Loreal Eye Cream Eye Defence - 14g - S kyselinou hyalurónovou - Proti tmavým kruhom - Kofeín
2%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 30. septembra
Poukaz je aktivovanýLen do 30. septembra
Zľavu poskytuje Lemonbite
Zľavu poskytuje Lemonbite
18,61 €
1 356,43 € / 1l
plus 5,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Očné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Clarins - Double Eye Serum 20ml83,95 €/1kg
83,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Augencreme Valmont DetO2x očný krém10 605,00 €/1l
127,26 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Liftactiv Collagen Specialist Eye Care Krem pod oczy, 15 ml1 118 333,36 €/1kg
33,55 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dermika Placentové Očné sérum proti vráskam, 15 ml1 266,00 €/1l
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

NIVEA - Očný krém - CELLular LUMINOUS630 - Proti tmavým kruhom, opuchom a vráskam - Pre všetky typy pleti - S kyselinou hyalurónovou a kofeínom - 15 ml - 1 ks
3 730,00 €/1l
61,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream očny krém na vrásky a kruhy pod očami 30 ml
533,00 €/1kg
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX - Advanced Snail Peptide Eye Cream 25ml
17,23 €/1kg
17,23 €
Predajca: LaRoseCare

L´Oréal - Age Perfect Eye Cream - Firming Eye Cream 15ml
886,00 €/1l
13,29 €
Predajca: Glamperfeu

NIVEA 4005900925770, Očný krém, Ženy, Proti tmavým kruhom, Energizujúci, Hydratačný, Posilnenie, Kyselina hyalurónová, Rúra, 15 ml
1 177,33 €/1l
17,66 €
Predajca: LAVONIO

Frezyderm Očný krém proti vráskam 15 ml
676,80 €/1l
33,84 €
Predajca: Pharmacygreek

Ostatné - starostlivosť o tvár Ahava B.B.A. Očná starostlivosť proti tmavým kruhom a liftingu
2 558,67 €/1l
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

Celimax The Real Noni vyhladzujúci očný krém proti vráskam a tmavým kruhom 20 ml
1 014,50 €/1l
20,29 €
Predajca: LaRoseCare

Guinot, Guinot, Anti-Ageing, Eye Cream, 15 ml
2 963,33 €/1l
44,45 €
Predajca: Denpoli-Venda

Remescar Korektor na oči a tmavé kruhy 8ml
39 840,00 €/1l
39,84 €
Predajca: Parfumtoi

GARNIER - Skin Naturals Vitamin C Eye Cream 15ml
11,41 €/1kg
11,41 €
Predajca: VISO

Oriflame Novage+ Bright Intense Augencreme 15 ml
1 799,33 €/1l
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Laboratoire ACM, Duolys, Proti tmavým kruhom a nafukovaniu, Očný krém, 15 ml
1 348,67 €/1l
20,23 €
Predajca: NutraBestBG

Bilka Mavrud Age Expert Collagen+ Eye Contour Cream, 25 ml
457,60 €/1kg
11,44 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Medicube PDRN Pink Peptide Eye Cream rozjasňujúci očný krém proti vráskam, opuchom a tmavým kruhom 30 ml
687,33 €/1l
20,62 €
Predajca: Azjasklep
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Loreal Eye Cream Eye Defence - 14g - S kyselinou hyalurónovou - Proti tmavým kruhom - Kofeín
Vyskúšajte transformujúcu silu očnej starostlivosti L'Oréal s očným krémom Eye Defense, ktorý je špeciálne vyvinutý na revitalizáciu jemnej pleti okolo očí. Tento ľahký očný krém skyselinou hyalurónovou a kofeínom pomáha bojovať proti opuchom a tmavým kruhom, aby ste mali svieži a prebudený pohľad. Je ideálny pre aktívny životný štýl, poskytuje nielen okamžité výhody, ale má aj dlhodobý účinok proti jemným vráskam a opuchom.
Prehľad produktov:
L'Oréal Eye Defense je hydratačný očný krém s pokročilým zložením obsahujúcim kofeín a kyselinu hyalurónovú. Táto kombinácia zabezpečuje rýchlu hydratáciu pokožky okolo očí a zároveň redukuje opuchy a vyhladzuje štruktúru pleti. Krém je ideálny pre ženy všetkých vekových kategórií a poskytuje okamžité osvieženie unaveným očiam.
Kľúčové vlastnosti a špecifikácie:
Očný krém Eye Defence ponúka celý rad funkcií navrhnutých tak, aby spĺňali potreby citlivého očného okolia:
- Zníženie opuchov:Očný krém s kofeínom má energizujúci účinok a pomáha redukovať známky únavy.
- Účinok proti jemným vráskam:Kyselina hyalurónová vypĺňa pleť a dodáva jej hladký vzhľad.
- Rozjasňuje tmavé kruhy: Pravidelné používanie redukuje tmavé kruhy a dodáva pleti prebudený vzhľad.
- Ľahká konzistencia: Krém sa rýchlo vstrebáva a nezaťažuje pleť, je ideálny na použitie pod make-up.
- Hypoalergénny: Hypoalergénny, oftalmologicky testovaný očný krém proti starnutiu je vhodný aj pre nositeľov kontaktných šošoviek.
- Hmotnosť: 14 g
- Objemobsahu: 14 ml
- Zloženie kozmetiky: Zoznam zložiek nájdete na obale výrobku.
- Model: Očná ochrana
- Obsah balenia: 1 x nočný krém proti vráskam
- Cieľová skupina: Ženy
Očný krém Eye Defense obsahuje tieto účinné látky: kofeín, ktorý stimuluje mikrocirkulačný systém a opuchy; kyselinu hyalurónovú, ktorá viaže vlhkosť a zlepšuje pružnosť pleti; jojobový olej a výťažok z ovsa, ktoré upokojujú a vyživujú jemnú pokožku okolo očí. Táto kombinácia poskytuje komplexnú starostlivosť a chráni pleť pred poškodením vplyvom životného prostredia.
Výhody a použitie:Očný krém na unavené oči je ideálny pre každého, kto hľadá rýchly a účinný prípravok na redukciu opuchov a tmavých kruhov. Je vhodný na každodenné použitie, ako aj na špeciálne príležitosti, pri ktorých sa vyžaduje svieži vzhľad. Tento vyhladzujúci očný krém je ideálny pre ženy, ktoré sú na cestách a chcú chrániť svoju pleť pred prvými príznakmi starnutia.
Výhody produktu:
- Rýchly účinok: okamžitá redukcia opuchov a rozjasnenie očného okolia.
- Dlhodobé výsledky: Pravidelné používanie pomáha vyhladiť jemné vrásky a zlepšiť štruktúru pleti.
- Zloženie šetrné k pleti: Ideálne pre citlivú pleť a nositeľov kontaktných šošoviek.
- Všestranný: Možno ho používať ráno aj večer.
- Perfektný podklad pod make-up: Ľahká konzistencia zabraňuje zvaľovaniu pod korektor.
Prečo si vybrať tento produkt:Očný krém L'Oréal Eye Defense je dokonalým riešením pre všetkých, ktorí trpia opuchmi proti tmavým kruhom a hľadajú hydratačný očný krém, ktorý sa rýchlo vstrebáva a zároveň prináša dlhotrvajúce výsledky. Investujte do starostlivosti o svoje oči a užite si svieži a žiarivý pohľad s týmto jedinečným očným krémom proti starnutiu.
- Model
- Eye Defense
- Hmotnosť
- 14 g
- Objem
- 14 ml
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Výrobca
- L'Oréal
- Rozsah dodávky
- 1 x nočný krém proti vráskam
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0071249721018071249721018
- Model
- Eye Defense
- Hmotnosť
- 14 g
- Objem
- 14 ml
- Zloženie
- Zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku.
- Výrobca
- L'Oréal
- Rozsah dodávky
- 1 x nočný krém proti vráskam
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0071249721018071249721018
Hodí sa k tomu

Estée Lauder Pokročilý Nočný Reparačný Krém na Oči, 15 ml
3 004 500,08 €/1kg
60,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

La Prairie Skin Caviar Luxe očný krém 20ml
16 669,00 €/1l
333,38 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

La Mer The Eye Concentrate, Očný koncentrát, 15 ml, Unisex, Proti tmavým kruhom, Proti vráskam, Revitalizačný, Univerzálna pleť, Hrniec
9 252,00 €/1l
138,78 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Očný krém Dr. Melaxin s vápnikom na zakrytie tmavých škvŕn
155,83 €/1kg
18,70 €
Predajca: NutraBestBG

Očný krém HSR Lifting (očný krém) 30ml
1 949,33 €/1l
58,48 €
Predajca: VISO

Crystal retinal 6 (30 ML) - Super silné nočné sérum proti vráskam s 0,06% retinaldehydu
3 492,33 €/1l
104,77 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Filorga Time Filler Eyes očný krém 15ml
4 758,00 €/1l
71,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Sinoz Avocado Bomb Očný krém 15 ml – Hydratácia a sviežosť pre oblasť okolo očí – s avokádovým olejom, kyselinou hyalurónovou, niacinamidom, lipozomálnym kofeínom
1 193,33 €/1l
17,90 €
Predajca: Exporgin

Očná starostlivosť - krém 15ml
1 666,00 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Guerlain Creme Guerlain Orchidée Impériale Očný krém s molekulárnym koncentrátom
9 342,50 €/1l
186,85 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Hauschka Denný hydratačný očný krém 12,5 ml
1 360,50 €/1kg
27,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Clarins - Double Eye Serum 20ml
83,95 €/1kg
83,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Prestige Le Concentre Yeux, Očný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti únave, Svietiace, regeneračné, Vyhladenie, Hrniec, #13892/A AQUA (WATER) ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ● METHYL TRIMETHICONE ● DIPHENYL...
10 696,00 €/1l
160,44 €
Predajca: Parfumtoi

Remescar Korektor na oči a tmavé kruhy 8ml
39 840,00 €/1l
39,84 €
Predajca: Parfumtoi

Eisenberg Żel pod oczy z efektem liftingującym przeciw obrzękom, 30ml
1 698,33 €/1l
50,95 €
Predajca: Glamperfeu

Smart Clinical Repair™ Očný krém na korekciu vrások 30 ml
1 952,67 €/1l
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye Cream 10 ml
1 645,00 €/1l
16,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

AXIS-Y Vegánske kolagénové sérum na oči 10 ml
1 905,00 €/1l
19,05 €
Predajca: LaRoseCare

Nivea, Korektor pre oči 3v1 03 tmavý, 4 ml
5 997,50 €/1l
35,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nuxe, Nuxuriance Gold, Osviežujúci Očný Balzam, 15 ml
1 495 000,04 €/1kg
29,90 €
Predajca: VISO

SEOUL 1988 Eye Cream: Retinal Liposome 4% + Fermented Bean očný krém s retinolom 30 ml
533,00 €/1l
15,99 €
Predajca: Azjasklep

Kiss My Face - Magnetic Lash (1 pair) - Magnetic lashes
16,69 €/1kg
16,69 €
Predajca: VISO

TIME CONTROL 7+ Anti-aging prístroj pre oblasť očí a kontúry tváre 1 jednotka
116 469,99 €/1l
116,47 €
Predajca: Parfumtoi

Isdin Isdinceutics K Ox Eyes 15g
2 896,00 €/1l
43,44 €
Predajca: Parfumtoi

StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct očný krém 15 ml
2 580,00 €/1l
38,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

StriVectin Intenzívny očný koncentrát proti vráskam Plus 30 ml
1 323,67 €/1l
39,71 €
Predajca: PerfumTraders

VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Očná Krém 15 ml - Očná krém s obsahom kolagénu, peptidov, niacínamidu a kyseliny hyalurónovej
1 850,67 €/1l
27,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml
228,57 €/1l
24,00 €
Predajca: MAGUHAAR

CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
1 082,86 €/1l
15,16 €
Predajca: BRASTYGroup
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
4% od 2 ks


5% od 2 ks



Doprava zdarma
2% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
2% od 2 ks

Juvena Zázračný očný krém 20ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,83 €
Predajca: PerfumTraders
1 491,50 €/1l

Inspira cosmetics med 4160 očný krém redukuje tmavé kruhy a opuchy 15 ml
58,00 €
Predajca: mk-tronic
3 866,67 €/1l

MARY KAY Očný krém Volu-Firm Eye Renewal Cream Očný krém proti vráskam, 14 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
54,48 €
Predajca: lithuaniashop
3 891,43 €/1kg

Mary Kay Rebuilding Volu-Firm TimeWise Repair Augencreme 14g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,65 €
Predajca: lithuaniashop
1 133 000,03 €/1l

Kofeínová tyčinka na očné okolie Aliver - 3 g
10,70 €
Predajca: Aliver
107,00 €/1kg

Intenzívny ošetrujúci koncentrát z bielej ryže pod oči - WHITE RICE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
866,67 €/1l

Denné a nočné ošetrujúce očné sérum SAL & SAFFRON
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
833,33 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: MAGUHAAR
228,57 €/1l

La Mer Omladzujúci očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
176,75 €
Predajca: PerfumTraders
11 783,33 €/1l

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
76,31 €
Predajca: YourFragrance
2 543,67 €/1l

MARY KAY TimeWise očný krém 14 g
42,12 €
Predajca: lithuaniashop
3 008,57 €/1kg

Augencreme Valmont DetO2x očný krém



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
127,26 €
Predajca: PerfumTraders
10 605,00 €/1l

Dior Capture Totale Očný krém 15ml
101,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 733,33 €/1l

Babor SeaCreation Očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
7 137,33 €/1l

Hondroten – krém na starostlivosť o kĺby pre aktívny komfort kĺbov – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1kg

Medik8 - C-Tetra Eye Radiance Serum - Oční sérum 7ml
52,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
52,60 €/1kg

Nivea, Korektor pre oči 3v1 03 tmavý, 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
5 997,50 €/1l

Powercell Skinmunity rozjasňujúci očný krém 15ml
89,89 €
Predajca: PerfumTraders
5 992,67 €/1l