Kakaové sušienky Harry Potter 200 g
5,25 €
26,25 € / 1kg
plus poštovné od 4,34 €
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Keksy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g59,93 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušienka, Mliečna čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g20,40 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bahlsen 24130 Milujeme sušienky - 4 porcie po 280 g29,69 €/1kg
33,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Oplatky Roshen s kakaovou príchuťou 216 G76,95 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Harry Potter: Rokfortský expres – snack čokoláda a sušienky, 6 x 21 g
43,65 €/1kg
5,50 €
Predajca: Magule-cz

Sušienky Nutella (28 x 41 g)
16,11 €/1kg
18,68 €
Predajca: Unicat-Candy

Maslové sušienky Leibniz 50 g
16,80 €/1kg
2,01 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,84 €
Predajca: Katomix

Ovsené sušienky 175g
15,09 €/1kg
2,64 €
Predajca: taleoo

Čokoládové sušienky 250g
12 520,00 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Oreo Brownie sušienky 154 g
115,20 €/1kg
17,28 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Maslové sušienky s mliečnou čokoládou, 125 g
344,00 €/1kg
43,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Laurieri Scrocchi Zeezout Bezlepkové chrumkavé sušienky, 100 g
61,40 €/1kg
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl

Čokoládové sušienky 454g
12,64 €/1kg
5,74 €
Predajca: Katomix

Ovsené sušienky 175g
21,20 €/1kg
3,71 €
Predajca: taleoo

Horké čokoládové oblátky 100g
72,80 €/1kg
7,28 €
Predajca: taleoo

Schoko Mini Weihnachtsmänner 62,5g | ROSENGARTEN
79,21 €/1kg
4,99 €
Predajca: taleoo

Čokoládové sušienky 175g
45,20 €/1kg
7,91 €
Predajca: taleoo

Špaldové vaječné sušienky 150g
43,53 €/1kg
6,53 €
Predajca: taleoo

Kakaové vafle Manner Minis 25 g
21,33 €/1kg
1,84 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,64 €
Predajca: Megasam24PL

Rodinné sušienky - Čokoláda 200g
12,95 €/1kg
2,59 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sušienky Harry Potter Cocoa Cookie nadchnú svojou chrumkavosťou a
intenzívnou kakaovou chuťou. S láskou navrhnuté motívy z
kúzelného sveta Harryho Pottera robia z tejto špeciality
skutočný zážitok pre fanúšikov. Každé sušienka zaujme
príjemne chrumkavou štruktúrou a jemnou čokoládovou príchuťou. Či už
pri filmovom večeri, pri prestávke na kávu alebo len tak medzi jedlami – tieto
sušienky zaručujú čarovné chvíle plné požitku. Tešte sa na
sladké občerstvenie s detailnými postavičkami a kúzelnou atmosférou. Tieto
ozdobné sušienky sa skvele hodia aj na zdieľanie alebo
darovanie. Lahodná pochúťka pre malých aj veľkých
milovníkov Harryho Pottera.
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, margarín (palmový olej, voda), kakaový prášok 6 % (kakao, regulátor kyslosti: uhličitan draselný), MASLO (MLIEKO), pasterizované čerstvé VAJCE, LÍSKOVOORIEŠKOVÁ PASTA, glukózový sirup, kypriace látky (uhličitany amónne, uhličitany sodné), soľ, arómy. MÔŽE OBSAHOVAŤ
- Výživové údaje
- Energia: 1862 kJ/442 kcal; tuky: 14 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,8 g; sacharidy: 70 g; z toho cukry: 14 g; bielkoviny: 8,8 g; soľ: 0,7 g;
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Witor's S.p.a. Via Levata 2 26010 Corte de´Frati Italien
- Obchodný názov
- Kakaové sušienky
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- C01543008
- EAN kód
- 8003535090173
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, margarín (palmový olej, voda), kakaový prášok 6 % (kakao, regulátor kyslosti: uhličitan draselný), MASLO (MLIEKO), pasterizované čerstvé VAJCE, LÍSKOVOORIEŠKOVÁ PASTA, glukózový sirup, kypriace látky (uhličitany amónne, uhličitany sodné), soľ, arómy. MÔŽE OBSAHOVAŤ
- Výživové údaje
- Energia: 1862 kJ/442 kcal; tuky: 14 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,8 g; sacharidy: 70 g; z toho cukry: 14 g; bielkoviny: 8,8 g; soľ: 0,7 g;
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Witor's S.p.a. Via Levata 2 26010 Corte de´Frati Italien
- Obchodný názov
- Kakaové sušienky
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- C01543008
- EAN kód
- 8003535090173
Hodí sa k tomu

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
21,37 €/1kg
16,03 €
Predajca: Katomix

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Kambly Butterfly tenké maslové sušienky s mandľami 100g
36,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LU Scholiertje mliečne sušienky 150g – chrumkavé sušienky s jemnou mliečnou náplňou
52,67 €/1kg
7,90 €
Predajca: Pantry_Intl

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
17,34 €/1kg
13,73 €
Predajca: Unicat-Candy

HELLMA 60114800 Mini muffiny v košíku
25,73 €/1kg
21,61 €
Predajca: somnia24

Kyslá smotana a cibuľa 100g 24St
21,00 €/1kg
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
32,95 €/1kg
32,52 €
Predajca: somnia24

Loacker Gran Pasticceria Tortina White chrumkavé oplátky 63g
54,13 €/1kg
4,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Cards oplátková špecialita s kakaovým krémom 25g balenie po 30 ks
39,78 €/1kg
30,55 €
Predajca: somnia24

Manner Mozart Mignon plátky s mandľovou náplňou 300g
29,97 €/1kg
8,99 €
Predajca: LAVONIO

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
23,57 €/1kg
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers škótske sušienky 150g
1 217,67 €/1kg
182,65 €
Predajca: SpiritsFlavour

Hammermühle Simply Seedsčokoládové sušienky 150g
39,60 €/1kg
5,94 €
Predajca: taleoo

Sfoglie al Forno Classiche Kekse 180g - Pavesi
32,90 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Esser vanilkové polmesiačiky klasické zlaté sušienky 700g
18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lu - Bastogne Original - 6x 260g
113,42 €/1kg
33,90 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,49 €
Predajca: Candyspot

Coppenrath Cafe-Kränzle sušienky v cukrovej poleve 250 g
7,52 €/1kg
1,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

neutral Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
8,65 €/1kg
12,97 €
Predajca: somnia24

Daelmans - Karamelové Stroopwafels v zipsovom vrecku - 8x 290 g
31,44 €/1kg
72,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Saltari maslové sušienky 700g
5,43 €/1kg
3,80 €
Predajca: SanmartiniStore

Hoppe sušienková zmes HD707 150 ks / bal.
16,26 €/1kg
21,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

belVita Raňajkové cereálne sušienky s kakaovou príchuťou a čokoládovými kúskami 300 g
11,76 €/1kg
5,12 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,88 €
Predajca: CORWELL

Čokoládová nátierka Maltesers 200g
83,50 €/1kg
16,70 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Oreo Classic 20x66g
280,23 €/1kg
36,99 €
Predajca: Candyspot

CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
30,59 €/1kg
29,37 €
Predajca: somnia24

Trubiky plnen krmom Caprice Cioccolato 115g - Papadopoulos
56,29 €/1kg
9,57 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánske mandľové pečivo 250g
19,24 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
190,52 €/1kg
30,07 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,72 €
Predajca: AllYouNeed

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g
34,10 €/1kg
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
47,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,90 €
Predajca: everybuy_at
26,41 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Kambly Butterfly tenké maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,00 €/1kg

Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,80 €/1kg

Coppenrath Cafe-Kränzle sušienky v cukrovej poleve 250 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,52 €/1kg

Milka Choco Sticks sušienky v mliečnej čokoláde 112 G



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,55 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
132,27 €/1kg

Alpia Čokoládové praclíky Tmavé čokoládové praclíky v čokoláde 140g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,93 €/1kg