orechy makadamové, drvené, 2 kg. Nesolené, vhodné na surovú konzumáciu. Ideálne do müsli, na pečenie. Značka: GiDeli
36,59 €/1kg
73,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Orechy vlašské, 5 kg, lúpané, nesolené, celé, prírodné, vhodné na surovú konzumáciu, surovina na pečenie, značka GiDeli
26,40 €/1kg
131,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Slnečnicové jadrá 1 kg, lúpané, surové, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom bielkovín, na snackovanie alebo pečenie, GiDeli
12,99 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Dýňové semienka 20 kg, pražené, nesolené, bez šupiek, vhodné pre vegánov, zdroj bielkovín a zinku, značka GiDeli
8,40 €/1kg
167,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Arašidy 10 kg, pražené, nesolené, bez oleja, prírodné, vhodné ako desiata, zdroj bielkovín, značka GiDeli
5,52 €/1kg
55,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Zmes orechov 1 kg, nesolená, prírodná, 7 druhov, vhodná ako prírodná desiata, vegánska, značka GiDeli
29,99 €/1kg
34,78 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Mandelové oriešky, 10 kg, prírodné, nesolené, vhodné na surovú konzumáciu, kvalitné, celé, vhodné pre vegánov, značka GiDeli
15,00 €/1kg
149,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Slnečnicové semienka GiDeli, lúpané, 3x 5 kg, Doypack – Čisté prírodné produkty a bohaté na živiny
Prírodný zdroj energie pre vašu kuchyňu – 100 % lúpané slnečnicové semienka v prvotriednej kvalite, ideálne na konzumáciu, pečenie a varenie.
Slnečnicové semienka značky GiDeli sú čistý prírodný produkt, ktorý bol špeciálne vybraný pre zdravú a výživnú stravu. Naše semienka sú už lúpané a pripravené na okamžité použitie. Vyznačujú sa jemnou, orechovou chuťou a chrumkavou textúrou. Či už ako cenná ingrediencia vo vašich receptoch alebo ako zdravá desiata – tieto semienka ponúkajú čistú radosť bez akýchkoľvek umelých prísad.
Vaše výhody na prvý pohľad:
PRÍRODNÉ ZLOŽENIE: Produkt je zložený zo 100 % lúpaných slnečnicových semienok. Konzistentne sa vyhýbame pridávaniu soli, cukru, konzervantov alebo aróm. Získate tak čisto prírodný produkt v surovej kvalite.
VYSOKÁ ŽIVINOVÁ HODNOTA: Slnečnicové semienka sú vynikajúcim zdrojom rastlinných proteínov a sú bohaté na cenné nenasytené mastné kyseliny a vlákninu. Táto kombinácia podporuje dlhotrvajúcu sýtosť a vyváženú stravu.
BOOST VITAMÍNOV A MINERÁLOV: Naše semienka sú bohaté na vitamín E a vitamíny skupiny B. Okrem toho obsahujú esenciálne minerály, ako je magnézium, fosfor a selén, ktoré významne prispievajú k dennej potrebe mikronutrientov.
PEKNÝ VÝBER: Vďaka presnému čistiacemu procesu zaručujeme rovnomerný tvar semienok bez zvyškov slupiek. Prírodná, mierne orechová chuť zaisťuje, že sa semienka harmonicky integrujú do takmer každého jedla.
UNIVERZÁLNE POUŽITIE: Semienka sú ideálne pre vegetariánsku a vegánsku kuchyňu. Sú skutočným všestranným produktom pre studené aj teplé jedlá.
Rôznorodé možnosti použitia
Pridajte prírodnú chrumkavosť a cenné živiny do svojich jedál:
Použitie v kuchyni: Neoceniteľné pre domáce pečenie chleba, pečiva, slaných sušienok alebo ako súčasť celozrnného pečiva.
Raňajky: Ideálne ako posyp na müsli, granolu, jogurt alebo moderné raňajkové misky.
Šaláty a misky: Dodá čerstvým šalátom a zeleninovým jedlám chrumkavú textúru a orechovú arómu.
Kreatívna kuchyňa: Ideálne na vylepšenie zapiekancov, jedál z panvice alebo ako základ pre domáce pesta a nátierky na chlieb.
Zdravá desiata: Ideálna, energicky bohatá desiata do kancelárie, školy alebo po športe.
Výživové hodnoty (na 100 g)
Energia: 2401 kJ / 579 kcal
Tuky: 49 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 4,5 g
Sacharidy: 12 g
z toho cukry: 1,8 g
Vláknina: 6,3 g
Bielkoviny: 21 g
Soľ:< 0,01 g
Informácie o produkte
Značka: GiDeli
Produkt: Slniečkové semienka (olúpané, nespracované)
Obsah: 3 x 5 kg (15 000 g)
Zloženie: 100 % slnečnicové semienka
Vlastnosti: Neobsahuje soľ, bez pridaného cukru, vegánske, neobsahuje geneticky modifikované organizmy.
Vlastnosti a skladovanie v balení 3x 5 kg
Pečlivý výber semien zaručuje konzistentne vysokú kvalitu a príjemný vzhľad vo vašich jedlách.
PRAKTICKÉ BALENIE: Produkt je dodávaný v praktickom balení 3x 5 kg, ktoré umožňuje jednoduché odmerovanie a úsporné skladovanie. Balenie vytvára účinnú bariéru proti vlhkosti a vonkajším vplyvom, čo prispieva k dlhodobému zachovaniu čerstvosti a arómy semien.
Skladovanie: Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred svetlom. Po odmeraní balenie dôkladne uzatvorte, aby ste zachovali chrumkavosť semien.
GiDeli – Kvalita priamo z prírody. Dôverujte prvotriednym semenám pre vašu každodennú vitalitu a nefalšovanú radosť!
- Zloženie
- 100 % slnečnicové jadrá
- Výživové údaje
- Energia: 2401 kJ / 579 kcal; tuky: 49 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 4,5 g; sacharidy: 12 g; z toho cukry: 1,8 g; vláknina: 6,3 g; bielkoviny: 21 g; soľ: <0,01 g
- Hmotnosť
- 15000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój, Polen
- Obchodný názov
- Slnečnicové semená lúpané
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168825859
- Zloženie
- 100 % slnečnicové jadrá
- Výživové údaje
- Energia: 2401 kJ / 579 kcal; tuky: 49 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 4,5 g; sacharidy: 12 g; z toho cukry: 1,8 g; vláknina: 6,3 g; bielkoviny: 21 g; soľ: <0,01 g
- Hmotnosť
- 15000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój, Polen
- Obchodný názov
- Slnečnicové semená lúpané
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168825859
Hodí sa k tomu

Natural Food Lieskové orechy v šupke, čerstvé a chutné, vegánske, lieskové orechy, orechy 10 kg
8,40 €/1kg
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

MERAY Dakota slnečnicové semienka pražené a nesolené - 14 balení
11,16 €/1kg
39,06 €
Predajca: SelenFood

Bio paranové orechy, 1 kg
52,60 €/1kg
52,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Arašidy 5 kg, pražené, nesolené, bez oleja, prírodné, vhodné ako desiata, zdroj bielkovín, značka GiDeli
6,48 €/1kg
32,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Goldpack Čerstvo strúhaný sivý mak vynikajúcej kvality 200g
18,25 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ültje 510930004 Erdnüsse geröstet 20 Pack x 50 g
26,47 €/1kg
26,47 €
Predajca: somnia24

XOX pražené arašidy bez soli s jemnou orieškovou príchuťou 1000g
9,63 €/1kg
9,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

snack mix 50g | LANDGARTEN
34,20 €/1kg
1,71 €
Predajca: taleoo

Valenzi divoké brusnice typickej ovocnej a trpkej chuti 2000g
16,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NicNac's 310653 NicNac's Peanuts 24 x 35,0 g
40,14 €/1kg
33,72 €
Predajca: somnia24

Lorenz arašidy pikantnej chuti a pražené bez tuku 150g
24,87 €/1kg
3,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kešu oriešky Kluth Vanille
40,80 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GADESCHI Amarettini Lose 1kg
9,30 €/1kg
9,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KUKURIČNÉ KRÚŽKY S paradajkami a bazalkou, BEZLEPKOVÉ,50 g - FIORENTINI
0,17 €/1kg
12,97 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,64 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

BitesWeLove Chrumkavé kukuričné nachos so syrom 100 g
43,80 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Casa Mayor pražená a solená kukurica 250 g
16,64 €/1kg
4,16 €
Predajca: Pantry_Intl

MARYLAND Snack, Snack mixes, Mandle, Kešu oriešky, arašid, 275 g, Mandle, Kešu oriešok, Arašidy, 1 kusov
42,69 €/1kg
11,74 €
Predajca: somnia24

ültje Kettle Nuts Paprika Arašidy v paprikovej poleve 40g
25,00 €/1kg
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PUMPKIN SPICE mix 100g
0,02 €/1kg
2,49 €
Predajca: BRAT_PL

Khao Shong – arašidy s kokosovým mliekom
27,06 €/1kg
10,17 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,74 €
Predajca: LAVONIO

Píniové oriešky stredné 2 kg
56,94 €/1kg
113,88 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit

Hrášok na pečenie Leimer 100g
9,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Treets Peanuts Vegan 200 g – chrumkavé vegánske arašidové pochutiny, zdravé a na cestách
28,50 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
16,27 €/1kg
16,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Arašidy Golden Turtle vo wasabi poleve, chrumkavé a pikantné 140g
36,71 €/1kg
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Lemke mandľové 500g štartovacie balenie - Celé mandle pražené, bez soli, bez oleja - Chrumkavý snack - plná chuť vďaka praženiu na ohni
19,90 €/1kg
9,95 €
Predajca: Lemke

Organická kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica Kukurica
29,44 €/1kg
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Arašidy Khao Shong s chilli a limetkou 140g
31,50 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Foreway Sezamové semienka s príchuťou wasabi
93,50 €/1kg
9,35 €
Predajca: Pantry_Intl
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchlo a kvalitne
Vysoká kvalita, skvele zabalené a rýchlo doručené. Predajcu rád odporúčam ďalej. Ďakujem veľmi pekne.
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Očakávania splnené
Očakávaný produkt s dobrým podpisom
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Píniové oriešky stredné 2 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
113,88 €
Predajca: DryFruit
56,94 €/1kg

Paranus jadrá 1kg
53,88 €
Predajca: DryFruit
53,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov surové, celé 1 kg
47,88 €
Predajca: DryFruit
47,88 €/1kg

Prírodné pekanové orechy 1kg
41,88 €
Predajca: DryFruit
41,88 €/1kg

vlašské orechy 1 kg -PLANET
26,29 €
Predajca: BRAT_PL
26,03 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - Mandľové jadrá lúpané 1kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,88 €
Predajca: DryFruit
35,88 €/1kg

Jadrá makadamových orechov, surové, celé 500g
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Jadrá brazílskych orechov 250g
29,88 €
Predajca: DryFruit
119,52 €/1kg

Gaštany SUŠENÉ JEDLÉ, 1 kg -PLANÉTA
23,79 €
Predajca: BRAT_PL
23,79 €/1kg

Píniové oriešky stredné 500g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,88 €
Predajca: DryFruit
59,76 €/1kg

Bezlepkové kokosové lupienky1kg BIOPLANET
15,79 €
Predajca: BRAT_PL
15,57 €/1kg

Hrozno (sultánky) v horkej čokoláde 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,88 €
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg

Orechovo-ovocná zmes 500g
23,88 €
Predajca: DryFruit
47,76 €/1kg

Píniové oriešky stredné 250g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,88 €
Predajca: DryFruit
71,52 €/1kg

Mandľové jadrá blanšírované - mandľové jadrá lúpané 500g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,88 €
Predajca: DryFruit
35,76 €/1kg

Lieskové orechy 1 kg (2x500 g)
21,69 €
Predajca: BRAT_PL
21,48 €/1kg

PLANETlieskové orechy 350g
18,49 €
Predajca: BRAT_PL
52,08 €/1kg

Lúpané pistácie 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
49,50 €/1kg

Slané pražené mandle 1kg Brat.pl
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,76 €/1kg