5,0



Na základe 1 hodnotenia
Vitamín C 3 kg, prášok, čistá L-kyselina askorbová, 100% čistý, vegánsky produkt, podporuje imunitný systém
32,38 €
10,79 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5% od 2 ks





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1








5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3





3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3

Ďalšie informácie o reklame
LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet220,19 €/1kg
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Ďalšie informácie o reklame
KBruShop Farmasi Spirulina Nutriplus 60 tabliet462,84 €/1l
33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Prírodné antioxidanty - 300g I Antioxidanty I Multivitamín I Vitamíny I Minerály I Zdravie I Imunitný systém I Fitness92,70 €/1l
27,81 €
Predajca: PEAK

Ďalšie informácie o reklame
GutPRO – Prášok s obsahom šupiek skoroceli, laktátu vápenatého a prášku z divokých ríbezlí – 150 g118,20 €/1l
17,73 €
Predajca: Nutrisslim

Vitamín C 1000 mg, 120 dávok, prášok. Podporuje imunitný systém a dodáva energiu
84,53 €/1l
12,68 €
Predajca: UNUVI

Biostile Q10 + Selén – mikrokapsulovaný, posilňuje imunitný systém a zdravie buniek
2 587,65 €/1l
43,99 €
Predajca: Biostile

Borax prášok tetraboritan sodný čistý vegánsky Erdling 380 g
93,45 €/1kg
35,51 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz čistý kolagén v prášku, 200 g prášku
42,39 €/1kg
11,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vegavero Komplex tráviacich enzýmov | 180 kapsúl | Enzýmový komplex s papainom a bromelaínom | vegánsky produkt
707,13 €/1kg
56,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Casida Vitamín D3 kvapky Vital 5000 I.U. podporuje imunitný systém, 50 ml roztok
442,20 €/1l
22,11 €
Predajca: AbisZ-Markt

Výživový komplex - imunitný systém 21,2 g
615,50 €/1kg
12,31 €
Predajca: taleoo

Biostile B-Complex + Silicium – Podporuje energiu, pokožku a nervový systém
933,00 €/1l
27,99 €
Predajca: Biostile

Draslík, vápnik + fosfor
14 390,00 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Canea Vitamín C v prášku Kyselina askorbová, 100 g prášku
35,80 €/1kg
4,26 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz Green Superfood čistý prášok 600 g
76,52 €/1l
45,91 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamín C 160 mg Acerola extrakt čisté vegánske kapsule 180 kapsúl
143,40 €/1l
20,65 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz kolagén v prášku čistý 500 g
55,96 €/1kg
27,98 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Calcium 400 mg vegánske tablety, 180 tabliet
67,28 €/1kg
17,56 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz systém L-ARGININ VITAL 3.000, 120 kapsúl
154,30 €/1kg
28,70 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamín C - kyselina L-kyselá - kyselina askorbová v prášku 500g TARGROCH
4 590,00 €/1kg
4,59 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GiDeli Vitamín C prášok – Čistý L-askorbátový prášok potravinárskej kvality
Vysoko čistý L-askorbátový prášok vo forme jemného prášku na podporu imunitného systému, tvorby kolagénu a ochrany buniek. Prášok GiDeli Vitamín C je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitný a nefalšovaný doplnok do svojej každodennej stravy. Náš produkt je 100 % tvorený čistým L-askorbátom, úplne bez umelých prísad, plnív alebo zvýrazňovačov chuti. Vďaka svojej vynikajúcej rozpustnosti je skutočným všestranným produktom pre rôzne použitia.
Vaše výhody na prvý pohľad:
100 % čistý L-askorbát: Získate produkt v kompromisnej čistote a potravinárskej kvalite. Bez prísad, konzervačných látok alebo syntetických separačných prostriedkov.
Imunitný systém a ochrana buniek: Vitamín C je esenciálny antioxidant, ktorý posilňuje imunitnú obranyschopnosť a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Podpora tvorby kolagénu: Vitamín C zohráva kľúčovú úlohu v prirodzenej syntéze kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre normálnu funkciu pokožky, kostí, chrupaviek a ciev.
Vynikajúca rozpustnosť: Jemný prášok sa okamžite a bez zanechania zvyškov rozpúšťa vo vode, ovocných džúsoch alebo smoothie, čo umožňuje presné a jednoduché použitie.
Všestranný produkt: Či už ako doplnok do potravín, na konzerváciu ovocia alebo ako ingrediencia do domácich kozmetických produktov, možnosti použitia sú takmer neobmedzené.
Použitie a oblasti použitia
Vďaka svojej vysokej čistote a jemnej štruktúre je prášok GiDeli Vitamín C extrémne flexibilný a dá sa použiť rôznymi spôsobmi:
Doplnok stravy: Malé množstvo pridajte do vody alebo džúsu, aby ste podporili každodennú vitalitu a uspokojili potreby organizmu.
Smoothies a nápoje: Ideálne doplnenie čerstvých džúsov, ktoré podporuje prirodzený obsah vitamínov.
V kuchyni: Perfektne ako antioxidant na ochranu nakrájaného ovocia pred zhnednutím alebo na obohatenie jedál.
Kozmetika a starostlivosť: Vhodné na výrobu čerstvých pleťových sér alebo peelingov, ktoré podporujú štruktúru pokožky.
Informácie o produkte a kvalita
| Značka: | GiDeli |
| Produkt: | Prášok vitamínu C (čistá L-kyselina askorbová) |
| Zloženie: | 100 % L-kyselina askorbová |
| Vlastnosti: | Vhodné pre vegánov, bez gluténu, bez GMO, potravinárska kvalita |
| Skladovanie: | Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred svetlom. |
Upozornenie: Odporúčanú dennú dávku nesmie byť prekročená. Doplnky stravy nie sú náhradou vyváženej a pestrá stravy.
GiDeli – Kvalita z vášne. Dôverujte čistým živinám pre každodennú podporu imunity a pre aktívny životný štýl!
- Zloženie
- 100 % kyselina L-askorbová
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Obchodný názov
- Výživové doplnky, vitamín C v prášku
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Denne užívajte jednu dávku (napríklad 1000 mg) rozpustenú vo vode alebo v džúse
- EAN kód
- 5906168807060
- Zloženie
- 100 % kyselina L-askorbová
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Obchodný názov
- Výživové doplnky, vitamín C v prášku
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Denne užívajte jednu dávku (napríklad 1000 mg) rozpustenú vo vode alebo v džúse
- EAN kód
- 5906168807060
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Nástenný držiak na TV
30,00 €
Predajca: Kokiska

Vitamín C 1 kg, prášok, čistá L-kyselina askorbová, 100% čistý, vegánsky produkt, podporuje imunitný systém
16,78 €/1kg
16,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Vitamín C 5 kg, prášok, čistá L-kyselina askorbová, 100% čistý, vegánsky produkt, podporuje imunitný systém
8,88 €/1kg
44,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Vitamín C 10 kg, prášok, čistá L-kyselina askorbová, 100% čistý, vegánsky produkt, podporuje imunitný systém
8,40 €/1kg
83,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Vitamín C 20 kg, prášok, čistá L-kyselina askorbová, 100% čistý, vegánsky produkt, podporuje imunitný systém
8,40 €/1kg
167,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Bestway 58497, Pieskový filter, Čierna, Oranžová, Biela, Nadzemný bazén, 5700 L, 1100 L, 42300 L
292,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Merax Boxspring posteľ 140x200 cm so zásuvkami bez spodnej dosky, čalúnená posteľ s kovovým rámom s lamelovým roštom a veľkým úložným priestorom, funkčná manželská posteľ, sivá
552,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Intex 28684, Elektrický ohrievač, Šedá, IPX5, AC, 230 V, 3,46 kg
103,47 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

LVHOM Čalúnená posteľ 160x200cm s LED&USB, manželská posteľ s podnožou, posteľ pre mladých s čelom, úložná posteľ s lamelovým roštom, posteľ s pružinovým boxom tmavosivá
593,99 €
-48,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
545,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LVHOM

Milton & Oldbrook knižnica 4 priehradky Kells White
64,00 €
Predajca: Zesso

Záhradné hojdacie kreslo ANDREWS - šedé
235,00 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
230,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

EMKE Radiátor Plochý Kompaktný dizajn Panelový radiátor Vertikálny Jednovrstvový Stredový pripojenie 60x30cm 210W Biely Úspora miesta bez vykurovacieho telesa
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE

Siemens KU20ZSX0, Predné dvere, Siemens, Chladnička, Refrigerator / freezer combinations, Strieborná, Nerezová oceľ
295,00 €
Predajca: HAI-END

Yakimz 3x2x2m Kurník Výbeh pre zvieratá Výbeh pre voľne žijúce zvieratá s PE tieniacou strechou, pozinkovaným oceľovým rámom, vonkajším oplotením Používa sa pre kurčatá, hydinu, malé zvieratá
190,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Komoda ESTELA M6 120 - biela
123,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Bestway 58486, Pieskový filter, Čierna, Oranžová, Biela, Nadzemný bazén, 9800 L, 1100 L, 66600 L
218,69 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Psia búda drevená Psia búda pevná odolná voči poveternostným vplyvom osemdrevná izolovaná L, farba: L palisander
131,94 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Wolketon WPC terasové dlaždice Drevoplast 12er 2m2 dlaždice 30x60 cm terasové dlaždice kliknite na dlaždice balkónové dlaždice vodotesné
4,35 €/1kg
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

STILVORA konferenčný stolík LED bočný stolík s úložnou funkciou, rozkladací stolík so zásuvkou a LED osvetlením, s ovládaním cez mobilnú aplikáciu Bluetooth, čierny
145,99 €
Predajca: STILVORA

Elektrický radiátor Sanos Sannover 500 W
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Sun-Chauffage

Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Belini kuchynská linka kuchynský blok Alice - kuchynský nábytok 240 cm kuchynská linka na mieru plne vybavená bez elektrospotrebičov s nástennými a spodnými skrinkami, bez pracovnej dosky, matná biela
847,00 €
Predajca: Belini

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palcový bicykel pre dievčatá mužov a ženy 21 rýchlosť (6 rýchlosť pre 20 palcov) Holland mestský bicykel
289,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 5 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy BI7195, 7195



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
33,79 €
Predajca: medpak_shop
168,95 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

BESTLAB BestBiotic (podpora črevnej mikroflóry) 30 kapsúl



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,39 €
Predajca: medpak_shop
66,78 €/1l

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Curcuma Complex – 30 kapsúl | Doplnok stravy k dennej strave



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
1 900,00 €/1kg