Hnedé ľanové semienka 5 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli

17,88 €

3,58 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

št 1. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Obilniny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Mleté ľanové semienko 1kg Brat.pl
Mleté ľanové semienko 1kg Brat.pl
3,02 €/1kg
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pohánkové vločky 250 g PROBIO
Pohánkové vločky 250 g PROBIO
39,96 €/1kg
12,99 €
-23%
9,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre mleté ľanové semienko s vysokým obsahom vlákniny jemne orieškové 200g
mleté ľanové semienko s vysokým obsahom vlákniny jemne orieškové 200g
10,05 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Špaldová krupica 500g
Špaldová krupica 500g
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Hnedé ľanové semienka 5 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
Hnedé ľanové semienka 5 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
4,79 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Zlaté ľanové semienka 3 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
Zlaté ľanové semienka 3 kg, celé zrná, vegánske, prírodné, s vysokým obsahom vlákniny, na pečenie, GiDeli
6,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Leinsaat (lnené semienka), hnedé, celé, 500 g | PURAL
Leinsaat (lnené semienka), hnedé, celé, 500 g | PURAL
6,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Hnedé proso celé - klíčiace 1kg
Hnedé proso celé - klíčiace 1kg
7,58 €/1kg
7,58 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Smaakt Haverzemelen 500 g – Vysoko kvalitné ovsené otruby, vegánske, s vysokým obsahom vlákniny
Smaakt Haverzemelen 500 g – Vysoko kvalitné ovsené otruby, vegánske, s vysokým obsahom vlákniny
16,68 €/1kg
8,34 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Zonnatura Teff 300g –celozrnné, bezlepkové, s vysokým obsahom vlákniny, všestranné
Zonnatura Teff 300g –celozrnné, bezlepkové, s vysokým obsahom vlákniny, všestranné
27,80 €/1kg
8,34 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Ľanové semienko hnedé 250g
Ľanové semienko hnedé 250g
8,16 €/1kg
2,04 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Múka z ovsených vločiek Braunhirse, 500 g | GOVINDA
Múka z ovsených vločiek Braunhirse, 500 g | GOVINDA
12,56 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Hnedé proso celé - klíčiace 500g
Hnedé proso celé - klíčiace 500g
15,06 €/1kg
7,53 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ľanové semienko - drvené 250g
Ľanové semienko - drvené 250g
13,96 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
3,63 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ľanové semienka 1 kg
Ľanové semienka 1 kg
2,46 €/1kg
2,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Mletá ovos 500 g | GESUND & LEBEN
Mletá ovos 500 g | GESUND & LEBEN
14,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,26 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Špaldová krupica - celozrnná 500g
Špaldová krupica - celozrnná 500g
6,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Davert - Drvené ľanové semienko - 200g
Davert - Drvené ľanové semienko - 200g
10,20 €/1kg
2,04 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ovsené zrná 1 kg
Ovsené zrná 1 kg
5,23 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ľanové semienko 1kg (2x500g)
Ľanové semienko 1kg (2x500g)
2,47 €/1kg
2,49 €
Predajca: BRAT_PL

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

GiDeli hnedé ľanové semienka 5kg Doypack – Celé semená prvotriednej kvality

Nezpracované, bohaté na vlákninu a omega-3 – Ideálna príloha k pečivu, müsli, smoothie a pre zdravú stravu.

Hnedé ľanové semienka GiDeli sú čistý prírodný produkt pre všetkých, ktorí si cenia kvalitné, neupravené ingrediencie vo svojej každodennej kuchyni. Náš ľan (bežný ľan) pochádza z kontrolovaných oblastí pestovania a je starostlivo spracovaný, aby vám zaručil konzistentnú kvalitu a maximálnu čerstvosť. Ako klasická superpotravina, tieto semená podporujú zdravý životný štýl a ponúkajú široké možnosti použitia.

Vaše výhody na prvý pohľad:

  • PRÍRODNÝ PÔVOD: Naša surovina je získavaná z celých semienok hnedého ľanu. Pochádza z kontrolovaných oblastí pestovania v rámci EÚ alebo z vybraných tretích krajín, čo zaisťuje konzistentne vysokú kvalitu a čistotu produktu.

  • ČISTÉ ZLOŽENIE: Produkt obsahuje výhradne 100 % hnedých ľanových semien. Konzistentne sa vyhýbame použitie konzervantov, farbív, aróm alebo genetickej modifikácie (Non-GMO). Získate tak nefalšovaný prírodný produkt pre vaše recepty.

  • CELÉ, NENÍ PEČENÉ SEMIENKO: Ľanové semienka sú vo forme suchých, čistých a pretriedených semienok. Pretože nedochádza k žiadnemu procesu pečenia alebo mletia, prirodzená štruktúra suroviny zostáva úplne zachovaná, čo vám ponúka maximálnu flexibilitu pri ďalšom spracovaní.

  • VYSOKÁ ŽIVINOVÁ HODNOTA: Hnedé ľanové semienka sú skutočným zdrojom energie. Vyznačujú sa vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín, rastlinných bielkovín a cenných vláknín. Okrem toho obsahujú prírodné lignany, ktoré podčiarkujú ich funkčnú dôležitosť v vyváženej strave.

  • UNIVERZÁLNE POUŽITIE: Semienka sa ľahko integrujú do rôznych kuchynských receptov. Či už ako prísada pri pečení, v raňajkách alebo v slaných jedlách – možnosti použitia sú takmer neobmedzené.

Rozmanité možnosti použitia

Vďaka svojej jemnej, orechovej chuti sú hnedé ľanové semienka GiDeli skutočným všestranným produktom:

  1. Pečenie: Ideálne ako prísada do cesta na chlieb, rožky alebo krecker, a tiež ako dekoratívne a zdravé posypanie.

  2. Raňajky: Obohaťte svoje müsli, jogurt, kašu alebo smoothie misky o extra dávku vlákniny.

  3. Smoothie a koktaily: Jednoducho pridajte celé semienka alebo ich čerstvo zomleté, aby ste obohatili smoothie o živiny.

  4. Slané jedlá: Použite ako chrumkavú prísadu do šalátov, omáčok alebo ako spojivo v rastlinných fašírkach.

  5. Nálevy a zahušťovadlá: Tradične sa používajú na podporu normálnej funkcie trávenia vďaka obsiahnutým slizom.

Údaje o produkte a detaily

  • Značka: GiDeli

  • Produkt: Hnedé ľanové semienka (celé)

  • Obsah: 5 kg

  • Zloženie: 100 % hnedé ľanové semienka

  • Kvalita: Surové, nepražené, nemleté

  • Vlastnosti: Vegánske, bohaté na vlákninu, bohaté na omega-3 mastné kyseliny, bez GMO

Vlastnosti a skladovanie v 5kg obale

Precízny výber semien zaručuje konzistentne vysokú kvalitu a atraktívny vzhľad na tanieri.

  • PRAKTICKÝ OBAL: Produkt je dodávaný v praktickom 5kg obale, ktorý umožňuje jednoduché odmerovanie a úsporné skladovanie. Obal chráni jemnú arómu ľanových semien a zachováva čerstvosť semien až do spotreby.

Skladovanie: Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred svetlom. Po odmeraní odporúčame obal vždy dobre uzavrieť, aby sa zachovala optimálna kvalita semien.

GiDeli – Kvalita priamo z prírody. Dôverujte prvotriednym semenám pre vašu každodennú vitalitu a autentický chuťový zážitok!

Zloženie
100 % hnedé ľanové semeno
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 2234 kJ / 534 kcal Tuk: 42 g – z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,7 g Sacharidy: 28,9 g – z toho cukry: 1,6 g Vláknina: 27 g Bielkoviny: 18,3 g Soľ: 0,08 g
Alergény
Horčica a výrobky z nej
Hmotnosť
5000 g
Potravinársky podnik
POSH Sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój, Polen
Obchodný názov
Hnedé ľanové semienka, celé
Výrobca
EAN kód
5906168805653

Zloženie
100 % hnedé ľanové semeno
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 2234 kJ / 534 kcal Tuk: 42 g – z toho nasýtené mastné kyseliny: 3,7 g Sacharidy: 28,9 g – z toho cukry: 1,6 g Vláknina: 27 g Bielkoviny: 18,3 g Soľ: 0,08 g
Alergény
Horčica a výrobky z nej
Hmotnosť
5000 g
Potravinársky podnik
POSH Sp. z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój, Polen
Obchodný názov
Hnedé ľanové semienka, celé
Výrobca
EAN kód
5906168805653
Hodí sa k tomu

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Biely mak 1kg Brat.pl
Biely mak 1kg Brat.pl
8,09 €
Predajca: BRAT_PL
7,99 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Modrý mak 500g Brat.pl
Modrý mak 500g Brat.pl
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,56 €/1kg
Obrázok produktu pre Instantné ovsené vločky Polleo Sport, 2,5 kg
Instantné ovsené vločky Polleo Sport, 2,5 kg
19,99 €
Predajca: PolleoSport
8,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Popcorn 25 kg
Popcorn 25 kg
69,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,78 €/1kg
Obrázok produktu pre Biela Quinoa (Komosa Ryżowa) 1 kg
Biela Quinoa (Komosa Ryżowa) 1 kg
11,39 €
Predajca: BRAT_PL
11,39 €/1kg
Obrázok produktu pre Marhuľové jadrá 1 kg
Marhuľové jadrá 1 kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
17,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Pražené pohánkové krúpy 5kg Brat.pl
Pražené pohánkové krúpy 5kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Vaječný plantain 1kg Brat.pl
Vaječný plantain 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,87 €/1kg
Obrázok produktu pre Nasiona konopi 1kg Brat.pl
Nasiona konopi 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,94 €/1kg
Obrázok produktu pre AMARANTUS1 kg -PLANÉTA
AMARANTUS1 kg -PLANÉTA
6,29 €
Predajca: BRAT_PL
6,23 €/1kg
Obrázok produktu pre Lupiny semien psyllia 1kg Brat.pl
Lupiny semien psyllia 1kg Brat.pl
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
7,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Inulina 1kg Brat.pl
Inulina 1kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
9,29 €
Predajca: BRAT_PL
9,06 €/1kg
Obrázok produktu pre Čierna rasca 1kg Brat.pl
Čierna rasca 1kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Poľské tekvicové semienka 500g Brat.pl
Poľské tekvicové semienka 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,79 €
Predajca: BRAT_PL
11,24 €/1kg
Obrázok produktu pre Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,10 €/1kg
Obrázok produktu pre Nasiona chia 1kg Brat.pl
Nasiona chia 1kg Brat.pl
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Nasiona konopi 500g Brat.pl
Nasiona konopi 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
14,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Poľský mladý jačmeň 1kg Brat.pl
Poľský mladý jačmeň 1kg Brat.pl
8,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,13 €/1kg
Obrázok produktu pre Vaječný plantain 500g Brat.pl
Vaječný plantain 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
15,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Inulina 500g Brat.pl
Inulina 500g Brat.pl
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
10,08 €/1kg