CEZZOO Premium Dog Adult 15kg

35,60 €

2,37 € / 1kg

plus poštovné od 4,00 €

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 2. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Granule pre psov a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Josera 15kg JosiDog Lamb Basic
Josera 15kg JosiDog Lamb Basic
5,21 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
78,19 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Wiejska Zagroda Pork with Venison S dry dog food 20kg
Wiejska Zagroda Pork with Venison S dry dog food 20kg
6,40 €/1kg
127,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Wiejska Zagroda Turkey with Lamb M dry dog food 20kg
Wiejska Zagroda Turkey with Lamb M dry dog food 20kg
111,99 €/1kg
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Pokusa Premium Selection morčacie a kačacie krmivo 12 kg
Pokusa Premium Selection morčacie a kačacie krmivo 12 kg
7,42 €/1kg
88,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre CEZZOO Premium Dog Puppy & Junior 15kg
CEZZOO Premium Dog Puppy & Junior 15kg
2,30 €/1kg
34,44 €
Predajca: CEZZOO
Obrázok produktu pre Josera Dog - A/S Adult FiestaPlus 3kg
Josera Dog - A/S Adult FiestaPlus 3kg
14,61 €/1kg
43,83 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Acana Dog Grasslands Regionals 2kg
Acana Dog Grasslands Regionals 2kg
12,82 €/1kg
26,93 €
Predajca: Surtep
Obrázok produktu pre Acana Dog Ranchlands Regionals 6kg
Acana Dog Ranchlands Regionals 6kg
10,57 €/1kg
63,44 €
Predajca: Surtep
Obrázok produktu pre Classic Dog Lamm&Reis 15kg
Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 80
57,68 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Prémiové krmivo Eminent Puppy 15kg
Prémiové krmivo Eminent Puppy 15kg
3,38 €/1l
50,75 €
Predajca: Lacnepostreky
Obrázok produktu pre Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive
4,43 €/1kg
73,91 €
-10%
66,45 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Granule pre psy ACANA Adult Dog 11,4 kg
Granule pre psy ACANA Adult Dog 11,4 kg
8,62 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
115,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Acana Dog Grasslands Regionals 6kg
Acana Dog Grasslands Regionals 6kg
10,18 €/1kg
61,08 €
Predajca: Surtep
Obrázok produktu pre Prémiové krmivo Eminent Adult large breed 15kg
Prémiové krmivo Eminent Adult large breed 15kg
3,16 €/1kg
48,60 €
-2%
47,44 €
Predajca: Lacnepostreky
Obrázok produktu pre Classic Dog Geflügel & Kartoffel getreidefrei 15kg
Classic Dog Geflügel & Kartoffel getreidefrei 15kg
4,26 €/1kg
63,92 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Monge Monoprotein pre psov – morka 2,5 kg
Monge Monoprotein pre psov – morka 2,5 kg
17,80 €
Predajca: Barazzoni-Shop
Obrázok produktu pre Josera Dog - A/S Adult Duck+Potato 3kg
Josera Dog - A/S Adult Duck+Potato 3kg
3,94 €/1kg
49,26 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Vollmers Grandes Races Sans Céréales 15kg
Vollmers Grandes Races Sans Céréales 15kg
5,25 €/1kg
78,81 €
Predajca: e-zooo_com

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Kompletné prémiové krmivo s kuracím, morčacím a kačacím mäsom pre dospelých psov stredných (a veľkých) plemien.

Vhodné pre dospelých psov od 1 roka života.

72% bielkovín živočíšneho pôvodu.

42% mäsa v granuliach.

 

Správny prechod na nové krmivo CEZZOO

Pri zmene krmiva odporúčame postupovať postupne. Počas 14–30 dní miešajte nové krmivo CEZZOO so starým – začnite malým množstvom a každý deň zvyšujte podiel nového. Takto si váš miláčik ľahšie zvykne, znížite riziko tráviacich ťažkostí a zabezpečíte bezproblémový prechod.

Hydinová múčka použitá vkrmive je výsledkom komplexného procesu, pri ktorom sa z čerstvého hydinového mäsa odstráni voda a tuk. Zvyšná hmotnosť je potom rozomletá na jemný prášok.

Výhody:

  • Vysoký obsah bielkovín: Hydinová múčka je bohatá na bielkoviny, ktoré sú pre zvieratá nevyhnutné pre rast a obnovu tkanív.
  • Koncentrovaný zdroj živín: Vďaka odstráneniu vody je Hydinová múčka veľmi koncentrovaným zdrojom živín.

 

Zloženie: sušené hydinové mäso 33% (kuracie mäso 83 %, morčacie mäso 12 %, kačacie mäso 5 %), kukurica, tritikale, ryža, hydinový tuk, mäsová múčka 9%, rezky cukrovej repy, hrášok, lososový olej, pivovarské kvasnice, sušená mrkva, čakankový extrakt, mannán-oligosacharidy (MOS), glukozamín (250 mg/kg), chondroitín-sulfát (100 mg/kg)

Doplnkové látky/1 kg: Výživové doplnkové látky: vitamín A (3a672a) – 14400 IU, vitamín D3 (3a671)* – 1200 IU, vitamín E (3a700) –  144 mg, monohydrát síranu železnatého (II) (3b103) – 40 mg, jodičnan vápenatý bezvodý (3b202) – 1,2 mg, pentahydrát sulfátu meďnatého (II) (3b405) – 4 mg, monohydrát síranu manganatého (3b503) – 16 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 72 mg, seleničitan sodný (3b801) – 0,1 mg, taurín (3a370) – 125 mg. Technologické doplnkové látky: antioxidanty, konzervanty

* Súbežné používanie s vitamínom D2 nie je povolené

Analytické zložky: hrubá bielkovina – 24 %, hrubá vláknina – 2,2 %, hrubý tuk – 11 %, hrubý popol – 7,2 %, vlhkosť – 9 %, vápnik – 1,2 %, fosfor – 0,9 %, omega-3-mastné kyseliny – 0,22 %, omega-6-mastné kyseliny – 1,86%

Pokyny ohľadne kŕmenia: podávajte krmivo v suchom stave. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Návod na kŕmenie: pozri tabuľku

Množstvo uvedené v tabuľke je len orientačné a malo by sa upraviť podľa individuálnych potrieb psa. Skladujte na chladnom a suchom mieste - teplota by nemala presiahnuť +25 °C.

Číslo šarže a dátum minimálnej trvanlivosti: pozri kód na obale.

Adult dog weight, kg

Daily intake, [g/day]

2-5

40

91

5-10

91

182

10-12

182

208

12-14

208

234

14-16

234

258

16-18

258

282

18-20

282

305

20-22

305

328

22-25

328

361

25-30

361

410

30-40

410

508

40-50

508

601

50-60

601

690

Hmotnosť
15000 g
Objem
15 l
Obsah vlhkosti
9%
Obchodný názov
CEZZOO Premium Dog Adult 15kg
Zloženie krmiva
Zloženie: sušené hydinové mäso 33% (kuracie mäso 83 %, morčacie mäso 12 %, kačacie mäso 5 %), kukurica, tritikale, ryža, hydinový tuk, mäsová múčka 9%, rezky cukrovej repy, hrášok, lososový olej, pivovarské kvasnice, sušená mrkva, čakankový extrakt, mannán-oligosacharidy (MOS), glukozamín (250 mg/kg), chondroitín-sulfát (100 mg/kg)
Typ krmiva
Kompletné krmivo
Vhodné pre druhy zvierat
pes
Počet kusov
1
EAN kód
8588010007018
Výrobca
CEZZOO
Registračné číslo
SK 704

Hmotnosť
15000 g
Objem
15 l
Obsah vlhkosti
9%
Obchodný názov
CEZZOO Premium Dog Adult 15kg
Zloženie krmiva
Zloženie: sušené hydinové mäso 33% (kuracie mäso 83 %, morčacie mäso 12 %, kačacie mäso 5 %), kukurica, tritikale, ryža, hydinový tuk, mäsová múčka 9%, rezky cukrovej repy, hrášok, lososový olej, pivovarské kvasnice, sušená mrkva, čakankový extrakt, mannán-oligosacharidy (MOS), glukozamín (250 mg/kg), chondroitín-sulfát (100 mg/kg)
Typ krmiva
Kompletné krmivo
Vhodné pre druhy zvierat
pes
Počet kusov
1
EAN kód
8588010007018
Výrobca
CEZZOO
Registračné číslo
SK 704
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Barca Premium Adult – suché krmivo pre dospelých psov, kompletná výživa, 20 kg
Barca Premium Adult – suché krmivo pre dospelých psov, kompletná výživa, 20 kg
2,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
55,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
Obrázok produktu pre Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg
Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg
9,25 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
110,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Belcando Adult GF Beef, Dospelý, Obrovský (> 45 kg), Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg), Malé (5-10 kilogramov), Hovädzie mäso, 12,5 kg
Belcando Adult GF Beef, Dospelý, Obrovský (> 45 kg), Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg), Malé (5-10 kilogramov), Hovädzie mäso, 12,5 kg
8,23 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
102,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre Suchá strava Trovet Kačica 10 kg
Suchá strava Trovet Kačica 10 kg
6,70 €/1kg
66,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Christopherus Hirsch & Kartoffel - 12 kg
Christopherus Hirsch & Kartoffel - 12 kg
6,49 €/1kg
77,87 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Classic Dog Lamm&Reis 15kg
Classic Dog Lamm&Reis 15kg
3,85 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 80
57,68 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Happy Dog fit & vital Mini Adult, Dospelý, Malé (5-10 kilogramov), Egg, Ryba, Jahňacie, Hydina, Losos, 10 kg
Happy Dog fit & vital Mini Adult, Dospelý, Malé (5-10 kilogramov), Egg, Ryba, Jahňacie, Hydina, Losos, 10 kg
9,47 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
94,74 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Natures Protection Superior care white dog adult lamb small&mini 10 kg
Natures Protection Superior care white dog adult lamb small&mini 10 kg
8,78 €/1l
87,76 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Classic Duo Krok - 20 kg
Classic Duo Krok - 20 kg
1,85 €/1kg
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre DIVINUS Performance, Dospelý, 20 kg
DIVINUS Performance, Dospelý, 20 kg
1,73 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
34,53 €
Predajca: WellStoreJTS
Obrázok produktu pre ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg
ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg
9,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
125,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
47,99 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre N&D Pumpkin Dog Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 Kg
N&D Pumpkin Dog Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 Kg
12,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
30,66 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Brit 8595602558926, Senior, Zemiakov, Losos, 12 kg
Brit 8595602558926, Senior, Zemiakov, Losos, 12 kg
6,64 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
79,73 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade
Obrázok produktu pre Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg
Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg
11,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
132,42 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre ACANA Classics Prairie Poultry - suché krmivo pre psov - 9,7 kg
ACANA Classics Prairie Poultry - suché krmivo pre psov - 9,7 kg
5,76 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
77,12 €
Predajca: velmontask
Bestseller
Obrázok produktu pre Sušienky Bubeck, 4 kg, vhodné pre psov
Sušienky Bubeck, 4 kg, vhodné pre psov
12,02 €/1kg
48,09 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Rinti 12 kg Max-i-mum Junior Kuracie
Rinti 12 kg Max-i-mum Junior Kuracie
9,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
118,07 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre VetExpert Veterinárna diéta Renal Elimination pre psov 8 kg
VetExpert Veterinárna diéta Renal Elimination pre psov 8 kg
71,20 €/1kg
71,20 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre CEZZOO Premium Dog Adult Large Breed 15kg
CEZZOO Premium Dog Adult Large Breed 15kg
2,00 €/1kg
30,00 €
Predajca: CEZZOO
Obrázok produktu pre Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospelý, Bravčové, Zelenina, 15 kg
2,67 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 13
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre RINTI Max-i-Mum, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, 12 kg
RINTI Max-i-Mum, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, 12 kg
10,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
121,81 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Hubert 15 kg
Hubert 15 kg
2,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
39,15 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre HappyDog 11kg Canada
HappyDog 11kg Canada
19,48 €/1kg
214,26 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Mera Dog 4kg Pure Sensitive Truthahn & Reis
Mera Dog 4kg Pure Sensitive Truthahn & Reis
10,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
42,88 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Bosch 12kg Amico Mio & Senior
Bosch 12kg Amico Mio & Senior
571,75 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
68,61 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Bozita 41232, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, 12 kg
Bozita 41232, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, 12 kg
3,58 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Natures Protection Superior care white dog GF junior white fish small&mini 1,5 kg
Natures Protection Superior care white dog GF junior white fish small&mini 1,5 kg
13,01 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,51 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Perfecto Cat Classic mäsová zmes pre mačky 2kg
Perfecto Cat Classic mäsová zmes pre mačky 2kg
2,69 €/1kg
5,37 €
Predajca: boni-shop

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
92,33 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Bosch 52010015, Šteňa, Jahňacie, ryža, 15 kg, Bez gluténu
Bosch 52010015, Šteňa, Jahňacie, ryža, 15 kg, Bez gluténu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
92,25 €
Predajca: superbrandshop
6,15 €/1kg
Obrázok produktu pre ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg
ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergénne suché krmivo pre psov 14 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
125,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Eukanuba 8710255172149, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 12 kg
69,41 €
Predajca: superbrandshop
5,78 €/1kg
Obrázok produktu pre Eukanuba Daily Care Sensitive Skin 12kg
Eukanuba Daily Care Sensitive Skin 12kg
69,09 €
Predajca: superbrandshop
5,76 €/1l
Obrázok produktu pre Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg
Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kôň, 12 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
110,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
9,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Suché krmivo pre psov WOLFSBLUT Wide Plain Puppy 12,5 kg
Suché krmivo pre psov WOLFSBLUT Wide Plain Puppy 12,5 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg
Obrázok produktu pre WOLFSBLUT Široké granule pre dospelé kone/sladké zemiaky 12,5 kg
WOLFSBLUT Široké granule pre dospelé kone/sladké zemiaky 12,5 kg
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
8,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg
Crave 4008429124204, Dospelý, Hovädzie mäso, Baranie mäso, 11,5 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
132,42 €
Predajca: e-zooo_com
11,51 €/1kg
Obrázok produktu pre Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
107,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
8,64 €/1kg
Obrázok produktu pre Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kačka, Sladký zemiak, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kačka, Sladký zemiak, 12 kg
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
8,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Royal Canin Anallergenic 8 kg pre dospelé
Royal Canin Anallergenic 8 kg pre dospelé
96,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
12,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Fish4Dogs Superior Senior s lososom 12 kg
Fish4Dogs Superior Senior s lososom 12 kg
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
7 199,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Happy Dog suché krmivo fit & vital Light 12kg
Happy Dog suché krmivo fit & vital Light 12kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
105,03 €
Predajca: e-zooo_com
8,75 €/1kg
Obrázok produktu pre Pokusa Premium Selection jahňacie s kačicou 12 kg
Pokusa Premium Selection jahňacie s kačicou 12 kg
85,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
7,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Christopherus Getreidefrei Forelle & Insekt - 12 kg
Christopherus Getreidefrei Forelle & Insekt - 12 kg
77,81 €
Predajca: e-zooo_com
6,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Josera Help Weight & Diabetic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg
Josera Help Weight & Diabetic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
98,33 €
Predajca: e-zooo_com
9,83 €/1kg
Obrázok produktu pre TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
TROVET Hypoallergenic Insect IPD - dry dog food - 10kg
76,98 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
76,98 €/1kg