5,0



Na základe 1 hodnotenia
Čierne korenie mleté, 3 kg, prášok, korenie, varenie, prírodné, aróma, GiDeli
57,58 €
19,19 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Čierne korenie a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kotanyi korenie čierne mleté hromadné spotrebiteľské stravovanie 630g43,07 €/1kg
31,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Fuchs Bunter Pfeffer celé zelené biele čierne korenie 1000g42,14 €/1kg
42,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Mleté čierne korenie 500g Brat.pl14,93 €/1kg
7,69 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Mlynček na sečuánske korenie 20 g99,80 €/1l
4,99 €
Predajca: PHRoyal

Čierne korenie 3 kg, celé korenie, korenina, na varenie, prírodné, GiDeli
18,33 €/1kg
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Kotányi Čierny mletý korenie 17 g
56,00 €/1kg
2,11 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,12 €
Predajca: Katomix

Prymat Mleté korenie 1 kg
27,25 €/1kg
36,70 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,16 €
Predajca: Megasam24PL

Ale! Mleté čierne korenie, 200 g
38,63 €/1kg
12,39 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,27 €
Predajca: Megasam24PL

Mleté čierne korenie 1 kg, aromatické prírodné korenie, kvalita 1 Premium
279,80 €/1l
13,99 €
Predajca: PHRoyal

Kot Mleté čierne korenie 70 g
34,29 €/1kg
4,06 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,40 €
Predajca: Megasam24PL

Kamis drvené čierne korenie 250 g
58,59 €/1kg
18,17 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: Katomix

CYK Mleté čierne korenie 800 g
28,62 €/1l
29,22 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,90 €
Predajca: Megasam24PL

Mleté sečuánske korenie 25 g
0,12 €/1kg
2,99 €
Predajca: PHRoyal

Zmes korenia - mlynček na korenie 40g
110,25 €/1kg
4,41 €
Predajca: taleoo

Fuchs Professional Pepper čierne celé korenie horúce 500g
40,44 €/1kg
20,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čierne mleté aromatické korenie 250 g trieda 1 v opakovane použiteľnej plechovke
79,80 €/1l
3,99 €
Predajca: PHRoyal

Huls Lekker Gekruid čierne korenie 100 g – aromatické a čerstvo namleté
70,20 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl

Bio čierne korenie, 1 kg
41,30 €/1kg
41,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

ČIERNE PORENIE Mleté, BEZLEPKOVÉ,100 g - PÄŤ PREMEN
0,06 €/1kg
6,12 €
Predajca: Biogo

Sonnentor 00880, Zrnkové korenie, 55 g, čierne korenie
54,18 €/1kg
2,98 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GiDeli Mletý čierny korenie – prémiová kvalita pre kuchyňu a gastronómiu
100 % čisté mleté čierne korenie – intenzívna aróma a okamžitá pikantnosť v praktickom, znovuuzatvárateľnom obale so stabilným dnom.
Mleté čierne korenie GiDeli je ideálna voľba pre všetkých, ktorí si cenia rýchlu a konzistentnú chuť v svojej kuchyni. Vďaka jemnému mletiu korenie okamžite rozvinie svoju plnú arómu a rovnomerne sa rozloží vo vašich jedlách. Či už ho používate na dochucovanie omáčok, mäsových jedál alebo na dochucovanie pri stole – naše mleté korenie ponúka maximálnu efektivitu a autentickú chuť v profesionálnej kvalite.
Vaše výhody na prvý pohľad:
PRÍRODNÁ KVALITA SUROVÍN: Zloženie 100 % z čistého čierneho korenia. Bez plnív, umelých aróm alebo separačných prostriedkov pre autentický zážitok z dochucovania.
OKAMŽITÉ UVOĽNENIE ARÓMY: Vďaka jemnému mletiu korenie okamžite rozvinie svoju výraznú pikantnosť po pridaní – nie je potrebné mlieť alebo používať mlynček.
UNIVERZÁLNE A PRAKTICKÉ: Ideálne pre každodennú kuchyňu, reštaurácie alebo zásoby. Jemná textúra zaisťuje dokonalú kombináciu so všetkými ingredienciami.
ROVNOMERNÉ DOCHUCENIE: Perfektne vhodné na marinády, zálievky a svetlé aj tmavé omáčky, kde je žiaduca jemná štruktúra bez hrubých častíc.
PROFESIONÁLNA KVALITA: Bezpečne zabalené pre jednoduché dávkovanie, úsporné skladovanie a dlhodobú čerstvosť.
Rôznorodé možnosti použitia
Mleté čierne korenie je nenahraditeľné základné korenie pre každé chutné jedlo:
Omáčky a zálievky: Výborne sa viaže do krémových omáčok, vinaigrettes a marinád.
Mäsové a rybie jedlá: Ideálne na natretie grilovaného mäsa alebo na priame dochucovanie jedál z panvice.
Polievky a guláše: Dodáva vašim jedlám okamžitú, rovnomernú základnú pikantnosť a aromatickú hĺbku.
Korenie na stôl: Perfektná voľba na dochucovanie priamo na servírovacom tanieri alebo na naplnenie koreníkov.
Vlastnosti a skladovanie
Kvalitné balenie chráni jemný prášok pred vlhkosťou a stratou arómy.
PRAKTICKÉ POUŽÍVANIE: Stabilný obal umožňuje jednoduché odmerovanie a po každom použití sa dá bezpečne uzavrieť.
OPTIMÁLNA OCHRANA ARÓMY: Špeciálna bariérová fólia chráni korenie pred svetlom a vzduchom, čím sa zachováva jeho pikantnosť a aróma až do poslednej gramu.
OPAKOVANE UZATVÍRATEĽNÉ: Integrovaný uzatvárateľný systém zaručuje hygienickú čistotu a čerstvosť pri každom použití.
Informácie o produkte a detaily
| Značka: | GiDeli |
| Produkt: | Čierne korenie (mleté) |
| Zloženie: | 100 % čierne korenie |
| Vlastnosti: | Vhodné pre vegánov, 100 % prírodné, bez glutamánu sodného, jemne mleté |
| Skladovanie: | Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste. |
Priemerné nutričné hodnoty (na 100 g)
Energia: 1050 kJ / 251 kcal | Tuky: 3,3 g (z toho nasýtené: 1,0 g) | Sacharidy: 38,6 g (z toho cukry: 0,6 g) | Vláknina: 25,3 g | Bielkoviny: 10,4 g | Soľ: 0,05 g
GiDeli – Korenie s vášňou. Dôverujte prvotriednej kvalite mletia pre vašu kuchyňu!
- Zloženie
- 100% čierne korenie
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Obchodný názov
- Čierne korenie, mleté
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168828218
- Zloženie
- 100% čierne korenie
- Hmotnosť
- 3000 g
- Potravinársky podnik
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Obchodný názov
- Čierne korenie, mleté
- Výrobca
- EAN kód
- 5906168828218
Hodí sa k tomu

Allit 456213, Úložný kôš, Červená, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Jednofarebné, Vnútorný, Univerzálne
12,63 €
Predajca: somnia24

Čierny mletý korenie, 1 kg, prášok, korenina, varenie, príloha, aróma, GiDeli
20,99 €/1kg
22,77 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

8 kusov E3 prepravky na mäso červené prepravky Eurobox potravinársky bezpečný mäsiarsky box skladovací box plastová vaňa plastové stohovateľné skladovacie prepravky 60 x 40 Kingpower
191,99 €
Predajca: Lagento_GmbH

Kuchynský krájač, elektrický krájač, kuchynský robot, misa 6 l
437,26 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je super
Všetko je v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mleté čierne korenie 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,94 €/1kg

Farebné korenie – 500 g
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,32 €/1l

Zelené korenie 500g Brat.pl
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
36,52 €/1kg

Biele korenie 500g Brat.pl
10,89 €
Predajca: BRAT_PL
20,94 €/1kg

Timutský korenie z Nepálu 100 g Citrus 'Sichuanské korenie' Zanthoxylum
9,99 €
Predajca: PHRoyal
199,80 €/1l

Fuchs Bunter Pfeffer celé zelené biele čierne korenie 1000g
42,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
42,14 €/1kg

Zrnká čierneho korenia VMLYNU 90 g - DARY NATURY
9,39 €
Predajca: BRAT_PL
9 390,00 €/1l

Kotanyi korenie čierne mleté hromadné spotrebiteľské stravovanie 630g
31,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,07 €/1kg

Čierne korenie 500g Brat.pl
8,09 €
Predajca: BRAT_PL
77,79 €/1kg

Mleté čierne korenie 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
14,93 €/1kg

Vybrané prémiové zelené korenie 110 g v opakovane použiteľnej plechovke
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Aromatické ružové korenie s červenými zrnami, 100 g
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Mlynček na sečuánske korenie 20 g
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Špeciálne korenie Block House Steak Pepper v plechovke 200g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(18)Počet hodnotení: 18
13,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
69,60 €/1kg

BEZLEPKOVÉČIERNE PORENIE 100 g - PÄŤ PREMEN



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,81 €
Predajca: Biogo
58,10 €/1kg

Mleté sečuánske korenie 25 g
2,99 €
Predajca: PHRoyal
0,12 €/1kg

Červené korenie 100g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,29 €
Predajca: BRAT_PL
29,91 €/1kg

Mleté čierne korenie značky Royal 200g Premium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: PHRoyal
59,80 €/1l

Fuchs kajenské korenie mleté z jemne mletých odrôd chilli 1000g
23,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,70 €/1kg

Citrónový korenie 100 g, aromatické, na ryby a zeleninu, korenie prémiovej kvality
1,99 €
Predajca: PHRoyal
39,80 €/1l