Venco Droptoppers Zoet & Fruitig 225g – zmes ovocia a cukroviniek

5,70 €

25,33 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Ovocné gumené cukríky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Frisia ovocné želé medvede bez cukru sladené stéviou 1500g
Frisia ovocné želé medvede bez cukru sladené stéviou 1500g
13,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Marakuje želé (gumené cukríky) bez pridaného cukru, 250 g
Marakuje želé (gumené cukríky) bez pridaného cukru, 250 g
21,09 €/1kg
5,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g
14,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ovocné želé kyslé modré želé bez želatíny s pektínom 800g
Ovocné želé kyslé modré želé bez želatíny s pektínom 800g
10,29 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ovocné želé červené čerešňové srdiečka bez cukru srdiečka 1000g
Ovocné želé červené čerešňové srdiečka bez cukru srdiečka 1000g
12,68 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ovocné žuvačky - Veggie Winegums 100g
Ovocné žuvačky - Veggie Winegums 100g
20,80 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Klene Suikervrij Fruitmunten 110g – ovocné sladkosti bez cukru, vegánske, bez lepku
Klene Suikervrij Fruitmunten 110g – ovocné sladkosti bez cukru, vegánske, bez lepku
51,82 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 175g
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 175g
20,11 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nimm2 Kyslé ovocné gumené cukrovinky 100 g
Nimm2 Kyslé ovocné gumené cukrovinky 100 g
39,30 €/1kg
3,93 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pomarančové gumené cukríky (želé) bez pridaného cukru, 100 g
Pomarančové gumené cukríky (želé) bez pridaného cukru, 100 g
27,18 €/1kg
2,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Tutti Frutti ovocné želé - bez želatíny 100g
Tutti Frutti ovocné želé - bez želatíny 100g
20,80 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Želé cukrovinky Haribo Pico Balla, 85 g
Želé cukrovinky Haribo Pico Balla, 85 g
15,22 €/1kg
2,74 €
-50%
1,37 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Ovocné želé bez želatíny ovocné lahodné vegetariánske 1000g
Ovocné želé bez želatíny ovocné lahodné vegetariánske 1000g
9,44 €/1kg
9,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Trolli Kyslé jahody, vrecúško 1 kg
Trolli Kyslé jahody, vrecúško 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre BioBengelchen - Ovocné medvede 100g
BioBengelchen - Ovocné medvede 100g
31,30 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Haribo Bumix 175g
Haribo Bumix 175g
11,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,94 €
-32%
1,97 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Xylitolové žuvačky - ovocné žuvačky s vitamínmi bez cukru 50g
Xylitolové žuvačky - ovocné žuvačky s vitamínmi bez cukru 50g
53,20 €/1kg
2,66 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Haribo Fruitgum Čerešňa - 3 x 1 kg
Haribo Fruitgum Čerešňa - 3 x 1 kg
13,00 €/1kg
38,99 €
Predajca: Candyspot

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Venco Droptoppers Zoet & Fruitig, 225 g – Lahodná zmes sladkého ovocia a sladkostí zo sladkého drievka, ideálna na občerstvenie a zdieľanie. Vyrobené z vysoko kvalitných surovín pre intenzívnu chuť. Praktické balenie je ideálne na cesty aj doma. Obsahuje anglické sladké drievko, mäkké vankúšiky zo sladkého drievka a XL Tikkels - tvrdé zvonku, mäkké zvnútra. Ekologický obal Plantpack vyrobený až z 50 % z plastu na rastlinnej báze, recyklovateľný. Nutričné ​​hodnoty na 100 g: 351 kcal, 0,8 g tuku, 84 g sacharidov, 64 g cukru, 1,7 g bielkovín, 0,14 g soli.

Zmes cukroviniek s príchuťou sladkého drievka a ovocia Zloženie: Cukor, glukózový sirup, škrob, melasa, PŠENIČNÁ MÚKA, glukózo-fruktózový sirup, extrakt z koreňa sladkého drievka 1,4 %, želatína, salmiaková soľ 1,1 %, úplne hydrogenovaný kokosový tuk, maltodextrín, zvlhčovače (sorbitol, glycerol), potravinárska kyselina (jablčná kyselina), regulátor kyslosti (sodné aláty), prírodné arómy, rastlinné oleje (kokosový, repkový), modifikovaný škrob, koncentrát červenej repy, emulgátor (E471), soľ, želírujúca látka (arabská guma), lesk (včelí vosk), farbivá (E120, E160a). Použitie: Obsahuje sladké drievko: ľudia s vysokým krvným tlakom by sa mali vyvarovať nadmernej konzumácii. Vychutnajte si s mierou. Skladovanie: Neskladujte pri teplotách nad 25 °C ani na priamom slnku. Minimálna trvanlivosť: pozri spodnú stranu Výrobca: Venco / Cloetta Holland BV Postbus 1181 4801 BD Breda
Zloženie
Zloženie: cukor, glukózový sirup, škrob, melasa, PŠENIČNÁ MÚKA, glukózo-fruktózový sirup, extrakt z koreňa sladkého drievka 1,4 %, želatína, amoniakálna soľ 1,1 %, plne hydrogenovaný kokosový tuk, maltodextrín, zvlhčovadlá (kyselina sorbitol, kyselina malátová, glycerín), regulátor kyseliny (kyselina sodná (kyselina sodná, glycerín glycerín). arómy, rastlinné oleje (kokosový, repkový), modifikovaný škrob, koncentrát z červenej repy, emulgátor (E471), soľ, želírovacia látka (arabská guma), lesk (včelí vosk), farbivá (E120, E160a).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1490 kJ (351 kcal) Tuky: 0,8 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 84 g z toho cukry: 64 g Bielkoviny: 1,7 g Soľ: 0,14 g
Hmotnosť
225 g
Potravinársky podnik
Venco / Cloetta Holland BV, Chasséveld 15H, 4811LD Breda, NL
Obchodný názov
Venco Droptoppers sladké a ovocné
Výrobca
Venco
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
DW12378
EAN kód
8713800255441

Zloženie
Zloženie: cukor, glukózový sirup, škrob, melasa, PŠENIČNÁ MÚKA, glukózo-fruktózový sirup, extrakt z koreňa sladkého drievka 1,4 %, želatína, amoniakálna soľ 1,1 %, plne hydrogenovaný kokosový tuk, maltodextrín, zvlhčovadlá (kyselina sorbitol, kyselina malátová, glycerín), regulátor kyseliny (kyselina sodná (kyselina sodná, glycerín glycerín). arómy, rastlinné oleje (kokosový, repkový), modifikovaný škrob, koncentrát z červenej repy, emulgátor (E471), soľ, želírovacia látka (arabská guma), lesk (včelí vosk), farbivá (E120, E160a).
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 g: Energia: 1490 kJ (351 kcal) Tuky: 0,8 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 84 g z toho cukry: 64 g Bielkoviny: 1,7 g Soľ: 0,14 g
Hmotnosť
225 g
Potravinársky podnik
Venco / Cloetta Holland BV, Chasséveld 15H, 4811LD Breda, NL
Obchodný názov
Venco Droptoppers sladké a ovocné
Výrobca
Venco
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
DW12378
EAN kód
8713800255441
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
42,84 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 72
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO Adventný kalendár 10041344 300g
HARIBO Adventný kalendár 10041344 300g
63,23 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 41
53,15 €
-64%
18,97 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
23,10 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
6,56 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Vedro želé - želé pre papagáje 100 kusov
Vedro želé - želé pre papagáje 100 kusov
15,75 €/1kg
31,49 €
Predajca: ParrotPlanet_pl
Obrázok produktu pre De Bron sweet mini fruits ovocná žuvačka bez cukru 1000g
De Bron sweet mini fruits ovocná žuvačka bez cukru 1000g
12,69 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 17
12,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre De Bron Cola Gums Ovocná žuvačka bez cukru 1 kg
De Bron Cola Gums Ovocná žuvačka bez cukru 1 kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 43
20,99 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Jelly Belly Bean Boozled Edition 7 mit Glücksrad 100g
Jelly Belly Bean Boozled Edition 7 mit Glücksrad 100g
159,90 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
15,99 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre HELLMA 70103483 Ovocné želé spiaca ovečka, 100x8,5g, modrá/zelená
HELLMA 70103483 Ovocné želé spiaca ovečka, 100x8,5g, modrá/zelená
26,98 €/1kg
22,93 €
Predajca: Ambiente-3000
Obrázok produktu pre nimm2® 387605 nimm2® Lachgummi Softies Fruchtgummi 225,0 g
nimm2® 387605 nimm2® Lachgummi Softies Fruchtgummi 225,0 g
7,69 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
44,50 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
13,35 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Harry Potter Maslový ležák Jelly Beans 28 g
Harry Potter Maslový ležák Jelly Beans 28 g
134,29 €/1kg
3,76 €
Predajca: Magule-cz
Obrázok produktu pre Hitschies farebné motúzy ovocné motúzy so štyrmi druhmi ovocia 125g
Hitschies farebné motúzy ovocné motúzy so štyrmi druhmi ovocia 125g
40,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,02 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Ovocné želé kyslé modré želé bez želatíny s pektínom 800g
Ovocné želé kyslé modré želé bez želatíny s pektínom 800g
10,29 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Fini Jumbo Tornado 6 Sour 50g
Fini Jumbo Tornado 6 Sour 50g
11,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,55 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Hitschies struny modré 125g
Hitschies struny modré 125g
48,48 €/1kg
6,06 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Berggold želé banány s čokoládovou polevou vegetariánske 250g
Berggold želé banány s čokoládovou polevou vegetariánske 250g
6,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Look O Look Candy Noodles Box ovocné želé a penový cukor 110g
Look O Look Candy Noodles Box ovocné želé a penový cukor 110g
80,91 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
8,90 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Barnetts Display #MegaSourChallenge Apple 12x104g
Barnetts Display #MegaSourChallenge Apple 12x104g
23,57 €/1kg
33,00 €
Predajca: CargoPirate
Obrázok produktu pre Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
Haribo Pasta Basta Jahoda s príchuťou kyslého ovocia Veggie 1125g
17,39 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
22,99 €
-14%
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Nakd Cocoa Delight ovocná tyčinka s orechmi, 140 g - vegánska a bezlepková
Nakd Cocoa Delight ovocná tyčinka s orechmi, 140 g - vegánska a bezlepková
59,57 €/1kg
8,34 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g
14,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Xylifresh Mäta pieporná (93 g)
Xylifresh Mäta pieporná (93 g)
108,60 €/1kg
10,10 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Frisia ovocné želé medvede bez cukru sladené stéviou 1500g
Frisia ovocné želé medvede bez cukru sladené stéviou 1500g
13,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Fruchtgummi Pizza Frutti de Mare Zuckerfrei im Pizzakarton 500g
Fruchtgummi Pizza Frutti de Mare Zuckerfrei im Pizzakarton 500g
18,42 €/1kg
2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5Počet hodnotení: 2
9,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre plnené cukríky - zázvorovo-limetkové|zázvorovo-pomarančové 75g
plnené cukríky - zázvorovo-limetkové|zázvorovo-pomarančové 75g
27,73 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Double D prsia extra mäkké ovocné žuvačky 4 krát 300g
Double D prsia extra mäkké ovocné žuvačky 4 krát 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cokoc Mäkké cukríky s hroznovým peelingom 75g
Cokoc Mäkké cukríky s hroznovým peelingom 75g
1 732,67 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
129,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Xylitolové gumové medvedíky - bez cukru 50g
Xylitolové gumové medvedíky - bez cukru 50g
75,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,90 €
-36%
3,77 €
Predajca: taleoo

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g
Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g
Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g
Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g
Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g
Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g
Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g
Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g
Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg