5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Hauschka Hydratačný krém na ruky 50ml1 369,00 €/1l
68,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml178,10 €/1l
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Reparatice regeneračný krém na ruky848,40 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Krém na ruky CARDAMOM ROSE300,00 €/1l
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Repavar Regeneračný krém na ruky 75 ml
316,53 €/1l
23,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Babaria Krém na ruky s aloe vera 2 x 100 ml
98,93 €/1l
7,42 €
Predajca: Parfumtoi

Mediskin Obnovujúci krém na ruky 75 ml
50,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Apivita hydratačný krém na ruky
266,20 €/1l
13,31 €
Predajca: somnia24

Vetyver krém na ruky 100ml
425,20 €/1l
42,52 €
Predajca: PerfumTraders

Allergika jemný krém na ruky 50 ml
97,95 €/1kg
8,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Eucerin pH5 krém na ruky, 75 ml
108,40 €/1l
8,13 €
Predajca: Glamperfeu

Retterspitz krém na ruky, 50 ml Krém
96,72 €/1kg
6,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

Regeneračný krém na ruky (reparačný krém na ruky), 100 ml
17 660,00 €/1l
17,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Isdin Ureadin Hydratačný krém na ruky 50ml
89,00 €/1l
4,45 €
Predajca: Friseurtotal

Linola Krém na ruky, 75 ml Krém
73,40 €/1kg
7,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

Krém na ruky Goodbye Stress 75 ml
4,65 €
Predajca: NutraBestBG

Botanicapharma Ureapharma krém na ruky 75ml
287,73 €/1l
21,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Krém na ruky hydratačný a hygienický 50ml
153,80 €/1l
7,69 €
Predajca: Parfumtoi

Obnovujúci krém na ruky 50ml
11,53 €
Predajca: taleoo

Payot zvláčňujúci krém na ruky Rituel Douceur 30 ml
279,33 €/1l
11,12 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,38 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jedinečné komplexné zloženie, ktoré v sebe spája silu 7 olejov: ružového, arganového, makadamiového, mandľového, kokosového, bambuckého a jojobového. Skutočný elixír s multifunkčným účinkom, ktorý oživuje, intenzívne vyživuje a hydratuje pokožku rúk.
92 % prírodných zložiek. Bez parabénov, silikónov, sulfátov a farbív. Vegánsky (bez zložiek živočíšneho pôvodu). Recyklovateľné balenie.
Použitie: Krém naneste masážnymi pohybmi na čisté a suché ruky. Rozotrite, kým sa úplne nevstrebe.
- Hmotnosť
- 93 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Voda, cetearylalkohol, tekutý parafín, vazelína, olej zo sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), glycerín, ceteareth-20, fenoxyetanol, olej z kokosového orecha (Cocos nucifera), parfum, maslo bambucké (Butyrospermum parkii), olej zo semien makadamových orechov (Macadamia integrifolia), olej zo semien jojoby (Simmondsia chinensis), olej z jadier аргаnových orechov (Argania spinosa), akryláty/alkylované akryláty C10-30, trietanolamín, olej z ruže damascénskej (Rosa damascena), BHT, ketóny ruže, benzylsalicylát, kumarín, eugenol, tetramethylacetyloctahydronaftalény, tymétylcyklopentenyl metylizopentenol, hexylcinnamál.
- Výrobca
- Bulfresh Cosmetics
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3800225102100
- Číslo od výrobcu
- 102100
- Hmotnosť
- 93 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Voda, cetearylalkohol, tekutý parafín, vazelína, olej zo sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), glycerín, ceteareth-20, fenoxyetanol, olej z kokosového orecha (Cocos nucifera), parfum, maslo bambucké (Butyrospermum parkii), olej zo semien makadamových orechov (Macadamia integrifolia), olej zo semien jojoby (Simmondsia chinensis), olej z jadier аргаnových orechov (Argania spinosa), akryláty/alkylované akryláty C10-30, trietanolamín, olej z ruže damascénskej (Rosa damascena), BHT, ketóny ruže, benzylsalicylát, kumarín, eugenol, tetramethylacetyloctahydronaftalény, tymétylcyklopentenyl metylizopentenol, hexylcinnamál.
- Výrobca
- Bulfresh Cosmetics
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3800225102100
- Číslo od výrobcu
- 102100
Hodí sa k tomu

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Predajca: MANADA

Arkada Kolagénové sérum TC16 11ml
2 045,45 €/1l
22,50 €
Predajca: TanningParadise

Elemis Superfood Midnight krém na tvár 50ml
690,20 €/1l
34,51 €
Predajca: NutraBestBG

Sudocrem antiseptický hojivý krém 60 g
257,00 €/1kg
17,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Garnier Hand Superfood Cocoa - Krém na ruky s kakaovým maslom, 75ml
58,40 €/1l
4,98 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,38 €
Predajca: ALG-Outlet

Lavera regeneran krm na ruky s nechtkom lekrskym a bambuckm maslom 75ml
977,03 €/1l
14,46 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mosadal Lotion 2x 250 ml Kozmetická starostlivosť Pedikúra Manikúra Kôstky
47,80 €/1l
23,90 €
Predajca: mk-tronic

RIVIERA Holzhacker Aloe Vera krém (bez parabénov), 75 ml CRE
90,38 €/1kg
9,40 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Byredo Gypsy Water krém na ruky 30 ml UNISEX
1 329,33 €/1l
39,88 €
Predajca: PerfumTraders

Atrix Intenzívny účinný ochranný krém na ruky s harmančekom plechovka150ml
92,27 €/1l
13,84 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Biofresh Rose of Bulgaria Krm na ruky s ruovou vodou na citliv a such pokoku 75 ml
21,20 €/1l
1,59 €
Predajca: medpak_shop

Glysomed krém na ruky
39,84 €/1l
9,96 €
Predajca: HabitumPharma

Eucerin atopicontrol crema mans 2x75ml
121,40 €/1l
18,21 €
Predajca: somnia24

Ducray Melascreen Photo-Aging Global Hand Care SPF50+
459,60 €/1l
22,98 €
Predajca: NutraBestBG

Biofresh Rose Oil of Bulgaria Anti Age Q10 Handcreme 50 ml
2 653,33 €/1kg
1,99 €
Predajca: medpak_shop

Rituals The Ritual of Karma Instant Care Hand Lotion 70 ml
181,71 €/1l
12,72 €
Predajca: Glamperfeu

Crabtree & Evelyn, Gardeners, Ultra-Moisturising, Hand Cream, 25 g
331,20 €/1l
8,28 €
Predajca: NutraBestBG

KAMILL Krém na ruky a nechty, intenzívne hydratačný krém na ruky, 100 ml
79,90 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nuxe Reve de Miel, Krém na ruky a nechty, 50 ml.
144,40 €/1l
7,22 €
Predajca: NutraBestBG

O'Keeffe's Working Krem do rąk, 80ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
13,74 €/1l
10,99 €
Predajca: LysyOrzel

Health&Beauty Intenzívny krém na ruky a nechty z čierneho bahna 100 ml
159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Krém na ruky Kamile 75 ml tuba
81,07 €/1l
6,08 €
Predajca: M_plus_L

Čistiaci krém na ruky PEVALIN SPEZIAL 500ml hydratačná plechovka PAUL VOORMANN
15,14 €/1l
7,57 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

CHI Luxury Black Seed Oil Blow Dry Cream 177 ml
81,92 €/1l
14,50 €
Predajca: Tersorte

Atrix Intenzívny Ochranný Krém150M
58,00 €/1l
2,90 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nivea Intenzvny krm na ruky 100 ml
78,50 €/1l
7,85 €
Predajca: VISO

AVON Care Jasmínový krém na ruky s glycerínom a vitamínom E, hydratačný, 75 ml
112,67 €/1l
8,45 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
300,00 €/1l
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Regeneračný krém na ruky (reparačný krém na ruky), 100 ml
17 660,00 €/1l
17,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Stokolan® SSP100ML Krém na starostlivosť o pleť SENSITIVE PURE 100 ml
123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Byredo Gypsy Water krém na ruky 30 ml UNISEX
39,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 329,33 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s ovsom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s keratínom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Sisley Sisleya L'Integral Anti-Aging Hand Cream, 75ml
106,24 €
Predajca: PerfumTraders
1 416,53 €/1l

Farmona Professional Anti-Aging sérum na ruky, 200 ml
8,89 €
Predajca: Lemonbite
44,45 €/1l

Dr. Hauschka Hydratačný krém na ruky 50ml
68,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 369,00 €/1l

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
7,99 €
Predajca: Lemonbite
26,63 €/1l

Sinoz - Hydrapro Intensive Moisturizing Hand Cream, 50ml - Intenzívne hydratačný krém na ruky
12,50 €
Predajca: Exporgin
250,00 €/1l

Sisley Reparatice regeneračný krém na ruky
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
848,40 €/1l

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
15 445,45 €/1kg

Regeneračný krém na ruky (reparačný krém na ruky), 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,66 €
Predajca: Serica
17 660,00 €/1l

Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,81 €
Predajca: Serica
178,10 €/1l

Krém na ruky CARDAMOM ROSE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - grapefruit a kokos - GRAPEFRUIT COCONUT
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - santalové drevo - SANDALWOOD SPICE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - lotos a mandle - PINK LOTUS ALMOND
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky LEMONGRASS MANDARIN
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky YLANG LAVENDER
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l