3,5



Na základe 2 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Hmotnosť:
600 g- 200 g
- 600 g
- 1200 g
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru25,90 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
EDUSCHO Espresso Intenso zrnková káva 1kg23,52 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba92,50 €/1kg
18,50 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Crema, rozpustná káva, instantná káva, sklenená nádoba, 3 x 200 g
63,87 €/1kg
38,32 €
Predajca: Ambiente-3000

Jacobs Kronung, 100 g, Káva, 1 kusov, Nádoba
85,10 €/1kg
8,51 €
Predajca: Megasam24PL

Whisky instantná káva 1kg
45,99 €/1l
52,48 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,99 €
Predajca: Crownseller

Jacobs 3v1 Mild rozpustná káva, instantná káva, rozpustná zrnková káva, 3 x 10 tyčiniek
54,92 €/1kg
18,29 €
Predajca: Ambiente-3000

Nescafé Gold mild | instantná káva | 200g nádoba
114,00 €/1kg
22,80 €
Predajca: somnia24

Whisky instantná káva 10kg
39,60 €/1l
419,98 €
-23,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
395,99 €
Predajca: Crownseller

Vanilková instantná káva 10 kg
39,60 €/1l
419,98 €
-23,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
395,99 €
Predajca: Crownseller

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Rumová instantná káva 10kg
39,60 €/1l
419,98 €
-23,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
395,99 €
Predajca: Crownseller

Naturatacappuccino, instantná obilná káva (12 x 175 g)
48,51 €/1kg
101,88 €
Predajca: taleoo

Jacobs Kronung Decaff Káva bez kofeínu, rozpustná, 100 g
39 425,00 €/1kg
15,77 €
Predajca: Katomix

JACOBS rozpustná káva 3v1 MILD 12 x 10 tyčiniek rozpustná káva instantná káva
30,81 €/1kg
41,04 €
Predajca: Ambiente-3000

Rumová instantná káva 1kg
45,99 €/1l
52,48 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,99 €
Predajca: Crownseller

Nescafé Decafe Oploskoffie, bez kofeínu, 100 g, instantná káva
162,60 €/1kg
16,26 €
Predajca: Pantry_Intl

Angrešt instantná káva 1kg
45,99 €/1l
52,48 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,99 €
Predajca: Crownseller

Instantná káva Whiskey 500g
67,98 €/1l
39,88 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: Crownseller
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jacobs Mild, rozpustná káva, instantná káva, sklenená nádoba, 200 g:
Jacobs Mild je rozpustná instantná káva, ktorá sa vyznačuje mimoriadne jemnou a vyváženou chuťou. Vybrané odrody kávy z rôznych pestovateľských oblastí a šetrné spracovanie zaručujú jemne aromatický, lahodný zážitok z kávy s typickou lahodnou vôňou Jacobs. Je ideálna na každodenné vychutnávanie – či už doma, v kancelárii alebo na cestách.
- Jemná, lahodná vôňa pre mimoriadne vyvážený zážitok z kávy
- Vyrobená z vybraných odrôd kávy z rôznych pestovateľských oblastí
- Šetrne spracované pre jemne vyvážený chuťový profil
- Rýchla a jednoduchá príprava – stačí zaliať horúcou vodou
- Ideálna na každodenné použitie, do kancelárie, na cesty alebo na spontánne kávové prestávky
- Harmonická, jemná chuť bez silnej horkosti
- Vystačí na cca 112 šálok
Príprava: Do šálky nasypte jednu kopcovitú lyžičku kávy, zalejte horúcou, nie vriacou vodou a vychutnajte si.
Pokyny na skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Výrobca / Vyrobené pre:
JACOBS Douwe Egberts, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam – Holandsko
Jacobs Mild je rozpustná instantná káva, ktorá sa vyznačuje mimoriadne jemnou a vyváženou chuťou. Vybrané odrody kávy z rôznych pestovateľských oblastí a šetrné spracovanie zaručujú jemne aromatický, lahodný zážitok z kávy s typickou lahodnou vôňou Jacobs. Je ideálna na každodenné vychutnávanie – či už doma, v kancelárii alebo na cestách.
- Jemná, lahodná vôňa pre mimoriadne vyvážený zážitok z kávy
- Vyrobená z vybraných odrôd kávy z rôznych pestovateľských oblastí
- Šetrne spracované pre jemne vyvážený chuťový profil
- Rýchla a jednoduchá príprava – stačí zaliať horúcou vodou
- Ideálna na každodenné použitie, do kancelárie, na cesty alebo na spontánne kávové prestávky
- Harmonická, jemná chuť bez silnej horkosti
- Vystačí na cca 112 šálok
Príprava: Do šálky nasypte jednu kopcovitú lyžičku kávy, zalejte horúcou, nie vriacou vodou a vychutnajte si.
Pokyny na skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Výrobca / Vyrobené pre:
JACOBS Douwe Egberts, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam – Holandsko
- Zloženie
- Jacobs Mild, rozpustná káva, instantná káva, sklenená nádoba, 200 g:Rozpustná káva z kávových zŕn, lyofilizovaná
- Hmotnosť
- 600 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DOUWE EGBERTS, Oosterdoksstraat 80, NL-1011 DK Amsterdam, Niederlande
- Obchodný názov
- Rozpustné kávové zrná, sušené mrazom
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- JAC252_03
- EAN kód
- 4260700365007
- Zloženie
- Jacobs Mild, rozpustná káva, instantná káva, sklenená nádoba, 200 g:Rozpustná káva z kávových zŕn, lyofilizovaná
- Hmotnosť
- 600 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DOUWE EGBERTS, Oosterdoksstraat 80, NL-1011 DK Amsterdam, Niederlande
- Obchodný názov
- Rozpustné kávové zrná, sušené mrazom
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- JAC252_03
- EAN kód
- 4260700365007
Hodí sa k tomu

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

Jacobs Gold – 500 g instantnej kávy pre automaty
51,36 €/1kg
26,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,68 €
Predajca: Megasam24PL

Krüger Cappuccino Fein & Cremig 350g
5,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
64,48 €/1l
30,95 €
Predajca: HerbsHelp

HEARTS Cappuccino s jemným nádychom kakaa 10 x 1kg balenie, čokoládová príchuť s jemnou penou
5,50 €/1kg
55,00 €
Predajca: Euroshare

Dallmayr Gold instantná zrnková káva aromatická jemná v nádobe 200g
72,35 €/1kg
14,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ORGANO Instant Gourmet Čierna káva s pridaním Ganoderma Lucidum
304,67 €/1kg
31,99 €
Predajca: OrganoEurope

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g
36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rodina Tchibo – 6 x 200 gramov
66,83 €/1l
80,20 €
Predajca: Katomix

Instantná káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
45,10 €/1kg
4,51 €
Predajca: Zyrafka

Káva Inka zrná 200 g
3,24 €/1kg
5,46 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,89 €
Predajca: Katomix

HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantnej kávy v prášku
7,54 €/1kg
7,54 €
Predajca: Katomix

SCO No 306 Cappuccino Original s jemným nádychom kakaa 1000g
7,06 €/1kg
7,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta 7215 Gastro Topping – smotana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
18,52 €/1kg
18,52 €
Predajca: somnia24

Instantná káva z obilnín – škorica a kardamóm, 125 g | NATURATA
50,32 €/1kg
9,21 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: taleoo

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
83,84 €
Predajca: Store-Germany

Nescafe Gold Espresso Intense Aroma rozpustná káva Arabica 100g
87,10 €/1kg
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
12 570,00 €/1kg
12,57 €
Predajca: superbrandshop

KRÜGER Family Cappuccino Karamelizované pistácie (1x500g.)
27,16 €/1kg
14,28 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,58 €
Predajca: AllYouNeed

Niederegger Mliečna káva s príchuťou marcipánu 10 sáčkov 200g
29,15 €/1kg
5,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Idea Coffee Gold Express
67,45 €/1kg
13,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Instant Cappuccino - Vegan Dose 225g | MOUNT HAGEN
26,62 €/1kg
9,91 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: taleoo

Jacobs Crema Instantná káva 200 g x 2 kusy
19,85 €/1kg
14,09 €
Predajca: Katomix

JACOBS Kaffeeplus bielidlo do kávy 4031683 1kg
61,76 €/1kg
61,76 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru
25,90 €
Predajca: Exporgin

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Venessa Coffee Creamer VCC 35 - 1 kg instantnej kávovej smotany
5,39 €/1kg
5,39 €
Predajca: Euroshare

Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g vrecko) + usy blok
12,38 €/1kg
44,68 €
Predajca: AllYouNeed

Instantná káva G7 (Coffeemix 3 v 1)
29,75 €/1kg
9,52 €
Predajca: LAVONIO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
výborná rozpustná káva
Hmotnosť 0,6 kg
Rozpustná káva Jacobs je naozaj dobrá.
Hodnotenie z 26. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1,2 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
25,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
68,50 €/1kg

Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg